Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 25., kedd 17:15

Pad'em írta:
Yazid írta: jöhet allegri, új impulzus, talán mindenki új lappal kezd
Na ez az, én ettől tartok leginkább, hogy olyan is új lappal kezd ezredjére akinek már nagyon nem kéne :D Isco, Asensio, Bale, Jovic, Marcelo meg még kitudja hány szerencsétlen.
Ha ez történik, akkor én leadom a mezt. :lol: :lol: Nincs igazság ha ezek az emberek kapnak egy ezredik esélyt.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. május 25., kedd 16:56

Pad'em írta: Na ez az, én ettől tartok leginkább, hogy olyan is új lappal kezd ezredjére akinek már nagyon nem kéne :D Isco, Asensio, Bale, Jovic, Marcelo meg még kitudja hány szerencsétlen.
Közül én úgy gondolom, hogy csak Asensio fog maradni
Csak akkor van értelme az új edzőnek, ha megújulás lesz, ezt gondolom a vezetőség egyezteti a leendő mesterrel

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 25., kedd 15:24

Yazid írta: jöhet allegri, új impulzus, talán mindenki új lappal kezd
Na ez az, én ettől tartok leginkább, hogy olyan is új lappal kezd ezredjére akinek már nagyon nem kéne :D Isco, Asensio, Bale, Jovic, Marcelo meg még kitudja hány szerencsétlen.

Vagy pont így lesz nagyobb esély az eltakarításukra, ez is benne van.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4954
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. május 25., kedd 15:17

Szerintem biztos távozik, semmi értelme nem lenne halogatni a bejelentést a maradása esetén. :-(

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. május 25., kedd 15:17

Pad'em írta: 🚨🌖| Allegri will be the next Real Madrid manager, the club will announce Zidane's departure next week. @partidazocope

:/
én már ezt elhiszem. zizu megfáradt ilyen kóklerekkel és gondolom el lett mondva, hogy nagy változásokat nem lehet eszközölni, mert nincs lóvé. de már maga is nyilatkozta, hogy néha változásokra van szükség, nem?

jöhet allegri, új impulzus, talán mindenki új lappal kezd és egy jó munkás gárdát össze tud rakni ami elég lesz egy bajnoki címhez.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 25., kedd 15:14

Pad'em írta: 🚨🌖| Allegri will be the next Real Madrid manager, the club will announce Zidane's departure next week. @partidazocope

:/
Ez is olyan, mint a: ZZ holnap jelenti be, hogy ......
Oda se neki, de ha igen....akkor sem dől össze a világ, valaki mégis csak kell a csapat élére, ha Zidane megunta a banánt. Jobbat nem tudok én sem, honnan is tudnék...

De egyelőre még Zidane az edző, Benzema is megmondta az oldalsávban :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 25., kedd 15:12

Pad'em írta: 🚨🌖| Allegri will be the next Real Madrid manager, the club will announce Zidane's departure next week. @partidazocope

:/
Ha lép ZZ, akkor Ő megfelelő választás jelen körülmények között.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 25., kedd 14:54

🚨🌖| Allegri will be the next Real Madrid manager, the club will announce Zidane's departure next week. @partidazocope

:/
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. május 24., hétfő 23:56

'shutterisland írta: rendesen repkednek a nevek nalatok, bielsat nem dobtak meg be, hogy ismeri a nyelvet, a ligat, a filozofiaja a tamadofutball, gatyaba razza az elkenyelmesedett sztarokat es nem is lenne draga ? :mrgreen:
A Lazional 2 nap utan mondott fel :lol: nalunk addig se birna. :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 24., hétfő 23:52

rendesen repkednek a nevek nalatok, bielsat nem dobtak meg be, hogy ismeri a nyelvet, a ligat, a filozofiaja a tamadofutball, gatyaba razza az elkenyelmesedett sztarokat es nem is lenne draga ? :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 24., hétfő 23:07

Esélytelen, bedobták ez a barcánál is. Szerintem kezdhetünk megbarátkozni Allegrivel, azt vártam, hogy a meccs után azért konkrétabb lesz ZZ. Ha maradni akarna, akkor bemondta volna, nem lebegteti a semmit továbbra is. Ő nem az a zsaroló típus, nincs előttem, hogy ultimátumot ad Pereznek: "ha jön Mbappé meg Haaland akkor maradok."

Belefáradt ebbe megint, el kell fogadni. Egyelőre nincs előttem, hogy mással ez hogyan fog működni, de akár még jól is elsülhet. :shutup:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 24., hétfő 22:57

Real Madrid are seriously interested in German manager Hansi Flick to replace Zidane if he decides to leave. Florentino Perez has directly contacted him, but he wants to coach the German National Team. @kicker
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. május 23., vasárnap 12:56

Le kell vezényelni egy generációváltást.

ZZ miért nem alkalmas erre?

Mert az elmúlt két szezonban az volt az elvárás, hogy húzzon be kupákat ezzel a kerettel. Ezt abszolválta, úgy hiszem. Tavaly leakasztott egy bajnoki címet egy gyászkerettel, és idén majdnem megismételte ezt. Ha nem lett volna irányított csalás a Sevilla ellen, akkor behúzta volna idén is.

Volt vele szemben olyan elvárás, hogy újítsa meg a keretet pénz nélkül?
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 23., vasárnap 12:44

wZoLee7 írta: A közelgő eb miatt a játékos mozgások valószínűleg lassan indulnak be majd. Az edző kérdésre kell gyorsan pontot tenni. ZZ nem fog időt húzni vagy hasonló, amint lehet bejelentik, hogy megy vagy marad. ZZ ha lép akkor Allegri jön, szerintem ezek már eldöntött kérdések.
Számomra szintén fontos terület a stáb többi része, főként az erőnléti csapat, akiket le kell cserélni. Ezzel a sok sérüléssel kezdeni kell valamit, nem lehet a covidra mutogatni csak.
Ha megy ZZ megy a stabja is. A legtobb edzo allando sajat stabbal dolgozik, Ha uj edzonk lesz az hozni fogja a sajat embereit.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 23., vasárnap 12:17

A közelgő eb miatt a játékos mozgások valószínűleg lassan indulnak be majd. Az edző kérdésre kell gyorsan pontot tenni. ZZ nem fog időt húzni vagy hasonló, amint lehet bejelentik, hogy megy vagy marad. ZZ ha lép akkor Allegri jön, szerintem ezek már eldöntött kérdések.
Számomra szintén fontos terület a stáb többi része, főként az erőnléti csapat, akiket le kell cserélni. Ezzel a sok sérüléssel kezdeni kell valamit, nem lehet a covidra mutogatni csak.

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 23., vasárnap 11:41

Pár évet figyelembe véve számomra elég egyértelmű hogy kicsit belekényelmesedtünk a sikerbe és ennek isszuk a levét. ZZ második szakasza számomra inkább bukó a tavalyi bajnoki cím ellenére is mert a fő target a csapat megreformálása téren nem hogy előre hanem visszafelé haladunk. Ez nyilván nem csak ZZ hibája hanem soktényezős dolog. Továbbra is azt gondolom ha nyáron kapna egy Bappet és még 2 értelmes játékost akit ő kér a támadó részleg/kp-ra akkor maradjon (pedig van mit felróni neki rendesen) ha viszont nem nagyon van erre esély akkor inkább jöjjön egy másik fazon.

Ez a bajnokság még sok szempontból tanulságos volt. Csak remélni tudom hogy tanulunk is belőle... Aztán bízzunk abban hogy innen már felfelé megy a szekér.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 23., vasárnap 11:13

En meg azt latom pont, hogy ha uj edzo lesz, akkor mehet a purge.

Ramos, Marcelo, Varane, Asensio, Bale, Vinicius, Ceballos, Jovic, Mariano mind mehet felolem aztan kezdhetunk egy uj korszakot. En azt se banom ha evekig csak hazai szinteren leszunk meghatarozok, aztan ha osszeerett az uj mag johet a 14.

+ Isco...el is felejtettem hogy itt van, na meg Hazard. Kb ennyit tettek hozzá idén.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. május 23., vasárnap 11:02

Realista24 írta: Zidane was planning to announce his decision to LEAVE the club today, but Real Madrid convinced him yesterday to wait until the next few days so they can discuss the future of the club together. @edupidal #rmalive
Ha jon Mbappe, akkor maradjon. Nem latok a piacon olyan elerheto edzot, aki miatt erdemes lenne valtani.

Ha Mbappe nem jon es marad a mostani keret, akkor viszont tenyleg jobb, ha lelep. Hazard, Vinicius, Rodrygo, Asensio, Mariano, Jovic, (Bale). Az elmult 2 szezon alapjan jol latszik, hogy VELUK egyszeruen nem tud egyutt dolgozni. Akkor viszont jojjon egy uj edzo, hatha az o stabja tud valamit kezdeni Hazard sulyaval, vagy csak mas tipusu edzesre van szuksege, fogalmam sincs; Jovicnak talal valami posztot, Bale-el is kezd valamit. (ha itt maradnak). Semmi ertelme meg egy szezont vegig szenvedni (a tavaszi meneteles ellenere a meccseink nagy reszet szenvedes nezni) a jelenlegi tamadok + ZZ felallasban. Persze ha valaszthatnek, inkabb legyen az elso forgatokonyv Mbappe-val meg ZZ-vel.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. május 23., vasárnap 11:00

Én imádom a kopaszt, elképesztő amit itt elért a 4 éve alatt. Sok mindenben fejlődött az évek alatt, talán taktikailag a legtöbbet, de sajnos van amiben úgy látszik nem fog.

Az egyik a sokszor érthetetlen kezdő11 felrakása, innen a fotelből megmondjuk ha valami szar, akkor azt ő miért nem látja testközelből?

A másik a cseréi. Ebben is javult azért, de még mindig vagy későn cserél, vagy szarul cserél, vagy keveset cserél. Pedig az 5 cserelehetőség rengeteg segít a csapatokon, ki kéne használni. Az már más kérdés, hogy nálunk egy rakás szar volt a pad idén.

A harmadik pedig a keret menedzselése. Játékosok totális mellőzése, esély meg nem adása, közben a "haverok" agyonnyomatása, formától függetlenül. Majd ebből kifolyólag a játékosok teljes kifacsarása, aminek következménye ennek a szezonnak a végén tökéletesen látható volt. Talán ez a legidegesítőbb ZZ-ben, ebben rengeteg kéne fejlődnie, de azt gondolom, hogy ő ilyen makacs, és ebben nem fog változni.

Mindezektől függetlenül egy zseni a francia, nem tudok jobb embert elképzelni a padra, pedig az őszi-téli mélypont után én is elküldtem volna a francba, annyira cikis időszak volt. De felálltak a padlóról és brutál tavaszt hoztak, lehetőségekhez képest szép eredménnyel zártunk. Viszont ennyi hír és pletyka után szinte tuti, hogy lép, nehéz elképzelni, hogy ezek után maradjon. Nagyon sajnálatos lesz, ha így alakul, remélhetőleg egyszer még visszatér - harmadszor is.

Érdekes nyár lesz ez valószínűleg, az arany korszak egy újabb fejezete zárul, ha Varane és Ramos is lép. Modric 36 lesz már, Kroos fél év múlva 32, Marcelo is fél lábbal kint a csapatból, Benzema idén már 34, szépen lassan kiöregszik mindenki :-(

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. május 23., vasárnap 10:07

Remélem ez a napokban tisztázódik és nem fogják tologatni ide oda.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 223 regisztrált és 0 vendég