Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 6., csütörtök 16:20

Inside Real Madrid’s dressing room, they believe that Zidane will NOT continue at Real Madrid next season.

Real Madrid want Zidane to stay, but he is fed up with the coronavirus protocols in football and with criticism. An objective for him is to train the French national team.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 6., csütörtök 16:07

Pad'em írta:
ronaldo99 írta:

Kár volt megvárni hogy Nagelsmannt lenyúlja a Bayern. A fenti lehetőségek közül egyértelműen Raúlt próbálnám be.

Igazából egy külsős lenne a legjobb de az orrtúró kerülje el a Bernabeut.
Ha Klopp nem lett volna ekkora fallosz akkor szerintem ő is szóba jöhetett volna. Csapatépítésben elég erős ő is.

Szerintem ZZ bebizonyította, hogy ő nem fog új csapatot építeni. Így meglátásom szerint mindenképp váltani kellene.
Nem nagyon van kiből új csapatot építeni. Pénzünk igazolni egy fél új csapatot nem lesz, a fiatal játékosaink Osasuna szinten vannak, kölcsönbe lévőink sehol nem váltják meg a világot. Ödegaard köré lehetne építgetni, de nem az a kaliber ő se, pont egy Arsenal a szintje.

Annyi Zidane baja, hogy nem rotált eléggé idén, pedig van egy két Castillás arc akihez bátrabban lehetett volna nyúlni. Én amikor nagy szarba voltunk év elején hajlottam rá, hogy új edző kell, most úgy látom, hogy csak magunkat szopatnánk meg. Persze ha ZZnek elég volt - amit megértenék - akkor ez van. Jöjjön Raúl, aztán majd lesz valahogy.
Nem kell fél csapatot igazolni szerintem. Ahogy írtad is forgatni kellett volna a keretet.

Blancot is előbb is be lehetett volna dobni.
Ödegaard ha nem lett volna látványosan mellőzve akkor nem szaladt volna ahogy tud máshova. Szerintem jól döntött mert a karrierje ezen szakaszában lényeges hogy sokat játsszon.

Ha Vini helyett Rodrygo kapott volna ennyi lehetőséget akkor ott is sokkal előrébb tartanánk. Belőle lehet még focista. Nincsenek alapvető hiányosságai. Persze ha marad akkor lehet már azelőtt kettétörjük a karrierjét mielőtt beindulna

Militao teljes mellőzése szintén hatalmas hiba volt.

A castillas balhátvéd szintén elég jól mozgott. Marcelo szintjét simán hozta volna sőt.

Ezzelszemben csapágyasra van hajtva a csapat magja. Modrictól nem lehet elvárni ennyi játékpercet. Kroos sem bírja szemmel láthatóan.
Az is csoda hogy Benz így bírta, bár az utóbbi hetekben ő is fásultabban mozog.

Én ezekért váltanék mindenképp. Ha marad Zz akkor jövőre ugyanezt fogjuk végignézni. Ő nem fog a jövőben se változtatni ezen. Túl makacs sajnos. Ebben hasonlít mou-ra.

Hazard is érdekes dolog. Hiába van itt hosszabb ideje, gyakorlatilag nincs beépítve. Szerintem eddig túl korán erőltették a visszatérést is. Most azért pár hetet edzett a csapattal mielőtt bedobták, érdekes módon nem is sérült egyből le. De ezt nem szeretném elkiabálni...
A formája nem az igazi, de a játéktudását kár vitatni. Szerintem kellene neki 1-2 hónap folyamatos játék mielőtt igazán meg lehetne itélni hogy mit adhat a csapatnak.

Tegnap egyenesen kioltották egymás játékát Benzemával. Ezért is hibás elgondolás volt a tegnapi. Mindenki egy kupacnan tömörült mint a heringek.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. május 6., csütörtök 15:57

Pad'em írta: Annyi Zidane baja, hogy nem rotált eléggé idén, pedig van egy két Castillás arc akihez bátrabban lehetett volna nyúlni.
így van
szerintem kb ott dől el a rotálás, csapatépítés, hogy fogja-e használnia következő szezon kezdetétől Militaot Ödegaardot (ha marad)
Blancot és Miguelt
ha nem, az baj, akkor új edző kell

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2021. május 6., csütörtök 15:46

Na szokás szerint jött az edző kérdés. :mrgreen:
Pénz nincs nagy alakitásra, addig pedig szerintem fölösleges lenne egy új edző.
Másfelől meg.. nyilván rossz érzés a végén elbukni, de 4-be voltunk, reális esély van a bajnoki cimre, egy ilyen minden bajjal teli szezonban.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 6., csütörtök 15:44

Pad'em írta:
ronaldo99 írta:

Kár volt megvárni hogy Nagelsmannt lenyúlja a Bayern. A fenti lehetőségek közül egyértelműen Raúlt próbálnám be.

Igazából egy külsős lenne a legjobb de az orrtúró kerülje el a Bernabeut.
Ha Klopp nem lett volna ekkora fallosz akkor szerintem ő is szóba jöhetett volna. Csapatépítésben elég erős ő is.

Szerintem ZZ bebizonyította, hogy ő nem fog új csapatot építeni. Így meglátásom szerint mindenképp váltani kellene.
Persze ha ZZnek elég volt - amit megértenék - akkor ez van. Jöjjön Raúl, aztán majd lesz valahogy.
Szerintem marad a kopasz, akkor lett volna baj ha nyerünk mindent. Kapja meg a hőn áhított Mbappéját, azzal már kicsit kintebb vagyunk a vízből. Brutális keretfejlesztés kellene, ideje lenne olyan játékosokban is gondolkodni, akik nem az aktuális tini celebek, hanem beépíthető csapatjátékosok. Calafatot meg jegelni, mert úszott a kollégán 150 millió.

Raúlt szerintem felzabálná a Madrid, egyáltalán nem érzek benne perspektívát. Bár ki tudja, jómagam Tuchelt is nagyon lenéztem eddig, de elképesztő mit rakott össze ugyanabból a keretből, mint Lampard.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 6., csütörtök 15:38

ronaldo99 írta:
Professore írta:

Hát nem tudom mi lenne a jó. Ha nem jön komoly vérfrissítés, olyanok akiket ZZ kér akkor szerintem jobb lenne ha menne mert csapatot építeni nem nagyon tud. Pénz nem nagyon van erre. Másrészt az opciók se meggyőzőek, akkor már legyen Raul hátha bejön plusz o talán jobban bízna az ifistákba. Még egy ilyen keret menedzseléset + Dupont kombót amit idén letolt ZZ én nem szeretnék jövőre látni az fix.
Kár volt megvárni hogy Nagelsmannt lenyúlja a Bayern. A fenti lehetőségek közül egyértelműen Raúlt próbálnám be.

Igazából egy külsős lenne a legjobb de az orrtúró kerülje el a Bernabeut.
Ha Klopp nem lett volna ekkora fallosz akkor szerintem ő is szóba jöhetett volna. Csapatépítésben elég erős ő is.

Szerintem ZZ bebizonyította, hogy ő nem fog új csapatot építeni. Így meglátásom szerint mindenképp váltani kellene.
Nem nagyon van kiből új csapatot építeni. Pénzünk igazolni egy fél új csapatot nem lesz, a fiatal játékosaink Osasuna szinten vannak, kölcsönbe lévőink sehol nem váltják meg a világot. Ödegaard köré lehetne építgetni, de nem az a kaliber ő se, pont egy Arsenal a szintje.

Annyi Zidane baja, hogy nem rotált eléggé idén, pedig van egy két Castillás arc akihez bátrabban lehetett volna nyúlni. Én amikor nagy szarba voltunk év elején hajlottam rá, hogy új edző kell, most úgy látom, hogy csak magunkat szopatnánk meg. Persze ha ZZnek elég volt - amit megértenék - akkor ez van. Jöjjön Raúl, aztán majd lesz valahogy.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 6., csütörtök 15:31

Professore írta:
Pad'em írta: Florentino Pérez and Zidane have already spoken about the future of the manager. It's in Zidane's hands, but the club is monitoring alternatives if he leaves.

If Zidane leaves, Raúl is the most natural replacement but managers like Löw and Allegri are also on the market. @jfelixdiaz

Te jó isten csak a turhástól mentsen meg minket az ég.
Hát nem tudom mi lenne a jó. Ha nem jön komoly vérfrissítés, olyanok akiket ZZ kér akkor szerintem jobb lenne ha menne mert csapatot építeni nem nagyon tud. Pénz nem nagyon van erre. Másrészt az opciók se meggyőzőek, akkor már legyen Raul hátha bejön plusz o talán jobban bízna az ifistákba. Még egy ilyen keret menedzseléset + Dupont kombót amit idén letolt ZZ én nem szeretnék jövőre látni az fix.
Kár volt megvárni hogy Nagelsmannt lenyúlja a Bayern. A fenti lehetőségek közül egyértelműen Raúlt próbálnám be.

Igazából egy külsős lenne a legjobb de az orrtúró kerülje el a Bernabeut.
Ha Klopp nem lett volna ekkora fallosz akkor szerintem ő is szóba jöhetett volna. Csapatépítésben elég erős ő is.

Szerintem ZZ bebizonyította, hogy ő nem fog új csapatot építeni. Így meglátásom szerint mindenképp váltani kellene.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2021. május 6., csütörtök 15:26

Alapvetoen is azt szeretném, hogy maradjon zidane, de látva a többi opciót… szerintem megint kezdődne az edzokeringo.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 6., csütörtök 15:21

Pad'em írta: Florentino Pérez and Zidane have already spoken about the future of the manager. It's in Zidane's hands, but the club is monitoring alternatives if he leaves.

If Zidane leaves, Raúl is the most natural replacement but managers like Löw and Allegri are also on the market. @jfelixdiaz

Te jó isten csak a turhástól mentsen meg minket az ég.
Hát nem tudom mi lenne a jó. Ha nem jön komoly vérfrissítés, olyanok akiket ZZ kér akkor szerintem jobb lenne ha menne mert csapatot építeni nem nagyon tud. Pénz nem nagyon van erre. Másrészt az opciók se meggyőzőek, akkor már legyen Raul hátha bejön plusz o talán jobban bízna az ifistákba. Még egy ilyen keret menedzseléset + Dupont kombót amit idén letolt ZZ én nem szeretnék jövőre látni az fix.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 6., csütörtök 15:11

Florentino Pérez and Zidane have already spoken about the future of the manager. It's in Zidane's hands, but the club is monitoring alternatives if he leaves.

If Zidane leaves, Raúl is the most natural replacement but managers like Löw and Allegri are also on the market. @jfelixdiaz

Te jó isten csak a turhástól mentsen meg minket az ég.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 6., csütörtök 8:43

Nem akarok nagyon ZZ ellen beszélni, de elég rosszul hozta le ezt a Chelsea elleni összecaspást.
Nem mintha olyan sok opciója lett volna, de taktikailag is alúlmaradt Tuchellel szemben.

Az viszont elfogadhatatlan, hogy 50+ sérülésünk legyen egy szezon alatt, és a nagy része izomsérülés legyen. Ez az edzői stáb HATALMAS felelőssége.

Meg lehet nézni Bale-t, amióta elment, kezdi összeszedni magát ilyen szempontból a Tottenhamnél, nálunk folyamatosan sérült volt..

De a nagy gond ahogy ti is írjátok, hogy a kerettel hatalmas problémák vannak. Ha nem felejtik el az ilyen Viniciusokat, meg Asensiokat, akkor ezek meg is maradnak.
Hiába veszel egy Haalandot, ha nincs egyetlen értelmes szélsőd sem, aki adja neki a passzokat..

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 6., csütörtök 8:09

Hát a tegnapi elég sok eddig is evidens dolgot még jobban kiemelt. Elszaladt a világ a keret mellett, konkrétan nyugger csapattá váltunk, amolyan fogatlan öreg oroszlán. Ez van, az okokat ismerjük mind. Aztán hogy ebből évek alatt hogy lesz megint ütős csapat az jó kérdés. Le kell vonni a kellemetlen konzekvenciákat hogy bizony nagyon sok rossz döntés vezetett ide és sok mindenen változtatni kell nem csak a kereten.

Ha már, keret bitang nehéz lesz mert nincs elég zsozso. Szép és jó ha beesik egy Mbappe de messze nem elég. Sürgősen kell egy használható jobb bekk és a kp-ra is egy labda ügyes, de fizikálisan erős gyors playa. Hogy jobb legyen az is egyértelművé vált hogy anblok az egész spanyol foci mellett elszaladt a világ ide értve az utánpótlást is. Ez sem kedvez most nekünk mert olcsóbb, fiatalabb játékosok téren is szűk a merítés spanyolföldön. Az is jó kérdés hogy nekünk ebben a szituban jövőre Zidanera van-e szükségünk vagy sem... Nagy a trutyi egyszóval.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 6., csütörtök 7:29

Vinicius had never trained for the position he played tonight in any training session. @MarioCortegana

Ezért elő lehet venni Zizout, plusz igazából mindkét meccsen tétlenül nézte, hogy ledominálnak minket, de igazából sztem 433ban is esélytelenek lettünk volna. Ők 2szer annyi játékost forgatnak idén, sérültjeik alig, mi meg 13-at használtunk több mint 50 sérülttel. Csoda volt, hogy ilyen sokáig eljutottunk. Várható volt, hogy elfogyunk.

Amúgy Zidane nélkül ez a brigád a csoportból se jut tovább. Szép, hogy még ezt ki tudta sajtolni a fiúkból, de lassan azért gondolni kéne a következő 10 évre valamilyen mód. Pedrerol ma éjjel is bedobta, hogy itt lesz jövőre Mbappé, reméljük bejön neki most már.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 6., csütörtök 0:13

dzsi91 írta: Ázárt mikor rakod be ,hogy csináljon már valamit ha nem ma? Meghát kit raksz be helyette asensiot vagy rodrygot? Szarnak a pofon. Zidane pontosan látja mi a helyzet ezért nyomja le a még életben maradt bl triplás csapatával a szezont.

Ramost is nyilván semmi logika nem rakta a kezdőbe ma,azon kívül,hogy ő a harmadik leggólveszélyesebb játékos a keretben.Nekünk meg ma gólt kellett volna rúgnunk.biztam én mindenkiben ,hogy majd egy becsúszik csak a támadóinkban nem...

Amúgy meg nem a vinidzsí story miatt kéne pereznek kukoricán térdepelnie hanem a bale-Cr műsor miatt. Jól megmutatta mindenki a másiknak mekkora fasza van csak b terve nemvolt egyik félnek sem ha szarul sülne el a solog.
Igen, ez a buli ott lett elbaszva abban az évben.
Azota csak lefele megyunk, ha oszintek vagyunk.

Ott azert ha zz marad cr el, bale el es jon egy mane.... :ike:
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 6., csütörtök 0:08

Ázárt mikor rakod be ,hogy csináljon már valamit ha nem ma? Meghát kit raksz be helyette asensiot vagy rodrygot? Szarnak a pofon. Zidane pontosan látja mi a helyzet ezért nyomja le a még életben maradt bl triplás csapatával a szezont.

Ramost is nyilván semmi logika nem rakta a kezdőbe ma,azon kívül,hogy ő a harmadik leggólveszélyesebb játékos a keretben.Nekünk meg ma gólt kellett volna rúgnunk.biztam én mindenkiben ,hogy majd egy becsúszik csak a támadóinkban nem...

Amúgy meg nem a vinidzsí story miatt kéne pereznek kukoricán térdepelnie hanem a bale-Cr műsor miatt. Jól megmutatta mindenki a másiknak mekkora fasza van csak b terve nemvolt egyik félnek sem ha szarul sülne el a solog.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 6., csütörtök 0:01

De most komolyan. :D 58 gólt lőttünk, alig van meg a másfeles átlag. Még az Atletico is többet rúgott. Casemiro a második a góllövőlistán. Évek óta nem tömtünk ki kiscsapatot, szinte teljesen reménytelen a támadások szervezése. Nyilván más volt, de 9 éve 120-at rúgtunk.
Nem lehet kimondani a nagyközönség előtt, hogy ez bukó, de Perez vajon azért tudatában van? Ez a Neymar pótlék mániája 90 millió euróba került, de még mindig próbáljuk elhitetni a világgal, hogy ez jó és működhet a jövőben. Nem fog, nem tudom mennyi megerősítés kell még. ZZ tényleg bízik még Hazardban? Ő látja minden nap, nekünk mezei embereknek is lejön, hogy soha többé nem lesz köze a régi formájához. Ennyire nincs más, hogy őt kell erőltetni? Ennyire nem bízik senkiben? Mert ha egy negyedHazard jobb, mint Asensio/Rodrygo vagy Vini, akkor hivatalosan is nagy a szar.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. május 5., szerda 23:53

flori írta: Őszintén kiváncsi lennék mi mehet Perez és ZZ fejében, amikor ránéz a támadóinkra. Nem tudom elképzelni, hogy ezt jónak látják.

Erre találták fel az alkoholt, nőkön bevált. :mrgreen:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. május 5., szerda 23:52

Ez most Zidane hibája nálam nagyrészt. Viniciust kirakja jobbra, pedig mindenki tudja, hogy ott használhatatlan. De utána se korigál, ezt nem értem. Egyáltalán nem működött ez a felállás, miért nem lehetett átállni 433 ra az nagyon nagy talány. Ramos le, Valverde jobb vedőbe, Vini helyett meg Rodrygo és ott is egy korrekt 433. Ennyit vártam volna a félidőben, ehelyett húztuk az időt ezzel a sok alibi passzal, 0 kockázatot vállalva. Oké fáradtak vagyunk, de legalább saját magunk ellenségei ne legyünk.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 5., szerda 23:51

Őszintén kiváncsi lennék mi mehet Perez és ZZ fejében, amikor ránéz a támadóinkra. Nem tudom elképzelni, hogy ezt jónak látják.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 5., szerda 23:25

Sierra írta: Engem amúgy az basz fel, hogy miért egy BL elődöntőben kell kísérletezgetni egy beton csapat ellen? Volt egy alapvetően bevált felállásunk, illetve egy tök jól működő védőpárosunk, erre berakja a komplett 2021-et eddig kihagyó Ramost. Ennél még Bodrival is előrébb lettünk volna, és tolhatta volna a Nacho-Militao páros. Ahh mindegy, ez el lett kúrva. Szokás szerint a cserék is későn jöttek, már félidőben változtatni kellett volna. Nem hiszem el, hogy ennyien látjuk ezt, ZZ meg nem?!

Sokszor nem látod a dolgokat, ha benne vagy/veled történik. Ez ilyen sajnos.
Itt jönne jól egy tökös másodedző, egyéb stábtag aki szól h papó, ez így nem ok, tuti így megyünk?

Úgy tűnik, hogy itt ilyen nincs.
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 235 regisztrált és 0 vendég