Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. május 31., hétfő 12:39

Marky írta: Ha nem nyitja ki a szajat, soha nem derult volna ki, hogy belulrol furtak ki. Ez elofordulhat az uj edzovel is, ezert jo, hogy most korrekt modon ezeket elmondta. Nem kopkodott, nem is gyanusitgatott, csak arnyaltan megjegyezte, hogy nem mindenki allt a projekt mogott. :)
Az uj edzot meg konnyebben ki tudna furni a board, de igy nehezebb dolguk lesz.
Olyan edző nem lesz, akinek a döntéseivel mindenki egyet ért a boardban. Viszont, a board többsége támogatta. Ennek ellenére neki szúrta a szemét, hogy valaki nem.

Meg mi az, hogy az új edzőt könnyebben ki tudná fúrni a vezetőség? Az a dolguk, hogy olyan edzőnk legyen, amivel a csapat fejlődik és jobb. Ha egy edző és a klub kapcsolata elfárad, akkor váltani kell, és ezt a döntést ők hozzák meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dupla D 2021. május 31., hétfő 12:41-kor.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. május 31., hétfő 12:38

dzsi91 írta: Jó sok gólt rúgtunk, na de majd pokettino megmutatja,hogy kell gólt lövetni ezekkel a szerencsétlenekkel.
Pochettino sokkal inkább alkalmas építésre, mint ZZ és ezt láttuk a Spurs-nél is. Igaz, ha az építés közben nem esik le minimum egy bajnokság, akkor repül. Mindegy ki lesz, nyernie kell valamit, hogy maradhasson, és ez a legnagyobb "hibánk".

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. május 31., hétfő 12:35

Ha nem nyitja ki a szajat, soha nem derult volna ki, hogy belulrol furtak ki. Ez elofordulhat az uj edzovel is, ezert jo, hogy most korrekt modon ezeket elmondta. Nem kopkodott, nem is gyanusitgatott, csak arnyaltan megjegyezte, hogy nem mindenki allt a projekt mogott. :)
Az uj edzot meg konnyebben ki tudna furni a board, de igy nehezebb dolguk lesz.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. május 31., hétfő 12:30

dzsi91 írta: Jó sok gólt rúgtunk, na de majd pokettino megmutatja,hogy kell gólt lövetni ezekkel a szerencsétlenekkel.
Oké, de a klub mikor kommunikált olyat hogy ez ZZ hibája lenne? :D Perezek is tudjak hogy hatalmas erősítésekre van szükség a csatársorban.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. május 31., hétfő 12:29

dzsi91 írta: Zidane nem volt tökéletes edző de a legjobb volt a posztra.
A triplázás idején lévő keretre ő volt a legjobb edző. A jelenlegi helyzetben, ahol csapatot kell építeni szerintem nem.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 31., hétfő 12:28

Jó sok gólt rúgtunk, na de majd pokettino megmutatja,hogy kell gólt lövetni ezekkel a szerencsétlenekkel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 31., hétfő 12:27

dzsi91 írta:
doncsontos írta: de jo mostansag ez a forum, mindenki rohog a masik velemenyen meg azt varjak h szopoagon legyen a csapatunk:Dddddd ja meg ezek az ironiatol duzzado hozzaszolasok is rendkivul viccesek :kivagyhe:
Ha ők végigsírták nekem a Bl triplát akkor én arc nélkül minden pokettino vereségnél kifogom röhögni az igazi madrid szurkolókat.

Zidane nem volt tökéletes edző de a legjobb volt a posztra. Egy ilyen nyomorult kerettel voltunk versenyképesek,fogalmatok sincs ez mekkora tett. Ezek szarabbak mint a gago féle real és bl elődöntőztünk….A guardiolas hasonlatért meg járna a lifetime bann.

Ha meg azzal jöttök nekem,hogy Zidane igazolt akkor extrán hülyék vagytok,igazi madrid szurkolók.
Nyomorult keret? Szarabbak mint gago féle real?
2 posztot leszámítva elit a kezdőnk, cserében voltak használható emberek ( Militao,Nacho,Valverde, LV..) a támadóink szarok, de Hazard sem világtalannak érkezett.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 31., hétfő 12:26

Olvasgatom a véleményeket, de szerintem mindkettő oldalnak igaza van kicsit. Zidane részéről a jövőépítés egy vicc. Nem akart Ő itt semmit építeni, élő példa erre Militao, aki nem tetszett az pad, lelátó, kölcsön stb.. Ezzel kár vitatkozni.
Az is tény, hogy ez az egész szuper ligás dolog rosszkor jött és Perez holtbiztos, hogy senkivel sem beszélte meg, betolta a csapatot a frontvonalba és tessék, oldjátok meg a bl-t meg a bajnokságot nem kis szembeszélben én viszem az ESL-t.
Ami hiányzott Zidaneból taktikailag azt ellensúlyozta nem kis mentori érzékével. Az egyetlen olyan hibája ami mellett nem lehet elmenni az az öregek és a haverok iránti szeretete, de ez is olyan dolog aminek létezését senki nem vitat, ezért megújulásra a keret vele sehogy, vagy nehezen lett volna képes.
Elment, sok sikert neki az új csapatánál, ami bízom benne, hogy a francia válogatott lesz. Egy részem örül a váltásnak, a másik meg nem. Azért sem lehet ennek örülni, mert minden opciónk a helyére rosszabb, vagy sokkal rosszabb, vagy borzalmas.
Én Real Madrid szurkoló vagyok és nem Zidane, nem CR, nem Hakimi és nem Ödegaard szurkoló. CR menni akart, ment, Zidane menni akart, ment, nem kell utánuk köpni, legjobb tudásuk szerint támogatták a klubot. Hakimi játszani akart, játszik. Senki sem számolt ennyi sérülttel és ott és akkor bárkit kérdeztek volna meg, hogy Hakimi jön ha alap kezdő lesz, mindenki azt mondta volna itt van Carvajal, jobb nála, akkor Hakimit pénzé kell tenni. Ödegaard esete más, de írhattam volna Reguilont is, kb Miguel szint, akiből pénzt tudtunk csinálni.

Inkább foglalkozzunk azzal ki a tököm lesz az új edző. Folynak tárgyalások de minden nap után egyre rosszabb hírek vannak. Conte jó lenne Pintus miatt. Pochettino talán a legjobb jelölt jelenleg. Raúl nem is akarja még az első csapatot.

Attól félek és szerintem teljesen jogosan, hogy végül senki nem marad, Pérez személyesen "kéri" majd meg Raúlt aki vállalja, saját stáb meg minden nélkül, átveszi a jelenlegi szart. Instant bukásra ítélve.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. május 31., hétfő 12:25

Most nem értek egyet ZZ-vel. Több bizalmat kapott mint bármelyik Real Madrid edző Perez regnálása alatt. Az meg hogy a sajtó folyamatosan ráhelyezte a nyomást a rossz eredmények idején... Hát istenem. Perez mindig elmondta hogy bíznak benne, és vele képzelik el a klub jövőjét.

ZZ se szent, csúnyán félremenedzselte ezt a keretet így a COVID idején, a szezon végén láttuk hogy bőven voltak használható játékosok akikkel lehetett volna forgatni a csapatot. (Konkrétan ha ezt előbb észreveszi, szerintem simán bajnokok lettünk volna.)

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. május 31., hétfő 12:24

Zidane túl szentimentális és konok. Volt egy sérelem, amin nem tudta magát túltenni. Pedig a klub első embere kiállt mellette.

Sajnos ez nekem, mint Real szurkoló nem tetszik, mert megint ad egy lehetőséget arra az informálatlan népeknek, ahol bele lehet rúgni a klubba vagy Perezbe. Ami már szokás szerint el is kezdődött a különböző felületeken. Céltáblaként így odadobni a klubot nem korrekt.

Az jön le ebből a nem Real szurkolóknak, hogy Zidane-nal kibaszott a klub, holott ő mondott fel.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. május 31., hétfő 12:24

Azért ne tegyünk már úgy,hogy a franciának nem volt semmi hibája ő volt maga a tökéletesség. :roll:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 31., hétfő 12:22

doncsontos írta: de jo mostansag ez a forum, mindenki rohog a masik velemenyen meg azt varjak h szopoagon legyen a csapatunk:Dddddd ja meg ezek az ironiatol duzzado hozzaszolasok is rendkivul viccesek :kivagyhe:
Ha ők végigsírták nekem a Bl triplát akkor én arc nélkül minden pokettino vereségnél kifogom röhögni az igazi madrid szurkolókat.

Zidane nem volt tökéletes edző de a legjobb volt a posztra. Egy ilyen nyomorult kerettel voltunk versenyképesek,fogalmatok sincs ez mekkora tett. Ezek szarabbak mint a gago féle real és bl elődöntőztünk….A guardiolas hasonlatért meg járna a lifetime bann.

Ha meg azzal jöttök nekem,hogy Zidane igazolt akkor extrán hülyék vagytok,igazi madrid szurkolók.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2021. május 31., hétfő 12:19

doncsontos írta: de jo mostansag ez a forum, mindenki rohog a masik velemenyen meg azt varjak h szopoagon legyen a csapatunk:Dddddd ja meg ezek az ironiatol duzzado hozzaszolasok is rendkivul viccesek :kivagyhe:
+1
Pont erről beszéltem, mior felvetettem, hogy most Zizu fanboy valaki, vagy Real szurkoló.... De hát be kell rakni 3 nagyröhögős szmájlit, és mindjárt értékesebb, és okosabb a hozzászólás....:)

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2021. május 31., hétfő 12:16

dzsi91 írta:
Schulcz írta:

Zidane a mi Guardiolánk. Ti ugyanúgy fogtok utána sírni évekig, mint a barcások. Közben meg pontosan az a kaliber, mentalitásban, és tudásban is. De hát a vélemények már csak ilyenek. Aki egyébként nem Zidane fanboy, hanem Madrid szurkoló, azoknak most pont azért kéne imádkozni, hogy jobb jöjjön, és ne nekik legyen igazuk. Ugye milyen paradox helyzet ez?:)

Ez a nyilatkozat meg tényleg a legalja.... milyen csapatépítésről beszél???? Akkor már elég lett volna annyit benyomnia, hogy "dehát3BL", az is ez a szint lett volna, csak rövidebben.... ehh.
Ha te vagy az igazi Madrid szurkoló akkor én inkább leszek barszás.
Jólvan, nem kell barcásnak lenni, drukkolj csak Zidanenak továbbra is...:) Nem akarlak korlátozni.:)
Viszont abban egyetértünk remélem, hogy továbbra is a madrid sikereiért szorítunk, ha már ezen a platformon vagyunk, függetlenül az edző személyétől? Valamint abban is remélem egyetértünk, hogy más ember másként láthat dolgokat? Ha igen akkor nincs nagy gond.

Akárki is lesz az edző, őszintén remélem, hogy mindenkit (nem csak Zidanet) túlszárnyalóan sikeres lesz... Aki nem így gondolja, felőlem megteheti. Csak kérdés, hogy minek?:)

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2021. május 31., hétfő 12:13

de jo mostansag ez a forum, mindenki rohog a masik velemenyen meg azt varjak h szopoagon legyen a csapatunk:Dddddd ja meg ezek az ironiatol duzzado hozzaszolasok is rendkivul viccesek :kivagyhe:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 31., hétfő 12:12

Schulcz írta:
dzsi91 írta:

:lol: :lol: :lol: teljes mértékben megérdemlitek pokettinot vagy bármelyik balfaszt aki idejön
Zidane a mi Guardiolánk. Ti ugyanúgy fogtok utána sírni évekig, mint a barcások. Közben meg pontosan az a kaliber, mentalitásban, és tudásban is. De hát a vélemények már csak ilyenek. Aki egyébként nem Zidane fanboy, hanem Madrid szurkoló, azoknak most pont azért kéne imádkozni, hogy jobb jöjjön, és ne nekik legyen igazuk. Ugye milyen paradox helyzet ez?:)

Ez a nyilatkozat meg tényleg a legalja.... milyen csapatépítésről beszél???? Akkor már elég lett volna annyit benyomnia, hogy "dehát3BL", az is ez a szint lett volna, csak rövidebben.... ehh.
Ha te vagy az igazi Madrid szurkoló akkor én inkább leszek barszás.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 31., hétfő 12:08

Nem kell érte imádkozni, mert a legkártékonyabbnál úgyis csak jobb jöhet. :D

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2021. május 31., hétfő 12:06

dzsi91 írta:
Schulcz írta: Az a nagy helyzet, hogy Zidane a ReaL Madrid történetének a legeredményesebb és egyben a legkártékonyabb edzője ever....

Tudom aki Inkább Zidane rajongó, annak ez a mondat nem tetszik, de szerintem ez az igazság. És ha az a kérdés, hogy hogyan lehet ez a kettő együtt igaz rá, akkor gondold végig.
:lol: :lol: :lol: teljes mértékben megérdemlitek pokettinot vagy bármelyik balfaszt aki idejön
Zidane a mi Guardiolánk. Ti ugyanúgy fogtok utána sírni évekig, mint a barcások. Közben meg pontosan az a kaliber, mentalitásban, és tudásban is. De hát a vélemények már csak ilyenek. Aki egyébként nem Zidane fanboy, hanem Madrid szurkoló, azoknak most pont azért kéne imádkozni, hogy jobb jöjjön, és ne nekik legyen igazuk. Ugye milyen paradox helyzet ez?:)

Ez a nyilatkozat meg tényleg a legalja.... milyen csapatépítésről beszél???? Akkor már elég lett volna annyit benyomnia, hogy "dehát3BL", az is ez a szint lett volna, csak rövidebben.... ehh.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Schulcz 2021. május 31., hétfő 12:10-kor.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 31., hétfő 12:03

Schulcz írta: Az a nagy helyzet, hogy Zidane a ReaL Madrid történetének a legeredményesebb és egyben a legkártékonyabb edzője ever....

Tudom aki Inkább Zidane rajongó, annak ez a mondat nem tetszik, de szerintem ez az igazság. És ha az a kérdés, hogy hogyan lehet ez a kettő együtt igaz rá, akkor gondold végig.
:lol: :lol: :lol: teljes mértékben megérdemlitek pokettinot vagy bármelyik balfaszt aki idejön
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 31., hétfő 12:02

Elő is fogunk, remélhetőleg a következő újítónk nem sírja össze magát a bemutatón mint legutóbb Lopi. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 188 regisztrált és 0 vendég