Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. december 1., kedd 20:43

ziro4vr írta:
___Samy___ írta: Sztem most fog leköszönni a kopasz.
Akkor remélem a keret fele is leköszön vele.
Kb ez kellene.
Az a baj a sok semmirekellő egy Pochettinonak sem fog focizni.
Love football, hate antifa.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. december 1., kedd 20:42

___Samy___ írta:Sztem most fog leköszönni a kopasz.
Ha nem is most,de vasárnap vagy hétfőn biztos.
Elszégyelhetik magukat ezek a szarházi játékosok.
Zidane is hibás,de a játékosok is legalább ugyanannyira.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. december 1., kedd 20:41

whitemadrid írta: Mikor volt utoljára, hogy nem jutottunk tovább a csoportból ??
SOHA

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. december 1., kedd 20:41

whitemadrid írta: Mikor volt utoljára, hogy nem jutottunk tovább a csoportból ??
Soha.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2020. december 1., kedd 20:41

Mikor volt utoljára, hogy nem jutottunk tovább a csoportból ??

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. december 1., kedd 20:40

___Samy___ írta: Sztem most fog leköszönni a kopasz.
Akkor remélem a keret fele is leköszön vele.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 1., kedd 20:40

ateeemadrid írta: ZZ out.

Flame on. :mrgreen:
El lehet küldeni én már nem védem, de kíváncsi leszek ki fog ezzel a szar bagázzsal mit kezdeni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. december 1., kedd 20:39

Sztem most fog leköszönni a kopasz.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. december 1., kedd 20:38

ZZ out.

Flame on. :mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. december 1., kedd 20:20

sevilla, möncbach, atletico, bilbao ....10 napon belül. drukkoljunk hogy bírja perez/zidane idegileg, mert most nem lenne jo edzőkeringő, meg alkalmasabb embert en nem tudok.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. december 1., kedd 18:56

Victorioo írta: Azokkal a kritikákkal viszont nem értek egyet, hogy ZZ alkalmatlan a fiatalitásra, mert aki a kellő szintet képviselte azt jól betudta épiteni. Az, hogy ez csak 1-2 embert jelent az nem az ő hibája, ennyien ütötték meg a szintet.
jó, de így maradtak a nyugdíjasok, meg a drága fiatalok, akik nem ütik meg a szintet :lol:
az olcsó fiatalok (saját nevelések, olcsón vásároltak) pont arra lennének jók
ha esetleg nem ütik meg a kezdő szintet, akkor a padról beszállhatnak, lassan be lehet őket építeni ha mégis úgy alakul a dolog, nincs nyomás, hogy egyből kezdők legyenek..
erre eddig úgy tűnik Zizu alkalmatlan
továbbra sem gondolom, hogy 1-2 játékost nem lehetne beépíteni a keretbe az utánpótlásban
jelen helyzetünkben
mindig voltak közepes képességűek a keretben, megfelelő akarattal küzdéssel stb.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2020. december 1., kedd 14:32

Victorioo írta: Azokkal a kritikákkal viszont nem értek egyet, hogy ZZ alkalmatlan a fiatalitásra, mert aki a kellő szintet képviselte azt jól betudta épiteni. Az, hogy ez csak 1-2 embert jelent az nem az ő hibája, ennyien ütötték meg a szintet.
Szerintem pedig ez az egyik legnagyobb gyengesége, ami miatt nem látom azt, hogy ő kezében lenne a legjobb a generációváltás.
Ha nagyon megerőltetem magam egyedül Valverde ugrik be akit valamilyen szinten sikerült beépítenie, mondjuk ahhoz is kellett egy durva sérüléshullám. A másik meg, hogy őt is pakolgatta össze-vissza, amikor már a kedvencek visszatértek.
Viszont megannyi név van, akik a kezei alatt eléggé szetcsusztak szerintem. Persze lehet azt mondani, hogy nem utottek meg a szintet, de ZZ is elég sokat tett, hogy ezek a játékosok visszaessenek. Lásd Kovacic vagy Ceballos. Akik nem egyszer adtak le MOM teljesítményt egy meccsen aztan hetekig azt sem tudták milyen pályára lépni. De a 90 perces becserélés sem segít egy fiatalnak az önbizalom szerzésben.
És az a baj, hogy vannak meg példak, pl a keretben lévő Militao, akit ha csak nem muszáj ki se probál, de egyenlőre Odegaard is ide vehető, vagy Regu akit szimplán elfelejtett használni, hiába volt az akkori keret egyik legjobb formában játszó játékosa.
A másik pedig hogy valamiért minden fiatal jatekosunk iszonyat visszaesett, Asensio, Vini, Rodrygo. Azért számomra fura, hogy anno Asensio mikor berobbant folyamatosan odaert a kapuhoz, be mert vállalni cseleket, el merte vállalni 20-30 rol is, mostanában csak a tuti, kapura lövésre nem is emlékszem.
Jelenleg nem érzem azt, h ZZ végbe tudná vinni a fiatalitast, de ne legyen igazam, mert nem tudok elkepzelni mas edzőt!

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. december 1., kedd 12:38

Teljes Terjedelem
Inter - Real
Na meg elég hosszasan beszélgetnek a Realról, mondjuk sok újdonság nem lesz benne, kb. minden elhangzott itt a fórumon..

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2020. november 30., hétfő 11:23

Megértem mindkét félt mert vannak jogos érvek ZZ mellett és ellene is.
Én elfogult vagyok vele, szeretném ha a jövő vele folytatódna viszont ehhez nyáron jelentős változásnak kell történnie a keretben, nem elég 1-2 igazolás, mert különösebb változás azzal nem lesz.

Azokkal a kritikákkal viszont nem értek egyet, hogy ZZ alkalmatlan a fiatalitásra, mert aki a kellő szintet képviselte azt jól betudta épiteni. Az, hogy ez csak 1-2 embert jelent az nem az ő hibája, ennyien ütötték meg a szintet.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. november 30., hétfő 11:00

ZZ-t nem küldeném el, a szezon végéig semmiképp sem.
Fene mód alakulnak a dolgok, de a szokásosat mondom...jobbat nem tudok.

Gyomlálni kellene elég rendesen, de ha ezt a vezetőség és ZZ nem lépi meg, akkor kellene valamit alakítani a fejesek körében.

Van bőven olyan ember a keretben, aki nem sok semmit ér már manapság. Pénzügyileg nem tudom mit engedhet meg majd magának Perez, mindenesetre elég stabilak vagyunk, stadion is épül....egy két három ember eladásával még pénz is állhatna a házhoz, ismét.

Én a szezont így már kiszenvedném, nem nyúlnék bele, esetleg januárban akit lehet, elzavarnék a feleslegből. Nyáron viszont bele kellene húzni, 2-3 minőségi érkező és 4-5 ballaszt távozását várom. Én akkor leszek csalódott, ha 21- ben sem lépünk semmit a keretet illetően.

Edzőkérdés számomra nincs, ahogy Perez munkásságát is nagyra értékelem, pláne a mai elkurvult világban.
A keret nem túl acélos, a kiegészítő emberek és egy egy kezdőjátékos tekintetében, ezen kell módosítani. Önmagában a kezdő 11 még mindig veretes és hangzatos, minőségi bőven, számomra.
Körtisz-Carvajal,Ramos,Mendy,Case,Kroos,Valverde,Hazard,Benz,?
Nekem Egy kezdő szintű emberke kellene, előre. Továbbá a támadórészleget kellene szépen kigyomlálni, és megerősíteni a cseresor tekintetében is. Vádelem és középpálya bírja különösebb felforgatás nélkül, már ha nem sérül le nyócáz emberünk és egyebek sem jönnek közbe, de erre nem lehet készülni se a vezetőség se az edző szempontjából.

Jó lesz az még később.
Idén nem várok sokat, BL továbbjutást és dobogós helyezést a bajnokságban. kupákkal nem is tudom hogy állunk, de ha valami akármilyen serleg beesik, az sosem nem baj !
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. november 30., hétfő 9:07

Továbbra is azt érzem, hogy Zidane egy kib****szott jó motivátor, de nem jó edző.

Sajnos a behúzott BL-eknél nem tudom azt mondani, hogy valakit azért vertünk mert, mert valami olyat húzott elő a kalapból, amin ámult mindenki. Nem, volt egy nagyon együtt lévő csapatunk, aki ölni tudott volna a másikért és a címerért. Nem egy kecske Ronaldonk volt, hanem egy kecske gépezetünk, ami nagyon jól működött a kiélezett szituációkban.

Azonban ez már kevés. Nem elég motiválni, mert rengeteg fiatal játékosunk van, akinek mentorra, tanárra lenne szüksége, mert ők még formázhatóak, képesek tanulni. Iscot már nem tanítod meg semmire, de Vinit, Rodrygot, Odet, Fedet, Kubot, Brahimot, stb-stb bőven lehetne.

Kapura lőni persze már nem fog megtanulni Vini, de arra hogy ha leér az alapvonalhoz, mit kezdjen a labdával, vagy hogyan törjön be a 16-oson belülre, kisjátékok, felpassz-visszapassz, ilyenekre bőven meglehetne.

Kicsit off talán, de szerintem bőven a fent leírtakhoz kapcsolódik:
Anno megye1-es focista voltam, sose voltam egy gólvágó, inkább a kiszolgálásban jeleskedtem. Persze alacsonyabb osztályban lődöztem 10 gólok fölött, itt a maximum az 5 volt kb. Kumma gyors voltam, bal lábas szélső. Elkerültem egy nb3-as csapathoz, azonban nem balszélsőként számoltak velem, hanem jobb. Látták rajtam az első 1-2 edzőmeccs után, hogy jézus.... ez kb azt se tudja mit csináljon a jobb oldalon. Aláírom, teljesen igazuk volt. :D Ennek "örömére" a felkészülés maradék részében minden edzésen, a futás és az alap gyakorlatok után, az edzővel, a cserekapussal és az utánpótlás kapussal meg kb 15 labdával félrevonultunk. Kipasszolták nekem a labdát, aztán mentem. Én döntöttem el, hogy befelé török és lövök, vagy megyek az alapvonal felé, ahonnan persze szintén lőhettem, csak épp a jobb lábammal, nem a ballal. Minden héten 4-szer ezt csináltam egy órán keresztül, a tököm ki volt már vele, hogy kerülgetem a bójákat, persze rúgtam hatalmas gólt. :lol:
Annyira kifizetődött viszont ez a plusz munka, hogy abban a szezonban 30 ponttal zártam a kanadai táblázaton, valamint 10 gól fölé is értem. :)
A csapat 1 ponttal maradt le a dobogóról, úgy hogy fennállása során a legjobb 10-be se került addig soha. A sztori apropója még az, hogy a cserekapus egy kiállítás miatt bekerült a csapatba, de a helyet már nem adta vissza utána.
Persze, aztán a szezon utolsó meccsén megsérültem, később gerincsérvem is lett és ennyi is volt a karrieremnek. :)

Nem azt mondom, hogy mindenkinél kifizetődik a plusz munka, a gyakorlás, de mivel utánpótlás edzőként is dolgozom, saját szememmel is tapasztalom, azt amit anno én is átéltem.

A különbség persze csak az, hogy én ezt 23-4 évesen éltem át, a gyerekek meg 6-8 évesek. :)

Zidane stábja még csak nem 1-3 fős, hanem jóval nagyobb. Segédedzőkkel bőven le tudja meccseltetni a csapatot, valamint elintézni a kapuralővést és a meccs szitukat ő meg félrevonulhatna bárkivel. Akár Joviccal, akár Vinivel, akárkivel. A világ egyik legjobb játékosa volt Zidane, van tudás a lábában, meg a fejében, bőven tudna mit tanítani és átadni, mert a játékosok nem olyanok, mint CR volt, hogy maguktól ott maradnak az edzésen lőni még 250-et kapura, meg megcsinálni 3000 biciklit.
Sajnos már más szempontok alapján élnek a fiatalok, mint azt Ronaldo tette 18-22 évesen.

Nem azt mondom, hogy csak Zidane a hibás a jelenlegi helyzetünkben, mert hülyeség ilyet leírni bárki által, viszont bőven benne van ebben ő is, aki ezt nem látja be, az kicsit elfogultan áll a témához. De nincs ezzel semmi baj, viszont én szakmai fejlődést nem tapasztaltok rajta, pedig a világ legjobb csapatának az edzője és nem pár hónapja.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. november 29., vasárnap 13:02

Nem lehet minden évben 19re lapot húzni. Egyszer-kétszer bejöhet, de egyszer nagy kopp lehet a vége. A vezetőség elfelejtkezett a keret optimalizálásáról, látható, hogy a töltelékekkel "megerősített" csapat mire képes.

Kb. 8 embertől ilyen, olyan okok miatt (Odri, Marcelo, Isco, Asensio, Jovic, Hazard, Mariano, Vini Jr.) szerintem ész, agy, gondolkodás nélkül, mindentől függetlenül el kellene köszönni, spanyol középcsapatokból is könnyedén, relatív olcsón, pótolhatóak, ugyanilyen szintem legalább. Még két ember (Nacho, Vazquez) kedvező körülmények esetén mehetne. A többiek szerintem maradhatnának magnak. Szerintem még Rodri is. Ekkora játékosmozgás viszont egyszerre elképzelhetetlen, edző legyen a talpán, aki ezután csapatot gyúrna. Így viszont ránk fog borulni a ház.

Edzőcsere ? A jelenlegi szétesett, demoralizálódott, részben kiöregedett kerettel más is égne, mint a Reichstag. Nem hiszem, hogy bármit megoldana. Játékosmozgásra van szükség, egyébként semmi jó nem várható. A pár extraklasszis teljesítmény már nem lesz elég, túl sok a lyuk. De tőlem maradhat is a felsorolt nyolc mesterlövész, és élvezhetjük tovább a mostanihoz hasonló meccseket. Lehet jönni az elmúlt, valóban bravúros, akarat (és VAR) diadalának tekinthető bajnoki címmel, de még egyszer nem kapjuk meg azt az esélyt, hogy minden rivális szintén gyengélkedni fog, egyszerre.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2020. november 29., vasárnap 12:01

Mi ez a temetői hangulat november végén, emberek? :( A szezon első harmadát még el sem értük, már sokan leírják Zizout és ezt a keretet, pedig ha van edző és csapat a jelenlegi futball világszínpadán, mely a legfontosabb periódusokra és meccsekre összekapja magát, az pont a Real Madrid!
Türelem és kitartás, ezek most a legfontosabb szurkolói tulajdonságaink kell hogy legyenek. Minden sorozatban állunk még, nincs tragédia :coffee: Pérez és Zizou is rakott le már annyit az asztalra - konkrétan a klubtörténet második aranykora fűződik a nevükhöz - hogy megbízzunk bennük :) A keretet a Covid és a sérülések formálják sajnos, de hamarosan visszatérnek a kulcsemberek (Benzema, Valverde, Ramos) és velük azért izmosabb eredményekre számíthatunk!
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pátkán » 2020. november 29., vasárnap 7:18

Sablonnyilatkozat azert remelem megvolt. Ki ne merjek mondani, hogy problemak is leteznek.. Gyengeseg jelet nem mutathatjuk..
joabulicsak

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. november 29., vasárnap 0:20

A vezetosegben valakinek hamarosan felkell tennie a kerdest. ZZ hajlando vagy elkoszonni a fel kerettol es csapatot epiteni vagy te is mesz veluk?
Sajnos itt tartunk ismet. Nincs ertelmes alternativa a padra. Fogalmam sincs Raul vagy eppen Guti milyen szintet kepviselnek, de lehet most kellene egy kivulallo szemely. Fogalmam sincs ki.
Jatekosok kozul nalam Courtois, Kroos, Carvajal es Ramos kivetelevel nincs olyan aki erinthetetlen lenne. Ramos is csak mert kell egy kapitany, de o sem lesz fiatalabb.
Bizom Odegaard es kesobb Kubo kepessegeiben, de ugy kb ennyi. Elfifaznak mindenki mast. Varane is legtobbszor mar fejben egy masik helyen van, ha megunta akkor szoljon.
Klopp ne lenne olyan amilyen most ramennek, de utana meg itt hisztizne csak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég