Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2021. május 27., csütörtök 13:09

Halleluja! Kezdődhet a munka, az építkezés....a jövő!

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. május 27., csütörtök 13:07

Johet barki egyebkent, ugyanaz lesz a sorsa, mint Lopeteguinek. Penz nincs, igazolni nem lehet, a keret tobb mint a fele spanyol alsohaz szint, a tobbi oreg es a vegletekig kifacsart. Ha Dupont megy is, a sanitas marad. Olyan pedig nincs egy Real Madridnal, plane Perezzel, hogy nincs eredmenykenyszer.

Teljes patthelyzet.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. május 27., csütörtök 13:05

Méltó.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 27., csütörtök 13:03

Allegri meg mar nagyon valoszinu a juvenal... Erdekes lesz ez, remelem nem tokolunk sokaig es pontot teszunk az ugy vegere

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. május 27., csütörtök 13:00

Kettős érzéseim vannak, mert arra nem sok jelet láttunk, hogy egy generációváltásra alkalmas lett volna Zz, de a hozható opciók semmivel sem tűnnek jobbnak.

Merci Zizou, jön majd még úgyis vissza.

Nálam az új edző tiszta lappal indul, bárki is legyen az, még a kolonc Rafát se fikáztam egyből, szóval ha Conte jönne se írnám le egyből.

Amúgy az Allegri, Ancelotti, Poch, Klopp 4esbol próbálnék valakit, de mind necces. Viszont ezt az exjatekos vonalat nem erőltetném.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 27., csütörtök 12:59

realistahuni írta:
füst írta: Akkor itt lesz ideje becsatolni az öveket, rázós menet lesz ez az őszi, kész szerencse, hogy Öde velünk lesz. :D
Hát azért a tavaly ősztől sem kellett elájulni. :D Fizikai fájdalom volt a játékunk.
Pont elkaptam a "sáktár" elleni meccset, elég is volt... :mrgreen:

Bíztam a maradásában, gondoltam ha már egy két új embert bepróbált, majd jön a többi is, a selejtek meg majd csak kikopnak..lesz 1-2 ínségesebb szezon, de ott leszünk a javában. Pénz nincs, msá edzőnek sem lesz, max ha eladunk kb...

Misztik
Értelek! :agree:

Edző...
Ezekből a nevekből...nem tudom, vegye át Perez :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. május 27., csütörtök 13:01-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 27., csütörtök 12:58

Szerintem Raúl lesz.

Ha Löw, akkor zárjátok le a fórumot.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 27., csütörtök 12:57

Kercsó írta:
Faust írta: Nem kell beszarni, januarban ugyis visszajon.
pont ez jutott nekem is eszembe :lol:

kellene egy Mourinho féle restart
Ha nem megy el a jó José Romába lett volna rá egy ezresem, hogy Perez visszahozza most. 10 éve ő kezdte el építeni az aranygenerációnkat. Kár, hogy most se arany se épp elméje már Josénak.

Eddig nagyon azt hittem Allegri lesz, de most konkrétan lövésem sincs. Lehet Lopeteguisen talál valakit megint Perez a semmiből. Egy jó Emery? :lol: Benitez nem ér rá? Akkor tényleg jöhetne vissza Zidane januárban :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 27., csütörtök 12:54

Faust írta: Nem kell beszarni, januarban ugyis visszajon.
:sziv: :sziv: :sziv:

Mekkora troll már, másodszor mond fel a Realnak. :( :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. május 27., csütörtök 12:53

füst írta: Akkor itt lesz ideje becsatolni az öveket, rázós menet lesz ez az őszi, kész szerencse, hogy Öde velünk lesz. :D
Hát azért a tavaly ősztől sem kellett elájulni. :D Fizikai fájdalom volt a játékunk.
Love football, hate antifa.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 27., csütörtök 12:50

Dehogy jon, kis pihi aztan francia valogatott. Zidane pont illik a feladatra. Ordit a szemelye azert a posztert. Nem kell igazolni, nem kell rotalni. Mely a meritesi lehetoseg, fiatalok, sztarok, tehetsegek nagy oregek, minden van ami kell. Egy tornan a rotalas hianya sem jon ki. Azt viszi akiben bizik. Nagyon latni akarom egyebkent es mar most fellelkesulok pedig lehet semmi sem lesz belole :lol: es nem vagyok francia drukker sem :lol:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. május 27., csütörtök 12:50

Faust írta: Nem kell beszarni, januarban ugyis visszajon.
pont ez jutott nekem is eszembe :lol:

kellene egy Mourinho féle restart
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 27., csütörtök 12:50

Akkor itt lesz ideje becsatolni az öveket, rázós menet lesz ez az őszi, kész szerencse, hogy Öde velünk lesz. :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. május 27., csütörtök 12:47

Nem kell beszarni, januarban ugyis visszajon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 27., csütörtök 12:45

Fenoo írta:
___Samy___ írta: Igen, az okokra kivancsi lennek. Most valahogy ez a valas nem tunt olyan sokkolnak vagy drasztikusnak, mint az elso.

Okok között ezeket írták:
-Belefáradt a sajtó baszogatásába
-A vezetőség közül valaki kiszivárogtatta decemberben, hogy a gyenge teljesítmény miatt lehet, hogy az idény végén elküldik.
-Tudja, hogy sok játékostól kell megválni (akikkel BL-t nyert) és nem ő akar lenni az aki elküldi őket
-mashol is igy lesz
-a csapat kuallt mellette, az elnok is
-ez itt a legnagyobb gond, de ez egy gyenge edzoi indok a szamomra

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. május 27., csütörtök 12:34

___Samy___ írta: Igen, az okokra kivancsi lennek. Most valahogy ez a valas nem tunt olyan sokkolnak vagy drasztikusnak, mint az elso.

Okok között ezeket írták:
-Belefáradt a sajtó baszogatásába
-A vezetőség közül valaki kiszivárogtatta decemberben, hogy a gyenge teljesítmény miatt lehet, hogy az idény végén elküldik.
-Tudja, hogy sok játékostól kell megválni (akikkel BL-t nyert) és nem ő akar lenni az aki elküldi őket

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 27., csütörtök 12:34

Nekem is inkább a miértekkel van problémám. Ha amiatt ment, mert továbbra sem tud elköszönni a régi cimboráktól, akkor minek vállalta el a feladatot két éve? Ha nincs pénz és amiatt ment, az még rosszabb hír. Abban bíztam, hogy nullkupával nem fog elmenni, az nem annyira illett (volna) hozzá. Így szerintem Mbappét el is lehet engedni, valljuk be azért ZZ bőven mozgatórugója volt annak a projektnek.

Ami miatt fájó a mostani szituáció, az pontosan a 2018 után történtek. A keret szinte ugyanaz volt, két edzőt is megjártunk szűk egy év alatt, de valami hiányzott. Pont amit ZZ tudott hozni.

A helyettesek keservesek. Allegrivel megbékéltem volna, valamilyen szinten jobban illik a Madridhoz, mint a többi jelölt. Contét szerintem nem merik meghúzni, konkrétan taszítja a klub filozófiáját mindent megmozdulása. Pont olyan csapatokhoz való, ahol eddig volt. Raúl tipikusan az az edző, akit már december végén kitesz majd Perez. Szerintem régen sem volt semmi karizmája, az én szememben egyáltalán nem vezető típus, kapitánynak sem volt jó. Legenda, ami a székig repítheti, de az ifi BL-en kívül egyetlen indokot sem látok az ő személye mellett. Plusz nem kellene a barca útjára lépni, ezzel az állandó volt játékos kinevezésekkel. Egyszer-egyszer bejön, de többnyire azért bukó a történet a világban. Viszont a külföldi jelöltek sem meggyőzőek, patthelyzet sajnos. :'( Löw... uramisten.
Nagyon izmos lehet az újjáépítési projekt, ha így lelép.
:lol: :lol:

Kurvára remélem, hogy nem emiatt lépett le, mert akkor brutálisan nagy szarban vagyunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2021. május 27., csütörtök 12:35-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. május 27., csütörtök 12:34

ferni írta: Gyerekek, amire nekünk szükség van, a rebuildre, arra alkalmatlan Zizou, mi is fixen jobban járunk, nem élhetünk ebből a régi megmaradt csodacsapatból örökre.
Fixen jobban járunk. :lol:

Majd mikor Conte nyomja a focijat meg összebalhézik minden játékossal az egója miatt akkor is írd le ezt a kommentet.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. május 27., csütörtök 12:33

Én januárban küldtem volna az Ödegaard saga miatt, mert az nagyon messze volt a szakmaiságtól, hogy inkább aputestű iscot meg vinot nyomatja ezerrel. Azóta sok idő eltelt, Ödegaard flopnak tűnik, a tavaszunk elfogadható volt, Mbappéra esély látszott, erre elmegy...
Na mindegy, a legjobban attól tartok, hogy a CKM drasztikusan vissza fog esni, ahogy az megvolt az első ZZ távozáskor is. Én most legalább 5-6 évig nem hoznám vissza a kopaszt, menjen próbálja ki magát más csapatnál is, ha levetkőzné a szentimentalizmusát még jó lehetne majd később is.
Love football, hate antifa.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2021. május 27., csütörtök 12:30

Sajnálom Zidanet, de én több esélyt neki nem adnék.

Fantasztikus volt az első etap, ez a második sem volt rossz a bajnoki cím miatt, de megújulni egyáltalán nem sikerült. Elvileg megbeszélték az első távozás okait, szabad kezet kapott, mi kell még neki? Nyilván ha nincs pénz igazolni, komoly eredményeket sem lehet elvárni tőle, így biztonságban is lehetne. Gyakorlatilag itt hagyott egy 2 évvel idősebb keretet, amin sok változtatást nem hajtott végre, elmegy pihenni, esetleg átvesz egy másik csapatot, aztán ha újraépül a Real és lesz Mbappe/Haaland meg egy ismét erős mag, akkor visszaülne megint 2-3 évre?

Nekem ez úgy jön le, hogy az első adandó alkalommal lelép, amikor nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ő szeretné. Ez a 2-3 évenkénti pihenés meg itt nem fér bele, mert most megint kezdhet a nulláról építkezni a Real.


Mindenesetre köszi Zidane, örökre beírtad magad a történelemkönyvekbe, de én a magam részéről remélem, hogy nem lesz harmadik Zidane-éra.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 245 regisztrált és 0 vendég