Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 17., hétfő 11:12

wZoLee7 írta: Azt latsz bele a velemenyembe amit akarsz. En nem hiszem, hogy szerencses lenne, de unalmas mindig lefutni ezeket a koroket. Lassan megszokom, ha valaki nem elvakuktan ZZ imado akkor az szerint csak szerencses lehet.
De akkor mivel nyeri a meccseket? BL-t? Bajnokságot?
Mert nem taktikával és nem a keret jó használatával.

Akkor mivel? Kíváncsi vagyok. Remélem így egyértelmű a kérdésem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 17., hétfő 11:10

Azt latsz bele a velemenyembe amit akarsz. En nem hiszem, hogy szerencses lenne, de unalmas mindig lefutni ezeket a koroket. Lassan megszokom, ha valaki nem elvakuktan ZZ imado akkor az szerint csak szerencses lehet.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 17., hétfő 11:08

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:

Ez pontosan igy van nalam is. Nem jo sem taktikailag sem keret menedzseles teren, de a jelenlegi piacon nezve akkor is Ő a legalkalmasabb. Ha tavozik akkor Allegri. Egyszeruen nincs mas opcio.

Megint igy menni egy fontos nyarra, lehet h inkabb fostos lesz ez az atigazolasi szezon megint
Nem jó taktikailag, sem a keret menedzselését illetően. Értem. Tehát akkor tényleg csak szerencsés.
Nem azt mondta a kolléga hogy csak szerencsés hanem hogy hol vannak hiányosságai ami egyébként szerintem egyértelmű ha valaki nem elfogult. Ettől még jó edző sőt kimagasló ha olyan a csapat minősége is. Viszont szerintem se a legélesebb kés a fiókban ha taktikától és csapatépítésről van szó de kinek a pap és kinek papné ugyebár. Jelen körülmények között én nem tudom eldönteni hogy mi lenne a jobb ha menne vagy ha maradna mindkettő mellett komoly érvek vannak. Az igazolások függvénye ez nagyrészt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 17., hétfő 10:39

wZoLee7 írta:
babaking írta:

Szerintem ősszel sem sokkal rosszabb az arány. Illetve az, hogy valaki kiemeli a mester hibáit nem jelenti azt, hogy vasvillával kellene elüldözni.

Én arra nyomtam, hogy maradjon Zizu, de azért bőven tudnék listát írni azokról a pontokról ahol javulhatna.
Ez pontosan igy van nalam is. Nem jo sem taktikailag sem keret menedzseles teren, de a jelenlegi piacon nezve akkor is Ő a legalkalmasabb. Ha tavozik akkor Allegri. Egyszeruen nincs mas opcio.

Megint igy menni egy fontos nyarra, lehet h inkabb fostos lesz ez az atigazolasi szezon megint
Nem jó taktikailag, sem a keret menedzselését illetően. Értem. Tehát akkor tényleg csak szerencsés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 17., hétfő 10:38

Látva R24 meg Flori hírmorzsáit, 1az1-ben a megkönnyebbült Robert Downey Jr. mém vagyok..

1 percre nem gondoltam, hogy ZZ pont a sorsdöntő meccsek előtt lengeti be, hogy 'csá.. Hallelujah..

Steve írta: *Most komolyan mit csináljon bármelyik edző is, ha egyesek labdát nem bírnak levenni, kaput eltalálni, vagy konkrétan védőként nem bír hátra kocogni…????

Persze lássuk ZZ out, had szóljon. Lehet 1-2 hónap friss motiváció, új szerkezet jót is tenne. De konkrétan a keret fele nem szint, azon egy edző sem fog segíteni. Pláne nem ha az elvárás a bajnoki cím és élen maradni a BL-ben(ha nem tiltanak ki :roll: ).

Sajnos én azt érzem nem ZZ a legnagyobb bajunk. Évekig lettek az igazolások elcseszve, bevétel sincs most normálisan és abszolút nem tudunk versenyezni az olajosokkal..

Az olajosok meg addig pumpálják a pénzt amíg nem jön eredmény. Nézzük meg kik voltak a BL legjobb négy csapata között és melyik csapatnak milyen mély kerete van, mennyit tettek bele…

Ez a fő gond, nem Zidane, SZERINTEM!

Jepp!
Erős, de kifacsart mag, elöl harmatgyenge kezdők/B kategóriás arcok kezdőnek használva, no alternatíva, félrement igazolások, pénzhiány..

#ZZstays.. :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 17., hétfő 9:58

babaking írta:
füst írta: Ecsém, kalendáriumot lehetne készíteni az alapján, hogy a fórum épp mit gondol ZZ-ről.
Csak mert a 90%ból jól látszik hogy késő tavasz van, ősszel pont az ellenkezője szokott lenni.
Szerintem ősszel sem sokkal rosszabb az arány. Illetve az, hogy valaki kiemeli a mester hibáit nem jelenti azt, hogy vasvillával kellene elüldözni.

Én arra nyomtam, hogy maradjon Zizu, de azért bőven tudnék listát írni azokról a pontokról ahol javulhatna.
Ez pontosan igy van nalam is. Nem jo sem taktikailag sem keret menedzseles teren, de a jelenlegi piacon nezve akkor is Ő a legalkalmasabb. Ha tavozik akkor Allegri. Egyszeruen nincs mas opcio.

Megint igy menni egy fontos nyarra, lehet h inkabb fostos lesz ez az atigazolasi szezon megint

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. május 17., hétfő 9:09

füst írta: Ecsém, kalendáriumot lehetne készíteni az alapján, hogy a fórum épp mit gondol ZZ-ről.
Csak mert a 90%ból jól látszik hogy késő tavasz van, ősszel pont az ellenkezője szokott lenni.
Szerintem ősszel sem sokkal rosszabb az arány. Illetve az, hogy valaki kiemeli a mester hibáit nem jelenti azt, hogy vasvillával kellene elüldözni.

Én arra nyomtam, hogy maradjon Zizu, de azért bőven tudnék listát írni azokról a pontokról ahol javulhatna.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 17., hétfő 7:53

Ecsém, kalendáriumot lehetne készíteni az alapján, hogy a fórum épp mit gondol ZZ-ről.
Csak mert a 90%ból jól látszik hogy késő tavasz van, ősszel pont az ellenkezője szokott lenni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 17., hétfő 6:47

Steve írta: Lehet kérni egy szavazást újra, hogy kik pártolnák ZZ távozását és kik képzelnék el a jövőévet is vele?!

Érdekes lenne most látni, hogy mit gondolom a Madridom mindenttudó népe, most mielőtt rövidesen pont kerül a sztori végére.
Done.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 16., vasárnap 22:57

Lehet kérni egy szavazást újra, hogy kik pártolnák ZZ távozását és kik képzelnék el a jövőévet is vele?!

Érdekes lenne most látni, hogy mit gondolom a Madridom mindenttudó népe, most mielőtt rövidesen pont kerül a sztori végére.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 16., vasárnap 22:22

Nem lenne fair, ha hirtelen felindulásból a szezon végén állna fel. Már ha ez a helyzet, mert így nem nagyon lesznek opciók. Ha viszont már tudja Perez (és a játékosok), akkor sikerült jól titokban tartani.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. május 16., vasárnap 22:19

Szerintem meggyőzhető lesz, viszont akkor Pereznek törni kell a malacperselyt és versenyképes arcokat felvonultatni. Tényleg vicces, hogy mostanában kik húzhatnak magukra Real mezt néhány esetben. Addig nem fog mondani semmit, amíg nem lát tisztán. Gondolom én.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 16., vasárnap 22:06

@DAlvarez1976
(who works for Real Madrid):

"There has never been any meeting between Zidane and the players for a farewell. Never. Fake."

Ne menj már el. :lol: Ezek azért halvány reménysugarak. Bár mondhatta volna azt is ZZ a meccs után, hogy "hülyék vagytok? Maradok".
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. május 16., vasárnap 21:50

Ezt kellett volna csinálni, amit mostanában látunk. Több játékrendszert alkalmazni, jobban rotálni a keretet, fiatalokat használni, stb. Nagyrészt kényszer szülte dolgok voltak ezek, de azért az is tény, hogy pl. haver Marcelo helyett akár egy tejfelesszájút is mer játszatni, akik meg, köszöni szépen, él is a lehetőséggel. Castillások a nagy Isco előtt alkalmanként. Hazard sem automatikus kezdő, ha egészséges. Végre nincsenek érdemtelenül bérelt helyek a csapatban. Ha végig ebben a szellemben tolja, valószínűleg megcsinálja a címvédést. Az viszont ijesztő, hogy ha mondjuk Ramos és/vagy Varane egészséges, akkor valószínűleg Militaot lelépett volna, ami nagyon nem kellene. Nagyot dolgozott megint, de kicsit magának is köszönheti, hogy nem fog sikerülni. Biztos, hogy most tanult belőle.

Egy biztos, itt a végén ami benne volt a csapatban, azt kihozta, ilyen körülmények között most ennyire futotta. Nem itt ment el a cím, hanem sokkal korábban. Én is marasztalnám most, ha másért nem, akkor azért, hogy a sokat emlegetett francia srácok könnyebb kézzel írjanak alá. Ha távozna, az azért lehet veszélyes, mert a sok kolonctól megint nem szabadulunk meg, mert megint kapnának egy esélyt. Pedig már nagyon nem kéne.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. május 16., vasárnap 21:35

ronaldo99 írta: Igazából ha bármi jele lenne annak hogy Zidane hajlandó elengedni az "öregeket" és elkezdeni valami újat, akkor én is azt mondanám hogy maradjon de az eddigi tapasztalatok alapján erre gyakorlatilag nulla az esély.
sajnos ez Zidane-nál a legnagyobb negatívum, és nem tűnik úgy, hogy változna ezen a téren

ott volt Militao, Miguel Guti, Blanco akik az elmúlt 1-2 hónap alapján simán szerepelhettek volna a rotálásban már ősztől, és csak akkor kerültek pályára, ha nem volt más....

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 16., vasárnap 21:29

Pad'em írta:
Realista24 írta: 🚨🎙️ Zidane: "How can I tell my players that I'm leaving the club at this stage of the season?"

#⃣ #AthleticRealMadrid
Nacho: ''Zidane has NOT told us he's leaving.''
The club want Zidane to stay. If Zidane chooses to stay, then he will, it is all up to him. @JLSanchez78

Olaszok szerint március óta kontaktban vagyunk Allegrivel, ha kapna ajánlatot jönne. Ha Zidane megy, valszeg őt választaná Perez, de pakliban van Ancelotti is Raúl mellett. Prioritás, hogy maradjon Zizou.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 16., vasárnap 21:14

Realista24 írta: 🚨🎙️ Zidane: "How can I tell my players that I'm leaving the club at this stage of the season?"

#⃣ #AthleticRealMadrid
Nacho: ''Zidane has NOT told us he's leaving.''
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 16., vasárnap 20:59

Nekem ez megint vmi hirtelen felindulasbol jövő dontesnek tűnik.
Par honapja csomo normalisabb edzo volt a piacon, akkor senki nem gontolt hasonlóra sem.
ZIDANE

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 16., vasárnap 20:57

Yazid írta: már elég komoly hírek vannak, tehát allegri vagy raúl?

az olasszal valszeg stabil csapatunk lenne nem sok öröm focival, raúlról fogalmam sincs. nincs akkora mázlink, hogy úgy járunk megint mint anno zizuval.


nehéz döntés, de inkább allegri.

zidane távozásával eléggé adja varane eladása, meg hazard?bappéra adtam 30%ot így csökken 5re kb.

mariano, jovic, mayoral, karim.. masszív védekezésből építkezés és lehet ezekre ívelgetni.
Öröm foci az utóbbi években sem igazán volt. Ha csak Raúl és Allegri közül lehet választani, akkor én is az olaszt mondanám inkább.

Igazából ha bármi jele lenne annak hogy Zidane hajlandó elengedni az "öregeket" és elkezdeni valami újat, akkor én is azt mondanám hogy maradjon de az eddigi tapasztalatok alapján erre gyakorlatilag nulla az esély. Így inkább jöjjön az olasz.

Kár hogy Klopp ilyen fallosz volt. Szerintem ő is jó választás lenne.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 16., vasárnap 20:56

___Samy___ írta: Amellett, hogy a tortenelmunk egyik legjobb edzoje fog tavozni, rajtunk marad a sok mellozott ember (Isco, Mariano, stb), mivel lehet, hogy az uj edzonel megprobalnak majd bevagodni.

Szoval igy duplan szopas ez az egesz. De ha mar muszaj edzot keresni, nalam is Allegri lenne az opcio. O lenne a leglogikusabb.
Most látom Allegrinek milyen női voltak/van. :ozil:
Adhatott volna tippeket szegény CR-nek. :kalapos:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 182 regisztrált és 0 vendég