Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. augusztus 15., hétfő 9:22

Rodrigoban lehet bízni, hogy szintet lép,
A Leeds szurkolók ebben tuti bíznak is, Raphinhát pótolnia kellene :mrgreen:

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. augusztus 15., hétfő 9:06

Berti írta: Tavaly is a támadások 75% a bal oldalon ment. Mindenki tudta, hogy Vini töri fel a védelmet és emiatt a 2 ember rajta szinten minden meccsen megvolt. Ezzel viszont az a "probléma", hogyha átverekedi magát a két emberen (ami legrosszabb esetben 1/5 alkalommal megtörténik) úgy egy eltolódott védelem van már előtte, ami instant gólhelyzet.
Nincs azzal baj, hogy egyoldalú az egész, mert ezt is lehet fegyvernek használni, de már tavaly is láttunk jeleneteket, amikor Rodry is vert meg védőt/ket és ha ezt a következő szintre emeli ebben a szezonban, akkor nem lesz gond. Fede is beton, ha van területe akkor bármelyik balbekket lefutja, szóval nem néz ez ki rosszul.
A két francia fogaskerék a darálóban kell megtalálja magát, aztán nincs kegyelem. >:]
+1. ezért nem rinyálok feltétlenül én sem. Fedének terület kell - vagy lecsorgó labdák, van kakaó a lövéseiben :ozil: - Vini ezt megoldja neki. Fede idén fixen "megnyerte" azt a posztot.

Annyira nem is bánom ha LV a jobb bekk, mert Fede és Rodrygo gyorsak és fegyelmezetten visszazárnak. a gond ott van amikor Asensio van LV elött. Szerintem. :)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. augusztus 15., hétfő 8:58

Tavaly is a támadások 75% a bal oldalon ment. Mindenki tudta, hogy Vini töri fel a védelmet és emiatt a 2 ember rajta szinten minden meccsen megvolt. Ezzel viszont az a "probléma", hogyha átverekedi magát a két emberen (ami legrosszabb esetben 1/5 alkalommal megtörténik) úgy egy eltolódott védelem van már előtte, ami instant gólhelyzet.
Nincs azzal baj, hogy egyoldalú az egész, mert ezt is lehet fegyvernek használni, de már tavaly is láttunk jeleneteket, amikor Rodry is vert meg védőt/ket és ha ezt a következő szintre emeli ebben a szezonban, akkor nem lesz gond. Fede is beton, ha van területe akkor bármelyik balbekket lefutja, szóval nem néz ez ki rosszul.
A két francia fogaskerék a darálóban kell megtalálja magát, aztán nincs kegyelem. >:]

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. augusztus 15., hétfő 8:26

Én is pozitív vagyok, szerintem is jó a keret. Elfogadom a ha Hazard lesz Benzema helyettese, vagy csapat szinten pótoljuk, de a jobb oldalra elderne valaki. Fede nem jobbszélső , Lucas meg nem hátvéd. Tavaly is velük nyertünk szóval "good enough", de mi lenne ha ott is olyanok játszanának akiknek az a posztja.

Rodrigoban lehet bízni, hogy szintet lép, de Carvajal nem fog egy szezonon keresztül klasszis teljesítményt hozni ott.

Tegnap is volt egy stat ami mutatták 35 támadás bal oldalon 4(?) a jobb oldalon. Így nagyon könnyű lesz vinit is levedekezni. Tegnap is mindig jutott rá 2, ha nem 3 védő.


Egyébként első meccsnek jó volt, nyomtunk, volt egy rakás helyzet és megvan a 3 pont. Semleges nézőnek szerintem nagyon agyin jó meccs volt - pláne az első félidő. Az, hogy egy páran nem brillíroznak az normális.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. augusztus 15., hétfő 8:14

Szerintem Hazard nem lett volna ott rossz, csak indokolatlanul mindenki kiment balszélsőnek és onnan akart játszani a kapura.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5291
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. augusztus 15., hétfő 8:11

Realista24 írta: Ancelotti: “Tchouameni & Camavinga have not shown the quality that I see in training, it’s normal, this shirt is very heavy.” @tjcope
akkor hazardtol azt lattuk amit edzesen is :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. augusztus 15., hétfő 8:00

Én pozitív vagyok, a kp nagyon jó, a védelem közepe is beton lesz, de ennyire szar szélső védős játékot nem bír el a csapat. Mendy legalább hátul jó ha már elöl semmi, de LV, mindenhol szar. Az veri meg aki csak akarja, beadni nem tud, hosszútávon a játéka majd meccsekbe kerülhet.
Tetszett a bátor kezdő, a cserék jöttek folyamatosan, mi csak jobbak leszünk, pont ilyen kicsit nehezen induló első meccset vártam

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 15., hétfő 7:29

Realista24 írta: Ancelotti: “Tchouameni & Camavinga have not shown the quality that I see in training, it’s normal, this shirt is very heavy.” @tjcope
Igaza van, tucsinal fel kell szakadnia a gatnak, egyelore totyogas megy pogbastyle. Ki kell zarnia mindent, aztan csak jatszani.
Caminal nem tudom mi van, ott is fejben van vmi, mert eloszezonban gecibeton volt.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 15., hétfő 7:23

Ancelotti: “Tchouameni & Camavinga have not shown the quality that I see in training, it’s normal, this shirt is very heavy.” @tjcope
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 15., hétfő 6:31

Első három négy forduló ilyen lesz.
A 3 pontok számítanak, minden más mellékes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. augusztus 15., hétfő 6:17

dzsi91 írta: Igazából akárhogy nézem, egy öreg Céronaldoval ez megint egy bl liga esélyes keret lenne. Így is az csak ha benzema kidől kampec.
Ez papíron jól hangzik, de ehhez kellene hogy CR engedjen az egoból, nem is kicsit. Felejtős.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. augusztus 15., hétfő 1:46

Igazából akárhogy nézem, egy öreg Céronaldoval ez megint egy bl liga esélyes keret lenne. Így is az csak ha benzema kidől kampec.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. augusztus 15., hétfő 0:26

ANDS írta: Most is jó ez a csapat.
Modric és Benzema két alappillér, jelenleg nincs cseréjük.
Modricot mondjuk lehetne Ceballosal rotálni a
kisebb meccseken :hmmm:
talán azon a poszton a legjobb a spanyol

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2022. augusztus 15., hétfő 0:20

Jim írta: jönni fog az utolsó napon egy cserecsatár :shifty:
erre játszik Carlo is
remélem emiatt (is) jegeli a Marci fiút...

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2022. augusztus 15., hétfő 0:18

Szerintem korrekt meccs volt, nyilván vannak hibák, de összességében stabil a csapat. A jobb oldal lyukas, de ez nem újdonság. Benzema összes esésénél, bicegésénél nettó szívroham, nem tudom hogy éli túl ezt a szezont is.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 15., hétfő 0:18

Rüdiger nagyon rozsdás volt az elején, utána szerencsére belejött. Nacho a szokásos stabilitás. Tchouaméni egyre jobb, de én talán inkább őt áldoztam volna be a félidőben. Cama ezúttal nem egy hülyeség miatt kapott sárgát, mint múltéven néhányszor, komolyabb a srác. Modric is kezd megérkezni, Fede egyre többet lő, szerintem meg tudja oldani a posztot, bár még elférne egy jobbszelső. Benzema egy gyengepont volt, de nem is csoda ha épp akkor száguld neki 50-nel egy taposónéger, amikor kezd belejönni. Vinidzsí meg hatalmas király.

Külön öröm, hogy Ceba ezúttal nem szélső volt, illetve Alaba szélén játszatása. Utóbbi érzésem szerint túlságosan is előre merészkedett. Egy ilyen harapós csapat ellen nem volt valami jó ötlet, volt is a végén néhány jó kombinációuk, de hát ez legyen a legmagyobb baja. Nálam a Carvajal-Militao-Rudiger-Alaba az alap, de ha Mendy mutat valami fejlődést a szezon elejéhez képest, akkor őt is sokszor beraknám. Bár ilyen rotálások mellett amúgy is meglesz szerencsére.

LV meg leszarom mennyire ügyetlen, fehér a szíve és a belét kihajtja. Kevés ennyire elszánt játékosunk lesz a jövőben. Odrinál mindenesetre jobb.


Minden ilyen meccs komoly löketet adhat és egyben egy komoly gyomros is katalánéknak. Ott folytatjuk ahol abbahagytuk. Csodás volt, csak így tovább.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára halamadrid 2022. augusztus 15., hétfő 0:22-kor.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. augusztus 15., hétfő 0:07

Jó lesz ez!

Modric esze az nagyon hiányzik, ha nincs a pályán!

A védelem ahogy írtuk többen beton lesz.

A támadósor..

Vini bizonyos szempontból fejlődött, de ha Karim nincs, akkor hiányzik a minőség.

Imádkozzunk, hogy le ne sérüljön.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. augusztus 15., hétfő 0:07

Sierra írta: Viszont elol elkepesztoen karcsu ez a csapat, Benzema-Vini es Rodry van, tobbi kutya szora sem erdemes. Nehez lesz igy.
jönni fog az utolsó napon egy cserecsatár :shifty:
erre játszik Carlo is

Hazard tényleg az új Isco lesz sajnos
csak a spanyolnak volt előtte pár jó éve itt…

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. augusztus 15., hétfő 0:05

Sierra írta: Jah igen azt en is akartam irni, hogy rogton egy comeback-kel kezdjuk a bajnoksagot, nice. :D

Viszont elol elkepesztoen karcsu ez a csapat, Benzema-Vini es Rodry van, tobbi kutya szora sem erdemes. Nehez lesz igy.
Hazard készül!



..évek óta, de majd idén aranylabda! :rock: :iszunk:

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. augusztus 15., hétfő 0:04

Csabi írta: benzema rohadtul tompa volt. gyakorlatilag csak rossz megmozdulása volt.

dagi a szokásos. nem kell tőle semmit várni.
Tudnám Hazardtol ki mit vár még.... Mondjuk lehet, hogy az árnyék éket szó szerint értik, mintha csak egy árnyék lenne a pályán. El nem tudom képzelni, hogy bárki is komolyan gondolja, hogy ő legyen Benzema cseréje. Egy vicc már az ember. Nyilván eladni nem lehet sajnos, ráadásul még jó sokat is keres. Iszonyatos bukta sajnos.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég