Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 21., kedd 20:15

Nem vagy 1 optimista tag ezt lássuk be :lol: :lol:
Végülis utóbbi csapatokkal első évében behúzta a bajnokságot ami nem éppen azt jelenti, hogy nem produkálhat első évében :kivagyhe:

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 21., kedd 20:09

numberone1 írta:
R-l@nch írta: :lol: :lol: Ezt el is mentettem magamnak, öröm lesz előszedni december környékén
hat ez legyen a legnagyobb oromod az eletben. Tedd a hsz-t a karacsonyfa ala :lol:
Mert butaságokat írtok azért! Aki itt Ancelotti-tól szép focit vár egyből, az jobb, ha két évig nem ül le Real meccsre, ugyanis ez nem fog egyik pillanatról a másikra menni(más kérdés, hogy vele sztem soha, de ezt most hagyjuk). Az első és legfontosabb, hogy minimum 2-3 évet adjunk az új edzőnek, és teljes szabadkezet az igazolásokban. Minden egyéb csak ezután jön.
Mellesleg Carlo akkori Milanjaban Sevchenkok, Inzaghik rúgták a bőrt elől, nem Benzemak, Higuainek, és Seedorf-ok, Pirlok, Rui Costak osztogattak, nem Özilek, Di Mariak, Khedirak, ezt jó leszögezni.
Ha annyira éltetitek Carlo-t, bánom is én, jöjjön, de aki itt egyből eredményt és szép játékot vár meg remél, az nagyot fog koppanni állítom

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 21., kedd 19:56

Tádám írta:Ancelottitól én csak azért félek mert olasz.. Capellóval is bajnokok lettünk, aztán ment..
Ide látvány kell, foci, eredmények.
neked nem tetszettek azok a latvanyos gyozelmek Capello alatt? annal elvezetesebb meccseket mar reg lattam :lol:
szarabb volt a csapat mint most,de olyan forditasok voltak, h a fejemet fogtam. :zoldsalas:
egyebkent a 96-97-s Capello fele csapat nagyon is szepen focisztak. Neki koszonhettuk Seedorfot , Robi Carlost. Nagyon jo kis tamado foci volt akkor, es abban az idoben meg a bajnoksag is kiegyenlitettebb volt(igaz a barca gyengebb volt akkor)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 21., kedd 19:34

RaúlRealMadrid írta:
És? Itt volt az Spanyolországban? Nem. Ide is alkalmazkodni, mert nem lehet minden bajnokságban ugyanazt a taktikát nyomatni (kivéve ha űber-szuper-csúcsbiztos-mega-giga, de ilyen nincs...). :D
De most komolyan, miért kell barosmágokat írni? Ancelotti többféle felállást, taktikát is nyomat, nyomatott, legalább nézzél utána...

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 21., kedd 19:31

Anthony írta:
Tádám írta:Ancelottitól én csak azért félek mert olasz.. Capellóval is bajnokok lettünk, aztán ment..
Ide látvány kell, foci, eredmények.
Végülis csak 3 játékos lett aranylabdás a keze alatt, biztos ócska focit játszik :roll:
És? Itt volt az Spanyolországban? Nem. Ide is alkalmazkodni, mert nem lehet minden bajnokságban ugyanazt a taktikát nyomatni (kivéve ha űber-szuper-csúcsbiztos-mega-giga, de ilyen nincs...). :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 21., kedd 19:27

Tádám írta:Ancelottitól én csak azért félek mert olasz.. Capellóval is bajnokok lettünk, aztán ment..
Ide látvány kell, foci, eredmények.
Végülis csak 3 játékos lett aranylabdás a keze alatt, biztos ócska focit játszik :roll:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 21., kedd 19:21

Matt009 írta:A Milan nem vesztett a Calciopolival szinte semmit. Nem kellett sztárokat eladni, nem lettek eltiltva a BL-től...
Alapból pont levonással kezdték a 2006-2007-es szezont. :) Ráadásul nem is kevéssel. Azért ez rányomta a bélyegét az egész bajnokságra. Hiába tepertek, kb esélyük nem lett volna, még ha kiemelkedően jól szerepelnek. És ez még a következő évben is érződött szerintem, de lehet tényleg hülyeség ez, hiszen milyen semmiség egy ekkora bundabotrány, biztos nem befolyásolt semmit mentálisan. :D Nem is lettek eltiltva BL-ből, ennek örömére meg is nyerték abban az évben. :D Meg szerintem Shevchenko távozása éppen elég nagy érvágás volt a Milannak ott elöl...
Matt009 írta:Egy szem Inter volt az ellenfél élén (ha vakegér Ancelotti, akkor Mancini mi? vakpatkány?) Mancinivel...
Pont ez az, egyedül az Inter maradt tisztán, nekik nem kellett pontlevonással kezdeniük, mentálisan a toppon voltak annak tudatában, hogy nincsen Juventus, és a Milan is hendikeppel indított abban az évben.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 21., kedd 19:21

Ancelottitól én csak azért félek mert olasz.. Capellóval is bajnokok lettünk, aztán ment..
Ide látvány kell, foci, eredmények.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 21., kedd 19:18

Tádám írta:Jöjjön Heynckes egy évre, nyerjünk meg mindent.
Aztán jöhet Klopp, hogy felépítsen egy új Madridot! :D
Szerintem meg jöjjön Ancelotti, és maradjon hosszú évekig.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 21., kedd 19:18

Tádám írta:Jöjjön Heynckes egy évre, nyerjünk meg mindent.
Aztán jöhet Klopp, hogy felépítsen egy új Madridot! :D
Én is ezt szerettem volna, de az, hogy jönni akar az olasz nálam elég sokat jelent. Másik dolog, hogy inkább legyen Carlo 3 évig és tegyen le többet mint Mou bár bizom benne, hogy ha jól produkál tovább marad, mert ahogy nézem Perez is hosszú távra tervezne már edző téren és majd utána jöhet Klopp vagy akkor majd már akár Zizu is .

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 21., kedd 19:15

Jöjjön Heynckes egy évre, nyerjünk meg mindent.
Egy kicsit túl van misztifikálva az öreg...már ami a rövidtávú eredményességet illeti. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 21., kedd 19:14

És 2006 nyarán kirobbant botrány bélyegezte meg a soron következő bajnokságokat, én erre gondoltam, jó pár évig kihatással volt ez a csapatokra.
A Milan nem vesztett a Calciopolival szinte semmit. Nem kellett sztárokat eladni, nem lettek eltiltva a BL-től... Sőt, még a legfőbb riválisukat a Juvét el is takarították a futball palettáról jó 5-6 évre. Egy szem Inter volt az ellenfél élén (ha vakegér Ancelotti, akkor Mancini mi? vakpatkány?) Mancinivel...

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 21., kedd 19:06

Jöjjön Heynckes egy évre, nyerjünk meg mindent.
Aztán jöhet Klopp, hogy felépítsen egy új Madridot! :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 21., kedd 19:04

Matt009 írta: Ha te néztél volna akkor meccseket, akkor nem nekem kellene, hogy felvilágosítsalak.
a bajnoksagban is jo meccseket hoztak. ha neked nem tetszett egy Milan-Palermo meccs az nem azert volt mert a Milan beleszart, hanem mert a Palermo annyit tudott. Egyebkent amikor Kaka 15 golos szezonokat termelt, Seva 20 golosokat + Pirlo es Seedorf osztogatta a zsugakat, tovabba Cafu ronhangalt a szelen(Gattuso harcossaga)....szerintem eleg jo focit nyomtak a szezonokban a meccsek tobbsegeben.
A Chelseavel is eleg jo kis focit nyomattak, a BL dontoben jobbak voltak a MU-nal. nem lett belole cim az inkabb Anelkanak es Terrynek koszonheto.
R-l@nch írta: :lol: :lol: Ezt el is mentettem magamnak, öröm lesz előszedni december környékén
hat ez legyen a legnagyobb oromod az eletben. Tedd a hsz-t a karacsonyfa ala :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 21., kedd 18:59

Bizony, amekkora sztárnak képzeli magát Mourinho, hát Ancelottinak sem kell szégyenkezni. Három országban nyert bajnokságot, velünk meglehet a 4-ik is, nyert BL-t játékosként, és edzőként is.
A média szereti, a játékosok szintén, óriási taktikai tapasztalata van, ha a világ összes edzője elérhető lenne jelenleg számunkra, akkor is magasan az első jelöltek között kellene legyen a neve.

A nagy kérdés az, hogy kit fog irányítóként játszatni, és az a személy hogyan fog szerepelni. A többi már a szerencsén is múlik. Én örvendeni fogok, ha ő lesz az edzőnk.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 21., kedd 18:56

Matt009 írta:Tanulj már meg számolni ember. 2 db BL győzelme volt nem négy. A mikiegérkupának csak a szuperkupát és a vilégkupát tituláltam, amik csak egy újabb elnyerhető trófeák egy már megszerzett után.
Igyekszem mester, igyekszem. :D Én is azt írtam, hogy 2 BL győzelme volt.
Matt009 írta:Pont, hogy akkoriban néztem Milan meccseket, most már nem. Mikor még minden a SPORT1en ment, akkor tudtam nézni. De manapság már nem nyomok be egy streamet azért, hogy Milan meccset nézzek.
Láttam azt a Milant, a meccsek felén középen tömörülős lószart nyomattak, mindenféle ötlet nélkül. Aztán bumm villant Kaká vagy Sheva, vagy nem sikerült lesen felejteni Inzaghit és lett egy gól. Ez volt kb. a Milan játéka. Az olasz kiscsapatok tömörülésével semmit nem tudtak kezdeni. Sok pontot hullajtottak emiatt. A BL más tészta volt. Ott nem volt jellemző a betömörülő védekezés, és volt helyük játszani.
A BL-ben jobb arcát mutatta a Milan, de a bajnokságban a meccseik fele nézhetetlen volt.
Ha te néztél volna akkor meccseket, akkor nem nekem kellene, hogy felvilágosítsalak.
Akkor elnézést, én nem így emlékszem, nekem akkoriban tetszett a Milan játéka, de lehet csak az idő szépíti meg. :-)
Matt009 írta:Mourinho is rekord góllal és ponttal lett tavaly bajnok a Reallal, de mégis finnyáskodtak itt sokan az akkori játékunk miatt, megjegyzem néha jogosan...
Ez így van, de ha jól emlékszem arról volt szó, hogy mennyire volt sikeres a Chelsea-nél, nem arról, hogy milyen focit nyomatott. :D
Matt009 írta:A Calciopoli 2006 nyarán kezdődött. 2001-2006 között is egy szem bajnoki cím.
Mint említettem, az első éveiben nem volt könnyű dolga, de a második szezonjában már BL-t, a harmadikban pedig bajnokságot nyert a Milannal. Aztán jött két bajnoki idény, amikor a Juventus jobb volt (még ha bunda is volt), ezen nincs mit vitatni, akkoriban Capelloval jobbak voltak, mint a Milan. És 2006 nyarán kirobbant botrány bélyegezte meg a soron következő bajnokságokat, én erre gondoltam, jó pár évig kihatással volt ez a csapatokra.
Matt009 írta:mert a Milant megfosztották a címtől... A Juvét fosztották meg a 2005-ös és 2006-ostól.
Ezt én is tudom.
Matt009 írta:A Calciopoli nem lehet kifogás...
Hát pedig hidd el, még ha nehéz is, hogy nagyon sok mindent befolyásolt a Calciopoli...
De tényleg fölösleges vitázni, az érdemeit nem érdemes elvitatni, de ha neked ez jól esik, csak csináld. Ettől függetlenül egy kiváló edző, és méltó lehet a kispadra (nem véletlenül akarja Perez is). Ha ő is elbukik, akkor igazad lesz, hogy kár volt idehozni, de amíg be sem mutatkozik, addig nincs miről beszélni.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 21., kedd 18:54

Hát a Shevchenko, Inzaghi csatársornál nekem nem éppen a betömörülő foci rémlik :kivagyhe: ...
Bár ha olasz focit nézzük én ott Juvét pártolom jobban mivel én Zizut ott kedveltem meg és Buffont is, de elég sokat néztem Milan meccseket mikor ő volt az edző és elég pörgős focit nyomtak. Bár azt hozzátenném, hogy szegény Inzaghi akármilyen nagy küzdő és lelkes focista volt hasonló helyzetkihasználása volt mint a mi Pipitánknak :D .
Chelsea éveit nem nagyon néztem, de az a rekord lőtt gól meggyőző lehet. Most a psg-t meg összepakolták és egy friss csapatból szerintem kihozta a kihozhatót ( bajnok lett + bl negyeddöntő azért nem kis dolog 1 frissen össze rakott csapattal elég csak a City-t nézni..., és még ami ehhez tartozik, hogy megszorongatták a Barcát is ).
Az őszintét megvallva én Klopp-nak örültem-örülnék legjobban, de az utóbbi napokban meggyőzött az olasz. Az, hogy kijelentette, hogy jönni szeretne hozzánk úgy hogy itt kevesebbet kap és tudván, hogy itt azért most voltak bajok arra utal, hogy szeretne elérni valamit komolyat. Másik dolog, hogy valószinű, hogy szereti a klubbot és ez által alázatos a klubhoz és nem hiszem, hogy 1 önimádó valaki lenne mint Mou volt... Tapasztalt és ő maga is nagy focista volt ami megint 1 olyan dolog, hogy él, hal a fociért. Az ilyen dolgokat érdemes mérlegelni. Meg azért a Milannak milyen kerete volt meg most a Madridnak milyen kerete lenne ha az normálisan ki lenne használva (itt most Modric padoztatására gondolok).
Mindenesetre nálam tiszta lappal indul és az biztos, hogy mozgalmas nyarunk lesz, de azért azokat nem értem akik már megmondják mi lesz mikor még 1 edzést sem vezetett le :coffee:
Bizakodó vagyok vele kapcsolatban mert látszik, hogy céljai vannak a csapattal és várom mit fog alkotni. Majd ha szarul csinálja ráérünk szidni, de ez még odébb van...

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. május 21., kedd 18:43

Matt009 írta:A Calciopoli 2006 nyarán kezdődött. 2001-2006 között is egy szem bajnoki cím. És nem azért nem több, mert a Milant megfosztották a címtől... A Juvét fosztották meg a 2005-ös és 2006-ostól. Mivel a Milan is benne volt, ezért nem lehet arra sem fogni, hogy azért nem lettek bajnokok, mert a Juvét tolták. Tolták a Milant is rendesen. Csak Berlusconi több segget nyalt fényesre, mint Moggi, és ezért nem zárták ki a Milant. Ennyi az egész.

Ráadásul a 2007-es BL győzelem miatt még a 2007-es bajnokság megnyerésére sincs értelmes kifogása a Milannak. A Milan Ancelotti lelépésével egy időben kezdett mély gazdasági és játékosválságba süllyedni, míg Ancelotti volt az edző, addig nem nagyon adtak el sztárokat. A Calciopoli nem lehet kifogás...
A botrány volt 2006 nyarán, de éppen, hogy azelőtt voltak a bundázások. Itt csak arra gondoltak szerintem, hogy a Juve perkált többet a bíróknak. Mellesleg az egész olasz élmezőny benne volt, nem csak a Milan és a Juventus, de az Inter sem hiszem, hogy ártatlan volt.
Amúgy a Milannak sosem feküdt valamiért a bajnokság a 2000-es években, de én egy BL-t inkább szeretnék már látni. És én nem féltam Ancelottit ugyanis a PSG-vel és a Chelseavel is megnyerte a bajnokságot, lehet az olasz közegben egy éleas meccsekre belőtt cspatot tudott csak építeni.
Illetve a Milan sokáig tízessel játszott majd a folyamatos jó teljesítményért több tízest rakott Carlo a cspatba. Ellenben a PSG-ben nem próbált irányítókat csinálni ezért itt ezért is mehet majd neki jobban. (Ugye egy ember köré építeni egy szezon játékot elég kockázatos, ha valaki nem értené mire gondolok és a több 10es sem oldja meg ezt a problémát láthatólag)
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 21., kedd 18:23

Ja, hogy a BL-en kívül most már minden kupa mikiegér kupa?
Tanulj már meg számolni ember. 2 db BL győzelme volt nem négy. A mikiegérkupának csak a szuperkupát és a vilégkupát tituláltam, amik csak egy újabb elnyerhető trófeák egy már megszerzett után.
Meg ezen látszik, hogy nem nagyon néztél akkoriban Milan meccseket, mert akkor nem ezt írnád.
Pont, hogy akkoriban néztem Milan meccseket, most már nem. Mikor még minden a SPORT1en ment, akkor tudtam nézni. De manapság már nem nyomok be egy streamet azért, hogy Milan meccset nézzek.
Láttam azt a Milant, a meccsek felén középen tömörülős lószart nyomattak, mindenféle ötlet nélkül. Aztán bumm villant Kaká vagy Sheva, vagy nem sikerült lesen felejteni Inzaghit és lett egy gól. Ez volt kb. a Milan játéka. Az olasz kiscsapatok tömörülésével semmit nem tudtak kezdeni. Sok pontot hullajtottak emiatt. A BL más tészta volt. Ott nem volt jellemző a betömörülő védekezés, és volt helyük játszani.
A BL-ben jobb arcát mutatta a Milan, de a bajnokságban a meccseik fele nézhetetlen volt.
Ha te néztél volna akkor meccseket, akkor nem nekem kellene, hogy felvilágosítsalak.
sz.gergő írta:
Matt009 írta:És akkor még ne beszéljünk a sótlan játékról, amit a csapatai produkálnak. Ez a vakegér ide ne jöjjön.
Akkor te nem láttad a 2005-ös BL döntőt.
Megelőztél, de kb. ugyanezt gondolom. De ez a Vakegér 2.0 volt. A Vakegér 1.0 az a 2004-es La Corunai visszavágó. A Milan kiesett 4-1ről a Deporral szemben...
A Juventusnál lehet lebőgött, annak nem néztem utána, de a Chelsea-vel (ha jól tudom) rekord lőtt góllal lett bajnok 2010-ben, ami azért kiemelendő szerintem.
Mourinho is rekord góllal és ponttal lett tavaly bajnok a Reallal, de mégis finnyáskodtak itt sokan az akkori játékunk miatt, megjegyzem néha jogosan...
Nem feltétlenül volt könnyű egy olasz bajnokságot megnyerni, főleg, hogy amikor a Milanba ment, az a csapat éppen szét volt hullva... És 1-2 év alatt helyre tette a dolgokat. Aztán hogy csak 1 bajnokságot nyert a Milannal... nos ez valószínűleg a Calciopolinak köszönhető
A Calciopoli 2006 nyarán kezdődött. 2001-2006 között is egy szem bajnoki cím. És nem azért nem több, mert a Milant megfosztották a címtől... A Juvét fosztották meg a 2005-ös és 2006-ostól. Mivel a Milan is benne volt, ezért nem lehet arra sem fogni, hogy azért nem lettek bajnokok, mert a Juvét tolták. Tolták a Milant is rendesen. Csak Berlusconi több segget nyalt fényesre, mint Moggi, és ezért nem zárták ki a Milant. Ennyi az egész.

Ráadásul a 2007-es BL győzelem miatt még a 2007-es bajnokság megnyerésére sincs értelmes kifogása a Milannak. A Milan Ancelotti lelépésével egy időben kezdett mély gazdasági és játékosválságba süllyedni, míg Ancelotti volt az edző, addig nem nagyon adtak el sztárokat. A Calciopoli nem lehet kifogás...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. május 21., kedd 18:15

sz.gergő írta:A Chelseanél is az volt a feszte,hogy megvették Torrest és Ancellotti rá próbálta építeni a játékot de ez besült
Es megis ki gondolta volna, hogy a vilag egyik legjobb csatara (mert a liverpoolba f0sta a golokat, a valogatottba is jo volt) ilyen szinten be fog sulni? persze, hogy ra probalta epiteni a jatekot, mert hiaba volt az elejen rossz, gondolta hogy elobb utobb formaba lendul. hat nem jott be.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég