Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 24., szombat 8:11

Babinho írta: https://www.instagram.com/p/COBd4gojSNC ... fbis9v7kzf

Főőőőnök :kivagyhe: :lol:
Ezt most nézzük el neki
Bazd :lol: :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 24., szombat 8:08

https://www.instagram.com/p/COBd4gojSNC ... fbis9v7kzf

Főőőőnök :kivagyhe: :lol:
Ezt most nézzük el neki

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 21., szerda 9:04

flori írta:
Kizárt dolog, hogy ennyire csúnya vége legyen. Nem lehetett ilyen felelőtlen az öreg, hogy minden a kútba dobjon egy lutri programért. Egyszerűen képtelenségnek tartom ezt.
Pedig az alma sajnos. Magától szerintem sem mondana le, de akkora lesz a nyomás, hogy mint a fő arca a projektnek lemondatják. Milyen lenne a viszony ezután az UEFA-val meg a többi emberrel? Szerintem erre ma választ fogunk kapni, még 23:30 (akkor lett volna élő interjú) jönni fog az official.

ui: Nettó hányinger amit csinálnak a régebbi "ikonok" élen Nevillel és Carragherrel. Síros szmájlikkal ünneplik a futball diadalát. Figo Troll Footballos posztokat oszt meg. Azért kicsit kiderült ki mennyire gentleman ilyen szituációban.
Úriemberek....jah. Nem csak azok a személyek akiket említettél, de a magasabb tisztséget betöltőket is meg lehet sasolni, milyen stílust engednek meg maguknak...Tebas pl.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 21., szerda 6:47

Perez ezt jól benézte. Vénségére is hagyott valamit, amit csak a marketing gépezet éltetett (volna) és ez szerintem a karrierje végét jelenti.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2021. április 21., szerda 6:20

flori írta: Amitől jobban félek és ez hosszútávon jöhet majd ki, az a stigma, ami most rákerül a klubra. Szinte senki nem szidja a többi csapatot, teljesen Perez és a Real Madrid van az előtérben. A hősiesen kiálló játékosok szemében is ez egy győzelem a csúnya Perez ellen, aki ugye a Madrid elnöke. Remélhetőleg nem lesz ebből olyan probléma, hogy ez tényező legyen egy játékosnál, hogy a "futballgyilkosokhoz" nem igazolok. Félek, hogy lesz egyöntetű összesúgás a madridi hátak mögött.
Ja.. a Real mint futballgyilkos😅😅😅

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 21., szerda 3:06

flori írta: Amitől jobban félek és ez hosszútávon jöhet majd ki, az a stigma, ami most rákerül a klubra. Szinte senki nem szidja a többi csapatot, teljesen Perez és a Real Madrid van az előtérben. A hősiesen kiálló játékosok szemében is ez egy győzelem a csúnya Perez ellen, aki ugye a Madrid elnöke. Remélhetőleg nem lesz ebből olyan probléma, hogy ez tényező legyen egy játékosnál, hogy a "futballgyilkosokhoz" nem igazolok. Félek, hogy lesz egyöntetű összesúgás a madridi hátak mögött.
Én nem is annyira a játékosoktól tartok, mint attól hogy a klubvezetõk nemnagyon akarnak majd velünk dealelni. Akit nem hívtunk az azért, aki meg velünk bukott bele azért fog neheztelni. Egy kiút lenne, amit tegnap pedzegettem, Perezt minél gyorsabban leváltani (mekkorát fordult a világ pár nap alatt ugye, nemrég még ellenfele se volt), és a socióknak és az új vezetésnek elhatárolódni.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 20., kedd 23:55

Amitől jobban félek és ez hosszútávon jöhet majd ki, az a stigma, ami most rákerül a klubra. Szinte senki nem szidja a többi csapatot, teljesen Perez és a Real Madrid van az előtérben. A hősiesen kiálló játékosok szemében is ez egy győzelem a csúnya Perez ellen, aki ugye a Madrid elnöke. Remélhetőleg nem lesz ebből olyan probléma, hogy ez tényező legyen egy játékosnál, hogy a "futballgyilkosokhoz" nem igazolok. Félek, hogy lesz egyöntetű összesúgás a madridi hátak mögött.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2021. április 20., kedd 22:12

flori írta: Figo Troll Footballos posztokat oszt meg.
Az mennyire testhezálló már neki.. :lol: :agree:
Som i Serem!
6oat

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 20., kedd 21:51

Kizárt dolog, hogy ennyire csúnya vége legyen. Nem lehetett ilyen felelőtlen az öreg, hogy minden a kútba dobjon egy lutri programért. Egyszerűen képtelenségnek tartom ezt.
Pedig az alma sajnos. Magától szerintem sem mondana le, de akkora lesz a nyomás, hogy mint a fő arca a projektnek lemondatják. Milyen lenne a viszony ezután az UEFA-val meg a többi emberrel? Szerintem erre ma választ fogunk kapni, még 23:30 (akkor lett volna élő interjú) jönni fog az official.

ui: Nettó hányinger amit csinálnak a régebbi "ikonok" élen Nevillel és Carragherrel. Síros szmájlikkal ünneplik a futball diadalát. Figo Troll Footballos posztokat oszt meg. Azért kicsit kiderült ki mennyire gentleman ilyen szituációban.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 20., kedd 21:38

Toti írta: Basszameg,az egesz szezont fogcsikorgatva neztuk (sot az elozovel egyutt mar 2 szezont),h majd vhogy kibbekeljuk ezt a szart. Hogy gyujtunk mbappere vagy egy nagyagyura. Hogy belekezdunk egy uj érába,stadion,stb.. es most fuccs minden? Ne mar he.
Kizárt dolog, hogy ennyire csúnya vége legyen. Nem lehetett ilyen felelőtlen az öreg, hogy minden a kútba dobjon egy lutri programért. Egyszerűen képtelenségnek tartom ezt.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 20., kedd 21:34

Azert szepen eljutottunk kevesebb, mint egy het alatt a duplazastol meg nyari Mbappe igazolastol addig, hogy Perez lehet nem is marad.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. április 20., kedd 21:21

Szerintetek Perez megbeszelte a dolgokat a vezetosegi tagokkal vagy felvallalta egyedul? Ugy ertem, tudtak a sociok errol es targyaltak a Szuperligarol, es tamogattak vajon Perezt vagy kihagyta oket? Mert ha tamogattak, es tudtak mindenrol, akkor akar szekben is tarthatjak, pl egy bizalmatlansagi inditvany utan.
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 20., kedd 21:19

Én mondtam hogy eddig is olyan volt ZZ mint az égő ház közepén az ember, ez most még fokozódik. :lol: Am sztem max a vb-ig marad, aztán átveszi a franciákat dösamptól, sok volt itt a stressz.
Nem illik.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 20., kedd 21:18

Szerintem Perez nem mondana le magától, de akkora külső nyomás lesz rajta, hogy muszáj lesz neki. Fekete nap lesz a történelmünkben. 1 nap alatt megfőzték...
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. április 20., kedd 21:16

Basszameg,az egesz szezont fogcsikorgatva neztuk (sot az elozovel egyutt mar 2 szezont),h majd vhogy kibbekeljuk ezt a szart. Hogy gyujtunk mbappere vagy egy nagyagyura. Hogy belekezdunk egy uj érába,stadion,stb.. es most fuccs minden? Ne mar he.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 20., kedd 12:53

Realista24 írta:
KAG írta: https://www.realmadrid.com/en/about-rea ... al-reports


20 21 es szezonrol mar van ilyen?
Nem találom sehol
Mivel még tart :mrgreen:

Bazdki. :lol: :lol: :lol: :lol:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 11:45

KAG írta: https://www.realmadrid.com/en/about-rea ... al-reports


20 21 es szezonrol mar van ilyen?
Nem találom sehol
Mivel még tart :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 20., kedd 11:38

https://www.realmadrid.com/en/about-rea ... al-reports


20 21 es szezonrol mar van ilyen?
Nem találom sehol
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 20., kedd 11:36

Halfkey írta: Ja ha Perez azt mondta hogy vége a labdarúgásnak, akkor vége a labdarúgásnak.

Sok a kool aid :)
Ha őszintén mondja az elég para. Az évtized legsikeresebb klubjának vezetője akik így látatlanba is a legtöbb pénzt kaphatták az uefatol szponzoroktól és mindemellé a fizetéseink sem a legdurvábbak a mezőnyben és az átigazolásokat is visszább vettük. Kinek a szava számít ilyenkor ha nem neki?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 20., kedd 11:25

Ja ha Perez azt mondta hogy vége a labdarúgásnak, akkor vége a labdarúgásnak.

Sok a kool aid :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég