Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. szeptember 4., vasárnap 8:19

Süti írta:
hehetheoriginal írta:
jatekrol beszeltem, az elhalt, elbaszott, elugyetlenkedett, elszerencsetlenkedett tamadasok tömkelegerol, ami kurvakeves lesz a nagyok ellen....
Lehet, sőt szerintem is benne van, de tamadasban pl. ma is csak Vini nyujthatott ertekelhetot... nem egy prime Ronaldo, de o pl sokat fejlődött,nem vennem pont ot elo.

Rodrygo meg tovabbra se a posztjan játszik, ahhoz kepest meg hozza a golokat golpasszokat. Ma 3 pontot ert,a jatekot meg szabhatta volna pl. az altalad kiemelt Camavinga is Modric mellett, de elore játékban nem sokat mutatott. Fede cserekent tobbet tett ma hozza...
Szerintem Vini se volt jó. Forgolódott, belevezette, rossz passzok... Még aggasztóbb Benzema. Rodrygo volg a leghasznosabb és legveszélyesebb is tegnap, de egyetértek hehevel, támadásban nagyon vérszegények vagyunk. Camavinga és Modric sem lépett be megfelelően, aztán beállt Fede és megoldotta, amit meg kell. Bemozgott üresbe és jól passzolt. Többi kpnk meg sok esetben forgolódik, keresztbe ível, vissza passz, aztán leáll passzra üresbe. Labdajáratásba jól néz ki, de néha egy ritmus váltást vagy valamit illene és nem csak ezt az unalmas, de stabil passzolgatást nyomni.

Carlonak kéne pár új elemre bíztatni a srácokat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. szeptember 4., vasárnap 8:01

hehetheoriginal írta: Megneztem most felvetelrol a meccset, hude geci keves lesz ez tamadasban, brazil legendak forognak a sirjukban ettol a ket kis ostobenko szeleburdi gyerektol....
Na de nincs a világon olyan támadó jelenleg, akitől ne forognának szegény brazil legendák. Azok az idők elmúltak, és nem úgy néz ki, hogy mostanában jönnek vissza.

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: I am GC » 2022. szeptember 4., vasárnap 0:09

hehetheoriginal írta: nem tudhatod, nem láttad kezdokent amiota rendben van a bokája.
Edzésen büdös neki a meló
Legalábbis Carlo azt nyilatkozta többet vár Marco-tól, meg az emberedtől is :ozil:

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. szeptember 4., vasárnap 0:02

hehetheoriginal írta: nem tudhatod, nem láttad kezdokent amiota rendben van a bokája.
Akkor abban egyetertünk, hogy Carlo jobban tudja? Szerintem ő pont eleget látja napi szinten, hogy el tudja dönteni befér -e a kezdőbe.
Nem hinném, hogy saját maga ellensége.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. szeptember 3., szombat 23:34

Remélem nem is fogom, mikor annyi dinamika van benne hogy a fáradt ellenfélre ráengedve utolsó 20 percre is olyan produktumot nyújt, hogy még Asensio is aranylabdás hozzá képest.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11147
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 3., szombat 23:33

nem tudhatod, nem láttad kezdokent amiota rendben van a bokája.
thereisonly1ronaldo

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. szeptember 3., szombat 23:32

hehetheaboriginal írta: csak kiprobalni egy hazi-vini-kari triot, egy 70 percre, olyan nagy kérés?
Miért játszanánk emberhátrányban, ha nem muszáj?
Hiába szidod a többit, sajnos még így is sokkal többet érnek.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11147
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 3., szombat 23:23

sok a kifogás sütemény, egyszerűbb lenne az igazságot kimondani, hogy gyenge a produktum elől.

de igaz, hogy már nem lehet rajta változtatni decemberig, hacsak nem ugye hazi megrázná magát végre és/vagy edzoba vegre rendes tamadot is berakna vegre egy rodrygo valverde helyett pl...
csak kiprobalni egy hazi-vini-kari triot, egy 70 percre, olyan nagy kérés?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. szeptember 3., szombat 23:19

hehetheoriginal írta:
jatekrol beszeltem, az elhalt, elbaszott, elugyetlenkedett, elszerencsetlenkedett tamadasok tömkelegerol, ami kurvakeves lesz a nagyok ellen....
Lehet, sőt szerintem is benne van, de tamadasban pl. ma is csak Vini nyujthatott ertekelhetot... nem egy prime Ronaldo, de o pl sokat fejlődött,nem vennem pont ot elo.

Rodrygo meg tovabbra se a posztjan játszik, ahhoz kepest meg hozza a golokat golpasszokat. Ma 3 pontot ert,a jatekot meg szabhatta volna pl. az altalad kiemelt Camavinga is Modric mellett, de elore játékban nem sokat mutatott. Fede cserekent tobbet tett ma hozza...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 3., szombat 23:18

hehetheoriginal írta: Megneztem most felvetelrol a meccset, hude geci keves lesz ez tamadasban, brazil legendak forognak a sirjukban ettol a ket kis ostobenko szeleburdi gyerektol....
Ugy nez ki benzema kifulladt, nehezek a labak.

Nincs erom visszaolvasni, gondolom camit, tucsit meg a militarot dicsertetek, jo meccs volt, de tamadasban nagyon nem vagyok elégedett.
Ritkán értek egyet veled, de ebben most ugyanezt érzem. Borzasztóan vérszegények vagyunk elöl. Nem érzem a veszélyt a támadóinkban. Nagyon rezegni fog a léc idén, ha Benzema nem lendül formába.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2022. szeptember 3., szombat 23:19-kor.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11147
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 3., szombat 23:14

Süti írta:
hehetheoriginal írta: Megneztem most felvetelrol a meccset, hude geci keves lesz ez tamadasban, brazil legendak forognak a sirjukban ettol a ket kis ostobenko szeleburdi gyerektol....
Ugy nez ki benzema kifulladt, nehezek a labak.

Nincs erom visszaolvasni, gondolom camit, tucsit meg a militarot dicsertetek, jo meccs volt, de tamadasban nagyon nem vagyok elégedett.
2 golt lottunk, mindkettot a ket "ostobenko szeleburdi gyerek". Nem is ertem.
jatekrol beszeltem, az elhalt, elbaszott, elugyetlenkedett, elszerencsetlenkedett tamadasok tömkelegerol, ami kurvakeves lesz a nagyok ellen....
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. szeptember 3., szombat 23:06

hehetheoriginal írta: Megneztem most felvetelrol a meccset, hude geci keves lesz ez tamadasban, brazil legendak forognak a sirjukban ettol a ket kis ostobenko szeleburdi gyerektol....
Ugy nez ki benzema kifulladt, nehezek a labak.

Nincs erom visszaolvasni, gondolom camit, tucsit meg a militarot dicsertetek, jo meccs volt, de tamadasban nagyon nem vagyok elégedett.
2 golt lottunk, mindkettot a ket "ostobenko szeleburdi gyerek". Nem is ertem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 3., szombat 22:19

chronic írta: ő is kicsit Rodry feeling,hogy ha bejön 30 percre akkor jó, egyékbént kezdőként mindig félidőben jön a csere.
Baszki ugyanez jutott eszembe, hogy basszus remélem nem marad ilyen játékos, hogy csak csereként tud jó teljesítményt nyújtani. Mert bizony ez a mai hozzá képes elég karcsú volt így kezdőként. De tegyük hozzá hogy zöldfülü még, baromi fiatal. Eddig viszont csereként sokkal hasznosabbnak tűnik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11147
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 3., szombat 22:09

En amit lattam tole 60 percig, jol nyomta.
Labdakat szerzett felfutott vele jol osztogatta bakra jobbra

Lehet tucsinak ez a stilusa, de idegesit kicsit ez a pogbas kocogás tole. De nyilvan nem lehet 90 percet sprintben
thereisonly1ronaldo

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. szeptember 3., szombat 22:02

Camit mire dícsértük volna? Jó megoldásra alig emlékszem tőle, ő is kicsit Rodry feeling,hogy ha bejön 30 percre akkor jó, egyékbént kezdőként mindig félidőben jön a csere.

Tchoua tanár viszont.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11147
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 3., szombat 22:01

Megneztem most felvetelrol a meccset, hude geci keves lesz ez tamadasban, brazil legendak forognak a sirjukban ettol a ket kis ostobenko szeleburdi gyerektol....
Ugy nez ki benzema kifulladt, nehezek a labak.

Nincs erom visszaolvasni, gondolom camit, tucsit meg a militarot dicsertetek, jo meccs volt, de tamadasban nagyon nem vagyok elégedett.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. szeptember 3., szombat 21:57

Professore írta:
Kerlon írta:

Joaquin sose volt olyan jo jatekos, mint Hazard, igazi bajnokkent nem tudom mit nyert.

Elmult evek leggyengrbb Betiset lattam, Vini es Benzema k9nnyelmusege, gyrnge jateka miatt nem lett izt ma tobb golos gyozelem.

Militao es Tchouameni volt ma szerintem toppon.
Hát azért a Betis mindig kemény dió. Most se adták ajándékba 3 pontot. Teny hogy egy hajszállal gyengébnek tűntek (vagy csak szimplán a dinamikusabb kp-k miatt éreztem igy) de azt se felejtsük el hogy az elején le kellett hozzák Fekirt és azzal nem kicsit gyengültek.
nem volt bennuk igazan elan es kuzdeni akaras, inkabb csak probaltak menni, masodik felidoben elfogytak, de ez nem Fekiren mulott
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 3., szombat 21:50

"I want to ask you about Vinicius' goal and your great assist. How did you see Vinicius?"

Alaba: "With my eyes (laughs)."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. szeptember 3., szombat 21:28

Kerlon írta:
kecsu10 írta: Nem tudom mennyire illik az ellenfélről is beszélni, de a Betis nagyon jó csapat. S Joaquin-t látni különleges volt, nem véletlenül mutatta a kamera a végén, valószínűleg az utolsó meccse volt a Bernabeuban. 41 évesen is még mindig hogy kezeli a labdát! Úgy, hogy már 20 éve is nagy spiler volt. Hazi barátunk példát vehetne róla. S micsoda játékos volt fénykorában, egy igazi bajnok. Egy nagy generáció tagja voltr, ha 2002-ben nem olyan a bíró, érmesek is lehettek volna a vb-n.
Joaquin sose volt olyan jo jatekos, mint Hazard, igazi bajnokkent nem tudom mit nyert.

Elmult evek leggyengrbb Betiset lattam, Vini es Benzema k9nnyelmusege, gyrnge jateka miatt nem lett izt ma tobb golos gyozelem.

Militao es Tchouameni volt ma szerintem toppon.
Hát azért a Betis mindig kemény dió. Most se adták ajándékba 3 pontot. Teny hogy egy hajszállal gyengébnek tűntek (vagy csak szimplán a dinamikusabb kp-k miatt éreztem igy) de azt se felejtsük el hogy az elején le kellett hozzák Fekirt és azzal nem kicsit gyengültek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. szeptember 3., szombat 21:24

kecsu10 írta:
Kerlon írta:

Joaquin sose volt olyan jo jatekos, mint Hazard, igazi bajnokkent nem tudom mit nyert.

Elmult evek leggyengrbb Betiset lattam, Vini es Benzema k9nnyelmusege, gyrnge jateka miatt nem lett izt ma tobb golos gyozelem.

Militao es Tchouameni volt ma szerintem toppon.
Szerintem rosszabb sem volt, fiatal korában iszonyú jó szélső volt, de mindegy ezen része igazából. Hozzáállásban lenne mit tanulnia Hazardnak, akit lassan már becserélni sem mer Carlo. A spanyolra pedig 41 évesen is számíthatnak, és nem lóg ki lefelé. Bár elfogult vagyok vele szemben, nagyon szerettem őt. Viszont jó látni még az ilyen öreg hírmondókat.
hozzaallas ennyi, mindent mas felejtos
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég