Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 1., kedd 13:24

Faust írta: Azert azt se feledjuk, kitol tanulta ZZ, hogy cserelni csak a 75. perc utan lehet, es csak posztra, es minden meccsen ugyanazt az embert ugyanarra. :lol:

Keseru dontes lesz ez szerintem. Alapbol kivagni sem szabadott volna, bar utolag nyilvan jobban jartunk. Az oreg volt az elso aki Balere azt mondta, hogy semmi szuksege ra, azota OT edzovaltas tortent es a golfos meg mindig a Real Madrid jatekosa. Nehez igy elkepzelni hogy barmennyire szabad kezet kapna, es atvenne egy keretet, ahol a zsenik mar ki vannak oregedve es facsarva, a maradek pedig meg az evertonba se ferne be soha de valamiert habfeherben rohangalnak. Koncepcio nelkuli veszmegoldas, szokas szerint.
Valakit oda kell rakni a padra, nem tudom mibe fáj....szerződése van és biztos nem apróért jön. de nekem 8..
Nem bánom már, csak kezdjünk el varázsolni a keretet illetően, mert ide az kell, annyi a player a kölcsönösökkel együtt.
BL továbbjutás és harcban a bajnoki címért, meg valami mikiegér kupát behúzhatnánk esetleg.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. június 1., kedd 13:23

füst írta: Na jó, de mi van ha jövő májusban megint énekel nekünk valamit a Bernabeuban? Nem lenne szar.
Kinek??
A malterkeverő Pedrónak vagy a vízmértékes Josénak???

:mrgreen:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. június 1., kedd 13:22

Faust írta: Azert azt se feledjuk, kitol tanulta ZZ, hogy cserelni csak a 75. perc utan lehet, es csak posztra, es minden meccsen ugyanazt az embert ugyanarra. :lol:

Keseru dontes lesz ez szerintem. Alapbol kivagni sem szabadott volna, bar utolag nyilvan jobban jartunk. Az oreg volt az elso aki Balere azt mondta, hogy semmi szuksege ra, azota OT edzovaltas tortent es a golfos meg mindig a Real Madrid jatekosa. Nehez igy elkepzelni hogy barmennyire szabad kezet kapna, es atvenne egy keretet, ahol a zsenik mar ki vannak oregedve es facsarva, a maradek pedig meg az evertonba se ferne be soha de valamiert habfeherben rohangalnak. Koncepcio nelkuli veszmegoldas, szokas szerint.
En is ettol tartok, hogy langyos viz lesz. Perez szerintem teljesen meg lehet zavarodva hogy egyaltalan felmerult Ancelotti neve.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. június 1., kedd 13:21

füst írta: Na jó, de mi van ha jövő májusban megint énekel nekünk valamit a Bernabeuban? Nem lenne szar.
Látsz erre bármi reális esélyt?

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 1., kedd 13:17

Azert azt se feledjuk, kitol tanulta ZZ, hogy cserelni csak a 75. perc utan lehet, es csak posztra, es minden meccsen ugyanazt az embert ugyanarra. :lol:

Keseru dontes lesz ez szerintem. Alapbol kivagni sem szabadott volna, bar utolag nyilvan jobban jartunk. Az oreg volt az elso aki Balere azt mondta, hogy semmi szuksege ra, azota OT edzovaltas tortent es a golfos meg mindig a Real Madrid jatekosa. Nehez igy elkepzelni hogy barmennyire szabad kezet kapna, es atvenne egy keretet, ahol a zsenik mar ki vannak oregedve es facsarva, a maradek pedig meg az evertonba se ferne be soha de valamiert habfeherben rohangalnak. Koncepcio nelkuli veszmegoldas, szokas szerint.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 1., kedd 13:16

Na jó, de mi van ha jövő májusban megint énekel nekünk valamit a Bernabeuban? Nem lenne szar.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 1., kedd 13:14

Faust írta:
Kerlon írta: Ha türelmesek lesznek hozzá, akkor ez egy nem rossz döntés, de ha kikúrják jövő nyáron akkor sok értelme nem volt.
*jovo januarban. :lol:
Marmint boven benne van, hogy nem nyerunk semmit se, de versenykepesek leszunk*

ha full vakon keszunk, mint Vini a palyan, akkor jo a januar is :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. június 1., kedd 13:13

füst írta: Gondolom farzsebben azért ott marad Conte száma, meg Raúlnak is mondják hogy ne tervezzen sok programot tavaszra.
De csak azért marad a farzsebben Conte, mert mindenképpen csak úgy hozhatunk edzőt, ha fizetünk érte. :lol:

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2021. június 1., kedd 13:12

Marky írta:
p.csabi1 írta:

Bárcsak ilyen egyszerű lenne.A Liverpool biztos elengedte volna Kloppot,vagy Klopp egyáltalán jött volna ide?Nem hiszem.
A 2018-as BL donto utan szerintem Klopp szoba se johetne...
alexoxladjackoxi írta: Ancelotti Evertonja szerintem sem játékban, sem eredményekben nem hozta azt a szintet, amit sokan vártak tőlük. Első négy megnyert bajnoki után sokan felültek a hype-vonatra, és abból éltek.
Mondjuk keretertek szerint pont jo helyen vegeztek, a West Hamet nem varta senki ennyire elore es a Leeds is meglepes volt.
Ancelotti is bírózott keményen,amikor kiestek ellenünk a Bayernnel :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27249
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 1., kedd 13:12

p.csabi1 írta:
Mondjuk Carlo se volt szabad, akkor már nem értem miért nem mozdultunk rá komolyabban Kloppra.
Bárcsak ilyen egyszerű lenne.A Liverpool biztos elengedte volna Kloppot,vagy Klopp egyáltalán jött volna ide?Nem hiszem.
Liverpool, ha nem nyer bajnokságot vagy BL-t jövőre, szerintem elengedik Kloppot és rámennek fixen Gerrardra.

Nem akarom elhinni, hogy érinthetetlen státuszban van Klopp egy 0 kupás szezon után a Poolnál, pláne úgy, hogy a klub legendája úgy tűnik működhet edzőként. 10000%, hogy Gerrard a Rangers után a Poolnál fog kikötni.

Persze ez csak találgatás, de így, hogy élő szerződéssel lévő edzőt hozunk, meg néztük Pochettinot is. Akkor már legalább pletyka szinten, de próbáltunk volna rá a németre.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. június 1., kedd 13:11

Anthony írta: Én is kedvelem Ancelottit.

De megnéztem volna egy német edzőt, aki hoz pár újítást azért.

Az Evertonnál egész jól kezdett, de csak a 10 helyen végeztek, 4-3-3, és 4-2-3-1 volt a legtöbbször a felállás.

Kérdés, hogy mit kezd a haverokkal? Láttam Marcelo ott van az új mez bemutató képeken. Akkor még egy évet boldogít minket??
Azt is el tudom képzelni, hogy Bale visszatér egy évre, az öreg lehet számít majd rá.

A másik baj, hogy ugye voltak olyan hírek, hogy Ancelotti alatt elég lagymatag edzések voltak. Nem lesz itt se Pintus, se erőnlét..

Ezzel a lépéssel el lesz odázva a megújulás, megy majd a Hazard-Benzema-Bale trió kezdetése, Perez elhiszi, hogy szupersztárokkal van tele a csapat.

Nem tudom mit mondjak mást. Kupákban általában jól szerepel, ismeri a közeget, nem egy őrült, mint Conte. Hátha jól lemenedzseli ezt az átmeneti 1-2 évet, és sikerül valahogy ez a generáció váltás.

Nem lesz ennyi ideje, ha nem jönnek az eredmények.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 1., kedd 13:10

p.csabi1 írta:
Mondjuk Carlo se volt szabad, akkor már nem értem miért nem mozdultunk rá komolyabban Kloppra.
Bárcsak ilyen egyszerű lenne.A Liverpool biztos elengedte volna Kloppot,vagy Klopp egyáltalán jött volna ide?Nem hiszem.
A 2018-as BL donto utan szerintem Klopp szoba se johetne...
alexoxladjackoxi írta: Ancelotti Evertonja szerintem sem játékban, sem eredményekben nem hozta azt a szintet, amit sokan vártak tőlük. Első négy megnyert bajnoki után sokan felültek a hype-vonatra, és abból éltek.
Mondjuk keretertek szerint pont jo helyen vegeztek, a West Hamet nem varta senki ennyire elore es a Leeds is meglepes volt.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. június 1., kedd 13:09

lestat írta:
Becks23 írta: Mondjuk ez Carlo-nak pont jól jön, újra BL, újra top csapat, megint visszakerül a neve a top edzők közé, azok után, hogy a Bayern, Napoli, Everton nem jött be neki.

Evertonnal szerintem nagyon jol szerepelt amugy.

Én nem mondanam hogy nemjott be neki.
Elnezve az everton utobbi evtizedben elert helyezeseit inkabb atlagnal kicsit rosszabb az a 10. Helyezes. Ezt szerintem egy random kockafeju angol edzovel elerik siman. Gondolom az everton vezetosege se igy kepzelte el a jo szereplest mikor kinevezte Ancelottit edzonek.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 1., kedd 13:09

Gondolom farzsebben azért ott marad Conte száma, meg Raúlnak is mondják hogy ne tervezzen sok programot tavaszra.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. június 1., kedd 13:07

Én is kedvelem Ancelottit.

De megnéztem volna egy német edzőt, aki hoz pár újítást azért.

Az Evertonnál egész jól kezdett, de csak a 10 helyen végeztek, 4-3-3, és 4-2-3-1 volt a legtöbbször a felállás.

Kérdés, hogy mit kezd a haverokkal? Láttam Marcelo ott van az új mez bemutató képeken. Akkor még egy évet boldogít minket??
Azt is el tudom képzelni, hogy Bale visszatér egy évre, az öreg lehet számít majd rá.

A másik baj, hogy ugye voltak olyan hírek, hogy Ancelotti alatt elég lagymatag edzések voltak. Nem lesz itt se Pintus, se erőnlét..

Ezzel a lépéssel el lesz odázva a megújulás, megy majd a Hazard-Benzema-Bale trió kezdetése, Perez elhiszi, hogy szupersztárokkal van tele a csapat.

Nem tudom mit mondjak mást. Kupákban általában jól szerepel, ismeri a közeget, nem egy őrült, mint Conte. Hátha jól lemenedzseli ezt az átmeneti 1-2 évet, és sikerül valahogy ez a generáció váltás.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 1., kedd 13:07

Kerlon írta: Ha türelmesek lesznek hozzá, akkor ez egy nem rossz döntés, de ha kikúrják jövő nyáron akkor sok értelme nem volt.
*jovo januarban. :lol:

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. június 1., kedd 13:06

Kerlon írta: Ha türelmesek lesznek hozzá, akkor ez egy nem rossz döntés, de ha kikúrják jövő nyáron akkor sok értelme nem volt.
Senkihez nem lesznek türelmesek, ez a mi jellegzetességünk.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 1., kedd 13:06

Ancelotti Evertonja szerintem sem játékban, sem eredményekben nem hozta azt a szintet, amit sokan vártak tőlük. Első négy megnyert bajnoki után sokan felültek a hype-vonatra, és abból éltek.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 1., kedd 13:06

Nem lesznek vele türelmetlenek, ha első szezonban nyer valamit. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 1., kedd 13:05

Ha türelmesek lesznek hozzá, akkor ez egy nem rossz döntés, de ha kikúrják jövő nyáron akkor sok értelme nem volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 1 regisztrált és 0 vendég