Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. február 28., csütörtök 8:00

Kerlon írta:Rettentően fájó, hogy nagy szerencsével 4-0-val fordulunk, erre simán kikaptunk 3-0ra úgy, hogy 2-szer találták el a kaput, az egyik meg 11-es volt.
Játékban szerintem sokkal jobbak voltunk 2 meccsen, viszont a minőség hiányzik előről, mint az egész szezonban.

Viniciusnak meg lövőedzést éjjel nappal. Btw. nyugodtabb és rutinosabb lesz, aztán a felét talán be is veri csak el kell kapnia a fonalat. Talán majd, ha 20 lesz. :smile: :mrgreen:
Hát igen.............
Sajnos ez kb. Vinin ment el, de amellett, hogy tényleg be van oltva gól ellen, egy 3-szoros BL győztes csapat nem egy 18 éves gyerekre kéne támaszkodjon egy szuperrangadón. Legfőképpen Bale-t, Asensiot, és Iscót tudnám hibáztatni, amiért sikeresen kijátszották magukat a kezdőből.

Sajnos csak 60 percig tudtunk focizni, Solarinak be kellett volna húzni a féket, igen kitámadtunk, pedig a 0-0 az nekünk kedvezett. Türelmesek voltak a katalánok, és megjött a jutalmuk sajnos.

Tádám
El Siete
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. február 28., csütörtök 7:54

KAG írta:Akkor megint egy BL? :mrgreen:

ahhoz csoda kéne, és helyzetkihasználás.

én most leginkább abban bízom, hogy a hétvégi meccsre nem pocsékolunk energiákat. fölösleges. Ceballos, Brahim, Mariano mehetnek a kezdőbe.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Kép

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. február 28., csütörtök 7:43

Akkor megint egy BL? :mrgreen:
ZIDANE

Tádám
El Siete
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. február 28., csütörtök 7:22

Kerlon írta:Rettentően fájó, hogy nagy szerencsével 4-0-val fordulunk, erre simán kikaptunk 3-0ra úgy, hogy 2-szer találták el a kaput, az egyik meg 11-es volt.
Játékban szerintem sokkal jobbak voltunk 2 meccsen, viszont a minőség hiányzik előről, mint az egész szezonban.

Viniciusnak meg lövőedzést éjjel nappal. Btw. nyugodtabb és rutinosabb lesz, aztán a felét talán be is veri csak el kell kapnia a fonalat. Talán majd, ha 20 lesz. :smile: :mrgreen:

Csak kettőt kellett volna okosan, belsővel elhelyezni, és kész is. de ez van, még fejlődnie kell, ha ott egy már érett klasszis van, akkor nincs ez. 0-2-ig teljesen jó volt ez.
Nagy kérdés, hogy ezek után a hétvégi bajnokira mit és hogy kell beáldozni az Ajax elleni visszavágó fényében.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Kép

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 28., csütörtök 7:16

Rettentően fájó, hogy nagy szerencsével 4-0-val fordulunk, erre simán kikaptunk 3-0ra úgy, hogy 2-szer találták el a kaput, az egyik meg 11-es volt.

"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

dannen
Kedvenc játékosaid: . ronaldo . guti . zizou . dinho . cr .
Kedvenc csapatod: . real madrid .

HozzászólásSzerző: dannen » 2019. február 28., csütörtök 3:48

kifejezetten jol jatszottunk. nem mentek be a helyzetek. a gond azzal van, hogy egy 18 eves brazil tehetsegen mulik, hogy rugunk-e golt vagy sem. benzema mostanaban megint felhagyott a golszerzessel, lucast meg imadom, de latvanyosan nem tamadunk az o oldalan. a vezetoseg hibaja, hogy nincs meg a minoseg a keretben. nagyon remelem, hogy nyaron lesznek vegre valtozasok. az ajax ellen ez eleg lehet, ha bemennek a helyzetek persze, aztan egy erosebb ellenfel ellen meglatjuk.

egyebkent en a hetvegi bajnoki pihentetnek amennyire lehet, a liga mar ugyis eluszott. 9 (10) pont a kulonbseg, meg ha nyerunk is... tul sok a ha. ugyse fogjuk bukas nelkul hozni a maradek meccseinket.
"Hoy nos dejamos el alma. Vosotros en el campo, nosotros en la grada."

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. február 28., csütörtök 1:52

Elment CR és még mindig top csapat vagyunk.
Jobbak voltunk a Barcánál, csak megint jött a szokásos kihagyunk mindent.
Pozitívan tekintek a meccsre, ebből lehet erőt meríteni és kell is, hiába 0:3.

BLben oda kell rakni magunkat, simán meg lehet idén is, képesek rá a fiúk.

Ramioli
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. február 28., csütörtök 1:23

Kíváncsi leszek a hétvégi meccsre, szerintem Perez már várta őket az öltözőben, Ez Presztízs azért kőkeményen, hétvégi meccsen szerintem kemény hajtás lesz meg csontzene! Sokkal keményebb meccs lesz mint a mostani, valamit Villantani kell a csapatnak, mert egy Real Madrid azért nem kaphat ki sorozatosan ilyen nagy arányban az ősi riválistól 9/2 backi.. Tuti nem lesz lötyi meccs..

ToniKroos

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. február 28., csütörtök 0:46

ateeemadrid írta:A Girona után én elengedtem, pláne, hogy a Sevillát is verték. Még ha nyernénk is, amire sok esélyt nem látok, akkor is 6 pont lenne a különbség, és az egymás elleniük is jobb. Plusz mi is fogunk még pontokat veszíteni. Marad a BL. :mrgreen:
Hiába 9 pont, még játszanak az Atleticoval is, könnyen 3 pontra csökkenhet az előny, ha bukják ezt a 2 rangadót. Az meg már semmi. Persze nagy az esély hogy mi is bukunk még pontokat, de azért én még egy esélyt adnék a csapatnak. Ha most sikerülne... :roll:

madridronie
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Bale (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)

HozzászólásSzerző: madridronie » 2019. február 28., csütörtök 0:41

Kurvára dühítő, a 2 meccs képe alapján meg még inkább az; a jelenlegi helyzetben idén az egyetlen reális esélyünk erre a spanyol kupára volt (lesz@rom, hogy kinél mekkora jelentőséggel bír, de ez egy bőven nyerhető párharc, illetve trófea volt), nos sikerült elbohóckodni pont ugyanúgy, ahogy az utóbbi években a spanyol bajnokságokat vagy 2010 és 2014 között a BL elődöntőket is. Ez az idei Barcelona játékban semmivel nem jobb az erősen kiherélt és több sebből vérző csapatunknál; ehhez képest kibaszott, már-már arcpirítóan botrányos ellenük a mérlegünk.
Jah.
De én voltam a geci, amikor felvetettem a bajnokság topikban, hogy miért nem lettünk széles körben elismerve korszakos domináló csapatnak.
Hát ezért baszki.

Felőlem aztán mindenki hazudhat magának, a fb oldalunk népe is élen jár benne.
+1
2009 Madrid 2-6 Barcelona
2010 Madrid 0-2 Barcelona
2011 Madrid 0-2 Barcelona
2011 Madrid 1-3 Barcelona
2012 Madrid 1-2 Barcelona
2014 Madrid 3-4 Barcelona
2015 Madrid 0-4 Barcelona
2017 Madrid 2-3 Barcelona
2017 Madrid 0-3 Barcelona
2019 Madrid 0-3 Barcelona
Ez meg szégyen; a legendáink forognak a sírjaikban. :sly: :angry: Koncentráció, szerencse ide vagy oda; ezt egész egyszerűen nem engedheti meg magának Európa és Spo. legsikeresebb csapata, illetve a mindenkori játékosai.
kkp: Pogba/Kanté
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

DeGea-D.Carvajal,Varane,S.Ramos,Marcelo-Kanté,Modrić,Kroos-Hazard,C.Ronaldo,Benzema

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 28., csütörtök 0:34

G. V.tinho írta:
dzsi91 írta:
Ha a 6 megvan onnan már jönni fog az az 1 pontocska is.

Aham. A "ha" ezt a tényezőt nem vettem figyelembe...

Amúgy a ha ma is sokat segített..[/quote]

Van amikor segít van amikor nem. Ha tamudó berúgja ugye,vagy ha Ramos befejeli esetleg ha bale be ollózza.
“De a legszomorúbb az, hogy semleges szemmel nem a Barcának szurkolna az ember.
Nemrég az volt, hogy ha valaki a Barca ellen szurkolt, az a foci ellen szurkolt.“ - jurobarszaponthu

G. V.tinho
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. február 28., csütörtök 0:28

dzsi91 írta:
Ha a 6 megvan onnan már jönni fog az az 1 pontocska is.[/quote]

Aham. A "ha" ezt a tényezőt nem vettem figyelembe...

Amúgy a ha ma is sokat segített..

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 28., csütörtök 0:23

G. V.tinho írta:
dzsi91 írta:
Mert 6 pont sok de pont annyi amit nem szabad feladni mert 1-2 rossz meccs bl negyed elődöntők közepette simán bennevan. Persze ahhoz nyerni kéne szombaton :D

7 az a hat. Mert az egymás elleni ugye elég gyalázatos. Kevésbé hinném hogy 4:0ra vagy 5,6:1re nyernénk.
Ha a 6 megvan onnan már jönni fog az az 1 pontocska is.
Nemrég az volt, hogy ha valaki a Barca ellen szurkolt, az a foci ellen szurkolt.“ - jurobarszaponthu

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 28., csütörtök 0:22

flori írta:
Mert 6 pont sok de pont annyi amit nem szabad feladni mert 1-2 rossz meccs bl negyed elődöntők közepette simán bennevan. Persze ahhoz nyerni kéne szombaton
Görcsös erőlködés lesz szombaton. Szerintem ettől picit megzuhan a csapat, ott is könnyen jöhet majd egy pofon.

Ami talán új impulzust jelenthetne, és menhetné a szezont, az a bl clásicó. Rég volt már. :mrgreen:
Persze benne van az is, de azért én bízok benne,hogy nem adják fel és a kecsapos köcsög megindul.

G. V.tinho

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. február 28., csütörtök 0:18

dzsi91 írta:
Mert 6 pont sok de pont annyi amit nem szabad feladni mert 1-2 rossz meccs bl negyed elődöntők közepette simán bennevan. Persze ahhoz nyerni kéne szombaton :D

7 az a hat. Mert az egymás elleni ugye elég gyalázatos. Kevésbé hinném hogy 4:0ra vagy 5,6:1re nyernénk.

flori

HozzászólásSzerző: flori » 2019. február 28., csütörtök 0:15

Mert 6 pont sok de pont annyi amit nem szabad feladni mert 1-2 rossz meccs bl negyed elődöntők közepette simán bennevan. Persze ahhoz nyerni kéne szombaton
Görcsös erőlködés lesz szombaton. Szerintem ettől picit megzuhan a csapat, ott is könnyen jöhet majd egy pofon.

Ami talán új impulzust jelenthetne, és menhetné a szezont, az a bl clásico. Rég volt már. :mrgreen:

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. február 28., csütörtök 0:14

A Girona után én elengedtem, pláne, hogy a Sevillát is verték. Még ha nyernénk is, amire sok esélyt nem látok, akkor is 6 pont lenne a különbség, és az egymás elleniük is jobb. Plusz mi is fogunk még pontokat veszíteni. Marad a BL. :mrgreen:
vinicius. rodrygo. jovic. brahim. ödegaard. kubo. B-)

Ramioli
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. február 28., csütörtök 0:13

Sajna be kell lőni a helyzeteket, az 1-5 meccsnél is jött 15 perc összezuhanás, és sajnos a kapufáról kifelé pattant a labda a 2-2 höz (jellemző) most is jött egy 15 perces rövidzárlat, ebből rendszeresen jobban jönnek ki a Katalánok, és én Messitől tartottam ma, közben meg semmit nem csinált :(

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 28., csütörtök 0:12

G. V.tinho írta:
dzsi91 írta:Amúgy azt vágjátok ha szombaton nyerünk megint áshatjátok ki a szezont a sírból amit már 50szer betemettetek. :mrgreen:
Miért is?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2019. február 28., csütörtök 0:13-kor.

G. V.tinho

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2019. február 28., csütörtök 0:11

dzsi91 írta:Amúgy azt vágjátok ha szombaton nyerünk megint áshatjátok ki a szezont a sírból amit már 50szer betemettetek. :mrgreen:
Miért is?

Vissza: “Labdarúgás”