Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 24., csütörtök 14:43

Florentino Perez will speak about the Super League, Sergio Ramos, Zidane amongst other subjects tonight on @ElTransistorOC.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. június 10., csütörtök 10:53

Realista24 írta: Meunier: "After the game, I'm in the hall and I see Florentino Perez. I shake his hand and say 'Nice to meet you'. And then he answers in French: "Nice to meet you? Do you realize you've hurt Eden Hazard? And you say to me 'Nice to meet you?'”

Imádom :lol:

Akkor @jpedrerol holnap:

Meunier to Real Madrid is a done deal. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 10., csütörtök 10:49

Meunier: "After the game, I'm in the hall and I see Florentino Perez. I shake his hand and say 'Nice to meet you'. And then he answers in French: "Nice to meet you? Do you realize you've hurt Eden Hazard? And you say to me 'Nice to meet you?'”

Imádom :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. június 8., kedd 21:04

wZoLee7 írta:
Pad'em írta: Real Madrid have a FULL agreement with Luis Campos. @yagosabuncuoglu [🥇]

Elvileg a Barca és MU akarta még nagyon. Messi miatt utasította el a Barcát. Még ő legyen gyorsan hivatalos, aztán augusztusban hozhatjuk is a közreműködésével Mbappét?
Messi miatt? Egyik kerdesem, hogy miert, a masik, hogy akkot ha Messi nem lenne inkabb a barca?
inkább ott az a kulcs, hogy úgyis csak az mehet oda, akit Messi is hálótársnak fogad.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. június 8., kedd 20:19

Ezt most bemásolnám ide Ancelottiról.
Khedira nyilatkozott

Azt követően, hogy komoly térdsérülést szenvedtél, kezdőként számított rád a Bajnokok Ligája döntőjében…

Sosem fogom elfelejteni. Teljesen magam alatt voltam, a sérülésem miatt még a világbajnokságot is ott kellett hagyjam. De eltökélt voltam a visszatérésemet illetően. Megoperáltak, én meg bezárkóztam a németországi klinikára, hogy a felépülésemre tudjak koncentrálni. Konkrétan ott éltem és minden percben csak a gyógyulásra összpontosítottam. Olyan embertelen erőfeszítés volt ez, amiről csak az tudhat, aki átélt hasonlót. Teljesen egyedül voltam: csak én, az orvosok és a terapeuták. De persze ott volt Carlo is. Attól a pillanattól kezdve, hogy megsérültem egészen addig a pillanatig, míg újra edzésbe nem álltam, Ancelotti minden áldott nap felhívott. Az első napon, majd a következőn, aztán az azt követőn, és így tovább, akárcsak egy édesapa. A végén már számítottam a hívásaira, sosem mulasztott el egyetlen napot sem. Huszonhárom játékost irányított, problémák ezreivel kellett megküzdenie, a rá nehezedő nyomással, törődnie kellett a családjával, és mégis minden nap telefonált, hogy csevegjünk egy kicsit.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 6., vasárnap 23:03

Pad'em írta: Real Madrid have a FULL agreement with Luis Campos. @yagosabuncuoglu [🥇]

Elvileg a Barca és MU akarta még nagyon. Messi miatt utasította el a Barcát. Még ő legyen gyorsan hivatalos, aztán augusztusban hozhatjuk is a közreműködésével Mbappét?
Messi miatt? Egyik kerdesem, hogy miert, a masik, hogy akkot ha Messi nem lenne inkabb a barca?

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 6., vasárnap 21:19

Pepe gyereknek a vételárán a mai napig csak pislogok.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. június 6., vasárnap 21:03

Faust írta:
kiserik írta:

Vagy valaki bokorugró noname srácot, aki az új Mbappe lesz bagóért :D

Perez új stratégiája: nincs pénz nagy sztárra? Nem baj. Leigazoljuk azt, aki majd felfedez nekünk egyet kettőt B-)
Aztan a nyakunkra hozza el nuevo viniciust. :lol: :lol: :lol:
AZért ezekből kiindulva, talán nem kell félünk egy újabb Vinyótól.. :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 6., vasárnap 19:57

kiserik írta:
Pad'em írta: Real Madrid have a FULL agreement with Luis Campos. @yagosabuncuoglu [🥇]

Elvileg a Barca és MU akarta még nagyon. Messi miatt utasította el a Barcát. Még ő legyen gyorsan hivatalos, aztán augusztusban hozhatjuk is a közreműködésével Mbappét?
Vagy valaki bokorugró noname srácot, aki az új Mbappe lesz bagóért :D

Perez új stratégiája: nincs pénz nagy sztárra? Nem baj. Leigazoljuk azt, aki majd felfedez nekünk egyet kettőt B-)
Aztan a nyakunkra hozza el nuevo viniciust. :lol: :lol: :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. június 6., vasárnap 19:42

Pad'em írta: Real Madrid have a FULL agreement with Luis Campos. @yagosabuncuoglu [🥇]

Elvileg a Barca és MU akarta még nagyon. Messi miatt utasította el a Barcát. Még ő legyen gyorsan hivatalos, aztán augusztusban hozhatjuk is a közreműködésével Mbappét?
Vagy valaki bokorugró noname srácot, aki az új Mbappe lesz bagóért :D

Perez új stratégiája: nincs pénz nagy sztárra? Nem baj. Leigazoljuk azt, aki majd felfedez nekünk egyet kettőt B-)

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 6., vasárnap 17:55

Real Madrid have a FULL agreement with Luis Campos. @yagosabuncuoglu [🥇]

Elvileg a Barca és MU akarta még nagyon. Messi miatt utasította el a Barcát. Még ő legyen gyorsan hivatalos, aztán augusztusban hozhatjuk is a közreműködésével Mbappét?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 6., vasárnap 13:56

Gascoigne írta: Pintus óriási igazolás. Nem lett volna szabad elengedni eleve, de legalább visszahoztuk. Ancelotti meg egyértelmű visszalépés Zizouhoz képest, de még mindig sokkal jobb, mint az alternatívák, amiket itt olvastam.
Taktikailag jobb. Lehet, hogy kevesebb a haver a csapatban, bar lehet epp annyira ragaszkodik majd az oregekhez ő is. Jelenleg mindent egybevetve nem erzem visszalepesnek.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 6., vasárnap 13:30

Gascoigne írta: *Ancelotti meg egyértelmű visszalépés Zizouhoz képest*

Imádom ZZ-t és imádom Carlot is, perpill nálam csak annyi a kettő között a különbség, hogy az egyik nyert sorozatban három BL-t, a másik meg (még) nem.. :D
Szerinted miért visszalépés? (Azon túl, hogy a legjobbnál jobbat nem lehet találni)

Taktikus, ért a játékosokhoz, beszéli a nyelvüket, kohéziót alakít ki köztük, stb..
A visszalépés azért elég erős szó, nagyon érdekel miért gondolod ezt..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2021. június 6., vasárnap 13:22

Pintus óriási igazolás. Nem lett volna szabad elengedni eleve, de legalább visszahoztuk. Ancelotti meg egyértelmű visszalépés Zizouhoz képest, de még mindig sokkal jobb, mint az alternatívák, amiket itt olvastam.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. június 6., vasárnap 12:56

Realista24 írta: Egyrészt nem adjuk el.
Másrészt, ő is csak ember. Miert ne eshetne szét?
Ez a fejben szétesés simán visszavezethető a fizikai problémákra, a sérülésekre..
Ha Pintus papával és az új orvosi brigáddal megszűnnének ezek a gondok, akkor nem kell őt fejben összerakni, pár jó meccs és pár gól rendbe rakja majd.
Sokat várok Pintustól, ha nem is az Interes szintet, ahol volt 6 izomsérülés a szezonban :ozil: (nálunk meg 50-60?), de vigye le csak harmadára a korábbiakat, már bőven előbbre lennénk.. :)

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. június 6., vasárnap 12:52

Realista24 írta: A vezetőség rakott ZZ szerződésekbe egy zaradekot, hogy 10 milliót kell fizetnie ha korábban lelep. Ezt elengedtek neki, de most elég morcosak a levele miatt.
nem katalán a forrás? :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 6., vasárnap 12:50

A vezetőség rakott ZZ szerződésekbe egy zaradekot, hogy 10 milliót kell fizetnie ha korábban lelep. Ezt elengedtek neki, de most elég morcosak a levele miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 6., vasárnap 12:43

Egyrészt nem adjuk el.
Másrészt, ő is csak ember. Miert ne eshetne szét?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dennson » 2021. június 6., vasárnap 12:39

ANDS írta:
___Samy___ írta:
Nem eloszor olvasom mar ezt. Pintus azzal mit tud kezdeni, ha a csavo mar fejben lecsuszott?
Össze lehet rakni egy ilyen klasszist újra, csak nem két hét alatt szerintem.
Kis lépésenként, lépésről lépésre haladva, 5- 6 hónap alatt már sokkal többre
lehet jutni.
Az is kérdés, hogy mi a jobb, ha nincs teher ezeknek (Hazard, Bale) a vállán, mert érkezik MBappe, és mindenki tőle várja a gólokat 50 meccsen,
vagy ha azzal a tudattal lépnek pályára, hogy ők a legjobb támadók a csapatban.

Az sem segít, hogy a madridi publikum hajlamos hamar kifütyülni bárkit (Cr7, Benzema, Bale).
Nade nehogymár össze kelljen rakni valakit, aki 160 millióba került elvileg. Évente a fizetése meg 20-ba.

Összerakni egy fiatal gyereket kell. Ennyi pénzért elvárások vannak. Amiket nem sikerül megugrani. El kell sózni. Bárki, aki ad érte egy zacskó mogyorót, vigye. Fel se fog tűnni a hiánya.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. június 5., szombat 19:43

ANDS írta:
___Samy___ írta:
Nem eloszor olvasom mar ezt. Pintus azzal mit tud kezdeni, ha a csavo mar fejben lecsuszott?
Össze lehet rakni egy ilyen klasszist újra, csak nem két hét alatt szerintem.
Kis lépésenként, lépésről lépésre haladva, 5- 6 hónap alatt már sokkal többre
lehet jutni.
Az is kérdés, hogy mi a jobb, ha nincs teher ezeknek (Hazard, Bale) a vállán, mert érkezik MBappe, és mindenki tőle várja a gólokat 50 meccsen,
vagy ha azzal a tudattal lépnek pályára, hogy ők a legjobb támadók a csapatban.

Az sem segít, hogy a madridi publikum hajlamos hamar kifütyülni bárkit (Cr7, Benzema, Bale).
Hazardnál láttuk, hogy sem ez sem az nem vált be. Idejött sztárként = kuka. Utána már csak normális teljesítményt várt tőle mindenki, a sztár Karim volt = kuka. A Covidnak hála, hogy nem fütyülte ki senki, még azt is megúszta. Nagyon nagyot nyerhetnénk vele, de ha még egy évet feláldozunk arra, hogy majd csak jó lesz, és mégsem, akkor nagyot bukunk és biztosan a nyakunkon marad örökre. Nagy valószínűséggel már így se kapkodnak utána a piacon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég