Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. július 13., kedd 12:24

Realista24 írta: Florentino Perez talking about Raul in 2006 (leaked audio from
@elconfidencial): "Raul is bad, he believes that Madrid is his and uses everything that is in Madrid for his own benefit. He is a negative figure, he is destroying Madrid."
Az öreg nem szereti a konkurenciát, Madrid az övé, és senki másé :mrgreen:
füst írta:Így 15 év távlatából nem kéne hogy gondja legyen ebből
Olyan szempontból lehet, hogy mondjuk Raul most a Castilla edzője, bár gondolom akkoriban is tudhatta már, hogy Perez nincs olyan jó véleménnyel róla.
Süti írta:Szegény Flonak ez a Szuper Liga bukó után még ez is...
*a Szuper Liga miatt.
Legalábbis a Madrid azt gondolja, hogy ezért kerültek elő most a felvételek, hogy kényelmetlen helyzetbe hozzák Perezt.
De ez mondjuk valóban kicsit régi story.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. július 13., kedd 11:26

Realista24 írta: Florentino Perez talking about Raul in 2006 (leaked audio from
@elconfidencial): "Raul is bad, he believes that Madrid is his and uses everything that is in Madrid for his own benefit. He is a negative figure, he is destroying Madrid."
Volt ebben igazság bőven akkoriban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 13., kedd 11:22

Florentino Perez talking about Raul in 2006 (leaked audio from
@elconfidencial): "Raul is bad, he believes that Madrid is his and uses everything that is in Madrid for his own benefit. He is a negative figure, he is destroying Madrid."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. július 13., kedd 10:23

Így 15 év távlatából nem kéne hogy gondja legyen ebből, Raúlnak valóban mennie kellett 1 évvel az elnökváltás után, de azt hiszem teljesen érthető volt, addigra már nagyon visszaesett. Casillas meg még 6 évig a csapat tagja lehetett, sokak szerint még túl sokáig is.
A személyes véleményéhez minden joga megvan, és ha ez most nem reppen fel, akkor kb. sose tudjuk meg, ami azt jelenti, hogy nem nyomta rá a bélyegét az elnöki döntéseire az, hogy ezt gondolja. Magyarul kicsit csalódott vagyok, hogy így vélekedett a kapitányainkról, de elégedett vagyok azzal, ahogy elnökként eljárt a megnevezett játékosok ügyeiben.

jgR
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 13:15
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: jgR » 2021. július 13., kedd 10:16

Realista24 írta: Florentino Pérez in 2006:

"Casillas is not a Real Madrid goalkeeper. He is the biggest flaw we've comitted, but they (the fans) adore him. He is one of the biggest frauds, and the second is Raúl. They are the biggest Real Madrid frauds".

Most leakeltek egy felvételt, amin ezeket mondja.
Ilyet ,hogy lehet mondani nem is értem.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. július 13., kedd 10:13

Komoly nyarat tolunk, remélem ebből is lesz még buli. :lol:

Szegény Flonak ez a Szuper Liga bukó után még ez is...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. július 13., kedd 10:12

Realista24 írta: Florentino Pérez in 2006:

"Casillas is not a Real Madrid goalkeeper. He is the biggest flaw we've comitted, but they (the fans) adore him. He is one of the biggest frauds, and the second is Raúl. They are the biggest Real Madrid frauds".

Most leakeltek egy felvételt, amin ezeket mondja.
Wtf :shutup:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 13., kedd 10:09

Florentino Pérez in 2006:

"Casillas is not a Real Madrid goalkeeper. He is the biggest flaw we've comitted, but they (the fans) adore him. He is one of the biggest frauds, and the second is Raúl. They are the biggest Real Madrid frauds".

Most leakeltek egy felvételt, amin ezeket mondja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Seraf » 2021. július 5., hétfő 17:23

ha már újakra nincs pénz legalább ezek ne legyenek sérültek, ez is valami :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 5., hétfő 17:09

Real Madrid has appointed Dan Cooper, head of Dallas Cowboys head team physician to help solve the injury crisis.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 2., péntek 13:57

tegnap jött ki új videó a stadionró: klikk , és ezen megint gépekkel van tele a stadion közepe..
Nem bánt, csak érdekes, eddig mintha egyszer már felszedték volna, aztán lerakták, aztán most megint tiszta dzsuva az egész..

Mindenesetre már várom, hogy kész legyen.. Szép lesz.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 25., péntek 14:13

h3x0r írta:
Kicsit reszletesebb, mint a reggeli hir, de szerintem mar abbol is lejott a lenyeg, hogy Perez mirol is beszelt.

(Google translate)
Bale: "He's a great player. I remember the finals that he beat us. The way I see him, he is one of the great players in Europe. Each one is as he is, has his personality. The last thing I remember him is in Kiev, he throws a scissors and scores a goal. And then he scores another. And the header in Lisbon. That race against Barcelona in Valencia in the Copa del Rey. If I would like him to stay? I love them all "

Nekem is ez a 3 kedvenc momentumom tőle, a 4. meg az lesz, amikor eltolja a biciklit. Ennyi.

Nem egy ótvar nagy kudarc az igazolása, az nem itt kezdődik. De a vége az egész storynak már sz@r ízű.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. június 25., péntek 14:07

wZoLee7 írta: Az utolsó nyilatkozata lenne, ha kiállna és az igazat mondaná az öreg.
-Kapja be Ceferin meg az UEFA, korrupt szarházi banda, a szuper liga megy tovább és seggbe rakjuk őket. Bale egy szerencsétlen akit eladni sem lehet, legyen boldog a pénzével amit az utolsó évében kap aztán húzzon az anyjába. Zidane jól megszopatott minket a levelével, nem ezt vártam tőle, amíg én itt vagyok nem fog visszatérni mert összebasztunk mi már mindenen. :lol:
Azert en szivesen megneznek egy ilyen interjut, vicces lenne, foleg ha kozben a hallgatosagot mutatjak. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. június 25., péntek 13:16

Anthony írta:
Realista24 írta:

De ez marha messze van attól, amit írtál korábban. Nehogy már még neked álljon feljebb :D
Amennyit ő túloz, annyit én is hozzátehetek, nem? Mert kb. ugyanaz a kategória. Inkább ne is említse Bale-t, a legnagyobb tévedése eddig. Én értem hogy ezt nem lehet nyilvánosan beismerni, de azért nem kicsit arrogáns nyilatkozattal jött elő az öreg.
Kicsit reszletesebb, mint a reggeli hir, de szerintem mar abbol is lejott a lenyeg, hogy Perez mirol is beszelt.

(Google translate)
Bale: "He's a great player. I remember the finals that he beat us. The way I see him, he is one of the great players in Europe. Each one is as he is, has his personality. The last thing I remember him is in Kiev, he throws a scissors and scores a goal. And then he scores another. And the header in Lisbon. That race against Barcelona in Valencia in the Copa del Rey. If I would like him to stay? I love them all "

Bale: "Es un gran jugador. Recuerdo las finales que nos ha ganado. A mi modo de ver, es uno de los grandes jugadores que hay en Europa. Cada uno es como es, tiene su personalidad. Lo último que le recuerdo es que en Kiev, tira una tijera y mete un gol. Y luego marca otro. Y el cabezazo en Lisboa. Esa carrera contra el Barcelona en Valencia en la Copa del Rey. ¿Si me gustaría que se quedara? Yo los quiero a todos"
(https://as.com/futbol/2021/06/24/primer ... 90294.html)

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 25., péntek 13:13

Eleve minek egy ilyen interju alapjan barmifele kovetkeztetest levonni? Nem fogja Balet szidni, mert hivatalosan a klubhoz tartozik, valoszinuleg a keret tagja lesz es ha igy folytatja jatszani is fog boven.
Ha kiforgatjuk a szavait, akkor most lehetne verni az asztalt azert is, mert nem volt hajlando Mbapperol es Haalandrol beszelni, pedig nyilvan mindketto iranyaba vannak kozeledesek, de ameddig nincs alairt szerzodes ugyse fog mast mondani.

Bar mit varok, amikor Marcelo iranyaba is csak a frocsoges megy, pedig o aztan tenyleg elfogadta az uj szerepet es hajlando lenne kitolteni a szerzodeset.

Tudom, mindenki be van feszulve ebben a kanikulaban, tartsatok ki, mar uton a lehules :lol:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. június 25., péntek 13:05

Anthony írta:
Realista24 írta:

De ez marha messze van attól, amit írtál korábban. Nehogy már még neked álljon feljebb :D
Amennyit ő túloz, annyit én is hozzátehetek, nem? Mert kb. ugyanaz a kategória. Inkább ne is említse Bale-t, a legnagyobb tévedése eddig. Én értem hogy ezt nem lehet nyilvánosan beismerni, de azért nem kicsit arrogáns nyilatkozattal jött elő az öreg.
De azzal hogy önkényesen hozzáadtál információkat a nyilatkozathoz értelmetlenné vált a hozzászólásod. Gyakolarlatilag reagáltál a saját magad kreálmányra, mert a mester soha nem mondott olyat amit te állítottál. :roll:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 25., péntek 12:59

Amennyit ő túloz, annyit én is hozzátehetek, nem? Mert kb. ugyanaz a kategória.
Nem, az ő szavának tonnányi súlya van, nem mondhat akármit. A tiednek semmi, te nyugodtan szidhatod Bale-t mint a bokrot.
Sose lesz ugyanaz a kategória.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. június 25., péntek 12:51

Anthony írta:
Realista24 írta:

De ez marha messze van attól, amit írtál korábban. Nehogy már még neked álljon feljebb :D
Amennyit ő túloz, annyit én is hozzátehetek, nem? Mert kb. ugyanaz a kategória. Inkább ne is említse Bale-t, a legnagyobb tévedése eddig. Én értem hogy ezt nem lehet nyilvánosan beismerni, de azért nem kicsit arrogáns nyilatkozattal jött elő az öreg.
105 gólt nem neveznék legnagyobb tévedésnek. Amúgy Bale ha jól játszik, akkor az egyik legjobb európában. Ő sem ment bele abba, hogy mikor-hol-milyen körülmények között, de képességek alapján tényleg ott van.
Te meg kiragadtál egy részletet, amit félreértelmeztél, hogy tudj fröcsögni rajta. Nem hiába álltak neked.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. június 25., péntek 12:41

Realista24 írta:
Anthony írta:

"Bale is a great player. One of the best in Europe.

Fordítsam le neked?
De ez marha messze van attól, amit írtál korábban. Nehogy már még neked álljon feljebb :D
Amennyit ő túloz, annyit én is hozzátehetek, nem? Mert kb. ugyanaz a kategória. Inkább ne is említse Bale-t, a legnagyobb tévedése eddig. Én értem hogy ezt nem lehet nyilvánosan beismerni, de azért nem kicsit arrogáns nyilatkozattal jött elő az öreg.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 25., péntek 12:18

Az utolsó nyilatkozata lenne, ha kiállna és az igazat mondaná az öreg.
-Kapja be Ceferin meg az UEFA, korrupt szarházi banda, a szuper liga megy tovább és seggbe rakjuk őket. Bale egy szerencsétlen akit eladni sem lehet, legyen boldog a pénzével amit az utolsó évében kap aztán húzzon az anyjába. Zidane jól megszopatott minket a levelével, nem ezt vártam tőle, amíg én itt vagyok nem fog visszatérni mert összebasztunk mi már mindenen. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég