Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 16., vasárnap 15:09

Te csak szelsosegekben tudsz gondolkozni? :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 16., vasárnap 15:08

Ps..én csak azt remélem, hogy igaza lesz itt 1-2 embernek és tényleg a szerencsés Zidane a legnagyobb bajunk illetve a rotáció hiánya.

Nagyon örülnék.

Imádnám, ha ZZ távoztával Vinicius megtanulna pl focizni és 30+ gólt verdesne, a pufi meg átvenni CR helyét, amiért vettük.

Asensio meg hirtelen és tartósan a nagy spanyol támadó lenne.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 16., vasárnap 15:02

Azt nem értem ez a Zidane fiú hogy nem gondolt erre eddig?

Szerintem írhatnánk neki egy levelet,hátha akkor elkezd rotálni és bajnokok leszünk dupla pontot verve mindenkire és nyilván triplázunk is.

Nyilván nem az a gond, hogy van a keretben kb 5-6 ember aki értelmes szinten tud/akar focizni, a többi meg spanyol kiscsapat szint.

A keret fele egy normális világban messze a lenne a Real Madrid kezdőjétől eleve..de jól hqngzik ez a Zidaneozás.

Verjük le rajta, nem rotál,makacs,meg mit tudom én mi..ezek ilyen jól hangzó szlogenek.

Aztán ha ez a szar marad és jön az álomedzőtök, akkor leverjük azon is..esetleg fél évig még lehet mondogatni, hogy ZZ rombolását időbe telik rendbehozni. :kalapos:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 16., vasárnap 14:59

Azert a nincs a keretben sokkal tobb es az EL helyert harcolnank ha nem lenne ZZ kozott van nemi kontraszt. Sokkal tobb lehet nincs a keretben, de szerintem ezt jopar edzo kihozta volna belole, egy ilyen mezonyben ami most van a La Ligaban. Meg lehet ugy is ha mellette elkezdi az ujjaepitest.

Barki kerul Zidane helyere sokkal nehezebb dolga lesz a csapat ujraepitesevel mint Zidanenak lett volna 2 eve. Pont azert mert akkor a francia ugy dontott bele se kezd, inkabb ad ket ev jutalomjatekot a haveroknak, meg a klasszisokbol meg kimotivalja valahogy az utolso csepp naftat. Valoszinuleg igy eredmenyesebblett egy nagynehezen kiszenvedett bajnoki cimmel de egy centit sem haladtunk elore a csapat ujjaepitesevel. Ennek meg is fogjuk inni a levet.

Ha tudnam hogy nyaron Zidane elkezdi a munkat amit el kellett volna kezdenie mikor visszajott azt mondanam persze maradjon. de az alapjan amit eddig lattam es hallottam ugy velem hogy tovabbra se kezdene bele. Igy szerintem jobb ha megy.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 16., vasárnap 14:51

kodo írta:
sonic írta:

A stokasos. ZZ knows. Mindenki massal az EL-ert harcoltunk volna talan. Ilyeneket is lehet mar itt olvasni.
Majd ha esetleg Zidane lelep a bajnokság végén es nem lesz érdemi igazolás a nyáron, akkor jövő ilyenkor visszaterhetunk erre.

Az biztos hogy ebben a keretben nagyon nincs tobb. Max egy király kupa.
Egy kis rotációval a megfelelő meccseken már bajnokok lehetnénk. Ehelyett láttuk mi történt és most más kezében a sorsunk.
Máris lett volna több benne ha így nézzük.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 16., vasárnap 14:48

kodo írta:
sonic írta:

A stokasos. ZZ knows. Mindenki massal az EL-ert harcoltunk volna talan. Ilyeneket is lehet mar itt olvasni.
Majd ha esetleg Zidane lelep a bajnokság végén es nem lesz érdemi igazolás a nyáron, akkor jövő ilyenkor visszaterhetunk erre.

Az biztos hogy ebben a keretben nagyon nincs tobb. Max egy király kupa.
Hát szerintem senkinek sincs varázs ereje hogy megmondja mi lett volna ha... Ez partalan vita. Mondjuk egy értelmesebb keretkezelés és nagyobb kockázatú offenzív játék még ezzel az állománnyal is elképzelhető lett volna szerintem. Egyáltalán nem gondolom úgy hogy csak és kizárólag ZZ tudta kihozni a maxot idén ebből a csapatból.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 16., vasárnap 14:44

sonic írta:
ronaldo99 írta: Nem tudom mire alapozzátok ilyen magabiztosan azt hogy mással sem lettünk volna idén jobb helyzetben.
A stokasos. ZZ knows. Mindenki massal az EL-ert harcoltunk volna talan. Ilyeneket is lehet mar itt olvasni.
Majd ha esetleg Zidane lelep a bajnokság végén es nem lesz érdemi igazolás a nyáron, akkor jövő ilyenkor visszaterhetunk erre.

Az biztos hogy ebben a keretben nagyon nincs tobb. Max egy király kupa.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 16., vasárnap 14:37

ronaldo99 írta: Nem tudom mire alapozzátok ilyen magabiztosan azt hogy mással sem lettünk volna idén jobb helyzetben.
A stokasos. ZZ knows. Mindenki massal az EL-ert harcoltunk volna talan. Ilyeneket is lehet mar itt olvasni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 16., vasárnap 14:31

füst írta: Igen-igen erősen bízok benne hogy a franciákat veszi át az EB után. Az szinte félállás, főleg Madrid után, úgy töltődhetne fel hogy válogatott fronton is odabasz az asztalra, ez a feladat nemes egyszerűséggel rá lenne szabva. Simán nyomhatna náluk egy VB-EB kombót. És még talán Benzinek se lenne késő egy kakakos kaland. Aztán várjuk visza Zét.

Addig nálunk nyugodtan lehet purgatórium, 2-3 évig is akár, nagyon ráférne a fejekre, mert a klubot körülvevő légkör nem normális.
Perezt nagyon sajnálnám, ezért miatta drukkolok leginkább hogy sikeres legyen az új edző. De a szurkolóknak jót tenne pár év kudarc, hogy megtanulják értékelni amit ZZ véghez vitt vénekkel meg maszturbinnyókkal.
Nem tudom mire alapozzátok ilyen magabiztosan azt hogy mással sem lettünk volna idén jobb helyzetben.

Senki sem nagyobb a klubnál. Még ZZ-sem. Azért amit ő az utóbbi szezonban csinált, másnak már rég a fejét követeltétek volna.
Real Madrid volt ZZ előtt is és utána is lesz. 2006-ban sem zárták be a Bernabeut.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 16., vasárnap 14:24

Hát gyerekek nem rózsás a helyzet. Mondom ezt úgy hogy személy szerint nem vagyok maradéktalanul elégedett ZZ második ciklusával. Nem azért mert nem volt olyan sikeres a csapat mint az elsőben hanem azért mert gyakorlatilag nem kezdődött meg/el érdemben a csapat építés és ebben ZZ is benne van rendesen. Szóval részemről maradhatna de ha nem akar akkor azzal nincs mit kezdeni.

Azt is elfogadom ha valakit nagyon rosszul érint ez a helyzet mert voltak nagy sikerek és hát emberek vagyunk mind. Azzal viszont nem értek egyet hogy más edző képtelen sikerre vinni a csapatot, meg azzal sem hogy egyesek Alegrit vagy épp egy Ancelottit nem tartanak sokra pedig mindkettő felsőpolcos kérdés nélkül. Egyébként meg sokkal több múlik azon hogy a keret kialakítása hogy sikerül a nyáron és mondjuk az erőnléti/orvosi vonalon érdemben lesz-e változás. Ha nem akkor jöhet ide akárki vagy maradhat ZZ is mert garantáltan bukta lesz. Egyelőre nincs világvége hangulatom....majd lehet lesz agusztus végén.
Sokat köszönhetünk ZZnek minthogy ő is a klubnak. Volt időszak amikor lehet hogy ő volt a lehető legjobb opció a posztra de ezt jelen körülmények között már egyáltalán nem érzem sőt... Egyfelől lehet pont az kell most a csapatnak ha jön egy új seprű aki nem a múltbeli dolgok figyelembe vételével dönt a játékosokról és tiszta lappal elkezdi a csapat építést. Nagyobb probléma hogy elérhető minőségi edző nem sok van jelenleg. Reálisan nézve van egy nagy kockázatú Raul és lényegében Alegri. A kettő közül én most inkább az olaszt választanám mert óriási kihívás lesz ebből a bagazsból csapatot faragni és ehhez jól jön a tapasztalat meg a taktikai tudás. Persze ha hivatalos lesz ZU távozása akkor majd röpködnek fognak a nevek... Akár Flick is lehet még opció stb. Egy biztos pont nem most az utolsó meccsek előtt amikor még opció a bajnoki cím kellett volna ezekkel előrukkolni.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. május 16., vasárnap 14:05

portillo írta:
reeed_ati írta: Kloppal segget csinálnánk a szánkból, de jöjjön Gvárdióla?? :D :D
Azt hittem, át fog menni az irónia. :)
Bár a Kloppos részt már komolyan gondoltam.
Nekem most nem jött át, de így akkor rendben van.. :mrgreen:

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. május 16., vasárnap 14:05

Úgy beszéltek itt amúgy, mintha hivatalosan be lenne jelentve, hogy távozik. Chill. :coffee:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 16., vasárnap 13:59

De a szurkolóknak jót tenne pár év kudarc, hogy megtanulják értékelni amit ZZ véghez vitt vénekkel meg maszturbinnyókkal.
Ez még mindig a Real Madrid, nem a ZZ FC, bármennyire is szeretjük a kopaszt. Nagyon csalódott vagyok, hogy elmegy. Nem volt eléggé megbecsülve? Igen, de minden szurkoló ilyen, főleg a nagy csapatoknál. 38/38-nál is lenne ugatás, hogy miért nem lőttünk minden meccsen 5-öt. A juvénál sem lesz jobb, ott is amit csináltan anno Allegrivel... Ilyen az elit közeg.

Azt sem értem, miért pont a Sevilla ellen kellett ezt bemondani, konkrétan ott fordíthattuk volna meg a bajnokságot.

Ugyanazt az ürességet érzem, mint 2018-ban. Nem tudom egyszerűen ezt elfogadni, hogy mindig így lelép. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: portillo » 2021. május 16., vasárnap 13:57

reeed_ati írta: Kloppal segget csinálnánk a szánkból, de jöjjön Gvárdióla?? :D :D
Azt hittem, át fog menni az irónia. :)
Bár a Kloppos részt már komolyan gondoltam.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 16., vasárnap 13:52

- 93 óta a kupát 2x nyertük meg. (barca 9! Atletico 2, Valencia 3, Zaragoza3!...)
- Az elmúlt 16 évben a barca TÍZ bajnoki címet nyert és 5x védtek címet!

Mi a 2008-as címvédés előtt 1990-ben! tudtunk utoljára címet védeni. Szóval de... óriási kudarc, amit a Real Madrid csinál a hazai porondon. 3 évtizedről beszélünk már.

Imádom a BL címeket, nem is cserélném el, de kell valamit kezdeni a hazai szereplésekkel, mert kiábrándító. És pont most lehetne dominálni otthon, de hát 2018 után lehet újra tökön rúgjuk magunkat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. május 16., vasárnap 13:44

nincs tökéletes megoldás. érdekes lehetne egy Ragnick is mert építkezni és fiatalokat scoutolni jó de ilyen kaliber úgyse kerül szóba. egy időben cikkeztek Gallardoról is aki szép dolgokat csinál a Rivernél de ez is váratlan lenne. vagy maradnak a bejárt európai nevek mint Allegri. vagy próba cseresznye Raúl aki szintén szép dolgokat csinál a Castillával. megnyerte a klub első ifi bl trófeáját és a feljutásért játszik Hugo Durokkal. Klopp ne jöjjön. totál nem illik ide és ne is picsogjon itt. Ancelotti visszahozása is érdekes mert ő is inkább csúcsra járatós mintsem építkező. ebben a szar időben jó lenne ha legalább az edzőn nem kéne agyalni.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 16., vasárnap 13:37

Pedig a sok siker mellett kurva sok kudarc is volt az elmúlt 10 évben, ha a hazai szerepléseket nézzük
De ha egy szezonban nem nyerjük meg a taligát, cserébe ott a BL, akkor azért az mégse kudarc, nemde? Amúgy meg 10/3 alkalommal megnyertük a bajnokságot, az idei szezont nem számítva. Azért ez nem para, tekintve hogy 2 másik aspiráns van, és mindkettő történelmi időszakát élte ebben a 10 évben.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 16., vasárnap 13:20

füst írta: De a szurkolóknak jót tenne pár év kudarc, hogy megtanulják értékelni amit ZZ véghez vitt vénekkel meg maszturbinnyókkal.
Pedig a sok siker mellett kurva sok kudarc is volt az elmúlt 10 évben, ha a hazai szerepléseket nézzük, szóval nem tudom miért tenne jót egy mostani kudarcsorozat. 13 éve védtünk utoljára címet a bajnokságban. WTF. Cserébe még frusztráltabbak lehetnek a szurkolók, ha mindeközben a barca/atletico páros nyeri a hazai kupákat.

Jelenleg spanyolban elég komoly minőségbeli romlás van a sztárcsapatoknál, így egy értelmes szezonnal (értsd, nincs ennyire sok sérülés, van akár egy értelmes plusz támadó) simán le lehetne dominálni a hazai porondot.

Pont most kéne ésszerűen csinálni a váltást, ha ZZ lép, mert lépéselőnybe kerülhetünk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 16., vasárnap 13:06

Igen-igen erősen bízok benne hogy a franciákat veszi át az EB után. Az szinte félállás, főleg Madrid után, úgy töltődhetne fel hogy válogatott fronton is odabasz az asztalra, ez a feladat nemes egyszerűséggel rá lenne szabva. Simán nyomhatna náluk egy VB-EB kombót. És még talán Benzinek se lenne késő egy kakakos kaland. Aztán várjuk visza Zét.

Addig nálunk nyugodtan lehet purgatórium, 2-3 évig is akár, nagyon ráférne a fejekre, mert a klubot körülvevő légkör nem normális.
Perezt nagyon sajnálnám, ezért miatta drukkolok leginkább hogy sikeres legyen az új edző. De a szurkolóknak jót tenne pár év kudarc, hogy megtanulják értékelni amit ZZ véghez vitt vénekkel meg maszturbinnyókkal.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. május 16., vasárnap 13:04

Swineherd írta: Klopp csúcsra járatja az aktuális csapatát, ez kb. 2 szezont jelent, viszont utána olyan szintű lejtmenet következik, ami gyakorlatilag példa nélküli.

Hát, nem tudom...

2-3 szezonnál én sem adnék neki többet..
Viszont utána, ott lenne egy olyan Raul, aki végigseggelt 2-3 szezont segítőként, komoly csatákat megélve, a lehető legközelebbről. :)
Nem egyből dobnánk a mély-vízbe, mint pl. a juve Pirlót..
Vagy akkor kit hoznátok?
Allegrit nem szívesen látnám itt, még rá lehetne esély talán, vagy Raul egyből bele a közepébe. :| Csak szerintem egy tapasztalt edző alkalmasabb egy új csapat felépítésére, mint egy full kezdő..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég