Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. május 27., csütörtök 12:34

___Samy___ írta: Igen, az okokra kivancsi lennek. Most valahogy ez a valas nem tunt olyan sokkolnak vagy drasztikusnak, mint az elso.

Okok között ezeket írták:
-Belefáradt a sajtó baszogatásába
-A vezetőség közül valaki kiszivárogtatta decemberben, hogy a gyenge teljesítmény miatt lehet, hogy az idény végén elküldik.
-Tudja, hogy sok játékostól kell megválni (akikkel BL-t nyert) és nem ő akar lenni az aki elküldi őket

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 27., csütörtök 12:34

Nekem is inkább a miértekkel van problémám. Ha amiatt ment, mert továbbra sem tud elköszönni a régi cimboráktól, akkor minek vállalta el a feladatot két éve? Ha nincs pénz és amiatt ment, az még rosszabb hír. Abban bíztam, hogy nullkupával nem fog elmenni, az nem annyira illett (volna) hozzá. Így szerintem Mbappét el is lehet engedni, valljuk be azért ZZ bőven mozgatórugója volt annak a projektnek.

Ami miatt fájó a mostani szituáció, az pontosan a 2018 után történtek. A keret szinte ugyanaz volt, két edzőt is megjártunk szűk egy év alatt, de valami hiányzott. Pont amit ZZ tudott hozni.

A helyettesek keservesek. Allegrivel megbékéltem volna, valamilyen szinten jobban illik a Madridhoz, mint a többi jelölt. Contét szerintem nem merik meghúzni, konkrétan taszítja a klub filozófiáját mindent megmozdulása. Pont olyan csapatokhoz való, ahol eddig volt. Raúl tipikusan az az edző, akit már december végén kitesz majd Perez. Szerintem régen sem volt semmi karizmája, az én szememben egyáltalán nem vezető típus, kapitánynak sem volt jó. Legenda, ami a székig repítheti, de az ifi BL-en kívül egyetlen indokot sem látok az ő személye mellett. Plusz nem kellene a barca útjára lépni, ezzel az állandó volt játékos kinevezésekkel. Egyszer-egyszer bejön, de többnyire azért bukó a történet a világban. Viszont a külföldi jelöltek sem meggyőzőek, patthelyzet sajnos. :'( Löw... uramisten.
Nagyon izmos lehet az újjáépítési projekt, ha így lelép.
:lol: :lol:

Kurvára remélem, hogy nem emiatt lépett le, mert akkor brutálisan nagy szarban vagyunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2021. május 27., csütörtök 12:35-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. május 27., csütörtök 12:34

ferni írta: Gyerekek, amire nekünk szükség van, a rebuildre, arra alkalmatlan Zizou, mi is fixen jobban járunk, nem élhetünk ebből a régi megmaradt csodacsapatból örökre.
Fixen jobban járunk. :lol:

Majd mikor Conte nyomja a focijat meg összebalhézik minden játékossal az egója miatt akkor is írd le ezt a kommentet.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. május 27., csütörtök 12:33

Én januárban küldtem volna az Ödegaard saga miatt, mert az nagyon messze volt a szakmaiságtól, hogy inkább aputestű iscot meg vinot nyomatja ezerrel. Azóta sok idő eltelt, Ödegaard flopnak tűnik, a tavaszunk elfogadható volt, Mbappéra esély látszott, erre elmegy...
Na mindegy, a legjobban attól tartok, hogy a CKM drasztikusan vissza fog esni, ahogy az megvolt az első ZZ távozáskor is. Én most legalább 5-6 évig nem hoznám vissza a kopaszt, menjen próbálja ki magát más csapatnál is, ha levetkőzné a szentimentalizmusát még jó lehetne majd később is.
Love football, hate antifa.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2021. május 27., csütörtök 12:30

Sajnálom Zidanet, de én több esélyt neki nem adnék.

Fantasztikus volt az első etap, ez a második sem volt rossz a bajnoki cím miatt, de megújulni egyáltalán nem sikerült. Elvileg megbeszélték az első távozás okait, szabad kezet kapott, mi kell még neki? Nyilván ha nincs pénz igazolni, komoly eredményeket sem lehet elvárni tőle, így biztonságban is lehetne. Gyakorlatilag itt hagyott egy 2 évvel idősebb keretet, amin sok változtatást nem hajtott végre, elmegy pihenni, esetleg átvesz egy másik csapatot, aztán ha újraépül a Real és lesz Mbappe/Haaland meg egy ismét erős mag, akkor visszaülne megint 2-3 évre?

Nekem ez úgy jön le, hogy az első adandó alkalommal lelép, amikor nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ő szeretné. Ez a 2-3 évenkénti pihenés meg itt nem fér bele, mert most megint kezdhet a nulláról építkezni a Real.


Mindenesetre köszi Zidane, örökre beírtad magad a történelemkönyvekbe, de én a magam részéről remélem, hogy nem lesz harmadik Zidane-éra.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. május 27., csütörtök 12:29

Nagyon izmos lehet az újjáépítési projekt, ha így lelép.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 27., csütörtök 12:27

sebydani írta:
Pad'em írta: HIVATALOS a ZZ búcsú!!!

:'( :'( :'(
Fasz kivan komolyan. El is ment a kedvem az egésztől.
Nekem is, erthetetlen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. május 27., csütörtök 12:27

Igen, az okokra kivancsi lennek. Most valahogy ez a valas nem tunt olyan sokkolnak vagy drasztikusnak, mint az elso.

Mindenesetre koszonunk neki mindent! Az o edzoskodese alatt sikerult kijutnom eloszor meccsre, szerencsere ezt tobbszor is megtehettem, BL donto is volt kozte. Olyan emlekeket szerzett nekem a csapattal egyutt, amiket mig elek nem felejtek el.

Orokre kedvenc marad :sziv:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. május 27., csütörtök 12:27

Sajnálom, hogy ZZ így döntött. :'(

Pad'em írta: ***Conte, Raul, Pochettino and Löw are the options to take over Zidane. @DeportesCuatro
Ezt olvasva meg egyenesen fáj.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 27., csütörtök 12:23

Nagyon sajnálom, nem vert annyira mellbe mint az első, az nagyon váratlan volt, ez meg azért jó ideje benne volt a pakliban, de mégis nagyon rossz érzés. Megint távozik a Real Madridtól maga a Real Madrid kb.

Kemény 1-2 év elé nézünk. 200-300 millió híján, igazán jó edzőopció nélkül csapat újjáépítés szép kis kihívás. Remélem a board végre kitalál valami normális forgatókönyvet. Mbappét, bármi nagy nevet nehezen tudok most elképzelni ZZ nélkül, de Perez okozhat azért meglepetést.

Gracias, Zizou! :sziv: :'(


***Conte, Raul, Pochettino and Löw are the options to take over Zidane. @DeportesCuatro
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 27., csütörtök 12:22

ziro4vr írta:
ferni írta: Gyerekek, amire nekünk szükség van, a rebuildre, arra alkalmatlan Zizou, mi is fixen jobban járunk, nem élhetünk ebből a régi megmaradt csodacsapatból örökre.
Ezt a hszt lementem, a fixen jobban járunk nagyon erős.
Benitez előtt is gondolták ezt páran :lol:

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. május 27., csütörtök 12:20

Sajnálom is meg nem is.
Nem igazán tudok erre mit írni. Így a visszatéresnek mi ertelme volt??
Mármint persze nyert egy bajnoki címet, az újjáépítesi kísérlet pocsékul ment végbe.
Aztán most megint önszantából lelép???
Nem igazán ertem.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 27., csütörtök 12:19

Nem biztam egy pillanatig sem benne hogy marad.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. május 27., csütörtök 12:18

Ne maaaar :'( :'(
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2021. május 27., csütörtök 12:18

Köszönünk mindent, legnagyobb :salute:
Ha lesz egy fiatal, kész keret, jöhet a 3. menet.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 27., csütörtök 12:17

ferni írta: Gyerekek, amire nekünk szükség van, a rebuildre, arra alkalmatlan Zizou, mi is fixen jobban járunk, nem élhetünk ebből a régi megmaradt csodacsapatból örökre.
2018. Ekkor is ezt hittük vagy reméltük.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. május 27., csütörtök 12:17

Nagyon szomorú vagyok, mert csak alkalmatlanabb és rosszabb ember veheti át a helyét. Remélem hamarosan visszatér. :'(

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 27., csütörtök 12:16

mi is fixen jobban járunk
Ezt nevezik kincstári optimizmusnak, vigyázz, így lehet nagyot koppanni. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 27., csütörtök 12:15

ferni írta: Gyerekek, amire nekünk szükség van, a rebuildre, arra alkalmatlan Zizou, mi is fixen jobban járunk, nem élhetünk ebből a régi megmaradt csodacsapatból örökre.
Ezt a hszt lementem, a fixen jobban járunk nagyon erős.
Nem illik.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. május 27., csütörtök 12:13

Vissza fog még jönni. De rohadtul sajnálom, h most lép :'(

Ebből arra tudok következtetni, h nincs lóvè, és valóban nem lesz itt nagy igazolás :kivagyhe:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég