Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit tennél?

A szavazás 2021. február 4., csütörtök 18:01-kor befejeződött.

Elküldeném Zidane-t, új edzőre van szükség
82
69%
Továbbra is ő lenne az edző nálam
36
31%

Szavazatok száma: 118

Toti

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. január 15., péntek 13:03

én értem, h ez egy ilyen év, meg túlélésre játszunk, meg stb.. de nincs jövőbeli koncepció sem, akkor mire játszunk? hogyha ez már tényleg egy ilyen év, akkor mi a rákért nem lehet bedobni nachot, militaot, valverdet vagy a norvégot? vagy akkor még az x se jönne össze az elche meg osasuna ellen? mert szar a taktika? akkor azon ménem lehet próbálni változtatni, ha ez úgyis egy ilyen év? mert mást se lehet olvasni csak ez utóbbit..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 15., péntek 12:58

Egyértelmű, hogy ez az átigazolási politika nem kompatibilis a jelenlegi rendszerrel meg helyzettel. Nem csak az a gond, hogy ide jonnek az emberek, akik végig ülnek a kispadon/lelátón, eladva meg nincsenek (meg ugye ha kolcsonadjuk a játékost, akkor a fizetését is szinte teljesen mi álljuk, borzalom). Viszont még a kölcsönszerződéseket is rendre basszák el, mert olyan csapatba küldik a fiatalokat, ahol nem játszanak. Lunin többször is, Kubo, Reinier. Mind mind olyan üzlet, amibe józan paraszt ésszel belegondolva már az elején lehetett volna látni a buktatot.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. január 15., péntek 12:48

Realista24 írta:
illgner írta:

+1, ebből a keretből érdemben nem lehet többet kihozni.
Mondjuk ezt pont nem tudjuk meg soha, de szerintem ki lehetne.
Tavaly kihozta ebből a keretből a maximumot millió kínkeserves egymás után megnyert meccsel bajnokságot nyert. Idén elkezdett rezegni a léc alatta az öregek megint előkapták a beastmode-ot, de ennyi. Ennél több ebben a caspatban már nincs akár ki ül a padon, viszont lehet ennél sokkal rosszabb is ezt láttuk abban a 7 hónapban amíg nem Zidane ült a padon.

Madridban soha nem az edző igazol, van beleszólása de a végszó donflorentinoé. A keret a vezetőség felelőssége. Van rá egy windows 95öm,hogy vinidzsít és a haverokat nem lopi kérte,Zidane pláne. Az ő árukból jöhetett volna egy pogba, akit én nem csipázok de ha zizunak ő kell hát legyen.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

Torquemada
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Ceballos, Carvajal, Ramos, Nacho, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. január 15., péntek 11:58

Szó volt itt kármentésről idén. Na pont ez nem történik meg. (Asensiot százért eladni, az lett volna az értékmentés. Meg Iscot, Balet idejében, ahogy mindenki látta.) Mit is csinálunk erre ? Idehordtunk egy csomó hulladék, nyomorék vagy túlárazott ígéretes játékost mostanában több talicska pénzért. Hogy most ezek ZZ kérésére, Perez hívására, vagy a scoutok balfaszsága miatt érkeztek, azt osszák el egymás között, nem kötik az orrunkra. Utána ezeket a méregdrága embereket lerakjuk a padra, mintha a világon sem lennének. Innentől kezdve a piaci értékük szép lassan elkezd erodálódni. Igazságosan, igazságtalanul, egyesek a kezdő közelébe sem kerülnek, de el nem adjuk, kölcsön nem adjuk, el nem engedjük. Itt voltak felrakosgatva táblázatok a játékosaink értékének zuhanásáról. Aki nincs játékban, normális áron eladhatatlan lesz. Nyilván játszani sem fog, mert azt látjuk, hogy aki kikerül a kosárkából, az akkor sem fog játszani, ha a posztján olyan lesz kényszerből, aki nem odavaló. Úgyhogy jobb, ha elmennek máshová. Azt meg nem lehet. Sok játékosunk itt teszi tönkre a pályafutását a kispadon. Egy-két év kihagyás, parkolópálya rohadt sok ezen a szinten. Hatalmas luxus, amit megengedünk magunknak. Az öregjeink senkinek sem kellenek. A játékosok egy része olyan szerződéseket kap, hogy nem tudunk szabadulni tőlük. Ha nem csinálunk pénzt, nem fogunk vásárolni sem. Szép, hogy Perez most ennyit meg annyit spórolt, de ha szarul lesz a keret menedzselve, akkor nem fognak jönni az eredmények és nem lesz pénz, illetve a játékosaink az értékük nagy részét elvesztik, megint nem lesz pénz. Győztes csapatokból rohadt könnyű játékosokat eladni, mindenki őket akarja. Lejtmenetben lévőktől nem annyira szívesen vásárolnak általában és nem annyiért.

Lényeg: Itt most egy kupa nélküli szezon lesz, mert minden sorozatban van tőlünk jobb, vagy stabilabb formájú csapat. Nem mondom, hogy nem baj, de annyi mindent nyertünk mostanában, hogy van azért mire emlékezni. Azt viszont a vezetőség már egész egyszerűen nem engedheti meg magának, amit most csinál. Euro 100 milliókat szórunk el feleslegesen, aztán jegeljük meg adogatjuk ingyen kölcsönbe az embereket. Vagyonokat fizetünk kutyaütőkért, a saját ígéretes, ingyen játékosainkat meg elüldözzük. A játékosmozgásokkal kapcsolatos sportszakmai ámokfutáshoz szerintem új elemként gazdasági is kezd kapcsolódni. A játékosállomány összértékének csökkenését nem tudom, miből fogjuk kispórolni. Az év végi szép pénzügyi eredményeket ezzel korrigálni kellett volna, más számokat láthatnánk. Ezt viszont sürgősen meg kell oldani, mert legalább olyan jelentőségű kérdés, mint az, hogy Zidane marad, vagy megy. Egy biztos, a korábbi sikerkovácsnak a jelenlegi szar helyzet kialakulásában nagy szerepe van, és ezt is észre kell venni. Dzsivel egyetértek abban, hogy Perez is ludas most rendesen, az elmúlt években picit sok volt a baki tőle is.
"No se preocupe míster, yo tampoco quería trabajar con usted" (D.Ceballos)

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 15., péntek 11:49

Yazid írta: én még attól félek a nyár azzal fog eltelni hogy hajkurasszuk a bappe, haaland, pogba triot es nem jön össze, augusztusba meg felall zizu hogy köszöni szepen a lehetőséget.
Ha menni akar akkor azt a szezon utolsó meccse után megteszi. Pogba meg kell a halálnak, ha rá fog időt és pénzt áldozni úgy hogy itt van Valverde és Ödegaard akkor elmentek neki otthonról

Yazid
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Asensio

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 15., péntek 11:46

én még attól félek a nyár azzal fog eltelni hogy hajkurasszuk a bappe, haaland, pogba triot es nem jön össze, augusztusba meg felall zizu hogy köszöni szepen a lehetőséget.

reeed_ati
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, FrancIsco

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. január 15., péntek 11:41

Számomra még egyelőre azt is nehéz benyelni, hogy elvertünk közel 300 millót és totál semmit nem erősödött vele a támadóalakzatunk..(vini,rodri,jovic,hazard,)
Abba meg belegondolni is rossz, hogy fele ennyi pénzből lehetne elől egy Benz-Céer-Félix 3-asunk is.. :'(

raul 4 ever
Kedvenc játékosaid: Marcelo, Modric, Kroos, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 15., péntek 11:32

442höz most ment el Jovic, 4-3-1-2höz gyak nincs 4 középpályás (Isco nálam elment, bár tök jó h vannak a hírek, h ZZ-nél meg továbbra is tényező), a Benz-Mariano duo parádé lenne. tele vagyunk szélsőkkel (minőség más kérdés).. Fede volt tavaly párszor jobbon, szükség van rá, de nem ott..
am. szezon előtt én úgy képzeltem, h Öde/Rodry fogják tolni a jobboson, mert a norvég tavaly sokat játszott ott a sociban. ha ZZ észrevenné, h kerettag, kupában éppen ki lehetne próbálni.. Hazard-Mariano-Öde mehetne fel szerdán.. de ha lesz Carvajal, úgy is ő+LV lesz a jobboldal, Öde meg kap 20 percet (vagy 5öt :D ) 0-2nél..
"My voice is raw, my lyrics is law
I keep it hardcore like you never saw"

Yazid

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 15., péntek 11:22

kipróbálhatna valami mást is. allandoan ez a 433. ezekkel az emberekkel már nem működik. nincs baxo marcelo, carv meg cr már.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 15., péntek 11:03

h3x0r írta:
p.csabi1 írta: Meg kell újulnia a csapatnak.
Ezért Ramosnak sem adnám meg amit kér,Lucasnak meg főleg nem.
Így kell kezdeni.Utánna jöhetnek a többiek és Zidane is.
Végülis.. a támadósor megújításánál is mennyire bevált CR eladása. :mrgreen:
A problema, hogy ezt nem tettuk meg soha.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

dennson

HozzászólásSzerző: dennson » 2021. január 15., péntek 11:03

illgner írta:
dzsi91 írta: Még mindig nem igazán értem még is mit vártok Zidanetol
+1, ebből a keretből érdemben nem lehet többet kihozni.
Ebből a keretből jóval többet lehetne kihozni. De lehet nem. A lényeg, meg sincs próbálva.

Ki lehet kapni a Bilbaótól, lehet ikszelni az Osasunával, az Elchével, de még a BL-ben is belefér pár vereség. Ki is lehet esni. Bármikor jól jöhet ki az ellenfélnek, becsúszhat egy utolsó percben bekapott gól. Van ilyen, a foci ilyen.

Inkább az a probléma, hogy semmi elképzelés, koncepció nincs. Ha kikap a csapat, nem úgy kap ki, hogy széthajtották magukat, és minden kapufára ment, vagy az utolsó pillanatban kaptak be egy gólt. Hanem úgy, hogy teljesen kilátástalan a játék, szenvedés van. 10-ből 10-szer meg lehet mondani a kezdőt, azt, hogy mikor és kiket cserél be Zidane.

Ez nem más, mint biztonsági játék a túlélésért. Ha ez a koncepció, és előre meg van beszélve, hogy a keret fele el lesz küldve nyáron és érkezik egy tucat új ember, akkor oké, ebből valóban nem lehet többet kihozni.

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 15., péntek 10:57

p.csabi1 írta: Meg kell újulnia a csapatnak.
Végülis.. a támadósor megújításánál is mennyire bevált CR eladása. :mrgreen:

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. január 15., péntek 10:55

raul 4 ever írta:
Vicces látnom, úgy gondoltam tavaly június környékén, hogy néhány igazolással meg eladással elindulhat majd valami...
továbbra sincs olyan helyzetben a klub, h ez ne lehetne akár igaz.. van itt minden. fiatal-öreg, ígéretes-lefőtt.. nem ott tartunk h van egy csak 30+osokból álló kezdőnk, mögöttük meg semmi.. nem sok dolog hiányzik innen (szerintem), hogy újra jók legyünk. nálam 2 igazolás és újra bika minden..
Papírom ez így van, gyakorlatilag meg inkább játszik egy LV jobb hátvédként, minthogy kölcsön vennénk valakit vagy valaki ott játsszon (Odrizola-t eladnám én is :lol: ).

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. január 15., péntek 10:52

Évek óta ez az új időszámítás kezdődik... :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

raul 4 ever
Kedvenc játékosaid: Marcelo, Modric, Kroos, BigBenz

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 15., péntek 10:47

realbeckham írta: Az biztos, hogy a jelenlegi csapat is a korszakos baszo csapat emlékeibol él, függetlenül az erkezoktol, uj arcoktol, padmelegítőktől. Egy jo kis retro az egész.
Abban biztos vagyok, hogy 1-2 éven belül, mikor ténylegesen elkezdodhet a teljes átalakítás es elengedjuk a legendaink kezét, az új madridot nem ZZ vel csinaljuk. Es nem is kell vele.
Poch+ZZ papírja is 2022 júniusig szól.. lehet csak bele akarom látni, de lehet ki van ez már találva.. én max őt tudom elképzelni.
jövő nyáron lép(het)nek/visszavonulhatnak sokan (Lukita, Ramos, Benz, Marci (idén?), LV, egyebek), kezdődhet egy új időszámítás..
Vicces látnom, úgy gondoltam tavaly június környékén, hogy néhány igazolással meg eladással elindulhat majd valami...
továbbra sincs olyan helyzetben a klub, h ez ne lehetne akár igaz.. van itt minden. fiatal-öreg, ígéretes-lefőtt.. nem ott tartunk h van egy csak 30+osokból álló kezdőnk, mögöttük meg semmi.. nem sok dolog hiányzik innen (szerintem), hogy újra jók legyünk. nálam 2 igazolás és újra bika minden..
"My voice is raw, my lyrics is law
I keep it hardcore like you never saw"

p.csabi1

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. január 15., péntek 10:30

Meg kell újulnia a csapatnak.

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. január 15., péntek 10:24

Szerintem nyáron el kell köszönni Zidane-tól. Imádom a kis kopasz buksiját, de az elmúlt időszak bebizonyította, hogy vele nem jutunk egyről a kettőre. Látszólag nem akar/nem képes változtatni, makacsul ragaszkodik a haverokhoz, nem teszi be a fiatalokat még az ilyen meccsekre sem (sztem semmivel nem lettünk volna hátrébb ha mondjuk Militao, Valverde és Odegaard játszik).

Nem jók a fiatalok? Semmi gond nincs, próbáljuk meg az idősebbekkel. Ja hogy velük se megy? Azt nem értem, ha nem megy sehogy se, miért nem próbálunk ki valami más rendszert? Ezt a szezont az elején úgyis kukáztam, mert sokat nem lehet várni. De hogy meg se próbálunk módosítani, változtatni, az irtó ciki.

Rengeteg dolog merült és merül fel Zizu-val kapcsolatban, ami érthetetlen/nincs rá magyarázat. Vicces látnom, úgy gondoltam tavaly június környékén, hogy néhány igazolással meg eladással elindulhat majd valami...

realbeckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. január 15., péntek 10:05

Még mindig ikonkent, mentor, és apaként van ő jelen, mintsem edzőként. Ez igy is marad. Ha nincs hovihar, plusz jo a chemistry, akkor rutinbol hozzuk a meccseket, viszont ha valami gebaszvan es villantani kéne extrát, akkor végünk. Egy kieső jelölt is megesz bennünket.
Mellette még egy makacs konok fickó is. Baszki napokkal előtte itt mindenki pontosan megmondja a kezdot..... állandóan. :D de baszki. Ő Zidane. Én se küldenem el, függetlenül attól, hogy talán megérdemelné. Talán. Nem tudom.

Az biztos, hogy a jelenlegi csapat is a korszakos baszo csapat emlékeibol él, függetlenül az erkezoktol, uj arcoktol, padmelegítőktől. Egy jo kis retro az egész.
Abban biztos vagyok, hogy 1-2 éven belül, mikor ténylegesen elkezdodhet a teljes átalakítás es elengedjuk a legendaink kezét, az új madridot nem ZZ vel csinaljuk. Es nem is kell vele.
Malakia

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. január 15., péntek 9:24

Dupla D írta:
___Samy___ írta: Vagy mikor most szóltak neki a játékosok, hogy ne forgassa annyit a csapatot.
De ez amúgy mi? Erről szerintem kevés szó esett itt a fórumon, pedig ez igencsak elgondolkoztat engem, hogy miért pár hangadó mondja meg, hogy mit és kiket játszatva játszon a csapat. Ez a végső tanácstalanságra utal nálam edzői részről. Lényegében feleslegesen van ott így a kispadon.
Engem ez egészen addig hidegen hagy, míg nem a hülyeségre veszik őt rá. De egyébként nem is biztos, hogy a játékosok kérték tőle, ezt sajnos nem tudhatjuk.
Kerlon írta:
___Samy___ írta: Az egész edzői karrierjére gondoltam. Tavaly idény éljen nagyon mentünk lefelé a dombon, mint most és utána jött a stabil védelem, amivel bajnokságot nyertünk. Mindez egyik hétről a másikra.

Vagy mikor most szóltak neki a játékosok, hogy ne forgassa annyit a csapatot.

Szóval nem reménytelen a helyzet, csak felre kellene tennie a makacssagat.
De mar egy egy jatekost sem cserep be vagy rak a kezdobe... latod LV jatszik inkabb mindenhol
Pontosan ez a baj, ezt a makacsságot kellene elengednie és tanulni a hibákból.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Yazid

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 15., péntek 9:13

ha kiesünk az alcoyano ellen legalább elmondhatjuk hát igen ezért nem játszanak a perem emberek :lol:

Vissza: “Labdarúgás”