Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4765
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. szeptember 20., hétfő 12:56

Pad'em írta: Real Madrid won again because of the fitness of the players. 14 of the 16 goals the team has scored this season were in the second half, and this indicates the readiness of the players. The Pintus method is working. @diarioas

Nagy erősítés volt a kopasz, az tuti. Ilyen rövid idő alatt, ilyen látványos eredményt elérni :salute:
Ennek az embernek elethosszig tarto szerzodest kell adni.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7170
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 20., hétfő 12:23

Real Madrid won again because of the fitness of the players. 14 of the 16 goals the team has scored this season were in the second half, and this indicates the readiness of the players. The Pintus method is working. @diarioas

Nagy erősítés volt a kopasz, az tuti. Ilyen rövid idő alatt, ilyen látványos eredményt elérni :salute:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. szeptember 17., péntek 8:20

Realista24 írta: Eduardo Romeu, vice-president of the economic department for Barcelona :

Kézfogás "The economic management of Florentino Perez? You just have to take your hat off for him, I have great admiration for this man."

Mondjuk itt mindenki jobban tudja nála, hogy hogyan is kéne csinálni. :mrgreen:
Magyarul fogott kezet, vagy mi? :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 17., péntek 7:11

Eduardo Romeu, vice-president of the economic department for Barcelona :

"The economic management of Florentino Perez? You just have to take your hat off for him, I have great admiration for this man."

Mondjuk itt mindenki jobban tudja nála, hogy hogyan is kéne csinálni. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 11., szombat 22:27

Realista24 írta: 🎙️ @MrAncelotti: "Ceferin's statements seem strange to me. If a club with 13 European titles is incompetent, then what are they?"
Most olvastam a meccs előtti Carlo interjút..
Gondolom a mondat után felállt, ledobta a mikofont, majd kisétált egy thug life dzsolával meg szemcsivel a fején.. :lol: :lol:
Imádom :salute:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 11., szombat 20:16

🎙️ @MrAncelotti: "Ceferin's statements seem strange to me. If a club with 13 European titles is incompetent, then what are they?"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. szeptember 4., szombat 14:55

Amit soha nem fog szamon kerni senki rajtuk. Covid miatt nem vizsgaljak. Erdekes. Persze ertem, hogy mindenkit, szponzorokat is erinthetett erzekenyen a jarvany, csak pont most kerult meg brutalisabb elonybe az olajbrigad. Es gond nelkul atmegy ez. Gusztustalan.

Nagyon remelem, hogy Mbappet semmivel nem tudjak ravenni a hosszabbitasra es pofara esnek a feneketlen penztarcajukkal.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 4., szombat 14:25

babaking írta: Azzal azért mindenki legyen tisztában, hogy Mbappé jövőre sem ingyen fog jönni. Hatalmas aláírási pénze és még nagyobb fizuja lesz (mint most lett volna). Nyilván nem 220-ba fog kerülni, de bőven közel lesz a 100hoz az aláírási pénze és a többletfizuja.
Ezzel szerintem mindenki tisztaban van, de inkabb o vigye haza a penzt, mint a PSG ffpjet balancoljuk ki.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 1., szerda 18:41

Atya, 120 millióért Lukakut venni. Inkább személyesen tanítanám meg Viniciust lőni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. szeptember 1., szerda 18:15

ANDS írta:
blekk13 írta:

Mbappen es Halaandon kivul nincs is olyan tamado akit Perez itt akar latni, rajtuk kivul nincs is igazabol olyan tamado akit megerne megvenni. Max Lautaro de o nem illene ide, meg az elobbi kettohoz kepest elmarad tudasban. Arra kell ramenni hogy jovo nyaron Mbappe es Halaand is itt legyen. Mbappe ha kibirja januarig h nem hosszabbit akkor ő jonni fog. Halaandot meg rajtunk kivul a pool,mu,psg,city is le akarja majd igazolni, ot nehezebb lesz ide hozni.
Tavaly ingyen lehetett volna leigazolni Cavanit.
Lukaku 120 ért váltott most klubot.
Szvsz mindkettő jobb, mint Mariano, vagy Jovic.
Ha megvettuk volna idén pl Lukakut, soha nem jönne ide Mbappe vagy Haaland. Arról nem is beszélve hogy rohadtul nem illik ebbe a csapatba.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 1., szerda 18:03

kodo írta:
babaking írta: Azzal azért mindenki legyen tisztában, hogy Mbappé jövőre sem ingyen fog jönni. Hatalmas aláírási pénze és még nagyobb fizuja lesz (mint most lett volna). Nyilván nem 220-ba fog kerülni, de bőven közel lesz a 100hoz az aláírási pénze és a többletfizuja.
Ez legyen a legkisebb gond.
Szerintem lehetnek még itt nehezito tenyezok,a psg nem fogja olbetett kezzel nézni hogy elvisszuk a legnagyobb értékét ingyen.
Olcsóbb lesz, mint most lett volna, a psg meg bármit csinálhat, minden MBappen múlik innentől. Aggódni teljesen felesleges is, izgulni még inkább, ha jönni akar, akkor vagy télen jön pénzért, vagy a nyár első napján érkezik "ingyen".

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. szeptember 1., szerda 17:53

babaking írta: Azzal azért mindenki legyen tisztában, hogy Mbappé jövőre sem ingyen fog jönni. Hatalmas aláírási pénze és még nagyobb fizuja lesz (mint most lett volna). Nyilván nem 220-ba fog kerülni, de bőven közel lesz a 100hoz az aláírási pénze és a többletfizuja.
Ez legyen a legkisebb gond.
Szerintem lehetnek még itt nehezito tenyezok,a psg nem fogja olbetett kezzel nézni hogy elvisszuk a legnagyobb értékét ingyen.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 1., szerda 17:34

Azzal azért mindenki legyen tisztában, hogy Mbappé jövőre sem ingyen fog jönni. Hatalmas aláírási pénze és még nagyobb fizuja lesz (mint most lett volna). Nyilván nem 220-ba fog kerülni, de bőven közel lesz a 100hoz az aláírási pénze és a többletfizuja.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. szeptember 1., szerda 17:29

6-os alá...
nálam még mindig karcsú a védelem. Carvajal üveg, LV felejtős, Vallejó vicc, Marcelo tata.
a tavaly Nacho és Militao mutatta a fukkot a kételkedőknek, idén is hasonlót várok. plusz Alaba megszerzése komoly erősítés.

a kp szerintem teljesen rendben van, remélem Ceba kicsit összekapja magát, inkább ő mint Isco; de utóbbi azért Carlo alatt sokat javulhat. Camavingaért pedig hatalmas piros pont.

elől nem értem, hogy nem sikerült takarítani. megint a nyakunk maradt a 2 pióca. nem hiszem el, hogy nincs valami apróbetűs rész a szerződésben, amivel Mariano és Jovic mehetett volna istenhírével... azon kívül marad a rózsafüzér morzsolás Benzemáért.
én örültem volna, ha a 2 semmiházi helyére érkezik valami rutinos róka, mint pl. Cavani vagy Aspas.

Mbappét sajnálom, de ez nem a vezetőség hibája.


Carloban bízok. benne látom a superpowert, hogy rebootol majd pár arcot.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
blekk13
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2021. május 5., szerda 15:33
Kedvenc játékosaid: Mbappe,Zidane,Cr,R9,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: blekk13 » 2021. szeptember 1., szerda 17:26

kiserik írta:
ANDS írta:

A kettőt hogy lehet különválasztani? Az igazolások a vezetőség munkájának eredménye...

Ha azt nézem, hogy ingyen jött Alaba, már jó.
Ramos sérült, meglátjuk, mennyit fog játszani Párizsban.
Varane el akart menni, ott nem volt a vezetőségnek beleszólása.

Cama szvsz megért 31- et, ha ez kellett ahhoz, hogy MBappe 220 helyett ingyen igazolható legyen 1 év múlva, mert akkor a klub spórolt 190 millió eurót.
Ancelotti szvsz jó húzás volt.
:
- nem igazoltunk támadót = nagy mínusz
Mbappen es Halaandon kivul nincs is olyan tamado akit Perez itt akar latni, rajtuk kivul nincs is igazabol olyan tamado akit megerne megvenni. Max Lautaro de o nem illene ide, meg az elobbi kettohoz kepest elmarad tudasban. Arra kell ramenni hogy jovo nyaron Mbappe es Halaand is itt legyen. Mbappe ha kibirja januarig h nem hosszabbit akkor ő jonni fog. Halaandot meg rajtunk kivul a pool,mu,psg,city is le akarja majd igazolni, ot nehezebb lesz ide hozni.
< Courtois-Alaba-Pau-Militao-Carvajal-Casemiro-Camavinga-Valverde-Mbappe-Vini-Halaand > #future22’

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 1., szerda 17:19

ANDS írta:
kiserik írta:
Persze, nem én akadtam ki, hogy mi ez a hurrá optimizmus. Van aki szigorúan az átigazolásokat értékelte (pl Kerlon) de van, aki a vezetőség munkáját (pl Füst).
A kettőt hogy lehet különválasztani? Az igazolások a vezetőség munkájának eredménye...

Ha azt nézem, hogy ingyen jött Alaba, már jó.
Ramos sérült, meglátjuk, mennyit fog játszani Párizsban.
Varane el akart menni, ott nem volt a vezetőségnek beleszólása.

Cama szvsz megért 31- et, ha ez kellett ahhoz, hogy MBappe 220 helyett ingyen igazolható legyen 1 év múlva, mert akkor a klub spórolt 190 millió eurót.
Ancelotti szvsz jó húzás volt.
Például:
- nem igazoltunk támadót = nagy mínusz
- a vezetőség nem herdálta el a pénzt valami b,c opcióra, miután a világklasszis alapanyag kiszemeltet 220 millió euróért sem adták el, akit így jövőre " ingyen" lehet megszerezni = nagy plusz

Minden attól függ, honnan nézem. Ha csak azt nézem, hogy ki jött, ki ment, akkor 2es alá, mert gyengült a keret, ha azt nézem, hogy mit hozott ki a vezetőség a lehetőségekhez képest, akkor viszont 8as.

Avatar
blekk13
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2021. május 5., szerda 15:33
Kedvenc játékosaid: Mbappe,Zidane,Cr,R9,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: blekk13 » 2021. szeptember 1., szerda 15:32

Jim írta: pozitív még az eddig leírtak mellett, hogy maradt a 2 saját nevelés Blanco és Miguel és jött hozzájuk Camavinga
épülhet a jövő csapata nagy sztárok nélkül is a következő nyárig :salute:

én bízom benne, hogy mindhárman kapnak több lehetőséget a szezonban
Miguel nagyol jol jatszik, rajta erezheto hogy bizonyitani akar, ez maradjon is igy. Camavinga meg remelem hogy soka jatek percet fog kapni, mert csak ugy fog fejlodni. Valverdevel a jo nagy jatekosai lehetnek kozepen.
< Courtois-Alaba-Pau-Militao-Carvajal-Casemiro-Camavinga-Valverde-Mbappe-Vini-Halaand > #future22’

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. szeptember 1., szerda 15:26

pozitív még az eddig leírtak mellett, hogy maradt a 2 saját nevelés Blanco és Miguel és jött hozzájuk Camavinga
épülhet a jövő csapata nagy sztárok nélkül is a következő nyárig :salute:

én bízom benne, hogy mindhárman kapnak több lehetőséget a szezonban

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 1., szerda 13:42

Realista24 írta:
kiserik írta: Megtévesztő a kérdés. Egyrészt az átigazolási szezon elég gyatra lett, szinte semmit nem erősödött a keret, másrészt a vezetőség elég jó munkát végzett a lehetőségekhez képest és főleg, ha a jövőbe tekintünk.
Semmi megtéveszto nincs benne ha az ember érti a kérdést.
Persze, nem én akadtam ki, hogy mi ez a hurrá optimizmus. Van aki szigorúan az átigazolásokat értékelte (pl Kerlon) de van, aki a vezetőség munkáját (pl Füst).

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2021. szeptember 1., szerda 13:34

Én egy kicsit azt érzem, hogy az idei átigazolási szezonunkat, csak jövő ilyenkor tudom értékelni. Ebben legnagyobb szerepe annak van, hogy nem látom mi lesz Mbappeval. Ha hosszabbít, akkor gyenge az idei évünk átigazolási szempontból, ha jövőre ingyen jön, akkor az ideit is jónak mondom. Én a nagy hype ellenére nem érzem nagy veszteségnek, hogy idén nem húztuk be. A jövő nyár fontosabb lesz, reményeim szerint több lesz a távozó és lehet egy hasonló nyarunk, mint mikor Karim, CR, Xabi Alonso, Kaká jött egy nyáron. Jövőre ez lehetne egy Mbappe, Haaland, Pogba! Akkor azt mondom, mindkét nyarunk megérte. :mrgreen: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég