Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 25., kedd 22:50

Kiallunk a 3 legjobb tamadojatekosunk nelkul, gg carletto.
Ezek a brazil gyerekek, hat na, b kategoria, szamomra mindig is az lesz, akarmilyen golba botlik bele akarmelyikuk.
Azonkivul camavinga kurvara nem tetszik egesz szezonban, csalodas ahogy van.

Hogy all a csoport, kiesunk?
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 24., hétfő 5:27

Egy helybol barki berugja, nyilván benzema mellett a legtechnikasabb tamadonk, csak pl egy rodrygo köröket fut közben köré..
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 23., vasárnap 22:14

Tiszta 12-es Zsozé csapat utánérzés volt ez a kontra, mennyire zseni

Ezt meg azoknak, akik szerint pufi tunyul edzésen :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. október 23., vasárnap 11:58

Alaba a valogatottban volt vkp is, bár ott sokan vannak, de simán ki lehetne ott is próbálni a militao-Rüdiger páros előtt, igy ha egyik védő kilép, alaba esetleg vissza tud lépni a helyére. Egy ilyet is szivesen megnéznék.
Főleg, hogy alabában megvan a kreativitás.. Mert láthattuk, amikor modric és kroos sincs, ez hiányzik. Szóval lehetne még keverni a lapokat.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. október 23., vasárnap 10:13

Tenyleg ne legyen ennel nagyobb bajunk. Mindharmukat nagyon csipem, nem is nagyon tudnek donteni, de Militaot mar az elejetol nagyon kedvelem, engem is Pepere emlekeztet, aki a sok (helyenkent jogos) szenny ellenere amit kapott, korszakanak top3 vedoje volt.

Alaba viszont kreativabb, mint elobbiek es Mendy, nem bannam, ha balon jatszana. Korabban pedig feljott, hogy Mendy lehetne belso vedo. Nem tudom, hogy a helyezkedest fel tudna-e venni (parszor figyeltem mostansag, es neha kifejezetten rossz helyre mozdult szerintem szelso vedokent), de a sebesseg, agresszio, fizikum alapjan nagyon kemeny belso vedo lehetne O is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2022. október 23., vasárnap 10:02

Így van, kissé nehézkesebbnek tűnik, mint Militao és kevésbé agilis. Amúgy nincs vele gond, a fizikuma cserébe mindent visz. Kellemes gondok vannak most a belső védők esetében. Nekem amúgy Militao stílusa tetszik legjobban, Pepére emlékeztet, őt is szerettem.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. október 23., vasárnap 9:48

Rudigernel agilisabbra gondoltal? A sebessegevel semmi baj nincs, sot. Majdnem biztos vagyok benne, hogy Militao es Alaba szintjen van. A felepitese miatt kevesbe mozgekony, de futni tud.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2022. október 23., vasárnap 9:46

+1, én is a Militao-Rüdiger párost szeretem legjobban középen. Militao természetesen kirobbanthatatlan. Főleg, hogy Rüdi mellé kell egy gyors ember. (Rossz belegondolni, hogy ZZ majdnem elüldözte). Balra Alaba, mert ő meg pótolhatatlan. Nem gondoltam volna annak idején, de főnyeremény volt. Könnyű kézzel engedték el. A jobboson van baj, nem kicsi.

Carlo jól csinálja, hogy most tűzben tart mindenkit, forgatja a csapatot, szakított a korábbi koncepcióval. Mindenki kapja a perceket, nem is vinnyog senki és nincsenek agyonterhelve a játékosok a lehetőségekhez mérten.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. október 23., vasárnap 9:35

Szerintem meg egy cb parosnal fontos hogy ne ket hasonlo felfogasu vedo legyen. Legyen egy aggressziv aki kilepked ez volt eveken at ramos, es legyen egy stabil ez meg varane.
Na nalam rudiger es milital nagyon hasonloak, mindketten surun lepkednek ki a tamadokra es mindketten sokat utkoznek.
De megneznem en is hosszabb tavon, mert a ket szelso hatved posztra ferne ra leginkabb a fejlesztes.

Amugy meg le a kalappal. Ha valaki azt mondja a szezon elott hogy oktoberben benzema csak a 3.lesz a hazi gollovo listan mar fogtam volna a fejem hogy kurva szarul fogunk allni. Es nem. Fede szintet lepett, nem egyet hanem legalabb kettot. Vini sincs nagy formaba de tegnap is ket 100%os ziccer passzt adott... Jo lesz ez nagyon, pedig a szezon elott inkabb negativan alltam neki a tamado igazolas elmaradasa miatt. Meg 3 konnyebb bajnoki a vbig ott kell a 9 pont es akkor nagyon jo helyzetbol fogjuk varni az ujrainditast.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 23., vasárnap 9:20

SzB írta:
wZoLee7 írta: Nem tudom, hogy az eső, az aranylabda gála és az utána levő dolgok, pl Gavi díjazása, de brazil támadóink ma nagyon szórakozottak voltak. Vini mondjuk még elment, komoly hibája volt a gólnál és elöl is, de legalább hozott valamit, Rodrygo viszont nagyon nagyon homály volt.
Kövezzetek meg, de szerintem Rüdiger kellene a védelembe kezdőnek. Én ezt a Militao-Alaba párost idén abszolút nem érzem. Kicsit az van, hogy Alaba jó-jó elmegy, középen és szélen is, szélen ugye nem annyira akar, pedig kb minden alkalommal benne van a gólokban ha ott tolja. Nem tudom, nehéz kérdés ez, de jó lenne most már megtalálni a kezdő párosunkat.

Kedden pár embernek kijárna egy kis "pihenő". Vini lassan 1300 percnél jár, Fede is sokat játszott mostanában, aki egyébként kb gondol egyet, ellövi és gól, olyan egyszerűnek tűnik ez a játék :agree:
Szerintem hagyd ezt Ancelottira, és akkor mindig nyerünk 3:1-re. A hibái ellenére Militao ma a világ első számú belső védője, van Dyke ezzel álmodik napra nap, Alaba is rendben van, a bal meg Mendy miatt szokott ellszállni, s akkor Alaba már sokszor tehetetlen. Látható, hogy a szélső védelem a legsebezhetőbb pontunk, nem véletlen, hogy valamelyik oldalt minden meccsen lecseréljük.
Hol írtam, hogy Militaot akarom kivenni? Szerintem a Militao-Rüdiger jobb mint a Militao-Alaba velső védő párosnak. Okés, hagyom Carlora... :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. október 23., vasárnap 8:40

SzB írta:van Dyke ezzel álmodik napra nap
Rola jut eszembe, megint bevetette ezt a pucsitos vedekezest. Termeszetesen gol, de legalabb nem cseleztek ki. :kalapos:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. október 23., vasárnap 8:20

Szerintem ez piros. Lement a rolo, elofordul, de hogy sarga sem lenne az eros tulzas. Eleve igy nem megyunk labdat szerezni, szandekos taposas.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 23., vasárnap 8:15

chronic írta:
p.csabi1 írta: Papu Gomez remélem valaki téged ugyanígy lerendez majd.
Ez nálam piros volt.Szándekosan csinálta csak a fejét kell nézni közben. :angry:
Jajj, srácok aki focizott tudja,hogy ez benne van.

Még sárgás se volt.
Erősen narancs. Szándékos volt, durva volt, labdát le se szarta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: SzB » 2022. október 23., vasárnap 7:23

wZoLee7 írta: Nem tudom, hogy az eső, az aranylabda gála és az utána levő dolgok, pl Gavi díjazása, de brazil támadóink ma nagyon szórakozottak voltak. Vini mondjuk még elment, komoly hibája volt a gólnál és elöl is, de legalább hozott valamit, Rodrygo viszont nagyon nagyon homály volt.
Kövezzetek meg, de szerintem Rüdiger kellene a védelembe kezdőnek. Én ezt a Militao-Alaba párost idén abszolút nem érzem. Kicsit az van, hogy Alaba jó-jó elmegy, középen és szélen is, szélen ugye nem annyira akar, pedig kb minden alkalommal benne van a gólokban ha ott tolja. Nem tudom, nehéz kérdés ez, de jó lenne most már megtalálni a kezdő párosunkat.

Kedden pár embernek kijárna egy kis "pihenő". Vini lassan 1300 percnél jár, Fede is sokat játszott mostanában, aki egyébként kb gondol egyet, ellövi és gól, olyan egyszerűnek tűnik ez a játék :agree:
Szerintem hagyd ezt Ancelottira, és akkor mindig nyerünk 3:1-re. A hibái ellenére Militao ma a világ első számú belső védője, van Dyke ezzel álmodik napra nap, Alaba is rendben van, a bal meg Mendy miatt szokott ellszállni, s akkor Alaba már sokszor tehetetlen. Látható, hogy a szélső védelem a legsebezhetőbb pontunk, nem véletlen, hogy valamelyik oldalt minden meccsen lecseréljük.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. október 23., vasárnap 0:43

chronic írta:
halamadrid írta: Vininek tényleg gyengébb meccse volt, de a számok kárpótoltak.

Ezt idén ősszel nyolcadszor látom leírva kb.

A faszi hozza a számokat, de játékban meccsenként van egy két elfutása és ennyi, két hónapja kb.
Nem lehet mindenki formában, majd belejön ő is. Mindig hasznosan játszik, helyzeteket alakít ki, bontja a védelmet, gyűjti a sárgákat stb. Ami sokaknak nem tetszik, gondolom a kissé idegesítő viselkedése, de ez legyen a legnagyobb baj. Nem rosszabb, mint tavaly, csak most már többet várunk tőle és nagyon rajta van a szemünk, jobban szúrnak a hibái. Vagyis én ezt vettem észre magamon. Jó lesz minden.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. október 23., vasárnap 0:38

halamadrid írta: Vininek tényleg gyengébb meccse volt, de a számok kárpótoltak.

Ezt idén ősszel nyolcadszor látom leírva kb.

A faszi hozza a számokat, de játékban meccsenként van egy két elfutása és ennyi, két hónapja kb.

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2022. október 23., vasárnap 0:36

chronic írta:
p.csabi1 írta: Papu Gomez remélem valaki téged ugyanígy lerendez majd.
Ez nálam piros volt.Szándekosan csinálta csak a fejét kell nézni közben. :angry:
Jajj, srácok aki focizott tudja,hogy ez benne van.

Még sárgás se volt.
Sárga a minimum!!!!! a labda már a közelbe sem volt, gondolt egyet és frusztráltan lerugta. Ja aki focizott az tudja... Valverde tul jo fiu :) de Case visszaadta volna neki :(
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. október 23., vasárnap 0:35

Vininek tényleg gyengébb meccse volt, de a számok kárpótoltak.

Rodrygo az első félidőben volt halványabb, a másodikban már nagyon élt. Megérdemelt volna egy gólt/asszisztot.

A védelem meg a helyén van. Nagyszerű, hogy 4 minőségi emberünk van 3 helyre (+Nacho, de szegénykém kevesebbet játszik), nem hiszem, hogy az összeszokottság vagy bármi rovására menne.

Jó meccs volt, végig irányítottunk. Eddig óriási szezonunk van. Fedének jobbulást, kedden meg pihentessünk szépen. Egy Hazi-Rodry-Asensio sort is bevállalnék, főleg hogy a spanyol elég penge volt ma. Iker Bravo meg beszállhat csereként, ha addig esetleg eldőlne. Kíváncsi vagyok hogy muzsikál.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára halamadrid 2022. október 23., vasárnap 0:37-kor.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2022. október 23., vasárnap 0:34

Képzeld el ugyanezt a belépőt ezzel a fejjel és kapsz 3 nap non-stop NSO címlapot. Szerintem is narancssárgás volt.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 23., vasárnap 0:27

Ne maradjunk annyiban, most vissszanézve p.csabi videóját egyértelműen le akarta rúgni, még oda is tapos a mozdulat végén, sima piros.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég