Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: fanático » 2015. február 4., szerda 1:55

sonic írta:
fanático írta:simán el tudom képzelni, hogy tényleg kaptunk a MU-től egy 150 milla körüli ajánlatot és ezt Perez sem akarja veszni hagyni, ehhez viszont az kell, hogy Bale minél több játéklehetőséget kapjon és minél nagyobb legyen körülötte az edzői hype.
Ebben nem ertem a logikat. Ha tenyleg kaptunk konkret szamszerusitett ajanlatot, akkor ahhoz hogy ne vesszen karba azt csak siman el kell fogadni. Trukkozni akkor kell ha erdeklodest akarunk generalni, de ha mar megvan az ajanlat es az megfelelo merteku, akkor mi szukseg ra?
Feltételezem, hogy mivel ez csak egy jelenlegi ajánlat (már ha van), és nincs semmilyen szerződés aláírva, ezért kedvezőbb alkupozícióba kerülne a United, ha Bale a kispadra szorulna és elvesztené az edzői bizalmat a szezon érdemi részére, ami már önmagában azt sugallná, hogy nem elég jó és nem tudja az elvárt szintet hozni. Ettől persze még ott lesz az a tény, hogy Angliában már bizonyított, és egyértelműen jobban fekszik neki az a stílus, de ilyen fiktív, jövőbeli jóslatokra, hogy majd mekkora császár lesz a walesi, ha újra visszatér, nem hiszem, hogy kipengetnének 150 millió eurót. Szóval én úgy gondolom, hogy ebben az esetben nekünk kellene engedni, ha el akarjuk adni és nem biztos, hogy Perez ezt megkockáztatná.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 4., szerda 1:31

fanático írta:simán el tudom képzelni, hogy tényleg kaptunk a MU-től egy 150 milla körüli ajánlatot és ezt Perez sem akarja veszni hagyni, ehhez viszont az kell, hogy Bale minél több játéklehetőséget kapjon és minél nagyobb legyen körülötte az edzői hype.
Ebben nem ertem a logikat. Ha tenyleg kaptunk konkret szamszerusitett ajanlatot, akkor ahhoz hogy ne vesszen karba azt csak siman el kell fogadni. Trukkozni akkor kell ha erdeklodest akarunk generalni, de ha mar megvan az ajanlat es az megfelelo merteku, akkor mi szukseg ra?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: fanático » 2015. február 4., szerda 0:32

dzsi91 írta:Én is felkaptam a fejem a "BBC mindig kezd" mondaton...de ha belegondolunk, nem minden játékosnak tesznek jót a kritikák,úgy értem,hogy van akit bíztatni kell,nem pedig lebaszni.Benzema tuti az előbbi,Cé egy állat,Baleről viszont nem tudjuk,hogy melyik tipus,könnyen lehet,hogy őt is dorgálni kell,ezért jönnek az ilyen nyilatkozatok ancelottitól.Ő ismeri a játékosait,ő tudja kire hogyan kell hatni.

Én úgy gondolom,hogy a címvédésre csak és kizárólag egy top formában lévő bbc-vel van esélyünk, és úgy látom Carlo is így gondolja,talán ezért erőlteti Ennyire Bale-t,bizik benne hogy tavaszra formába lendül.
Én úgy vagyok már Ancelotti nyilatkozataival, hogy semmit nem tudhatunk meg belőlük, hiába csűrjük-csavarjuk a szavait. Ez kismilliószor bebizonyosodott már. Nekem már maga az gyanús, hogy ekkora kampány folyik Bale játéka mellett, simán el tudom képzelni, hogy tényleg kaptunk a MU-től egy 150 milla körüli ajánlatot és ezt Perez sem akarja veszni hagyni, ehhez viszont az kell, hogy Bale minél több játéklehetőséget kapjon és minél nagyobb legyen körülötte az edzői hype. Persze az is lehet a dolog mögött, hogy már a spanyol sajtó is rászállt a teljesítménye miatt, és pusztán nem akarják, hogy emiatt visszaessen fejben, de ennél gyengébben aligha tudna játszani. Ráadásul Ancelotti azt is kiemeli, hogy mennyire szereti a jobb oldalt, mert ott több lehetősége van lőni. Ez mind szép és jó, de már távoli lövésekkel sem próbálkozik az emberünk, helyette görcsösen erőlködik, és mintha próbálná bizonyítani, hogy itt helye van Madrid habfehér oldalán. Korábban is leírtam már, de most is tartom, hogy nekem ez az egész sztori bűzlik. A rengeteg Reus pletyka, a többszörösen lehozott 150 milliós hír, ez a rengeteg védőbeszéd Bale mellett, és ha jól emlékszem, még szerződéshosszabbításos pletykát is szellőztettek már meg vele kapcsolatban. (ennek aztán végképp nem látnám értelmét 2 szezon után). Nehezen tudom elképzelni, hogy Perez ne kapna vérszemet, amennyiben 60 millió eurót nyerhetne rajta (vagy bármennyit, legyen az akár "csak" 10), még akkor sem ha úgymond ezzel "beismerné" a tévedését, ami szerintem nem helytálló, mert 4 kupát meg jó néhány gólt/gólpasszt plusz egy nyereséges üzletkötést nem kell megmagyarázni sehol.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 4., szerda 0:10

Én is felkaptam a fejem a "BBC mindig kezd" mondaton...de ha belegondolunk, nem minden játékosnak tesznek jót a kritikák,úgy értem,hogy van akit bíztatni kell,nem pedig lebaszni.Benzema tuti az előbbi,Cé egy állat,Baleről viszont nem tudjuk,hogy melyik tipus,könnyen lehet,hogy őt is dorgálni kell,ezért jönnek az ilyen nyilatkozatok ancelottitól.Ő ismeri a játékosait,ő tudja kire hogyan kell hatni.

Én úgy gondolom,hogy a címvédésre csak és kizárólag egy top formában lévő bbc-vel van esélyünk, és úgy látom Carlo is így gondolja,talán ezért erőlteti Ennyire Bale-t,bizik benne hogy tavaszra formába lendül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 3., kedd 20:26

A sablonoktól kissé eltérő volt ez az interjú,megpróbálok a sorok mögé nézni,persze a magam módján csak.
Ancelotti:

Carlo Ancelotti a Sevilla elleni mérkőzés előtt állt a média képviselőinek rendelkezésére.

A legfontosabb meccs a holnapi, nem a hétvégi derbi

Ez egy jó mondat,ezzel segíti a csapatot.

Növelhetjük az előnyünket a riválisainkkal szemben, ezért a lehető legjobb csapatot küldöm fel a pályára.

Mindig a legjobb csapatot kell felküldeni.

A bajnokság csak a legvégén dől majd el, ahogy az elmúlt szezonban is. Fontos, hogy legyen egy kis előnyünk, de ez még nem döntő fontosságú.”

De,ezek döntő fontosságúak....és ezt is kell sugallni.


“A Sevilla veszélyes csapat, mert minőségi játékosaik vannak és nagyon versenyképesek. A csapat nagyon jól szervezett, olyan játékosokkal, akik a kontrákban is jók, mint Bacca és Aspas, ráadásul ők a labdatartásban is kiválóak. Nagyon jól presszionálnak. Remek harc lesz a negyedik helyért a Valencia, Sevilla, Villarreal, és talán a Málaga között.”

Én ennyivel a vége előtt nem mernék a negyedik helyre jósolni,kicsit sem eshet jól ezeknek a csapatoknak,és jobban vértezik majd magukat ellenünk,mivel van még eléggé esélyük a 3. helyre is akár.



A formációról: “Ez nem olyan bonyolult. Megpróbálunk két négyes sorral védekezni, és hárommal támadni.

Ezt észrevettük. Ez oké.


Ezt a rendszert a Barca ellen kezdtük el használni a kupában, aztán folytattuk a Bayern és az Atletico ellen is. Néha változtatunk ezen és 4-3-3-ban védekezünk, ha az ellenfél szélső védői nem helyeznek ránk nagy nyomást.

Ennyire nem adnék tippeket.....talán kicsit már sok infó.


Azonban minden a játékosok tulajdonságaitól függ.” Bale: “Mindent belead, hogy segítse a csapatot. Az elmúlt évben remekül tette a dolgát, minden döntőben gólt szerzett. Fantasztikus szezonja van, és nyugodtak vagyunk, mert jól teszi a dolgát. Nem hiszem, hogy hallotta a füttyszót a Sociedad ellen, sok szép dolgot csinált, ami tetszett a közönségnek. Szeret a jobb oldalon játszani, mert akkor több lehetősége van lőni. Elől minden pozícióban tud játszani.

Eléggé érdekes meglátások....alapvetően nem ad bele mindent,jópár meccsét láttam korábban,nagyon szokott menni,akarni.....ez itt semmi ahhoz képest. Ez a szezon fantasztikus? Akkor elnézést minden madridista nevében.



Ha C. Ronaldo, Benzema, és ő játékra készek, akkor mindig ők játszanak majd. Efelől nincs kétségem.”

Na ezt nagyon nem szabadott volna. Eleve inkább fenn kell tartani a versenyt házon belül is,ezzel azt mondja ki,ha egészséges vagy,tehetsz bármit Te fogsz kezdeni...........arról nem beszélve,hogy egy ilyen kinyilatkoztatás bezár kapukat egy gondolkodó Reus vagy más előtt.


A korai kapott gólok: “Ez nem az elvégzett munkán múlik, ez inkább fejben dől el, azonban fejlődnie kell a koncentrációnknak a meccsek elején.

Ezt láttuk,ez edzői hiba. Itt jött ki,hogy nem fáradt a csapat,hanem dekoncentrált és fegyelmezetlenebb a kelleténél.



Ezt meg kell értenünk, és a holnapi meccset máshogy kell kezdenünk majd, mint az elmúlt találkozókat. Még akkor is, ha a bekapott gólokra mindig jól reagáltunk.

Rossz közlés,ezzel megint azt mondja,nem feltétlen baj ha gólt kapunk mert jól reagáljuk le.......egy fenét,nagyon nagyon nagy baj.

” James és Marcelo egy lapra az eltiltástól: “A csapat többé kevésbé megváltozik majd a Sociedad ellenihez képest. Coentrao nem játszhat, mert van egy kis problémája, ezért nem lesz a keretben holnap. Pepe és Cristiano sem játszhatnak. Lucas Silva ott lesz a padon, szükség esetén beállhat.”

A felsoroltak az socik ellen sem voltak.Változni fog kicsit a csapat? Miért kellene?


Chicharito: “Itt maradt velünk, hiszen azért igazoltuk le, mert szükségünk volt rá.

Szükség volt rá,mint autóban a pótkerékre,ez rendben van,hiszen ha kidurran egy kerék,még lehessen továbbmenni.


Illarra: “Nincs rajta nagyobb nyomás, ha a Bernabéuban játszunk. Az elmúlt évben voltak problémái a beilleszkedéssel, de most már rendben van. A Sociedad ellen először nem találta a ritmust, de aztán az egész csapat fejődött.

Illarra egy töltelék lett itt sajnos. CA nem számol vele.

A Benzema által használ stimulációs dresszről: “Tudjuk, hogy használja ezt egyszer a héten, de jobban meg kell vizsgálnunk ezt a rendszert, mielőtt mindenki alkalmazni kezdené.”

A dressz hatását a mellbimbóján lehetett látni,eléggé kiállt.

Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 27., kedd 15:08

Isco már bizonyította, hogy elől mennyire veszélyesen tud játszani...
Ahogy középen is, sőt, igazából pont ott volt az, ahol a legtöbb jó meccsét hozta. Persze többször is volt lehetősége ott játszani.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 27., kedd 15:03

CS0ki írta:
és iscónak se ott kellen játszania. félpályán nehéz varázsolni. ha azokat a cseleket a kapu előtt tolná sokkal eredményesebbek lennénk.
Csak azok a cselek nem biztos, hogy ugyanúgy meglennének elöl. Minél hátrébb vagy, annál könyebb elvinni az ellenfél mellett, mivel ott mások a motivációk, nem ugyanannyi hely van, stb.
Isco már bizonyította, hogy elől mennyire veszélyesen tud játszani...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 27., kedd 14:14

és iscónak se ott kellen játszania. félpályán nehéz varázsolni. ha azokat a cseleket a kapu előtt tolná sokkal eredményesebbek lennénk.
Csak azok a cselek nem biztos, hogy ugyanúgy meglennének elöl. Minél hátrébb vagy, annál könyebb elvinni az ellenfél mellett, mivel ott mások a motivációk, nem ugyanannyi hely van, stb.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 27., kedd 11:48

tibi18 írta:
Én azon akadtam ki, hogy 1-1n-él a 80. percig nem küldött be támadót Ancelotti.
Ennél engem sokkal jobban idegesít, ha 3-0 / vagy bármilyen biztos vezetésnél is csak a 80. perc körül kezd cserélni..

Lefutott meccsen nem tudom miért nem lehet pihentetni/ több játékpercet adni a cseréknek...
Milanban is ezt csinálta.Addig amíg valamelyik le nem sérült,és alap volt,az nyomta.Gattuso-Pirlo lenyomott egy szezonban 50 meccset.... nem meglepő a mester itteni munkamódszere sem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. január 27., kedd 11:25

Én azon akadtam ki, hogy 1-1n-él a 80. percig nem küldött be támadót Ancelotti.
Ennél engem sokkal jobban idegesít, ha 3-0 / vagy bármilyen biztos vezetésnél is csak a 80. perc körül kezd cserélni..

Lefutott meccsen nem tudom miért nem lehet pihentetni/ több játékpercet adni a cseréknek...

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. január 27., kedd 11:21

Én azon akadtam ki, hogy 1-1n-él a 80. percig nem küldött be támadót Ancelotti.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 27., kedd 11:16

Ez igy szep es jo, de nezzuk mar meg azt is, hogy melyik csapat hany meccset jatszott a szezonban.

Real 34 meccs
Chelsea 34 meccs
Atletico 33 meccs
Juventus 28 meccs
Barcelona 31 meccs
Bayern 26 meccs


Az mar erdekesebb adat lenne, hogy a lehetseges jatekido hany szazalekat toltotte a palyan az a 11 jatekos.
76,86% Juventus
76,44% Real
76,24% Bayern
72,29% Atletico
71,92% Chelsea
64,48% Barcelona

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. január 27., kedd 10:20

Realista24 írta:
RealRaúl77 írta:Természetesen.
Ebben bízok én is.
Aztán majd meglátjuk változik-e valami LucasSilva érkezésével
Egyébként, ha mindenki egészséges, akkor Lucast ki is lehet venni a képletből, úgyis elégnek kell lennünk tavaszra.
6 poszt, 8 ember.
Kroos, Modric, Isco, James
Bale, CR, Karim, Jesé.
Ez a nyolc olyan szépen variálható papíron, hogy jó ránézni, még akkor is, ha egyik másik játékosnak megvannak a korlátai, de adott rendszerben tökéletesen működhet(ne).
más kérdés, hogy dzsémsz egy használhatatlan faék, és iscónak se ott kellen játszania. félpályán nehéz varázsolni. ha azokat a cseleket a kapu előtt tolná sokkal eredményesebbek lennénk.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 27., kedd 9:33

Jesé mehet támadó cserének, Lucas védekezőbb kp, James támadóbb kp.. Szóval ha úgy alakul még Lucas is lehet fontos csere... Kell is a 3
Védelemmel meg nincs gond.

De ki tudja Modric mikor tér vissza..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 27., kedd 9:27

RealRaúl77 írta:Természetesen.
Ebben bízok én is.
Aztán majd meglátjuk változik-e valami LucasSilva érkezésével
Egyébként, ha mindenki egészséges, akkor Lucast ki is lehet venni a képletből, úgyis elégnek kell lennünk tavaszra.
6 poszt, 8 ember.
Kroos, Modric, Isco, James
Bale, CR, Karim, Jesé.
Ez a nyolc olyan szépen variálható papíron, hogy jó ránézni, még akkor is, ha egyik másik játékosnak megvannak a korlátai, de adott rendszerben tökéletesen működhet(ne).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 27., kedd 9:23

Ha teljesen meg lenne elégedve a cserékkel akkor nem igazoltunk volna a kp-ra télen...
Természetesen.
Ebben bízok én is.
Aztán majd meglátjuk változik-e valami LucasSilva érkezésével
Meg kell nézni posztonként.
Casillas alap
Ramos-Pepe nála a világ legjobb duója
A két szélső védő néha kap kimenőt.
CRnek, Jamesnek és Bale-nek ilyen olyan okok miatt kötelező játszania.
Kroosnak és Karimnak nincs olyan helyettese, akire Carlo rá merne bízni 10-20 percnél többet.

Modric visszatérésével és ha Lucas belerázódik akkor viszont nincs kifogás.

James, Kroos, Modric, Isco, Lucas, ez öt ember három posztra. És akkor a BBC-t is bőven meg lehet forgatni/bontani. 4-4-2-be, 4-3-3-ba Bale nélkül. Remélhetőleg Jesé hozza azt, amit sokan várnak tőle, és akkor bőven rendben leszünk.
Ebben van valami.
Igazából kb azon múlott az egész, hogy Illarrában nem bízott, előre meg nem volt kb senki + Modric kivált...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 27., kedd 9:22

RealRaúl77 írta:Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi áll ennek a hátterében.. valószínű sosem tudjuk meg.
Nem hinném, hogy Carlo ennyire begyöpösödött lenne, hogy csak és kizárólag azt a 11 embert akarná játszani, amikor csak lehet..
Másik meg, hogy miért nem cserél időben? Vagy miért nem próbál változtatni valamin, ha épp 2 hónapja gödörben vagyunk?
Nekem kicsit falsnak tűnik az adat egyébként, vagy most hogy nincs Modric, Isco tekinthető alapkezdőnek?

Meg kell nézni posztonként.
Casillas alap
Ramos-Pepe nála a világ legjobb duója
A két szélső védő néha kap kimenőt.
CRnek, Jamesnek és Bale-nek ilyen olyan okok miatt kötelező játszania.
Kroosnak és Karimnak nincs olyan helyettese, akire Carlo rá merne bízni 10-20 percnél többet.

Modric visszatérésével és ha Lucas belerázódik akkor viszont nincs kifogás.

James, Kroos, Modric, Isco, Lucas, ez öt ember három posztra. És akkor a BBC-t is bőven meg lehet forgatni/bontani. 4-4-2-be, 4-3-3-ba Bale nélkül. Remélhetőleg Jesé hozza azt, amit sokan várnak tőle, és akkor bőven rendben leszünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 27., kedd 9:20

Ha teljesen meg lenne elégedve a cserékkel akkor nem igazoltunk volna a kp-ra télen...

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 27., kedd 9:16

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi áll ennek a hátterében.. valószínű sosem tudjuk meg.
Nem hinném, hogy Carlo ennyire begyöpösödött lenne, hogy csak és kizárólag azt a 11 embert akarná játszani, amikor csak lehet..
Másik meg, hogy miért nem cserél időben? Vagy miért nem próbál változtatni valamin, ha épp 2 hónapja gödörben vagyunk?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 27., kedd 9:14

Pláne ùgy, hogy meghatározó játékosok hiányoznak...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég