Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. január 15., péntek 8:42

dzsi91 írta:Amúgy nem nyertük meg a spanyol szuperkupát. Nabumm.
Sztem meg a Real Madridnak minden hivatalos kupanak fontosnak kene lennie. Mar csak a Barcaval valo rivalizalas miatt is. Raadasul a Barcnak ebbol a kupabol is tobb van (13), mig a Realnak csak 11, es ha behuzzak iden, akkor eggyel megint elhuznak. Spanyol kupaban kanyarban se vagyunk hozzajuk kepest.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 15., péntek 8:39

Akik Zz maradása mellett vannak, azok milyen koncepciót látnak a csapat játékában és a jövőépítésben?
Jelenleg semmilyet, mert ez a szezon a kármentésről szól. A jövő építéséhez 0. lépés az, hogy a nemkívánatos játékosok elmennek. Ez nem történt meg, van a csapatban féltucat játékos akit nem tudunk eladni mert szerződése van és ragaszkodik a fizetéséhez. Egy jó építés előtt alapos bontómunkát kell végezni, ez nem történt meg, hovatovább az edzőnk nem igazolhatott játékost, így a kezdőnk 1 évvel öregebb lett vérfrissítés nélkül.
A folyamatos eredménykényszer miatt az edzőnk keze pedig méginkább meg van kötve, már szeptemberben ment a picsogás hogy lemaradunk a bajnokságban, tehát az a fura helyzet van hogy az edzőnknek egyszerre kellene nyernie, nempláne a fiatal játékosokkal kellene nyernie a jövőépítés jegyében, és ez olyan elvárás ami után törvényszerű a kudarc. (azért az öreg játékosokkal is legyen szerződéshosszabbítás, mert megérdemlik)
Évek munkája a jövőépítés, nyugodt körülmények között. Nálunk ez nem adott, ZZ-vel szemben támasztott elvárások pedig nem reálisak. Törvényszerű a csalódás, de ha marad ugyanez az elvárás, akkor a második koppanás nagyobb lesz amikor a következő edző sem tud megfelelni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 15., péntek 8:28

___Samy___ írta: ZZ nagyon sok helyzetre későn reagál a makacssaga miatt. Szerintem előbb utóbb be fogja látni azt is, hogy ez így jelenleg nem mukodik.
Miota visszatert ilyen es nem latszik rajta valtozas jele😂
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 15., péntek 8:27

ZZ nagyon sok helyzetre későn reagál a makacssaga miatt. Szerintem előbb utóbb be fogja látni azt is, hogy ez így jelenleg nem mukodik.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. január 15., péntek 8:10

Nálam abszolút nincs semmi világvége hangulat, az idei évben semmit nem várok, mert nem lehetett érdemben belenyúlni a keretbe, aki meg jött, az besült. Akik kölcsönben vannak, kérdőjelek, ZZ meg makacs és amúgy sem használja a keretet, csak a régi haverokat. Szóval alapvetően nincs elvárásom eredmény szinten.

Viszont semerre nem mozdulunk. Nem látni semmilyen koncepciót, semmilyen változást, egy fiatal vagy új játékos sem került tűzközelbe, nincsenek új taktikai elemek. Az van, hogy a régebb óta itt lévők nyomatva vannak orrvérzésig, aztán vagy megrázzák magukat és csillantanak valamit a régi fényükből és nyerünk (de ekkor is csak a bennük lévő minőség miatt), vagy nem jön ki a lépés és nézhetetlen gyenge produkcióval leégünk.

Imádom ZZ-t, már írtam korábban is, edzőként talán még nagyobb Real-legenda lett, mint játékosként, összességében meg a klub történetének egyik legfontosabb alakja és örökké hálás leszek neki. Viszont ha nyáron nem mutatja jelét, hogy hajlandó elengedni a régieket és elkezdeni új csapatot felépíteni, akkor megköszönném neki. Covid és pénzügyi helyzet ide vagy oda.

Azzal nem tudok egyet érteni, hogy ez kizárólag a keret miatt van. Persze a minőség gyengébb, sok új arc besült, sok meg esélyt sem kapott besülni sem. De a valós tudása alatt teljesít a csapat és kicsit sem tudjuk csapatként ellensúlyozni az egyének gyengeségeit, sőt pl. egy Mendynél még ki is kerekítjük sokszor, amikor be van küldve sutaként centerbe. Ez meg edzői felelősség. Már nem lehet arra építeni, hogy itt mindenki tudja mi a dolga aztán valaki majd megoldja. Most kellene domborítani begyakorolt elemekkel, taktikával. Azért egy Bilbao vagy egy Atletico keret nehogy már erősebb legyen, mint a Realé.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. január 15., péntek 8:09

Akik Zz maradása mellett vannak, azok milyen koncepciót látnak a csapat játékában és a jövőépítésben?

Mbappe és Haaland is olyan játékos, akiknek nem árt, ha van előttük terület. Ebben a szarban, ami most van, ők se hoznának túl nagy fellendülést. Itt mindent az alapoktól újra kell építeni, jó pár játékos elengedése után. Ziro mellett vagyok. Német edzőt hoznék, mert most ők nyomják azt a dinamikus focit, amit szeretnék látni a csapattól a jövőben. BartosCs-t nem kedvelem, úgyhogy Nagelsmannra nyomnék egy allin-t, mert Klopp még annyira se lesz mozdítható.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. január 15., péntek 7:41

Eddig én sem voltam a váltás mellett de Ödegaard és Valverde látványos leépítése nem fér bele, ezek nem osasuna szintű játékosok.
Ramos sem fog hosszabbítani szerintem, úgyhogy ideje új fejezetet kezdeni.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 15., péntek 7:24

illgner írta:
dzsi91 írta: Még mindig nem igazán értem még is mit vártok Zidanetol
+1, ebből a keretből érdemben nem lehet többet kihozni.
Mondjuk ezt pont nem tudjuk meg soha, de szerintem ki lehetne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 15., péntek 7:16

szerencsére átaludtam a meccset, éreztem nagy dirr durr nem lesz.


reálisan nézve. tegyük fel így kibekkeljük a szezont, nem lesz kupa, bajnokság se bl. ez valószínű de nem is probléma, no money, covid, stadion. oké. a bizalom az töretlen, majd a nyár... láthatólag meg van zizu "új" csapata. szerintem ez fix. benz,ase,haz-ckm. indul a piac bappé, halaandot felejtsük el. REALITAS. zizu, perez nezelodik a piacon kit vehetunk meg, camavigna vagyki, pogba? oké. van egy rakat kp nembaj jöjjön még valamelyik. benz érinthetetlen. hazard is. ase zizu favoritja az egyik a sok közül. nem tudom nagyon silány a felhozatal, de ilyen sancho, rashford vonal szóba se jön nálunk. ez a foci amit nyomunk szemmel láthatóan zsákutca. ti eltudjátok képzelni, hogy zidane elengedi asensiot?mondjuk én nem. és ott a többi vini,rodry,lv... nagyon fos a helyzet úgy minden téren.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. január 15., péntek 6:51

dzsi91 írta: Még mindig nem igazán értem még is mit vártok Zidanetol
+1, ebből a keretből érdemben nem lehet többet kihozni.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. január 15., péntek 6:49

Én szeretem Zidanet és nem küldeném el még most sem.

De nem értem komolyan. Agyon vannak hajtva a játékosaink, mások meg nincsenek használva. Nem tudok az elmúlt 1 hónapból olyan meccset mondani, amikor Varane, Modric vagy Kroos kimaradt volna a kezdőből. Sőt Varane már hónapok óta szünet nélkül nyomja. A kispadon ott van ezzel szemben Militao, Valverde és Odegaard. Ezek mind olyan játékosok, akikkel lehetne taktikát váltani.

Asensio és Hazard erőltetésének semmi értelme ráadásul... tegnap Benzema és Mariano együtt kezdhettek volna simán, mögöttük a norvéggal, illetve egy sorral hátrébb Valverde, Kroos, Casemiro játszhatott volna.

Január van és a kezdőcsapat játékosai ki vannak herélve, túl vannak terhelve. A többi játékos meg alig van játszatva. Érthetetlen...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. január 15., péntek 6:38

dzsi, alapesetben +1 szinte minden kommented mert abszolut ugyanaz a nezopont. De ne mondd mar hogy ertelmesen vagy szakszeruen menedzseli ezt a keretet legyen akarmilyen is. Hogy inkabb lucast jatszatja megint jobbkullobe, nacho meg szarjon be a padon..sokadjara. Vagy hogy odegaard egyik naprol a masikra ugy eltunt, h faj raismerni hogy o is kerettag. Nem azt mondom, h felsopolcos jatekosok,dehat ugyanaz es ugyanazok vannak allandoan eroltetve. Cserelesrol hagyjuk is.. sztem egyre inkabb jonnek ki a hibak meg a megfaradas ZZ-n is.

Egyertelmuen a valtas mellett vagyok. Ez nem fog nyaron megoldodni,+1 evvel oregebbek lesznek a mostaniak es ugyanugy nem fogja elengedni a kezuket,ahogy nem tette eddig sem. Nem fog mbappet meg haalandot kapni, plane nem egyszerre, de sztem iden nyaron egyiket sem. Mint ahogy mas edzo sem kapná.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. január 15., péntek 4:45

Még mindig nem igazán értem még is mit vártok Zidanetol mi az isten bús faszát építsen ebből a keretből.

A keret értelmesebbik fele 32+ a másik fele meg osasuna szint. Nem nagyon lehet mást csinálni mint az öregekkel életben tartani a dolgot őket meg valamilyen szinten rotálni.


Remélem kirúgjuk a faszba azt majd nézhetjük,hogy az aktuális hype edző(már ha van olyan szerencsénk,hogy perez beránt valami nevesebbet és nem lopetegikkel próbálkozik megint) hogyan épít szarból várat.

Ha zidane feláll vagy elküldjük nyár előtt azt évekig nyögjük majd,ha bevásárolunk és úgy bukik nincs gáz,majd az valamelyik future edző összeránt valamit ha adott egy jó keret.

Stabilitás kell,az (ismét) agyonhypeolt simeone aki ugye micsoda csapatot épített a 10 év alatt 3 szezonban tudta úgy igazán összerántani a csapatot ,hogy eredménye is legyen.Bezzeg ha Zidane csak 2/1 bajnokí címet nyer ezekkel a szerencsétlenekkel akkor jöjjön nagelsman, jó focit tol,mint lope meg pellegrink meg setien meg luxemburgo.


Ja meg sztem perez az aki itt tényleg megfáradt. Építse fel a stadionját, és valahogy tervezze meg az utódlását mert akárhogy nézem az ő munkássága a sikerkorszakban egy erős 5ös a 10ből. A gazdasági részben profi,sportszakmailag annyiszor szúrta tökön a klubot még akkor is amikor a csúcson voltunk (ancelottitol egészen az esetleges Ramos távozásig szerintem könyvet lehetne írni belőle),hogy rossz volt nézni.

Amúgy nem nyertük meg a spanyol szuperkupát. Nabumm. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. január 15., péntek 2:40

Így van, a ZZ féle szokásos közhelycsokor, amibe tényleg nem lehet belekötni. Kb. annyira fantáziátlan nyilatkozatok, mint a "taktika".

(Egyébként ezúton is köszönet tcskhunnak az autentikus idézetért, így legalább, kultúrnyelven értem. Nekem üde színfolt azzal szemben, mint amikor pl. spanyol játékosok, vagy ZZ nyilatkozatait dobálják fel angolra fordítva, tömegével, szintén magyarosítás nélkül. Klasszikus műveltségű emberként én meg ezekkel boldogulok nehezen. Ezért jobb mindennél a megszokott anyanyelvünk.)
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. január 15., péntek 1:21

tcskhun írta: Azért ezek a nyilatkozatok érdekesek:
La mala dinámica del equipo: "Lo que tenemos que hacer es seguir trabajando y cambiar la dinámica. Tenemos que cambiar lo nuestro y sacarlo como equipo, porque lo de fuera va a seguir siendo lo mismo".

Fracaso: "No es un fracaso. No es un fracaso porque lo hemos intentado".
Még szerencse, hogy mindenki perfekt spanyol, és érti amit belinkeltél... :kivagyhe: :kivagyhe: :kivagyhe:

Gondolom a szokásos maszlag, "dolgozunk tovább, tudjuk hol a hiba, csak a mai napon nem volt szerencsénk, ez nem bukás, megpróbáltuk, nem jött össze".

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. január 15., péntek 1:00

Azért ezek a nyilatkozatok érdekesek:
La mala dinámica del equipo: "Lo que tenemos que hacer es seguir trabajando y cambiar la dinámica. Tenemos que cambiar lo nuestro y sacarlo como equipo, porque lo de fuera va a seguir siendo lo mismo".

Fracaso: "No es un fracaso. No es un fracaso porque lo hemos intentado".

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. január 15., péntek 0:50

füst írta:
reeed_ati írta:

Én max Nagelsmann-ra váltanék, de ő szerintem nem hozható, miért hagyná ott most a lipcsét?
Nehéz ügy, de nagyon nem épül a csapat és még játékunk sincsen, vagy ez így egyben inkább.. :hmmm:
Majd lesz, tavaszra feljavulunk ahogy szoktunk, és a szezon végére eldől mire lesz elég. El lettünk kényeztetve és azt hisszük hogy a hullámhegyek után nincsenek völgyek. Pedig vannak, és akkor fog majd igazán lefele görbülni mindenki szája, ha Perez is elköszön, mert sajnos közeleg az idő. Nyugodtan el lehet ültetni a gondolat magvát a fejekben, mert nem lesz már fiatalabb, egy újabb elnöki ciklus már nem elvárható tőle, hanem bravúros vállalás lenne.
ZZ megérdemli a türelmet, mert ismeri a receptet, és mert olyan nincs hogy edző ne hibázzon, pláne ha halmozottan verik a körülmények. Néha meg kell játni a poklot is, mert ez a természetes. Ameddig van motivációja, addig hagyni kell.

Amit most látunk az pedig kutyafüle, más topcsapatok szurkolói minden 2-3. évben ezt élik át. És ismét jelzem ez nagyon nem a gödör alja, épp csak bepillantást nyertünk. Jöhetnek még igazán mucsai évek is, az öregek tudják. Csak elfelejtették?
Amikor az edző annyira noname hogy itt ismerjük meg a nevét, amikor az elnök súlytalan, és amikor a kiszemelt játékosokból pedig a B megoldás se akar jönni hiába hívjuk. Lehet megérdemlünk egy kis emlékeztetőt, urak. :mrgreen:
Igen emlékszem arra az időszakra is! Csak itt most a játékosok minősègibbek meg azért lehetne a fiatalokat is be építeni plussz a Castillábol sem hív fel senkit és véleményem szerint ez azért nagyon nagy hiba ZZ-től! Én eddig vártam és reménykedtem,hogy megtud újulni vagy a hibáit próbálja javítani de ő ezt nem akarja vagy nem látja... nagy kedvencem ZZ de én nyáron elengedném!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 15., péntek 0:38

Szerintem szezon vegeig erdemes varni azert legalabb Zidane megitelesevel, addig meg sokminden tortenhet. Nekem se tetszik hogy nem latok semmilyen iranyt a megujulasra , de varjuk ki a veget.

Attol felek amugy hogy ot egy uj csapat felepitese egyaltalan nemis erdekli. Meg meghuzza a mostanival amig hagyjak aztan felall megint. Amikor eloszor felallt akkor azt mondta hogy masvalakire van szuksege a klubnak most es nem ra. Gondolom erre gondolt, hogy olyanra aki atviszi a csapatot egy uj projectbe.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 15., péntek 0:29

reeed_ati írta:
Steve írta:
Ha ZZ távozna, akkor egy karizmatikus edzőre van szükségünk. Egy Klopp-féle szenvedélyes emberre.
Én max Nagelsmann-ra váltanék, de ő szerintem nem hozható, miért hagyná ott most a lipcsét?
Nehéz ügy, de nagyon nem épül a csapat és még játékunk sincsen, vagy ez így egyben inkább.. :hmmm:
Majd lesz, tavaszra feljavulunk ahogy szoktunk, és a szezon végére eldől mire lesz elég. El lettünk kényeztetve és azt hisszük hogy a hullámhegyek után nincsenek völgyek. Pedig vannak, és akkor fog majd igazán lefele görbülni mindenki szája, ha Perez is elköszön, mert sajnos közeleg az idő. Nyugodtan el lehet ültetni a gondolat magvát a fejekben, mert nem lesz már fiatalabb, egy újabb elnöki ciklus már nem elvárható tőle, hanem bravúros vállalás lenne.
ZZ megérdemli a türelmet, mert ismeri a receptet, és mert olyan nincs hogy edző ne hibázzon, pláne ha halmozottan verik a körülmények. Néha meg kell játni a poklot is, mert ez a természetes. Ameddig van motivációja, addig hagyni kell.

Amit most látunk az pedig kutyafüle, más topcsapatok szurkolói minden 2-3. évben ezt élik át. És ismét jelzem ez nagyon nem a gödör alja, épp csak bepillantást nyertünk. Jöhetnek még igazán mucsai évek is, az öregek tudják. Csak elfelejtették?
Amikor az edző annyira noname hogy itt ismerjük meg a nevét, amikor az elnök súlytalan, és amikor a kiszemelt játékosokból pedig a B megoldás se akar jönni hiába hívjuk. Lehet megérdemlünk egy kis emlékeztetőt, urak. :mrgreen:

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. január 15., péntek 0:28

Miért jönne ide egy Nagelsmann megbukni? Teljesen jó helyen van a Lipcsében, ő sokkal hamarabb lesz a Bayern edzője, mint bárki másé, nem véletlenül épített házat Münchenben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 129 regisztrált és 0 vendég