Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. január 21., csütörtök 15:33

Ha jönne is Klopp vagy Nagelsmann akkor se kapnának 2-3 évet hogy csapatot építsenek. Ha nem jönnek az eredmények egyből akkor már decemberben kereshetnek másik csapatot.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. január 21., csütörtök 15:32

Dupla D írta: de szerintem Allegri is egész jól építette fel a Juvét annak idején.
Amíg ő volt az edző Torinóban, addig mindenféle megerőltetés nélkül szállították a Scudettokat. Mióta nincs ott nem lubickol úgy a Juve sem, tavaly is épphogy behúzták, idén meg nagyon messze vannak jelenleg. Én régen eléggé lenéztem őt, de sztem jó edző Allegri, kérdés, hogy ide való-e, vagy inkább csak Olaszországba.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 21., csütörtök 15:32

dzsi91 írta: De ez a Real Madrid nem a dortmund de még csak nem is a pool.
Ez így volt covid előtt, egy más piacon, az olajok előtt, amikor még nagyobb volt a merítés. Kissé idejétmúlt már így gondolkodni.
Nem illik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 21., csütörtök 15:31

Kösz Remy, akkor Nagelsmann már nem kell. :mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. január 21., csütörtök 15:30

dzsi91 írta: 1-2 fiatalt be lehet építeni a keret maradéka klasszis kell legyen.
dzsi91 írta:Vásároljon be perez keményen aztán Zizu megoldja.
A hírek szerint nem fog tudni bevárásolni. Akkor inkább ne is álljunk ki senki ellen?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 21., csütörtök 15:29

füst írta: Ha Nagelsmann jön és feldúsítja a keretet ifjú németekkel, nos én abban is benne vagyok. :D
Nekem az is elég, ha Szobo beválik és hozza. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. január 21., csütörtök 15:26

De ez a Real Madrid nem a dortmund de még csak nem is a pool. Nem működőképes ,hogy majd itt jön a klopp vagy a tuchel vagy bármelyik és felfedezgeti a fiatalokat. Perez bevásárol ha szerencsénk van inkább nagy neveket és nem brazil bohócokat azt oldd meg bástya.

1-2 fiatalt be lehet építeni a keret maradéka klasszis kell legyen. Mourinho is csapatot épített ja,Céronaldokból meg Xabi alonsokbol. Ő sem a castillából merített.

Vásároljon be perez keményen aztán Zizu megoldja.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 21., csütörtök 15:20

füst írta: Ha Nagelsmann jön és feldúsítja a keretet ifjú németekkel, nos én abban is benne vagyok. :D
Na azokkal aztán ne, puhák mint vinicius pöcse a kapu előtt.
Nem illik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 21., csütörtök 15:09

Ha Nagelsmann jön és feldúsítja a keretet ifjú németekkel, nos én abban is benne vagyok. :D

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. január 21., csütörtök 15:08

Nekem Tuchel ellenszenves, de nem vagyok teljesen tisztába az eddigi munkásságával, ezért nálam ő kiesne.
dzsi91 írta: Ha Zidane távozik akkor Raul. Lutri de fontosabb,hogy valaki a puszta jelenlétével legyen a Real Madrid mint bármilyen mágnestábla góré.
Ezzel normál esetben egyet értenék, de itt most csapatot kell építeni. Látjuk, hogy erre másfajta edző kell. Mourinho ebben jó volt, de ettől függetlenül neki már lejárt az ideje.

Kloppot én bírom, őt szívesen látnám a padon, de szerintem nem reális célpont.

Szerintem ebben a szezonban az idősebb játékosok is belátják majd, hogy szükség van változásra a nyáron. Én Nagelsmann-t hoznám, de szerintem Allegri is egész jól építette fel a Juvét annak idején.

Szeretném azt látni, hogy a játékosaink jobban akarnak, mint az ellenfél, és rendszeresen hasonló mennyiségben is futnak, ahogy a Bayern ezt megtette tavaly. Dinamikus játékot szeretnék látni, amilyen 2012-ben volt, mert egy a körbepasszolgatás lövőhelyzet nélkül érfelvágós.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 21., csütörtök 15:05

ziro4vr írta:
Csabi írta: engem csak az szab fel, hogy hogy herdáljuk el a potenciált. most itt a keretben és a kölcsön vagy eladott játékosokra gondolok. ott van reguilon, alapember a tottenhamban, nyilván ide nem elég. hakimi alapember az interben egy olyan poszton, amire nekünk egy lukácsunk van. ide nem elég ő sem. brahim nagyszerű 12-13. ember lehetne de kevés ő is. milanban rendre kezdő, vezetik a bajnokságot.

és akkor itt jön egy ilyen szájbavert kupameccs, amikor felrakja azokat a játékosokat, akikkel hónapok óta nem beszélt. persze, hogy szarok, persze, hogy motiválatlanok és nincsenek formában. de ha reguilon, brahim vagy hakimi itt lennének, akkor ők is ugyanilyen szarok lennének, mert a lelátót nyomnák az év 90%-ban. legalább akkor rájuk is lehetne mondani, hogy botlábúak, amikor kapnak egy meccset a kupában és kiesnek.
Kezdőbe mondjuk egyik se elég ténylegesen, az meg előfordulhat, hogy valaki nem akar csere lenni vagy kűzdeni a helyéért. Brahimból se láttunk még sokat, vannak villanásai, összességében azért nem egy akkora durranás.

Nyilván ZZ kezelhette volna ezt jobban, egy Carvajalnak sem árt ha kűzdenie kell a kezdőért, Marcelot már rég el kellett volna adni stb..
hakimi két éve jobbszélső. na nekem senki ne mondja, hogy az idei csapatba nem férne be jobb oldalra. :lol: lukács meg mr20meccen1gól asensio a konkurenciája.

reguilon is jó alternatíva lehetne mendyvel. őt valóban lehetne felváltva játszatni vele. az egyik beton hátul a másiktól meg nem pattan 5 méterre a labda. most vagy játszik mendy vagy remeg az ember gyomra marcelo miatt.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 21., csütörtök 15:02

Klopp nem hiszem hogy eljönne Perez alá, idegileg teljesen kikészülne a tag. Ilyen Mourinhos íve lenen szerintem csak gyorsabban. Nagelsmannt akkor tudom elképzelni ha Ramos meg LV is lép, van lóvé hozni embereket a rendszerbe, aztán nekiláthat felépíteni.
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 21., csütörtök 15:01

Csabi írta: engem csak az szab fel, hogy hogy herdáljuk el a potenciált. most itt a keretben és a kölcsön vagy eladott játékosokra gondolok. ott van reguilon, alapember a tottenhamban, nyilván ide nem elég. hakimi alapember az interben egy olyan poszton, amire nekünk egy lukácsunk van. ide nem elég ő sem. brahim nagyszerű 12-13. ember lehetne de kevés ő is. milanban rendre kezdő, vezetik a bajnokságot.

és akkor itt jön egy ilyen szájbavert kupameccs, amikor felrakja azokat a játékosokat, akikkel hónapok óta nem beszélt. persze, hogy szarok, persze, hogy motiválatlanok és nincsenek formában. de ha reguilon, brahim vagy hakimi itt lennének, akkor ők is ugyanilyen szarok lennének, mert a lelátót nyomnák az év 90%-ban. legalább akkor rájuk is lehetne mondani, hogy botlábúak, amikor kapnak egy meccset a kupában és kiesnek.
Kezdőbe mondjuk egyik se elég ténylegesen, az meg előfordulhat, hogy valaki nem akar csere lenni vagy kűzdeni a helyéért. Brahimból se láttunk még sokat, vannak villanásai, összességében azért nem egy akkora durranás.

Nyilván ZZ kezelhette volna ezt jobban, egy Carvajalnak sem árt ha kűzdenie kell a kezdőért, Marcelot már rég el kellett volna adni stb..
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 21., csütörtök 14:59

Ha látnám, hogy ebből valahogy ki tudunk lábalni, akkor ZZ örökre maradna.

Amúgy meg Nagelsmann és Klopp. Mindkettő jó focit nyomat. Ráadásul, ha fiatalítunk így vagy úgy, akkor nem az lesz a helyzet, hogy az adott edző, hogyan tudja kezelni a sokat látott szupersztárokat. Kevesebb egyénieskedés és nagyobb csapat. Kicsit ilyen Poolos irányt tudok most elképzelni, egy magasabb polcról. (Ha jönne Haaland és Bappé) Ehhez meg Klopp és remélhetőleg Nagelsmann is tökéletes lenne.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. január 21., csütörtök 14:58

Zidane mindamellett,hogy tökéletes annyi hibája tényleg van,hogy akit nem tart sokra azzal kb szóba sem áll.Csak 3 éve ez kimerült egy morata james bale trióban addig most szinte a tegnapi kezdőről van szó :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 21., csütörtök 14:55

engem csak az szab fel, hogy hogy herdáljuk el a potenciált. most itt a keretben és a kölcsön vagy eladott játékosokra gondolok. ott van reguilon, alapember a tottenhamban, nyilván ide nem elég. hakimi alapember az interben egy olyan poszton, amire nekünk egy lukácsunk van. ide nem elég ő sem. brahim nagyszerű 12-13. ember lehetne de kevés ő is. milanban rendre kezdő, vezetik a bajnokságot.

és akkor itt jön egy ilyen szájbavert kupameccs, amikor felrakja azokat a játékosokat, akikkel hónapok óta nem beszélt. persze, hogy szarok, persze, hogy motiválatlanok és nincsenek formában. de ha reguilon, brahim vagy hakimi itt lennének, akkor ők is ugyanilyen szarok lennének, mert a lelátót nyomnák az év 90%-ban. legalább akkor rájuk is lehetne mondani, hogy botlábúak, amikor kapnak egy meccset a kupában és kiesnek.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. január 21., csütörtök 14:55

Ha Zidane távozik akkor Raul. Lutri de fontosabb,hogy valaki a puszta jelenlétével legyen a Real Madrid mint bármilyen mágnestábla góré.

Az ilyen kloppok úgy megégnének spanyolban,hogy utána szerintem vissza is vonulnának. Ez a szezon alegjobb példa rá. Zidane-t és Koemannt is szétszedik pedig mindkettőnek felülről ömlik a nyakába a szar. Itt még Mourinho is 10 évet öregedett pedig ő aztán tényleg bírja a gyűrődést, meg szereti a buzizást. Nem embernek való a spanyol közeg marcastól szurkolóstól stb...


Raúl, ha ő nem akkor Guti, ha ő sem akkor kukázzunk valakit aki épp rá ér helguera vagy salgado vagy portillo :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 21., csütörtök 14:48

ZZ,Klopp, Mourinho a sorrend nálam, észérv nincs, csak bírom őket. :D

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. január 21., csütörtök 14:46

Játsszunk már egy kicsit, ha ennyire pörög az élet. Kinél ki lenne az edző és miért? Ha realistán számolunk, akkor sajnos nem lesz itt akkora bevásárlás, mint 2009-ben, ugyanis valaki írta is, hogy az már megvolt 2 éve. Aki ZZ mellett van, akkor is adna még időt neki?
Allegri? Gallardo? Klopp? Nagelsmann?
Az a baj a német edzőkkel amúgy, hogy ők is közegben működnek jól. Klopp-nak a liverpoollal ilyen szempontból szerencséje van, az hasonló közeg, kapott időt is, sok igazolást. Tuchel is láttuk hogy végezte. Jön egy Nagelsmann, halálra van ítélve ezzel a kerettel.
Utóbbinál ez valóban erős érv lehet ellene. Mennyire vennék komolyan az idősebb játékosok, főleg, ha marad Ramos, aki még idősebb is lenne nála. Készen áll-e egy ilyen feladatra? Sokan szeretnék őt, volt is egy nyilatkozata a tavaly előtt kiszivárgott hír után, hogy akkor még nem állt készen, a következő hívásnál már lehet másképpen lesz.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 21., csütörtök 14:30

Csak mondjuk barcáéknál azért nyomatva vannak a fiatalok, meg nem vettek Viniket 60 millióért. :D

Ansu Fati a semmiből jött, aztán Griezes padozott miatta, ha nem sérült volna meg, biztos most is kezdő lenne még. Pedri gyerek miatt Pjanic padozik, meg a srác igazából Rakticet kb feledteti is. Valamint nekem senki sem fogja azt mondani, hogy akkora spíler volt a nagy Frenkie de Jong amikor odament. Kicsivel ha jobb volt talán mint Öde tavaly a Sociban, aztán szépen be lett építve, most meg többnyire a kp-jük legjobbja, aztán 24 éves, bőven fejlődhet még.

Persze nem is nyertek semmit, (de idén pl mi se fogunk :lol:) de attól függetlenül ez egyből 3 arc akivel bőven tervezhetnek a jövőre, aztán a mostanában játszó fiatal védőikről nem is ejtettem szót. De mondjuk Umtiti-nél vagy Lenglet-nél jobb focistának tűnnek. Ott van még Dest a szélére is aki szintén fiatal és viszonylag sokat játszik. És RikiPuzsról ne is beszéljünk, egy másik edző alatt valószínűleg többet játszana ő is.

És nem gondolnám hogy ezek az arcok bármiben jobbak lennének a Militao, Jovic, Ode, Fede, Brahim, Kubo stb névsornál. És egy Barcában gond nélkül nyúlnak hozzájuk. De tudom, barca nem mérce, hiszen mögöttünk vannak, meg ki a f*szom az a Koeman?!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég