Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. május 31., hétfő 19:38

Fenoo írta: Szerintem meg a vezetőség és ZZ is hibás ebben a sztoriban és abban is, hogy a generációváltás nem jött össze.
Jo, de ez nem 2021-es gondolkodasmod, illik a ketto kozul valamelyik buborekba tartozni, es annak megfeleloen hulyenek nezni a masik buborekban eloket mindenfele kozos nevezo nelkul!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 31., hétfő 19:36

Kerlon írta:

Bár nem vagyok ellene, de ha van 5 pár cipőm, akkor nem veszek egy 6at, csak azert mert jo aron van, mert ugysem hasznalom ki.
Bárcsak elmagyarázná ezt valaki az asszonynak... :-(

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 31., hétfő 19:34

Csabi írta:
ateeemadrid írta: Az meg már off itt, de ez az Alaba gyűlölet itt a fórumon elképesztő, ingyen hoztunk minőséget, aki univerzális is, ha máshova ment volna az menne, hogy miért nem mi hoztuk.
barszába ment volna itt fröcsögne a sok okos, hogy mekkora fogás nekik ingyen (leszarnák mennyit keres), miközben a realitás, hogy csotrogány 33 éves agüero jutott nekik.
En meg nem jarnek oromtancot egyelore hogy aguero a barcaba igazolt. Kinezek belole nehany fontos golt szamunkra kellemetlen pillanatokban. De az teny hogy Alaba jobb dealnek tunik.
ateeemadrid írta:De amúgy lesz ő még itt, arra fogadni mernék.
En eleg valoszinutlennek tartom.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 31., hétfő 19:32

Csabi írta: sorold már az épkézláb free agenteket, aki nagyobb fogás mint alabástya. lécci.
Bár nem vagyok ellene, de ha van 5 pár cipőm, akkor nem veszek egy 6at, csak azert mert jo aron van, mert ugysem hasznalom ki. Foleg, ha szarul allok anyagilag.

Mondjuk tuti lep Ramos/Varane.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. május 31., hétfő 19:28

ateeemadrid írta: Az meg már off itt, de ez az Alaba gyűlölet itt a fórumon elképesztő, ingyen hoztunk minőséget, aki univerzális is, ha máshova ment volna az menne, hogy miért nem mi hoztuk.
barszába ment volna itt fröcsögne a sok okos, hogy mekkora fogás nekik ingyen (leszarnák mennyit keres), miközben a realitás, hogy csotrogány 33 éves agüero jutott nekik.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. május 31., hétfő 19:24

Szerintem meg a vezetőség és ZZ is hibás ebben a sztoriban és abban is, hogy a generációváltás nem jött össze.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. május 31., hétfő 19:23

Szerintem senki nem tartott egyébként fegyvert a fejéhez, hogy Vinit meg Aset erőltesse agyba főbe, vagy hogy Jovic igazolására áment mondjon, hogy úgy gondolta a legfontosabb poszt, ahova 50 millióért kell igazolni, az a bhv poszt, hogy Militao féle tehetségeket hagyott volna a lelátón megrohadni, hogy nem mert semmilyen fiatalt bedobni a mélyvízbe stb stb.

Jól leírták sztem páran, ZZ kb. a tökéletes edző hozzánk, csak nem ebben az időszakban.

De amúgy lesz ő még itt, arra fogadni mernék.

Az meg már off itt, de ez az Alaba gyűlölet itt a fórumon elképesztő, ingyen hoztunk minőséget, aki univerzális is, ha máshova ment volna az menne, hogy miért nem mi hoztuk.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. május 31., hétfő 19:19

sorold már az épkézláb free agenteket, aki nagyobb fogás mint alabástya. lécci.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 31., hétfő 19:18

Kerlon írta: Nem a klubba állt bele, hanem annak vezetésébe.

José Angel Sanchezt kivonta kérdőre valaha is, amikor Ancelotti kirúgásánál is ő volt a felbújtó, aztán idehozta azt a Benitezt, akinek a szarából nem, hogy kivakarta a csapatot Zidane, hanem felültette európa trónjára. Garantálom, hogy most is ez az idóta volt az, aki nyíltan neki ment semmit se mérlegelve, mert hát úgy ahogy ti is írjátok itt elpengetett 300 milliót, aminek a fele Hazard volt, akivel semmire nem megyünk. Aztán Zidane tehet róla? Ja, ő. Sírtok itt olyan játékosokért, mint Ödegaard, aki egy foskotró Arsenalban nem tudott kitűnni, de szépen forgolódik meg passzol. ja meg olyan, mint a hajdani Toni Kroos. Ja, csak a különbség, hogy a német kb. 2 szinttel gyorsabb fejben.

Ja meg hülye Zidane nem játszatta a Marcos Llorrentét, mert egy aranylabdás játszott a helyén.

Ja meg, hogy Vincius nem tud lőni. Ja meg, hogy elvert a nagyszerű vezetőség 3 no name brazilra 120 Milliót.

Ezeket kihagyta jóvá?

Teljesen egyértelműen lehajtott fejjel távozott a történetünk egy legjobb edzője, aki megérdemelte volna, hogy türelmesek legyenek vele egy ennyire kaotikus időszakban.
Nagyon adom! A vezetőségben kellene pár fejnek elhullani, miattuk tartunk itt a rebuildben, nem Zidane miatt. De jól rá van kenve most az egész :lol:

Hibái egyértelműek, de ilyen brazilokból, Marianóból, Jovicból, meg lufi picsogó Ödegaardból, roki Hazardból pénz nélkül meg nézem ki fog új csapatot építeni ami jól játszik és még eredményeket is hoz. Senki.

Most is van pár épkézláb free agent, erre kit igazolunk? Alabát akinek az összes posztján van jobb játékosunk. Nagyon kell Campos, remélem elhozzuk, ő vele talán elindulunk vmilyen irányba.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. május 31., hétfő 19:16

kiserik írta: Valaki hozzon már egy normális hírt, ami alátámasztja, hogy nem volt türelmes, segítőkész és megértő a klub Zizuval!
Kirúgással fenyegették, amikor történelmi szégyen szélén álltunk egy esetleges BL csoportkörös kieséssel, a Sahtar Btol szívtunk, tizenx pontos hátrányban voltunk a bajnokságban, meg kiestünk valami megye3as csapattól a kupában. Ezt élte meg hatalmas traumaként.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. május 31., hétfő 19:14

Na akkor...

Amikor kinevezték Zidane-t másodszor, akkor nem örültem a dolognak. Nem azért, mert nem bírom, éppenséggel a kedvenc játékosom volt 20 évvel ezelőtt, és imádom a faszit ahogy van. De pont azért nem örültem neki, mert ez most nem olyan időszak volt, amikor ő kellett. Már akkor is más típusú edző kellett talán és most is. Zidane egy nyertes edző. Egyenlő a győzelemmel, a kupákkal. De nem azért, mert akkora taktikai zseni, hanem mert neki ez a tehetsége. A karizma, a győzelem, a legenda státusz. emellett nyilván meg tudja különböztetni a védőt a támadótól, taktikailag is a kisujjában több van, mint az edzők jó részének, de neki nem az az, ami hozza a kupákat. De azért ne legyünk hülyék, szarból nem lehet várat építeni, kell az alapanyag is, és ő hozzáteszi azt, ami ezek után nyertessé teszi a csapatot. Sokat nyerni csak így lehet. De azért pár dolog utalt arra, hogy a csapat felépítése, nem feltétlenül nagy erőssége, tehetség fejlesztése, beépítése, az búj mag felépítése. Pláne nem abban a helyzetben, hogy már nem mi vagyunk a legnagyobb kutyák a játszótéren. Volt egy emberünk, aki bizonyos állapotokban a legjobb választás a kispadunkra, kb garantálja a kupákat. És ezt játszottuk el két évvel ezelőtt. Akkor a klub szerintem hibát követett el, Zidane meg jó fej volt, és visszajött. Zidane hozta, amit tudott, nyert egy kupát, szerintem ami tőle várható volt, azt hozta bőven. Csúcsra járatta azt az alapanyagot, ami volt. Alapanyagot fejleszteni, hozzátenni, azt úgy tűnik viszont, hogy kevésbé tud. A megfelelő ember a nem megfelelő időben. Kár volt erre elhasználni...
Mourinhonál éreztem azt az elküldésekor 2013-ban, hogy ő nagyon sokat vesztett madridban, elvesztette azt az aurát, ami előtte megvolt benne, és ami győztessé tette. És úgy néz ki, hogy azóta is lejtmenet van...Nagyon remélem, hogy Zidane nem jár így, ügyesen kell választania legközelebb.

Ami viszont a mostani helyzetet illeti...Most nem volt jó fej. Ha már bevállalta 2 éve, mert jó fej volt, akkor ne lépjen le, mert ez hülyén jön le. madridban mindig nagy a nyomás, a klubnál mindenkinek nagy az arca, de a játékosok és Perez végig támogatta. A szurkolók nagy része is. (szurkolóknál azt elvárni, hogy mindenki támogassa, meg ne legyenek hőzöngők, teljesen felesleges. Mindig lesz kellő mennyiségű ember, akinek nem tetszik valami, és hangot ad neki, ezzel nem lehet mit kezdeni, ilyenek az emberek.) Nem jött ki jól most ez a lelépés, a levéllel együtt meg pláne nem.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 31., hétfő 19:14

Kerlon írta: Teljesen egyértelműen lehajtott fejjel távozott a történetünk egy legjobb edzője, aki megérdemelte volna, hogy türelmesek legyenek vele egy ennyire kaotikus időszakban.
Ez egyedul az o dontese volt. Senki nem kenyszeritette ra hogy felmondjon, sot eppen az ellenkezoje volt.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. május 31., hétfő 19:11

Száz szónak is egy a vége. Kiderült, hogy jövőre sem kap klasszis játékosokat, és belefáradt ebbe a reménytelen küzdelembe. Ha jönne két klasszis csatár, meg egy minőségi középpályás, valószínűleg nem mondott volna le. Mert látta volna a reményteli jövőt.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. május 31., hétfő 19:10

Kerlon írta: Mint amikor Lopetegui újjáépített, na majd akkor leshetünk megint. Mert garancia, hogy más fogja, cserébe még annyit sem fog tudni a klubról úgy írtok. :lol:
kiserik írta: Valaki hozzon már egy normális hírt, ami alátámasztja, hogy nem volt türelmes, segítőkész és megértő a klub Zizuval!
Tudod mi volt négyszemközt? Vagy írjak gyorsan egy hírt és elhiszed? Mert szerintem valaki fúrta, ő tudott róla, aztán felmondott, mert tudta, hogy úgyis kiszabatják.
Kiszabatják? Most egyértelműen marasztalni akarták. Akkor mikor szabatták volna ki? Ha szar eredményeket hoz? Akkor lehet, ahogy bármelyik másik edzőt, ha a csapat nem fejlődik. De akkor ezt a kockázatot meg nem merte vállalni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 31., hétfő 19:01

Mint amikor Lopetegui újjáépített, na majd akkor leshetünk megint. Mert garancia, hogy más fogja, cserébe még annyit sem fog tudni a klubról úgy írtok. :lol:
kiserik írta: Valaki hozzon már egy normális hírt, ami alátámasztja, hogy nem volt türelmes, segítőkész és megértő a klub Zizuval!
Tudod mi volt négyszemközt? Vagy írjak gyorsan egy hírt és elhiszed? Mert szerintem valaki fúrta, ő tudott róla, aztán felmondott, mert tudta, hogy úgyis kiszabatják.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 31., hétfő 18:58

mocsok írta:
ronaldo99 írta: Úgy tűnik sokan többre értékelik ZZ-t mint a klubot. Ez azért elgondolkodtató...
Nem te vagy az első aki hasonlót ír, de ezt mire alapozzátok, vagy hogy jutottatok erre a következtetésre?
Csak végig kell olvasni a hsz-eket. Sokan vakon védik és őt akarnák továbbra is a padon látni attól függetlenül hogy jelenleg nem ő a megfelelő. Szerintem az elmúlt két évben ez bebizonyosodott.

Én azt vártam volna hogy ebben az időszakban az itteni fiatalokról kiderüljön hogy ki az aki megfelelő szintet képvisel, ki az aki nem. Az öregek ne legyenek csapágyasra hajtva, ne futkossunk a pályán össze-vissza mint a mérgezett egerek. Ehelyett a fiatalok csak kényszerből kaptak lehetőséget. A többit meg láttuk.

A játék képét meg sem említem. Nem vagyok biztos benne hogy láttam már Madridot konstansan ilyen ótvar játékot játszani.

Szerintem senki nem várt idén BL győzelmet, mert az nem volt reális elvárás. Oda kevesek voltunk.
A bajnokság már más kérdés. Ha annyira csak a kereten múlott volna, akkot szerintem nem kis csapatok ellen buktuk volna el. Persze lehet rosszul gondolom. Ez csak az én véleményem.

Kész csapatot átvenni és egy újat felépíteni nagyon nem ugyanaz a dolog.

Ha valaki ezt leírja akkor jönnek a nevetséges vagy ironikus válaszok lila szemüvegen keresztül.
Ez a nyílt levél csak a hab a tortán persze ebben is neki van igaza és ő csak egy áldozat.

Tovább inkább nem írom mert megint bannolnak :roll:

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 31., hétfő 18:56

Valaki hozzon már egy normális hírt, ami alátámasztja, hogy nem volt türelmes, segítőkész és megértő a klub Zizuval!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 31., hétfő 18:44

Nem a klubba állt bele, hanem annak vezetésébe.

José Angel Sanchezt kivonta kérdőre valaha is, amikor Ancelotti kirúgásánál is ő volt a felbújtó, aztán idehozta azt a Benitezt, akinek a szarából nem, hogy kivakarta a csapatot Zidane, hanem felültette európa trónjára. Garantálom, hogy most is ez az idóta volt az, aki nyíltan neki ment semmit se mérlegelve, mert hát úgy ahogy ti is írjátok itt elpengetett 300 milliót, aminek a fele Hazard volt, akivel semmire nem megyünk. Aztán Zidane tehet róla? Ja, ő. Sírtok itt olyan játékosokért, mint Ödegaard, aki egy foskotró Arsenalban nem tudott kitűnni, de szépen forgolódik meg passzol. ja meg olyan, mint a hajdani Toni Kroos. Ja, csak a különbség, hogy a német kb. 2 szinttel gyorsabb fejben.

Ja meg hülye Zidane nem játszatta a Marcos Llorrentét, mert egy aranylabdás játszott a helyén.

Ja meg, hogy Vincius nem tud lőni. Ja meg, hogy elvert a nagyszerű vezetőség 3 no name brazilra 120 Milliót.

Ezeket kihagyta jóvá?

Teljesen egyértelműen lehajtott fejjel távozott a történetünk egy legjobb edzője, aki megérdemelte volna, hogy türelmesek legyenek vele egy ennyire kaotikus időszakban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2021. május 31., hétfő 18:34

Hat nem ezek a legegyszerűbb hónapjai.
De ha valaki, ő megoldja szerintem.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. május 31., hétfő 18:30

ateeemadrid írta:

Én Perezt sajnálom, az utóbbi időben nem nagyon sülnek el jól az elképzelései. :lol:
Még az a "kva" stadion is kigyulladt.. :x :kalapos:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég