Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 27., csütörtök 20:33

Azt amúgy nem értem, hogy szegény Pochettino miért van ennyire lenézve itt. Féltávnál érkezett és több pontot szedett össze, mint az azóta übersztár edzővé váló Tuchel. Megnyerte a kupát és egész jól vitézkedtek a BL-ben is, csak kiütötte a Barcát és a Bayernt is. Nem volt az olyan rossz performance kezdésnek.
Swineherd írta: Amúgy mennyi pénzt emésztene fel Conte 3-5-2-je?
Mondjuk nem ragaszkodik hozzá, mert játszatott már 3-4-2-1-et és 3-4-3-at is...

Ha ebből megoldja, ami most van, akkor egy újító, egy jövőlátó, egy táltos.
Mókás ezt olvasni az idei év után, mikor is ZZ előszeretettel alkalmazta a 3 védős felállást és ennek köszönhetően vertük meg pl a Poolt is. Ha csak aprópénzből élünk, akkor pl:

-------Karim-ide kell valami csatár, Mbappe nem olcsó
------Odegaard(Fede,Lukita)
Miguel(Mendy)-Kroos(Blanco,Lukita)-Case(Fede)-Hakimi(Odri, Carvajal)
---Mendy(Alaba)-Nacho(Alaba,Chust)-Militao(Nacho)

Kelle még csere védő, támadó csere meg van most is dögivel. Hazard, Varane, Asensio, Isco meg a többi lom eladásával meglenne a pénz Mbappéra is.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. május 27., csütörtök 20:01

RaúlCF írta: a természetes merci ZZ hangulaton túl azért nekem kicsit nem tetszik ez a megunom és megyek dolog. csillagászati áron elhozzuk akit akar de bocs meguntam. itt maradtak a haverok de bocs meguntam. évek óta Mbappén dolgozik Perez de bocs meguntam. kit érdekel mit makognak a firkászok.


akik meg jöhetnek helyette úgy hogy a modern német edzőket elvitték maradnak az olaszok vagy nagy pénzért idehozzuk Pochettinot aki nem bírt a Lille elitjével. Allegri stabil csapatot csinál és ennyi. se lefele se felfele nem lóg ki stabil és hatékony. Conte ahova megy bajnokot csinál. lehet mondani hogy összeveszik a vezetőséggel de ennek mindenhol jogos oka volt. Chelseanél szarból bajnokot csinált aztán szartak azt igazolni akit kért. Inter bajnokot csinál és eladják a fél csapatot alóla. itt azért más helyzet van. és lehet mondani hogy feltölti a csapatát töltelékkel csak ez a Real Madrid nem az Inter itt más igazolások vannak. az lett volna jó ha ZZ marad de megint beadta az unalmast. mindegy melyik olasz jön szerintem bajnok lesz. a blhez meg úgyis garnitúra csere kell
Meg mindig inkabb ez legyen, mint a Mourinho fele vergodes x even keresztul. Igy erzi, elmondta, megtette amit kell.

Mi csak koszonettel tartozhatunk neki.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. május 27., csütörtök 16:43

Swineherd írta: Amúgy mennyi pénzt emésztene fel Conte 3-5-2-je?
Mondjuk nem ragaszkodik hozzá, mert játszatott már 3-4-2-1-et és 3-4-3-at is...

Ha ebből megoldja, ami most van, akkor egy újító, egy jövőlátó, egy táltos.
Ebből nem lehet megoldani. Maximum elvegetálni 1 évig, amíg beépíti az újakat, majd a kövi szezonban hazai szinten versenyképessé tenni őket a bajnoki címre. BL szerintem nem mostanában lesz.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. május 27., csütörtök 16:34

Amúgy mennyi pénzt emésztene fel Conte 3-5-2-je?
Mondjuk nem ragaszkodik hozzá, mert játszatott már 3-4-2-1-et és 3-4-3-at is...

Ha ebből megoldja, ami most van, akkor egy újító, egy jövőlátó, egy táltos.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. május 27., csütörtök 16:31

Úristen, de rég nem léptem be a fórumra, viszont aktív olvasója voltam majd' minden nap. :coffee:

ZZ miatt én is leírnám a saját véleményem.

Először is kezdeném azzal, hogy nagyon-nagyon köszönöm az összes trófeát, amivel öregbítette és folytatta a Real Madrid amúgy is sikerekkel teli történelmét!
Rengeteg szép pillanat van mögöttünk, az ő vezérletével.

Viszont... ZZ az első érában a Mourinho/Ancelotti féle csapatot örökölte meg, és ahhoz épített ki egy saját rendszert, ami tökéletesen be is vált. Majd amikor ő úgy látta, hogy ez ennyi volt, és mindent is megnyertünk, akkor tovább építés helyett lemondott.
Majd amikor úgy látta, hogy ez a csapat, amit hátrahagyott képtelen jól szerepelni az ő rendszere nélkül, még egyszer megpróbálta a lehetetlent a kiöregedő játékosokkal, akik ismerték már a rendszerét. Én, mint kívülálló úgy láttam, hogy a vezetőség mindent megadott neki, hogy fiatalítson és építsen újra csapatot, 250 millából lehetett volna egész minőségi csapatot építeni. Hazard-ot nem, de Bale leépítését mindenképpen az ő nyakába varrom, látjuk, hogy még azért motiválatlanul is képes néha meccseket hozni a Spurs-ben. Hazard-ot nem tudom hova tenni. Mai napig aktívan követem a PL-t, de sosem volt olyan tehetség, mint CR7, hogy képes legyen pótolni... már a Chelsea-ben is néha motiválatlan volt. Pontosabban fogalmazva nem is a tehetséggel van a gond, hanem inkább a motiválatlansággal, ami az esetek 60%-ban igaz volt rá. Neki egy olyan edző kellene, mint Simeone, aki üti-vágja a fejét akkor is, ha jól játszik. Ha esetleg az idegbeteg olasz Conte lesz a következő edzőnk (vagy valaki hasonló), akkor még adnék neki egy fél évet, hátha nekikúrja a stoplist valaki. Ő tipikusan nem az a játékos, mint CR7, aki saját magát képes felspanolni és lehozni a hátán egyedül meccseket. Vagyis Hazard is képes lenne rá, de kell mögé valaki. Ez pedig nem ZZ. A legnagyobb baj, pedig az, hogy ZZ nem képes építeni, csak egy megörökölt csapathoz tud nyerő taktikát alkotni, de jelen esetben nem vagyunk versenyképesek 30+ éves spílerekkel, simán lefutnak mindenkit a pályán, a Chelsea ellen láttuk...
Titkon reménykedtem benne, hogy ha ZZ lemond az idény végén, Mourinho-t pedig kivágják a Spurs-től, akkor jöhet egy második Mou-éra, csapatépítés szempontból jó lett volna, nála láttam az elmúlt 15 évben olyat, hogy tényleg jó érzékkel nyúl bele az átigazolási piacba. Aztán gyorsan elpucolt Olaszországba, mondjuk jól is tette. Allegri stílusát nem szeretem, rettentő unalmas meccseket játszott vele a Juve anno. Jogi Löw-öt hanyagolnám, klubfoci más kávéház, mint a válogatott, meg aztán a Real Madrid-hoz ne kerüljön olyan, aki szaros kézzel fog kezet hétről-hétre mindenkivel. ZZ viszont szerintem pont szövetségi kapitánynak lenne jó. Nagy merítés, tehetségekből nincs híján Franciaország, és van idő próbálgatni az embereket, a tornákra, meg 1-2 meccsekre pedig mindig össze lehet rántani a csapatot, ebben ő pont nagyon jó.
Contét nem tudom megítélni mennyire tudna építeni... nekünk pedig az kell. Viszont az összes lehetséges jelölt közül én neki örülnék. Pochettino talán... de neki meg nincs olyan tapasztalata. Tuchel/Klopp mozdíthatatlan, pár év múlva talán, de addigra megint az lesz a kérdés, hogy rebuild.
Szerintem Allegri vagy Conte lesz itt a befutó. Allegriről viszont folyamatosan jelennek meg különböző portálokon, hogy Juve... mondjuk erre ZZ is befutó lehet.
Végszóra én köszönöm, hogy volt, jó volt, szép volt, de én azt mondom ne legyen 3. etap :agree:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. május 27., csütörtök 16:27

kierkegaard írta: Szerintem azért rinyál mint egy real madrid drukker is. Ahhoz képest mi mindent behúzott zidane..elég sok kritika érte amiatt ahogy a csapat játszott. Nem is kell messze menni ilyen fórumért. Itt is volt nem egy.
De Zidane a végén általában nyert.
Ha nincs az utolsó hónapos duplanevű bírói hadjárat, most is nyert volna.
Ez elég nagy különbség.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. május 27., csütörtök 16:19

Én csak azt nem értem, hogy ha már tudta korábban, hogy szezon végén dobbant, akkor miért nem beszélte meg Perezzel a háttérben? :hmmm:

Akkor lehet most épp Nagelsmann, Flick vagy Klopp kerülne bejelentésre Conte, Pochettino vagy Raul helyett.

Kb ebben a szezonban végig ezt éreztem, hogy semmire nincs B opció. Ilyen ez a ZZ felmondás is.

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2021. május 27., csütörtök 16:18

Remy írta: Most nem azért, de egy Juve drukker mit rinyál? Allegrivel nyertek 5 bajnoki címet és 4 hazai kupát. És ezer év után BL döntőztek, ráadásul 2x is. Most azzal éppen rábaszott, hogy Messi meg CR jött vele szemben, de ember. Juventus. Lehet nagyképűen hangzik, de ennél többet mit akarnak? Persze hiányzik a BL cím, de azért oda kell kis szerencse is. Ő kimaxolta, aztán akárhogy is nézzük, az ellenfél mindkét alkalommal esélyesebb volt.
Szerintem azért rinyál mint egy real madrid drukker is. Ahhoz képest mi mindent behúzott zidane..elég sok kritika érte amiatt ahogy a csapat játszott. Nem is kell messze menni ilyen fórumért. Itt is volt nem egy.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 27., csütörtök 16:14

kierkegaard írta:
wZoLee7 írta: Most kb az van hogy ZZ mondott egy csát, Allegri kozben ugy dontott juve jobb neki, mi meg csak pislogunk, hogy mi legyen
Juvés fórumban azért elég sokan fogalmaztak meg negatív kritikát allegrivel kapcsolatban. Amit nem tudok objektíven megitélni mert nem láttam nagyon juve meccseket. Viszont milan meccseket borzalmasan sokat elötte. Kb emery szintű edző.

Én pl pochettino-nak vagy contenak jobban örülnék.
Most nem azért, de egy Juve drukker mit rinyál? Allegrivel nyertek 5 bajnoki címet és 4 hazai kupát. És ezer év után BL döntőztek, ráadásul 2x is. Most azzal éppen rábaszott, hogy Messi meg CR jött vele szemben, de ember. Juventus. Lehet nagyképűen hangzik, de ennél többet mit akarnak? Persze hiányzik a BL cím, de azért oda kell kis szerencse is. Ő kimaxolta, aztán akárhogy is nézzük, az ellenfél mindkét alkalommal esélyesebb volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4893
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. május 27., csütörtök 16:12

Swineherd írta: Allegri megy a Juvéba, Conte 3-5-2-je egy vicc, Pokettínó a francia ligát sem volt képes behúzni, Raúl egy lutri és nem elég karakteres, szerintem megszívtuk.

Vissza fogjuk sírni.
Ja, borzasztó a felhozatal jelenleg. :kivagyhe: Nem tudok olyan embert mondani akire nyugodt szívvel rá lehet bízni az építkezést.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. május 27., csütörtök 16:11

Allegri megy a Juvéba, Conte 3-5-2-je egy vicc, Pokettínó a francia ligát sem volt képes behúzni, Raúl egy lutri és nem elég karakteres, szerintem megszívtuk.

Vissza fogjuk sírni.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2021. május 27., csütörtök 16:08

wZoLee7 írta: Most kb az van hogy ZZ mondott egy csát, Allegri kozben ugy dontott juve jobb neki, mi meg csak pislogunk, hogy mi legyen
Juvés fórumban azért elég sokan fogalmaztak meg negatív kritikát allegrivel kapcsolatban. Amit nem tudok objektíven megitélni mert nem láttam nagyon juve meccseket. Viszont milan meccseket borzalmasan sokat elötte. Kb emery szintű edző.

Én pl pochettino-nak vagy contenak jobban örülnék.

petiamadridista
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. május 27., csütörtök 16:04

Ez a "megunom, elfáradtam, megyek" dolog nekem se tetszik.
Annyira nem fog ő hiányozni. A Barca ellen mindig jók voltunk. Azt bánni fogom azért.
Új játekosok kellenek. Ez a legfontosabb.
Az edző most másodlagos.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. május 27., csütörtök 16:04

De amúgy Allegri lesz majd meglátjátok.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5123
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. május 27., csütörtök 15:50

a természetes merci ZZ hangulaton túl azért nekem kicsit nem tetszik ez a megunom és megyek dolog. csillagászati áron elhozzuk akit akar de bocs meguntam. itt maradtak a haverok de bocs meguntam. évek óta Mbappén dolgozik Perez de bocs meguntam. kit érdekel mit makognak a firkászok.


akik meg jöhetnek helyette úgy hogy a modern német edzőket elvitték maradnak az olaszok vagy nagy pénzért idehozzuk Pochettinot aki nem bírt a Lille elitjével. Allegri stabil csapatot csinál és ennyi. se lefele se felfele nem lóg ki stabil és hatékony. Conte ahova megy bajnokot csinál. lehet mondani hogy összeveszik a vezetőséggel de ennek mindenhol jogos oka volt. Chelseanél szarból bajnokot csinált aztán szartak azt igazolni akit kért. Inter bajnokot csinál és eladják a fél csapatot alóla. itt azért más helyzet van. és lehet mondani hogy feltölti a csapatát töltelékkel csak ez a Real Madrid nem az Inter itt más igazolások vannak. az lett volna jó ha ZZ marad de megint beadta az unalmast. mindegy melyik olasz jön szerintem bajnok lesz. a blhez meg úgyis garnitúra csere kell

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 27., csütörtök 15:50

Most kb az van hogy ZZ mondott egy csát, Allegri kozben ugy dontott juve jobb neki, mi meg csak pislogunk, hogy mi legyen

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. május 27., csütörtök 15:49

Köszönünk mindent!
Remélem a francia válogatotthoz megy ahogy írta itt valaki,nagyon oda illene.
Az milyen csapat lenne. :lol: Ilyen All Star jellege lenne még a padon is Zidane ül.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. május 27., csütörtök 15:47

doncsontos írta: ertem en, hogy a coviddal nem tudott szamolni ZZ a visszateresnel, de ez nekem csalodas, hogy igy itt hagyja ezt a foshalmazt ami eleg nagyban neki is koszonheto. Biztos sokat fog megelni az utodja ilyen kerettel.
Új éra kezdődik, korrektül és időben megmondta, hogy nem az ő kezei alatt.

Sokkal jobb mintha elhúzták volna. Nincs ezzel gond.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. május 27., csütörtök 15:35

Remy írta: Bazzeg, de Kloppról miért nem írnak. Annyira adná magát a Gerrard -> Pool, Klopp -> Madrid.
Klopp-nak nem tetszett a pálya, úgyhogy szerintem Ő esélytelen :/

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 27., csütörtök 15:33

Pad'em írta: Huh bazmeg mi van itt

- Discussions between Conte’s environment and Real Madrid has began. @mohamedbouhafsi
- Pochettino could be leaving PSG in the next few hours. @jfelixdiaz
- Real Madrid might be Pochettino’s next destination, the club wants him. @marca
- PSG want to keep Pochettino. If at the last moment he wants to resign, it will be his decision and he will have to pay PSG, a lot. @mohamedbouhafsi
- Xabi Alonso is another option for Real Madrid. @diarioas

:lol: :lol: :lol:
Tegyék meg tétjeiket
Elpoénkodja az ember, de remélem nem húzzák hetekig a dolgot....
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég