Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. május 30., vasárnap 17:58

Mondjuk Materazzi lefejelésén kívül szerintem ZZ-n se volt érezhető a pályán, hogy mindenkit kettéharap, szóval erre annyira mélyen nem alapoznék. De én korainak gondolom, üljön le előtte 1-2 évre másodedzőnek, kár lenne kapkodni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 30., vasárnap 17:54

Swineherd írta:
raul 4 ever írta: Nem hiába volt CSK ezen tulajdonságai miatt, a hatalmas szív, a soha fel nem adás miatt. Egyszerűen másfajta kapitánynak/embernek gondolom-láttam..
A madridi szokásjog miatt volt csk.
A klubnál eltöltött idő számít.
Iker sem volt csk alkat, csak régóta itt volt.
Nekezdd!!! :lol: :lol: :lol:

Akkor mondom úgy, hogy jó helyen volt nála a szalag.. (a legrégebb óta játszó dolgot term. tudom).. Amúgy egyébként nem tudom elképzelni, hogy Raulon kívül ki lehetett volna még.. Max talán Guti kaphatta volna meg abból a bandából?

Szal Raul: emlékszem, volt vmi fontos bajnoki, be volt kötve a feje, lehet hátrányban is voltunk, de ment előre, tán a védő lába mellett fejelt gólt, magát sem kímélve, földön kúszva, mittudomén..
Nálam ezért mindörökké ő, mert küzdött, és csakacsapat, és csakareal... Ez egy olyan tulajdonság, ami nálam nagyon tiszteletre méltó..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. május 30., vasárnap 17:37

raul 4 ever írta: Nem hiába volt CSK ezen tulajdonságai miatt, a hatalmas szív, a soha fel nem adás miatt. Egyszerűen másfajta kapitánynak/embernek gondolom-láttam..
A madridi szokásjog miatt volt csk.
A klubnál eltöltött idő számít.
Iker sem volt csk alkat, csak régóta itt volt.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 30., vasárnap 17:26

Én a magam részéről csak annyit tudok mondani, hogy nem éreztem rajta, hogy ő lenne a NO1 alfahím, mint pl. Hierro, vagy Ramos (akár CR). Erről a 2-3ról el tudom képzelni, hogy egyet szólnak és megáll minden és levegőt sem mer venni senki..

Raul meg (és ezért volt anno hatalmas kedvencem és imádtam) "csak" a világ legnagyobb küzdője, aki képes volt mindenre IS a csapatért a pályán, nem adta fel semmilyen körülmények között..
Nem hiába volt CSK ezen tulajdonságai miatt, a hatalmas szív, a soha fel nem adás miatt. Egyszerűen másfajta kapitánynak/embernek gondolom-láttam..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. május 30., vasárnap 17:12

miben nyilvánul meg ez a Raúl halvérű dolog? én nem emlékszem ilyenre

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 30., vasárnap 17:09

Kerlon írta tegnap, hogy Raul halvérű, de nagyon igaza van, ez vele a bajom. ZZ-n látni lehetett Carlo mellett a rátermettséget-karakánságot, estébé..
De ha Poch nem elérhető, inkább ő mint egy időzített bomba Conte.

A BL hely Raullal is jönne, meg egyébként amit nagyon nem szeretnék, hogy Gutierrez + Blanco elkallódjanak egy új edző alatt, ettől mondjuk félek, mert ígéretes srácoknak tűnnek, többnek mint mondjuk MiguelTorres pl. anno..


flori írta: Utolsó pillanatos kapkodás, nagyjából mindegyik jelöltnél van valami komolyabb kivetnivaló. Talán ezért kellett volna eldönteni vagy tudatni az illetékesekkel még idejében a döntést. Ha annyira tisztán látta már ezt ZZ februárban, és az égvilágon semmit nem változtattak volna a kupák, meg lehetett volna állapodni Nagelsmann-nal, akire sokkal kevesebben húzták volna a szájukat és bőven van benne annyi, mint Kloppban, Tuchelben meg Flickben.

Ehelyett néz mindenki a másikra, fél év után szerződésből akarunk idehozni valakit, akiben ráadásul szinte semmi perspektíva nincs. Raúl lesz ebből, Contéval tényleg nem tud senki azonosulni a vezetőségből. :lol:

Erről amúgy van vmi hírmorzsa-nyilatkozat, hogy ZZ miért állt fel 2 nap gondolkodás után? 1-2 hete voltak itt a hírek mentális, meg stb. fáradtságról.. Végülis ezért?
Mert amúgy igen, ha ezt már 2-3 hónapja tudta előre minden érintett, elkerülhető lett volna egy így mocskosul sz@r szitu..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. május 30., vasárnap 16:57

A legjobb az lesz, ha jön Raul full tapasztalatlanul..
Mivel gondolom, saját stábja sincsen, így maradhat dupont is, aki biztos nagyon jól érzi magát itt, meg minek lépne, hiszen az itteni ámokfutása után nincs az a klub aki alkalmazná.. :x
Sanitas meg alap.. :D

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 30., vasárnap 16:49

Utolsó pillanatos kapkodás, nagyjából mindegyik jelöltnél van valami komolyabb kivetnivaló. Talán ezért kellett volna eldönteni vagy tudatni az illetékesekkel még idejében a döntést. Ha annyira tisztán látta már ezt ZZ februárban, és az égvilágon semmit nem változtattak volna a kupák, meg lehetett volna állapodni Nagelsmann-nal, akire sokkal kevesebben húzták volna a szájukat és bőven van benne annyi, mint Kloppban, Tuchelben meg Flickben.

Ehelyett néz mindenki a másikra, fél év után szerződésből akarunk idehozni valakit, akiben ráadásul szinte semmi perspektíva nincs. Raúl lesz ebből, Contéval tényleg nem tud senki azonosulni a vezetőségből. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 30., vasárnap 16:43

AS szerint egyertelműen Poch az első számú jelölt, Raul a 2. opció, ha a PSG nem engedi el. Conte viszont a személyisége és hirtelensége miatt nem, nem matchel a klub filozófiájával. (Bár akkor nem értem miért kontaktáltuk). Löw sincs a jelöltek között.

Sztem Raul lesz, hiába mondta, hogy korai neki ez még, majd ha csörög a teló első szóra ugrik.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

tcskhun
Hozzászólások: 1039
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. május 30., vasárnap 16:26

Fabrizio Romano:Joachim Löw denies all rumours about Real Madrid job: “No, I won’t be manager of any club this summer”, he told
@cfbayern
. He’s never been considered as a candidate by Florentino Perez

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 30., vasárnap 15:53

Mondjuk egyébként a Poch híreket (sajna) tök kacsának érzem. Melyik edző mondaná azt, hogy a tejjel-mézzel folyó kánaánból elmegy önszántából?
Fél éve sincs ott, nem úgy mint a t'hamnél van píz, van minden, jó játékosok, olajos biztonság. Ezzel szemben a Realnál nyílt titok, hogy nagyon nincs miből, ami van, az most messze nem elit matéria..

Mármint örülnék ha jönne, rá nyomtam, csak amikor úgy kezdődik a hír, hogy ide akar jönni/el akar menni Párizsból, attól nekem tök komolytalan az egész..
Van esélye jelenleg a mindenre is, ami nincs megveszik, megvehetik.. Nem érzem az ilyen hírekben, hogy sok közük lehet a valósághoz..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 30., vasárnap 14:32

Pochettino has already asked PSG to leave. In Paris they know the intentions of Pochettino, who will respect the decision of the French club. Real Madrid know it and Tottenham want him.

As he has a contract, Pochettino's departure is not easy. Everything now depends on the understanding between the two parties, with the possible signing of Mbappe on the horizon. @MarioCortegana
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. május 29., szombat 15:30

Babinho írta: Nem kéne messzire menni edzőért, csak madrid túl végére :mrgreen:
Cholo túl régóta nyomja az Atleticonál, ideje szintet lépnie :mrgreen:

Csak a fantázia kedvéért, de én bírnám :mrgreen:
Hala Istennek erre meg annal is kisebb az esely, mint hogy Pep leuljon a mi padunkra. :D
:goat:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 29., szombat 14:55

Luis Campos is in advanced talks with Real Madrid and could join the club NEXT WEEK. @MarioCortegana

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. május 29., szombat 14:43

a Castillánál mióta a legfontosabb az eredmény? :roll:
kit érdekel, hogy hányadikok a bajnokságban..

ott a játékosok egyéni képzésének kéne lenni az elsődlegesnek, hogy a legtehetségesebbek felkerülhessenek az első csapathoz

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. május 29., szombat 14:29

BlancoMark írta:
Kerlon írta:

Jó ez a logika, de ha Raúl is nímand, akkor miért vagyunk előrébb? :D
Hát ha mondjuk Contét kirakják télig, akkor az valami olyan gyalázatos teljesítmény után lesz, amit Raúlnak úgyis nehéz lenne alulmúlnia. :D

Egyébként Castillás eredmények alapján nem tűnik rossznak, évek óta ő járt a legközelebb a csapattal a feljutáshoz. Persze ez nem referencia egy 13szoros BL-győztesnél, de ZZ se kezdett ettől jobban.
Ha jòl rèmlik ZZ kifejezetten rossz volt a kicsiknèl..
Más kávèház, sajnos ebből nem lehet kiindulni..
Bár ùjjáèpìtèsnèl nem hátrány, ha valaki ismeri a fiatalokat, jöhetne Conte mellè tanulni ès segìteni.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4929
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. május 29., szombat 13:58

Kerlon írta:
BlancoMark írta: Én nem örülnék Conténak, de lassan az egyetlen elérhető opció marad. Még az szól mellette, hogy ha égés van, akkor szezon közben be lehet rakni Raúlt. Viszont ha Raúllal kezdünk és ő ég be, akkor ki tudja csak hogy milyen nímand edzők lesznek csak elérhetőek a szezon közepén.
Jó ez a logika, de ha Raúl is nímand, akkor miért vagyunk előrébb? :D
Hát ha mondjuk Contét kirakják télig, akkor az valami olyan gyalázatos teljesítmény után lesz, amit Raúlnak úgyis nehéz lenne alulmúlnia. :D

Egyébként Castillás eredmények alapján nem tűnik rossznak, évek óta ő járt a legközelebb a csapattal a feljutáshoz. Persze ez nem referencia egy 13szoros BL-győztesnél, de ZZ se kezdett ettől jobban.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 29., szombat 13:49

Kerlon írta: Inkább egy halvérű Raúl legyen az edzők, aki ismeri legalább azt, amit képviselni kell. Ha meg nem megy, akkor vissza mehet a Castillába.

Jim írta: van rá esély, egyetemet végzett értelmes ember Xabi
taktikailag szerintem nem lesz vele baj, motivátornak pedig egy jó másodedző is megteszi :mrgreen:
pár év múlva tényleg érdemes lehet kipróbálni :hmmm:
Szerintem Xabi motiválni is tud majd. Liverpoolnál is komoly tradícióból vehette ki a részét meg itt is. Sőt... milyen BL döntőket nyert, mégha a 14-ben nem is játszhatott?

Bizony... Van ezekben az intelligens középpályásokban valami megnyugtató/tekintélyt parancsoló.
Kb. azt érzem, hogy ha leülne Kroos, Modric a padra is rendben lenne minden, egyszerűen a kisugárzásuk olyan... (hogy ha lány lennék, nem is várnám meg, míg elkérik a számom)

Carlo, ZZ, VDB, Xabi, Hierro.. Látod őket, és tudod, hogy minden OK.. :D
Mint amikor gyerekkorodban apád vezette az autót.. baj nem lehet..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. május 29., szombat 13:42

Nem kéne messzire menni edzőért, csak madrid túl végére :mrgreen:
Cholo túl régóta nyomja az Atleticonál, ideje szintet lépnie :mrgreen:

Csak a fantázia kedvéért, de én bírnám :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 29., szombat 13:28

BlancoMark írta: Én nem örülnék Conténak, de lassan az egyetlen elérhető opció marad. Még az szól mellette, hogy ha égés van, akkor szezon közben be lehet rakni Raúlt. Viszont ha Raúllal kezdünk és ő ég be, akkor ki tudja csak hogy milyen nímand edzők lesznek csak elérhetőek a szezon közepén.
Jó ez a logika, de ha Raúl is nímand, akkor miért vagyunk előrébb? :D

Én nem akarok egy ekkora taplót, mint Conte a csapatban tudni, a győzelemre se ad garanciát, az öltözőt is általában szétkúrja, spanyolország teljesen más kávéház, mint az olasz és angol, stb stb.

Inkább egy halvérű Raúl legyen az edzők, aki ismeri legalább azt, amit képviselni kell. Ha meg nem megy, akkor vissza mehet a Castillába.
Jim írta:
Swineherd írta: Hatalmas lenne, ha befutna edzőként és egyszer leülne a padunkra.
Az az ember a játékosmúltjával, a stílusával, a tekintélyével, a megjelenésével sugározza magából az arisztokratikusságot, ami szerintem nagyon illene a Madridhoz.
van rá esély, egyetemet végzett értelmes ember Xabi
taktikailag szerintem nem lesz vele baj, motivátornak pedig egy jó másodedző is megteszi :mrgreen:
pár év múlva tényleg érdemes lehet kipróbálni :hmmm:
Szerintem Xabi motiválni is tud majd. Liverpoolnál is komoly tradícióból vehette ki a részét meg itt is. Sőt... milyen BL döntőket nyert, mégha a 14-ben nem is játszhatott?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 176 regisztrált és 0 vendég