Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 8., péntek 13:25

Ancelotti’s new challenge is winning back to back leagues - the last Real Madrid manager to do it was Beenhakker in 1989. Carlo never won back to back league titles as a manager. [marca]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. július 5., kedd 18:04

Realista24 írta: A Mallorca egyik utánpótlás kapusa ingyen igazolt hozzánk. Perez úgy döntött, hogy akkor is fizet érte, hogy amúgy nem kellett volna.

Ferran Quetglas (17), Spain's next big goalkeeping talent.
Jimnek, hogy jegyezze.
És a könyvelésben hogy fog megjelenni, két zsák Nokiás doboz? :lol:

Én amúgy örülök neki, de kegyetlenül nehéz egy kapusnak befutni, főleg Madridban.

Jézusom, most nézem Courtois 30 éves, hát minimum 5-el többnek néz ki. Viszont akkor 6-7 év is simán benne van még a top szinten.
És akkor Luninról még nem is beszéltem.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. július 5., kedd 6:11

Realista24 írta: A Mallorca egyik utánpótlás kapusa ingyen igazolt hozzánk. Perez úgy döntött, hogy akkor is fizet érte, hogy amúgy nem kellett volna.

Ferran Quetglas (17), Spain's next big goalkeeping talent.
Jimnek, hogy jegyezze.
Na, lecsekkoltam, elég komoly kis alapanyag, ha jó kezekbe kerül és fejben is rendben lesz top kapus lehet simán. Jó volt nézni a mozgását, a felépítése is parádé, főleg hogy még nőni is fog.
Reflex rendben, alapok stimmelnek, elég fürge. Remélem rendesen fognak vele foglalkozni.

Szintekkel jobb mint az az amerikai kapus, akinek olyan reakció ideje volt mint a mamámnak :lol: :lol: :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. július 5., kedd 0:31

Realista24 írta: A Mallorca egyik utánpótlás kapusa ingyen igazolt hozzánk. Perez úgy döntött, hogy akkor is fizet érte, hogy amúgy nem kellett volna.

Ferran Quetglas (17), Spain's next big goalkeeping talent.
Jimnek, hogy jegyezze.
helyes :salute:
azt hiszem már volt róla szó pár hete :hmmm:
mint az új Casillas, úgy harangozta be a spanyol sajtó :mrgreen:
meg van Courtois utódja reméljük :kalapos:

Blowfish
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2022. május 20., péntek 14:41

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2022. július 4., hétfő 23:39

Kerlon írta:
Realista24 írta: A Mallorca egyik utánpótlás kapusa ingyen igazolt hozzánk. Perez úgy döntött, hogy akkor is fizet érte, hogy amúgy nem kellett volna.

Ferran Quetglas (17), Spain's next big goalkeeping talent.
Jimnek, hogy jegyezze.
Amúgy ez nem lehet, hogy ilyen utánpótlás támogató pénz? Mármint mindig van ilyen részesedés és lehet valami minimum ez.

Mondjuk alapvetően szerintem nincs baj azzal, ha a nagyon gazdag csapatok tesznek pár ilyen gesztust.
Meg, mint pl a City, hogy 117 milliót fizet egy visesbekemért. :kalapos:
Nem olyan rossz az a visesbekem. Amint felmegy a pályára észrevehető, kéri, cipeli... még megtanul hozzá focizni, és meg is érte a citynek :roll:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. július 4., hétfő 20:44

Realista24 írta: A Mallorca egyik utánpótlás kapusa ingyen igazolt hozzánk. Perez úgy döntött, hogy akkor is fizet érte, hogy amúgy nem kellett volna.

Ferran Quetglas (17), Spain's next big goalkeeping talent.
Jimnek, hogy jegyezze.
Amúgy ez nem lehet, hogy ilyen utánpótlás támogató pénz? Mármint mindig van ilyen részesedés és lehet valami minimum ez.

Mondjuk alapvetően szerintem nincs baj azzal, ha a nagyon gazdag csapatok tesznek pár ilyen gesztust.
Meg, mint pl a City, hogy 117 milliót fizet egy visesbekemért. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 4., hétfő 20:14

A Mallorca egyik utánpótlás kapusa ingyen igazolt hozzánk. Perez úgy döntött, hogy akkor is fizet érte, hogy amúgy nem kellett volna.

Ferran Quetglas (17), Spain's next big goalkeeping talent.
Jimnek, hogy jegyezze.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. június 20., hétfő 20:17

Azon gondolkozom, hogy vajon tényleg Perez van-e ezeken a játékos bemutató képeken, aki tartja az új játékossal a mezüket vagy csak oda van vágva. :lol:

Lehetetlen, hogy az öreg évek óta uúgy néz ki full uazzal az arckifejezéssel. Az a félvigyor vagy mi. Teljesen uaz az arckifejezés, minden alkalommal :D

Konzerválódott már az évtizedek alatt.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. június 16., csütörtök 20:19

Tetszik nem tetszik, úgy hagyta az ajtót hogy ki tud majd bármit magyarázni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 16., csütörtök 18:39

haszi írta:
hehetheoriginal írta: Sztem eleg egyértelmű, hogy mappenek vege szamunkra.
Igy helyes, gerinctelen kiskocsogoknek nincs helye, apo is nyiltan utalt ra, hogy itt vannak bizonyos ertekek.
+1

Pontosan. Erről szólt nagyjából ez az egész bappás rész az interjúban, Perez külön ki is emelte:

🎙| Florentino Perez: "Real Madrid is open to those players who understand what this club means, there is no one above it."
Florentino Pérez: "Doors closed to Mbappé? The door is open to any player that understands Real Madrid and the greatness of this club, and that nobody is above the club. I still have affection for Mbappé." "

Összevissza terjeng mindenféle fordítás...de ezt láttam a legtöbb helyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. június 16., csütörtök 16:54

Szerintem ezt az Mbappes témát kicsit túlhúzta az öreg...Nyilván szóba kerül, de egyszerűbben, gyorsabban le lehetett volna keverni a témát, ez a szöveg, hogy "ez az Mbappe nem az én Mbappém", meg hirtelen megváltozott...kicsit mónika show jellege volt, ennél hűvösebben, tárgyilagosabban lehetett volna beszélni a dologról, meglepődtem Perezen, ennyi érzelmet nem szokott belevinni a nyilatkozatokba, szerintem nem is állt jól neki. De az benne volt, amiről írtam pár naőja , hete. Ha 3 év múlva úgy alakul, gond nélkül hozzuk. (mert az már az az Mbappe lesz...)

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. június 16., csütörtök 15:15

haszi írta:
hehetheoriginal írta: Sztem eleg egyértelmű, hogy mappenek vege szamunkra.
Igy helyes, gerinctelen kiskocsogoknek nincs helye, apo is nyiltan utalt ra, hogy itt vannak bizonyos ertekek.
+1

Pontosan. Erről szólt nagyjából ez az egész bappás rész az interjúban, Perez külön ki is emelte:

🎙| Florentino Perez: "Real Madrid is open to those players who understand what this club means, there is no one above it."
Szerintem is emögött a mondat mögött van az igazság. Mbappé a PSG-ben mindenki felett áll és ez itt nem fér bele. Itt a klub az első és az öreg ezt akarja megértetni mindenkivel. Tchouaméni ezzel tudott is azonosulni, nem hiába ez az interjú. Ezért akarta őt az öreg. De szerintem a többi igazolt játékosunk is az utóbbi időkben azonosulni tudott ezzel, még ha nem is nyilatkozta le olyan nyíltan mint a francia. Hazard is pl ezért nem lett kitéve, mert még mindig alá tudja ennek rendelni magát. Akiknek nem megy azok meg azért vannak itt, mert a szerződés még itt tartja őket, ha letelik az, utána kikopnak innen.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. június 16., csütörtök 12:00

___Samy___ írta:
p.csabi1 írta: Srácok le lesz fordítva az interjú és meg fog jelenni itt az oldalon?
Igen. A delutan folyaman kint lesz.
Köszi köszi! :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. június 16., csütörtök 10:47

p.csabi1 írta: Srácok le lesz fordítva az interjú és meg fog jelenni itt az oldalon?
Igen. A delutan folyaman kint lesz.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. június 16., csütörtök 9:31

Srácok le lesz fordítva az interjú és meg fog jelenni itt az oldalon?
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 16., csütörtök 9:19

hehetheoriginal írta: csak mikor a baszonegereink igaba teszik a beellmeccsen.
ezek a dumák paszmek. :lol: :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. június 16., csütörtök 9:15

Engedjétek el.

Nem csak ő létezik a világon.

A Pool is most igazolt egy 75 millió eurós csatárt. 3 év alatt sok minden történhet.

(Az mondjuk egy külön történet, hogy Tchouanemit nekünk az ÖSSZES portál lehozta szépen bruttóban 100 milliós igazolásnak, a Poolnál bezzeg odaírtá hogy 75 millió, ami 100-ra nőhet bónuszokkal. Igaz nálunk nagyobb esélyek vannak ilyen BL győzelmes bónuszokat teljesíteni :D )

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 16., csütörtök 8:58

Leszarom nyomorult kis kocsog soha nem akarom madridban latni, csak mikor a baszonegereink igaba teszik a beellmeccsen.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 16., csütörtök 8:50

Hát volt volt is egy mondat, hogy még mindig ragaszkodik mappéhoz.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 16., csütörtök 8:44

Egyértelmű szerintem is. Jelenleg ha maga az Emir és Macron szállítaná is át a gyereket és dobná be a Bernabeu kezdőkörébe ingyen, akkor is kibaszná Perez, de pár év múlva ha kicsit felnő és nem szopkodja majd a két állam szimultán simán nyitva lesz a kapunk elötte. Sajnos, nem sajnos. Remélem feltűnik más addig és nem lesz rá szükségünk.

Igazolások kapcsán meg megerősítette kb, hogy csak akkor jöhet valaki ha megy Asensio meg Jovic/Mariano.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 167 regisztrált és 0 vendég