Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. szeptember 12., hétfő 18:10

Még mindig csak 26, Modric ennyi idősen még a Spursben kergette a labdát. Véletlenül se szeretnék párhuzamot vonni közöttük, de szerintem ha azt hozza, amit tegnap is, akkor nagyon jó kiegészítő ember lehet a következő években. Láthatóan ő megfogadta Carlo tanácsait a hozzáállással kapcsolatban, Asensioval ellentétben.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 12., hétfő 17:33

Nincs nagy gond Cebával, nem extra, a legnagyobb gondja, hogy a CKM korában született és került a Realhoz. Sosem tudjuk meg, mi lett volna, ha.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. szeptember 12., hétfő 17:26

többen írták, hogy Ceba volt az egyik legjobb
nem gondolnám, hogy ők fanok lennének (rajtam kívül :mrgreen: )

gólhoz is hozzájárult, nem volt vele semmi probléma

nyílván megvannak a korlátai, de hát tudjuk, nem kezdőjátékos alapvetően
Kroos-al együtt kezdetve kicsit statikus lehet a középpálya
továbbra is a Tücsi-Cama páros előtt kellene kipróbálni :hmmm:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. szeptember 12., hétfő 14:32

Ceba szerintem sem volt rossz. Az ilyen csapatok ellen mindig egy egyéni villanás/ távoli lövés kell másképp nem töröd fel a bunkert - tegnap is 3 gól ilyen volt. Neki kell menni a védöknek 1v1 (2-3) ban, mert egy sikeres csel megbontja a szerkezetet.

Szóval pont ezeken a meccseken nem baj, ha Vini vagy akárki sorra próbálkozik és 10böl 1x jön be, mert abból lesz a veszély. Anélkül 0-0 lesz (feltéve, hogy nem nézünk be egy kontrát).


P.s. Számomra is érthetetlen, hogy egy ennyire jó technikával rendelkező játékos ennyire rosszul lövi a rögzített szitukat, és én sem erőltetném ott Kroost de a végén a 4. gólnál a Toni - Toni összjáték baba volt.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. szeptember 12., hétfő 11:45

Én pont azért nem bántom Cebát sem, amiért még Hazardot sem temetném.. 8 emberrel védekezett a mallorca, Vinin általában 3 ember (néha 4! baszki :D, hogy fosnak tőle :D) volt, Hazin is 2.. Ez Benzivel is ugyanilyen szenvedős lett volna.. Néha elgurigáztak egymással, de nagyon sündisznó volt az ellenfél, sok szabad terület a tizenhatos körül nem volt, berakták a buszt.

Még lehet szerdán újra a belga fog kezdeni:
Vini-Hazi-Fede
Kroos-Tchouaméni-Modriccsal mögöttük.

Ha játszani is akar a lipcse, még meg lehet nézni Hazardot még egyszer, szerintem nem véletlen volt amit a múlt héten mutatott.. Aztán ha megint semmi, akkor ez van, majd Rodry, meg Benz ha visszatér, lesznek ők négyen, azt hello.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2022. szeptember 12., hétfő 9:45

1. Abszolút nem a kedvencem, csak szeretem objektivan nézni a meccseket és a szerint értékelni.
2. A statokat azért hoztam, hogy látszódjon h eladott labdák ellenére, ez inkább jó meccs volt.
A többieknek direkt a legjobb meccsét hoztam, h látszódjon milyen számok vannak(megsúgom nem Bayern, City elleni meccsek :roll: )

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13136
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 12., hétfő 9:35

besteve7 írta:
wZoLee7 írta: Ceba sem tetszett, sok esetben csak forgolódott és sokáig cipelte. Kb. az összes látványos labdaszerzése abból idult, hogy elveszítette. Mondjuk nem is alap kezdő és a jelenlegi szerepére meg jó lesz, szóval felőlem ilyen meccseken játszon csak.
Szerdán nálam Alaba kezdene a védelem bal oldalán. Elöl Vini-Rodrygo-Fede, mögöttük Modric, Cama és Tchou. Azt a meccset erőből behúzzuk.
Csak a csapat egyik legjobbja volt, de tudjuk, h ő nincs a kedvencek közt, zavaró a zoknia, a mozgása, mindegy mit csinál az nem jó. Ha ezt a teljesítményt hozza bármelyik francia példáúl akkor biztos vagyok benne, h menne az ömlengés, hogy következő 40 évre megvan oldva a középpálya. Ezt nem azért írom, mintha a franciákkal bajom lenne, egyre jobban birom mindkettő játékát, csak az objektivitás fontos lenne.
Csak úgy bedobom a statokat(Cama, Tsu, Valverde legjobb meccse):
Shots ShotsOT KeyPasses PA% AerialsWon Touches Rating
Dani Ceballos 2 1 4 90.8 0 92 7.51
Valverde 2 1 1 90.7 0 56 7,9
Camavinga 0 0 1 88 0 69 7.27
Tsu 1 0 2 94.5 5 84 7.65
Ezek a statok pont semmit nem mutatnak. Nem egy meccsrol vannak, nem egy posztrol van szo, a legtobb esetben.
Leirtam eleg vilagosan mi vele a gond es, hogy ez a teljesitmeny boven jo ezekre a meccsekre, de egy erosebb csapat ellen ennyi elszort labda nem fer bele.
Latom itt mindenkinek megvan a kedvence akirol ha valaki negativ velemenyt ir, vagy leirja azt amit mindenki lathatott meccs kozben ha nezte a meccset, akkor egybol jonnek a vedo emberek ilyen szep statokkal :lol:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2022. szeptember 12., hétfő 9:21

wZoLee7 írta: Ceba sem tetszett, sok esetben csak forgolódott és sokáig cipelte. Kb. az összes látványos labdaszerzése abból idult, hogy elveszítette. Mondjuk nem is alap kezdő és a jelenlegi szerepére meg jó lesz, szóval felőlem ilyen meccseken játszon csak.
Szerdán nálam Alaba kezdene a védelem bal oldalán. Elöl Vini-Rodrygo-Fede, mögöttük Modric, Cama és Tchou. Azt a meccset erőből behúzzuk.
Csak a csapat egyik legjobbja volt, de tudjuk, h ő nincs a kedvencek közt, zavaró a zoknia, a mozgása, mindegy mit csinál az nem jó. Ha ezt a teljesítményt hozza bármelyik francia példáúl akkor biztos vagyok benne, h menne az ömlengés, hogy következő 40 évre megvan oldva a középpálya. Ezt nem azért írom, mintha a franciákkal bajom lenne, egyre jobban birom mindkettő játékát, csak az objektivitás fontos lenne.
Csak úgy bedobom a statokat(Cama, Tsu, Valverde legjobb meccse):
Shots ShotsOT KeyPasses PA% AerialsWon Touches Rating
Dani Ceballos 2 1 4 90.8 0 92 7.51
Valverde 2 1 1 90.7 0 56 7,9
Camavinga 0 0 1 88 0 69 7.27
Tsu 1 0 2 94.5 5 84 7.65

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13136
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 11., vasárnap 23:04

p.csabi1 írta:
Az egyik Vini, aki kell a csapatba és felvett egy olyan tulajdonságot, hogy gyenge meccsein is szerez gólt ami nagy előny, de a folyamatos showmankedést elkéne felejteni. Nekem nem jön be ez a Neymar féle út amin elindult és ez a pályán is látszik. Idő kérdése, hogy a gólok is elmaradjanak és akkor elválik, hogy melyik úton folytatja tovább.
Hát figyelj én abszolút megértem.Amikor szándékosan ráutaznak és ütik rúgják egész meccsen persze hogy elgurult az agya.Ráadásul a biró is elengedett nem egy ilyet.
Szerencsére nagyon messze van Neymartól.
Ugyan már, az első alkalmakkal is inkább leállt a bírónak kiabálni, nem kellett ehhez, hogy egész meccsen utazzanak rá...és ez, abszolút nem csak ezen a meccsen volt megfigyelhető. Mind1, most van mellette teljesítmény, reméljük sokáig lesz is még.
Mallorca meg ilyen, ezen senki nem lepődött meg, és utaztak ezek másokra is bőven, nem csak rá. Viszont a bajnokságnak jót tenne egy komolyabb játékvezetői brigád akik nem bekötött szemmel tolják

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. szeptember 11., vasárnap 22:08

Az egyik Vini, aki kell a csapatba és felvett egy olyan tulajdonságot, hogy gyenge meccsein is szerez gólt ami nagy előny, de a folyamatos showmankedést elkéne felejteni. Nekem nem jön be ez a Neymar féle út amin elindult és ez a pályán is látszik. Idő kérdése, hogy a gólok is elmaradjanak és akkor elválik, hogy melyik úton folytatja tovább.
Hát figyelj én abszolút megértem.Amikor szándékosan ráutaznak és ütik rúgják egész meccsen persze hogy elgurult az agya.Ráadásul a biró is elengedett nem egy ilyet.
Szerencsére nagyon messze van Neymartól.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. szeptember 11., vasárnap 20:35

Rodrygo eddig is mutatta alázatban, munkában, eredményességben, helyezkedésben, kulcspillanatokban hogy mennyi minden van benne, de idén megjött hozzá az aktivitás, hatékony mezőnyjáték és fizikum is.

Remélem ezt tudja tartani mert ez abszolút fejlődésnek néz ki, reméljük nem csak egy kósza jó forma. Intelligencia van a játékában, bírom a kis brazilt. Anno egy Robinhoból ez hiányzott.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13136
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 11., vasárnap 20:04

Még mindig 100%-os a csapat, csak így tovább. Voltak szép teljesítmények ma is, viszont LV, Mendy és Hazard abszolút nem tartoznak ebbe a kategóriába. Ceba sem tetszett, sok esetben csak forgolódott és sokáig cipelte. Kb. az összes látványos labdaszerzése abból idult, hogy elveszítette. Mondjuk nem is alap kezdő és a jelenlegi szerepére meg jó lesz, szóval felőlem ilyen meccseken játszon csak. Rodrygo egyértelműen megmutatta, hogy akár középen is lehet vele számolni és zsebre tette Hazard teljesítményét.
Kettő dolgot emelnék még ki. Az egyik Vini, aki kell a csapatba és felvett egy olyan tulajdonságot, hogy gyenge meccsein is szerez gólt ami nagy előny, de a folyamatos showmankedést elkéne felejteni. Nekem nem jön be ez a Neymar féle út amin elindult és ez a pályán is látszik. Idő kérdése, hogy a gólok is elmaradjanak és akkor elválik, hogy melyik úton folytatja tovább.
A másik dolog meg Asensio és a palack rugdosás. Valaki írta, hogy hasznosabb lenne, mint Hazard. Ezzel egyet értek, benne ott van a gól, a belgában én már semmit nem látok. Megkapja, kb egyből adja a tovább. Sokszor az sincs hogy a legegyszerűbb megoldással, tolja az átlépős cseleket meg sarkazgat, de 10-ből 2 jön össze a többiben a védő köszöni a labdát. Hazard nem center, sosem lesz az, szélsőnek már lassú, a vak is látja sajnos, ezt az embert felejtsük el és akkor beállva mehet Asensio. Talán elrak pár dugót télig, aztán meg léphet is.

Szerdán nálam Alaba kezdene a védelem bal oldalán. Elöl Vini-Rodrygo-Fede, mögöttük Modric, Cama és Tchou. Azt a meccset erőből behúzzuk.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 11., vasárnap 17:58

realbeckham írta: Vinire raszallo festettfeju jobbhatved, meg a belso védő cimbije is a legalja, ahogyan jatekos viselkedhet a pályán.
Azt a festett hajú tipikusan olyan kinézetű kis pöcs is volt. Beképzelt, arrogáns hülyegyerek, napjaink fiatal generációja.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. szeptember 11., vasárnap 17:14

realbeckham írta: Vinire raszallo festettfeju jobbhatved, meg a belso védő cimbije is a legalja, ahogyan jatekos viselkedhet a pályán.
Az egyik középhátvéd ráadásul szlovák is volt :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2022. szeptember 11., vasárnap 16:20

Nika91127 írta:
kapor_89 írta: Asensio sorsára kíváncsi vagyok, amit leművelt, az nem profi sportolóhoz méltó, mint egy hisztis kislány :-(
Mit csinált a csodaballáb?
Miután biztossá vált, hogy ma sem kap lehetőséget elkezdett rugdosódni a padnál, és egész meccsen úgy ült a padon, mint én 5 évesen, amikor nem kaptam meg a túró rudimat és az emberiség halálát akartam. Komolytalan volt, ami a csapategységnek sem tesz jót

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2022. szeptember 11., vasárnap 16:15

Kerlon írta: [quote=mocsok post_id=<a href="tel:1195809">1195809</a> time=<a href="tel:1662904931">1662904931</a> user_id=83]
Na végül a tescos neymar lett a MOM.
Tény és való hogy miután átvettük a vezetést kicsit elborult az agya és mindent visszaadott nekik amit addig kapott.

📊| Vinicius vs Mallorca:

• 72 touches
• 2 shots
• 12 ground duels won
• 3 fouls won
• 8 dribbles completed
• 1 goal

Superstar. 🇧🇷🌟
:fpalm:

Remelem lattatok a sok felesleges labda cipelest, gyenge megoldasokat stbt. Nagyon jol fest ez, dehogy mi volt vegulis a haszna.
[/quote]

Láttuk, nem volt egyszerű dolga egyik támadónak se ilyen fajta védekezés mellett, hibáztak is mindannyian. A vegeredmeny mégis az, hogy megint lőtt egy nagyon fontos gólt és továbbra is a tamadasaink 80%a az o oldalán megy.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2022. szeptember 11., vasárnap 16:14

kapor_89 írta: Asensio sorsára kíváncsi vagyok, amit leművelt, az nem profi sportolóhoz méltó, mint egy hisztis kislány :-(
Mit csinált a csodaballáb?

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2022. szeptember 11., vasárnap 16:12

Nekem most kivetelesen nincs kivetni valom az arcoskodasa ellen. Igazi turho csapat volt most a Mallorca, vegig apritottak Vinit, a biro meg hagyta. Arrol nem beszelve hogy teljes idegbe vagta a mallorcai jatekosokat, ami mondjuk a komcentraciojuk szempontjabol nem problema.
Volt 3 kozte, nagyon is megerdemelte ezt a Mallorca, Vini pedig nagyot jatszott.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. szeptember 11., vasárnap 16:09

A tipikus buszos, 11 el védekező spanyol kiscsapat iskolapéldáját láthattuk, amiért vagy hanyni, vagy szétköpködni lehet a kanapét. Fertelem.

Szerencse, hogy v3gig agilisak maradtunk es 3 parades golt vagtunk nekik, plusz rudi.
Vezetes után azert elkattantak.
Azsia gyerek amellett, hogy szépen tesziveszi, mocskos mod idegesítő volt, foleg mikor oldalvonaltol 10cm re kapott gorcsot, plusz volt neki még par nagyhalála a pályán.

Vinire raszallo festettfeju jobbhatved, meg a belso védő cimbije is a legalja, ahogyan jatekos viselkedhet a pályán.

Szép volt. 100% :salute:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2022. szeptember 11., vasárnap 16:09

Asensio sorsára kíváncsi vagyok, amit leművelt, az nem profi sportolóhoz méltó, mint egy hisztis kislány :-(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég