Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 30., vasárnap 23:54

Pad'em írta: Leonardo nem válaszolt a Canal+-nak mikor arról kérdezték marad e Poch az edző.
Mások vhogy szóra bírták:

PSG director Leonardo to Europe1: “Mauricio Pochettino has a two-years contract here at PSG... and we are very happy with him”.

Gyorsan lehívták az egy éves hosszabbítást Poch szerződésében 23-ig, így ahhoz, hogy távozzon krva sokat kéne fizetni.

Azt írja a goalos spanyol csóka is, hogy nem fogják elengedni Párizsból.

Ez az edzőkérdés ennél pechesebben nem alakulhatott volna bsszameg. ZZ elhúzta, hogy mit akar, mi rá vártunk aztán mostanra nincs épkézláb jelölt. Pochettinót se fogjuk tudni elhozni, mocskos PSG inkább megvárja, hogy találjunk egy edzőt majd utána basszák ki.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 30., vasárnap 23:30

Leonardo nem válaszolt a Canal+-nak mikor arról kérdezték marad e Poch az edző.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 30., vasárnap 22:14

h3x0r írta:
rashidm írta: Ki ez a Campos btw? :mrgreen:
A Lille-nel sportigazgato, korabban a Monaconal volt.
És volt játékosmegfigyelő a Realnál is. A lényeg, hogy eléggé jó szeme van a fiatal tehetségekhez.

Az Auar - Camavinga pakkot igazán mi is behúzhatnánk, főleg jó árban!

Így, hogy már nyilt titok, hogy nekünk is kellene Pochettino, szerintem nem engedi el a PSG, főleg nem ingyen.
A másik dolog, hogy azt írják (ha jól értem) Leonardo lába alatt a talaj, lehet inkább őt takarítják el, és nem Pocht.
A napokban fognak tárgyalin a PSG-vel, és akkor dől el, hogy marad vagy sem.

Megint szépen nézünk ki edző kérdésben.
Pont, mint amikor legutóbb távozott Zidane, és megtalálták a szerencsétlen Lopit.
Hamarosan már csak a következő Lopi marad a piacon: szavatossági ideje: 3 hónap...

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. május 30., vasárnap 21:39

Ha már Contera is azt irjak h nincs esely ra... akkor szerintem hozzuk el Rebrovot a Fraditol... :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. május 30., vasárnap 21:37

rashidm írta: Ki ez a Campos btw? :mrgreen:
A Lille-nel sportigazgato, korabban a Monaconal volt.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 30., vasárnap 21:34

ziro4vr írta: Asszem inkább nem mondom a Raúlhoz fűződő gondolataimat, jöjjön inkább Pochettino ezzel mindent elmondtam. :mrgreen:
Kifejtenéd ezt bővebben, kérlek ! :roll:


:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 30., vasárnap 21:30

Asszem inkább nem mondom a Raúlhoz fűződő gondolataimat, jöjjön inkább Pochettino ezzel mindent elmondtam. :mrgreen:
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. május 30., vasárnap 21:18

Ki ez a Campos btw? :mrgreen:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. május 30., vasárnap 21:01

Jön Campos, Raúl, új erőnlét staff, Mbappe, Aourar, meg még egy Campos ember aztán gyere 14. :lol:
A héten már biztos lesznek bejelentések :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 30., vasárnap 20:50

Most azt írják, a legkisebb esély Contera van.

Raul vagy Pochettino.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2021. május 30., vasárnap 19:58

Buitre írta: Aki szerint Raúl halvérű, nézze meg hogyan reagált a kicsik idei osztályozóján esett utolsó perces kamu lesre. Amúgy én most egy tapasztalt kemény kezű edzőt szeretnék, Raúl még várhat a sorára
Úgyszintén Contera nyomtam
Pedig imádom Rault
De most nem a legenda státusz kell kivételesen egy két évig úgy érzem
Igazából tényleg nagy váltásra van szükség és aki ezt nem tudja levezényelni kemény kézzel az most nem való ide
Conte jó lehet erre
Én nem gondoltam volna, h Poce így nyeri a szavazást
Remélem őszintén szólva , Sergio is távozik ezek után ami megy körülötte lassan 1 éve
Neki is sokat köszönhetünk, de ha úgy érzi h neki most az 1-2 Milla jobban számít mint az h maradni szeretne akkor ennyi…
Remélem Perez papa most nem fut parkoló pályára mint a szuperligaval

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 30., vasárnap 19:56

Pad'em írta: Pochettino has already asked PSG to leave. In Paris they know the intentions of Pochettino, who will respect the decision of the French club. Real Madrid know it and Tottenham want him.

As he has a contract, Pochettino's departure is not easy. Everything now depends on the understanding between the two parties, with the possible signing of Mbappe on the horizon. @MarioCortegana
Bezzeg Zidane fogta magat aztan felallt a szerzodesbol, es senki nem kerdezett semmit. De Pochettinonal not easy. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Buitre » 2021. május 30., vasárnap 19:14

Aki szerint Raúl halvérű, nézze meg hogyan reagált a kicsik idei osztályozóján esett utolsó perces kamu lesre. Amúgy én most egy tapasztalt kemény kezű edzőt szeretnék, Raúl még várhat a sorára

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. május 30., vasárnap 17:58

Mondjuk Materazzi lefejelésén kívül szerintem ZZ-n se volt érezhető a pályán, hogy mindenkit kettéharap, szóval erre annyira mélyen nem alapoznék. De én korainak gondolom, üljön le előtte 1-2 évre másodedzőnek, kár lenne kapkodni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 30., vasárnap 17:54

Swineherd írta:
raul 4 ever írta: Nem hiába volt CSK ezen tulajdonságai miatt, a hatalmas szív, a soha fel nem adás miatt. Egyszerűen másfajta kapitánynak/embernek gondolom-láttam..
A madridi szokásjog miatt volt csk.
A klubnál eltöltött idő számít.
Iker sem volt csk alkat, csak régóta itt volt.
Nekezdd!!! :lol: :lol: :lol:

Akkor mondom úgy, hogy jó helyen volt nála a szalag.. (a legrégebb óta játszó dolgot term. tudom).. Amúgy egyébként nem tudom elképzelni, hogy Raulon kívül ki lehetett volna még.. Max talán Guti kaphatta volna meg abból a bandából?

Szal Raul: emlékszem, volt vmi fontos bajnoki, be volt kötve a feje, lehet hátrányban is voltunk, de ment előre, tán a védő lába mellett fejelt gólt, magát sem kímélve, földön kúszva, mittudomén..
Nálam ezért mindörökké ő, mert küzdött, és csakacsapat, és csakareal... Ez egy olyan tulajdonság, ami nálam nagyon tiszteletre méltó..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. május 30., vasárnap 17:37

raul 4 ever írta: Nem hiába volt CSK ezen tulajdonságai miatt, a hatalmas szív, a soha fel nem adás miatt. Egyszerűen másfajta kapitánynak/embernek gondolom-láttam..
A madridi szokásjog miatt volt csk.
A klubnál eltöltött idő számít.
Iker sem volt csk alkat, csak régóta itt volt.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 30., vasárnap 17:26

Én a magam részéről csak annyit tudok mondani, hogy nem éreztem rajta, hogy ő lenne a NO1 alfahím, mint pl. Hierro, vagy Ramos (akár CR). Erről a 2-3ról el tudom képzelni, hogy egyet szólnak és megáll minden és levegőt sem mer venni senki..

Raul meg (és ezért volt anno hatalmas kedvencem és imádtam) "csak" a világ legnagyobb küzdője, aki képes volt mindenre IS a csapatért a pályán, nem adta fel semmilyen körülmények között..
Nem hiába volt CSK ezen tulajdonságai miatt, a hatalmas szív, a soha fel nem adás miatt. Egyszerűen másfajta kapitánynak/embernek gondolom-láttam..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. május 30., vasárnap 17:12

miben nyilvánul meg ez a Raúl halvérű dolog? én nem emlékszem ilyenre

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 30., vasárnap 17:09

Kerlon írta tegnap, hogy Raul halvérű, de nagyon igaza van, ez vele a bajom. ZZ-n látni lehetett Carlo mellett a rátermettséget-karakánságot, estébé..
De ha Poch nem elérhető, inkább ő mint egy időzített bomba Conte.

A BL hely Raullal is jönne, meg egyébként amit nagyon nem szeretnék, hogy Gutierrez + Blanco elkallódjanak egy új edző alatt, ettől mondjuk félek, mert ígéretes srácoknak tűnnek, többnek mint mondjuk MiguelTorres pl. anno..


flori írta: Utolsó pillanatos kapkodás, nagyjából mindegyik jelöltnél van valami komolyabb kivetnivaló. Talán ezért kellett volna eldönteni vagy tudatni az illetékesekkel még idejében a döntést. Ha annyira tisztán látta már ezt ZZ februárban, és az égvilágon semmit nem változtattak volna a kupák, meg lehetett volna állapodni Nagelsmann-nal, akire sokkal kevesebben húzták volna a szájukat és bőven van benne annyi, mint Kloppban, Tuchelben meg Flickben.

Ehelyett néz mindenki a másikra, fél év után szerződésből akarunk idehozni valakit, akiben ráadásul szinte semmi perspektíva nincs. Raúl lesz ebből, Contéval tényleg nem tud senki azonosulni a vezetőségből. :lol:

Erről amúgy van vmi hírmorzsa-nyilatkozat, hogy ZZ miért állt fel 2 nap gondolkodás után? 1-2 hete voltak itt a hírek mentális, meg stb. fáradtságról.. Végülis ezért?
Mert amúgy igen, ha ezt már 2-3 hónapja tudta előre minden érintett, elkerülhető lett volna egy így mocskosul sz@r szitu..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. május 30., vasárnap 16:57

A legjobb az lesz, ha jön Raul full tapasztalatlanul..
Mivel gondolom, saját stábja sincsen, így maradhat dupont is, aki biztos nagyon jól érzi magát itt, meg minek lépne, hiszen az itteni ámokfutása után nincs az a klub aki alkalmazná.. :x
Sanitas meg alap.. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég