Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 13., kedd 22:23

Mi van itt, valahol nem vizezik? Szóljatok.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 13., kedd 22:04

Egyre jobb :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. július 13., kedd 22:04

raul 4 ever írta: De mind2 esetben legendás edzők szenvedtek volna, 03-04től VDB úgy, ahogy idén ZZ. Ez lett volna a párhuzam.
jó, mindegy már sosem tudjuk meg
de azt hiszem nem csak Zidane cserélte volna el az akkori csapatot a mostanira :mrgreen:

cselekes
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 21:17
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Cristiano Ronaldo, Di María, Benzema, Nacho, Lucas Vázquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cselekes » 2021. július 13., kedd 22:01

Tipli van, El Presidente

Raúlról, Casillasról ilyet SOHA, SENKINEK.
Bizonyára nem voltak hibátlanok, felteszem Pérez véleményének van némi alapja.

De akkor sem.

Milyen szövegkörnyezet az, ami más kontextusba helyezi a kijelentést, hogy Iker Casillas nem Real Madrid szintű kapus????

Ugyan, Elnök Úr. Ez szánalmas.

Érdemei elismerése mellett, mehet.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 13., kedd 21:44

Jim írta: ezt nem értem :hmmm:
2003-ban még toppon volt a keret, inkább az volt a nagyobb bravúr, hogy utána az új edzőknek nem sikerült címeket nyerni velük évekig :shutup:
Szerintem akkor volt egy bika kezdő 11ünk (Raul helyett Gutival lehet még bacó is lett vna (Figo-Guti-Zz-R9) elöl jobb napjaikon) 0 paddal.
Idén volt egy bika kezdő 8-unk, ált. 2 vicc emberrel Benzi mellett, egész vállalható cserékkel (támadókon kívül persze).
Akkor szvsz a nem létező pad miatt nem nyertünk évekig semmit, idén a semmire nem való Ase, Vini, Hambiboy vonal miatt.
De mind2 esetben legendás edzők szenvedtek volna, 03-04től VDB úgy, ahogy idén ZZ. Ez lett volna a párhuzam.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. július 13., kedd 20:58

raul 4 ever írta: Nem kell emiatt többet ekézni az öreget, mint amit érdemel. Akkor ha marad Vdb, ua lett vna mint most volt --> lényegi erősítés nélkül vergődik 1 legenda a padon.
ezt nem értem :hmmm:
2003-ban még toppon volt a keret, inkább az volt a nagyobb bravúr, hogy utána az új edzőknek nem sikerült címeket nyerni velük évekig :shutup:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 13., kedd 20:53

Jim írta:
Professore írta: Másrészt nem túl cizellált stílusban mondta amit de sok igazság van benne :D .
Arról is mesélhetne az öreg, hogy milyen “jó” döntése volt del Bosquét és Hierrot elzavarni, mert nem értettek vele egyet…
utána évekig lejtmenet volt emiatt, semmi trófea :cens:
Nem kell emiatt többet ekézni az öreget, mint amit érdemel. Akkor ha marad Vdb, ua lett vna mint most volt --> lényegi erősítés nélkül vergődik 1 legenda a padon.

Írták előttem, a leégés után a Főnixmadár megmakkolta a világot.
Perez a legnagyobb KC, hibákkal, de össz. pozitív mérleggel.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8428
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. július 13., kedd 20:08

Jim írta:
Professore írta: Másrészt nem túl cizellált stílusban mondta amit de sok igazság van benne :D .
Arról is mesélhetne az öreg, hogy milyen “jó” döntése volt del Bosquét és Hierrot elzavarni, mert nem értettek vele egyet…
utána évekig lejtmenet volt emiatt, semmi trófea :cens:
Sportszakmailag elbaszta, de rengeteg médiafigyelmet kapott akkor a csapat, tele sztárokkal, mindenhonnan a Real folyt, rengeteg pénzt is hozott a dolog.
Hosszútávon jól jöttünk ki belőle, aztán meg össze lett rakva ez a baszóbrigád, azt Európa csak nézte mi történik a BLben évekig :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 13., kedd 18:49

Mondom ralesek nso post alatti kommentekre facebookon. Egyszerre lett hanyingerem meg haltak meg az agysejtjeim, az ott iro barmok se nem focit erto sem nem focit szereto emberek. Aztan gobdoltam megnezem mi van itt. Hat a kolega az elozo oldalon tuti nso rol szokott :lol:
A hatalmas botranykent beharangozott dolog vege az lesz h 3 nap mulva kutyat sem fog erdekelni, es akikrol szo van ugyan ugy a klubnal maradnak...

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. július 13., kedd 18:33

Professore írta: Másrészt nem túl cizellált stílusban mondta amit de sok igazság van benne :D .
Arról is mesélhetne az öreg, hogy milyen “jó” döntése volt del Bosquét és Hierrot elzavarni, mert nem értettek vele egyet…
utána évekig lejtmenet volt emiatt, semmi trófea :cens:

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. július 13., kedd 17:58

RealMadridFanatic írta: Legalabb humoros lenne...
Egyetértek.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. július 13., kedd 17:39

Az ilyen botrányszerű helyzetnek sose lehet örülni...de másképp nézve ilyen formában csak azt támadják akitől félnek szóval lehet alakulnak a dolgok a háttérben. Arra biztos jó hogy felszabják az öreget istenesen aztán hátha tényleg berántjuk a teknőcöt még idén nyáron :mrgreen:

Másrészt nem túl cizellált stílusban mondta amit de sok igazság van benne :D .

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. július 13., kedd 17:30

Legalabb humoros lenne...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 13., kedd 17:28

Fenoo írta: Na legalább kiderült, hogy tényleg elírta a nevét. :lol:
Szerencses vagy, hogy Rodrygoval pozolhattal. Kert erte penzt amugy? En egyszer talalkoztam Varga Jozsival a dvscbol, 1500 ert alairta a trikom, kurva jo fej, bar kepet nem akart. Gondolom azert, mert sutott a nap es vakukent visszaverte volna a fenyt, mivel kopasz a srac. De mindenkepp szeretnek en is egy ilyen profilkepet, mint tied. Vagy 1500 ert raphotoshoppolnal 3.nak?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 13., kedd 17:20

Fenoo írta: Na legalább kiderült, hogy tényleg elírta a nevét. :lol:
Mondom én :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. július 13., kedd 17:19

Na legalább kiderült, hogy tényleg elírta a nevét. :lol:

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 13., kedd 17:18

Mickey írta:
aleksz írta:

De gondolj bele, eleg egy ilyen jatekosnak a sima szerzodes? Mindenhol repkednek a fizetesemelesek, meg azoknal is, akik nem erdemlik meg. Varane az elmult 2 evben boven sajat maga parodiaja, megis emelnenek a fizetesen. Erre itt van egy sajatnevelesu, csupasziv klasszis jatekosunk, aki, ha megkapna a lehetoseget egesz szezonban szelen, akar golkiraly is lehetne, Ronaldo orokebe lepve. En ugy vagyok vele, hogy 4-5 evig siman jo lenne egy Vinicius - Werner - Lucas tamadotrio. Mondjuk, azert Vinicius, ha kicsit pontosabb lesz a befejezeseknel ugy is utolerheti R9 aranylabdainak a szamat. Nem csak gyors, es minden csele ul, de meg agya is van a jatekhoz. Keves ilyen szelso van, talan Ribery ota nem is nagyon lattam ilyet. Egy szo, mint szaz, Pereznek most mar meg kell huznia magat, tul sok a szenny, ami a nyakaba borul, idos is… Egy ket rossz gondolat a legendainkrol, aztan mar is az oregek otthonaban talalja magat. Mondjuk azzal mentheti meg a menthetot, ha Calderon stilusara ramegy, na az a csavo kegyetlen jo elnok volt, tanulhatna tole Perez.
ez már erőltetett !
Az előző még egész jó volt, pláne raul bravoval.
ez már nem ül.

Ahany ember, annyi velemeny. En latom benne a potencialt. Miert anno te gondoltad volna, hogy Ozil-Adebayor-Dimaria tamado duo jo lesz?

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. július 13., kedd 17:16

Cringe.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 13., kedd 17:16

aleksz írta:
Mickey írta: Elvesztettem a fonalat....
Lucas, Raul Bravo, Ronaldo...aranylabda?

most ezt nem értem, de tényleg :hmmm:

szrk
Egyébként Lucas ( remélem arról van szó, aki most játszik itt....) kapott hosszabbítást, ha jól emlékszem. Honorálták a teljesítményét.
De gondolj bele, eleg egy ilyen jatekosnak a sima szerzodes? Mindenhol repkednek a fizetesemelesek, meg azoknal is, akik nem erdemlik meg. Varane az elmult 2 evben boven sajat maga parodiaja, megis emelnenek a fizetesen. Erre itt van egy sajatnevelesu, csupasziv klasszis jatekosunk, aki, ha megkapna a lehetoseget egesz szezonban szelen, akar golkiraly is lehetne, Ronaldo orokebe lepve. En ugy vagyok vele, hogy 4-5 evig siman jo lenne egy Vinicius - Werner - Lucas tamadotrio. Mondjuk, azert Vinicius, ha kicsit pontosabb lesz a befejezeseknel ugy is utolerheti R9 aranylabdainak a szamat. Nem csak gyors, es minden csele ul, de meg agya is van a jatekhoz. Keves ilyen szelso van, talan Ribery ota nem is nagyon lattam ilyet. Egy szo, mint szaz, Pereznek most mar meg kell huznia magat, tul sok a szenny, ami a nyakaba borul, idos is… Egy ket rossz gondolat a legendainkrol, aztan mar is az oregek otthonaban talalja magat. Mondjuk azzal mentheti meg a menthetot, ha Calderon stilusara ramegy, na az a csavo kegyetlen jo elnok volt, tanulhatna tole Perez.
ez már erőltetett !
Az előző még egész jó volt, pláne raul bravoval.
ez már nem ül.

petiamadridista

azért kárbonérót lehet berakom aláírásba :mrgreen: az helyén van
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. július 13., kedd 17:17-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 13., kedd 17:14

Mickey írta: Elvesztettem a fonalat....
Lucas, Raul Bravo, Ronaldo...aranylabda?

most ezt nem értem, de tényleg :hmmm:

szrk
Egyébként Lucas ( remélem arról van szó, aki most játszik itt....) kapott hosszabbítást, ha jól emlékszem. Honorálták a teljesítményét.
De gondolj bele, eleg egy ilyen jatekosnak a sima szerzodes? Mindenhol repkednek a fizetesemelesek, meg azoknal is, akik nem erdemlik meg. Varane az elmult 2 evben boven sajat maga parodiaja, megis emelnenek a fizetesen. Erre itt van egy sajatnevelesu, csupasziv klasszis jatekosunk, aki, ha megkapna a lehetoseget egesz szezonban szelen, akar golkiraly is lehetne, Ronaldo orokebe lepve. En ugy vagyok vele, hogy 4-5 evig siman jo lenne egy Vinicius - Werner - Lucas tamadotrio. Mondjuk, azert Vinicius, ha kicsit pontosabb lesz a befejezeseknel ugy is utolerheti R9 aranylabdainak a szamat. Nem csak gyors, es minden csele ul, de meg agya is van a jatekhoz. Keves ilyen szelso van, talan Ribery ota nem is nagyon lattam ilyet. Egy szo, mint szaz, Pereznek most mar meg kell huznia magat, tul sok a szenny, ami a nyakaba borul, idos is… Egy ket rossz gondolat a legendainkrol, aztan mar is az oregek otthonaban talalja magat. Mondjuk azzal mentheti meg a menthetot, ha Calderon stilusara ramegy, na az a csavo kegyetlen jo elnok volt, tanulhatna tole Perez.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég