Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 11., szerda 0:31

Bocs a duplaert.
RealRaúl77 írta:Ellenben amellett több érv szól, hogy ez felsőbb utasítás. Pénz, marketing, 100 millió. Anyámkínja. Itt lenne magyarázat.

Persze az ember hajlamos azt látni, gondolni inkább, amire talál magyarázatot, könnyebben hisz abban, ami kényelmesebb. De magyarázzátok meg már nekem, és tényleg őszintén kíváncsi vagyok, hogy aki szerint ezt Carlo csinálja, szerinte mi a fasz is folyik itt egyáltalán. Mert felfogni ésszel én nem tudom. Kategorikusan elutasítani sem akarom, mert kb semmi az, amit az ottani eseményekből tudunk. Csak találgathatunk, de egyszerűen nem látok épeszű magyarázatot arra, hogy ha Carlo a ludas, akkor mégis mi a tökömet csinál..
De ez hogy? Milyen erv szol? Azok csak feltetelezesek, ellenben az hogy a jatekunk egy darab fos es Ancelotti az edzonk es ez bizony az edzo hataskore az teny. Igen az emberek hajlamosak azt elhitetni magukkal hogy nem az edzo a hibas, mert az sokkal kenyelmesebb hogyha az elnokre fogunk mindent. Az edzonk szep es okos, raadasul a Real utobbi evtizede miatt kialakult mindenkiben egy felsz, hogy az edzot megkerdojelezni, bantani, az nem jo, mert rosszat tesz a csapatnak, volt mar eleg edzokeringo, stb. Ellenben az elnok egy goreny, ora lehet szart dobalni barmifele tenyszeru bizonyitek nelkul, ugyis utalja mindenki, meg elfogadott dolog hogy minden az o hibaja.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 11., szerda 0:30

Én is sokáig védtem bíztam benne,hogy egy éven át nem lehet ezt a fost nyomatni,de ugynézki ő képes rá.Minimum padra kell vágni a levante ellen,megpróbálni a 4-4-2t és a classicon nem is tudom... Ami biztos,hogy ha nyerni akarunk Barcelonában megint a jó öreg Joséhoz kell visszanyulni,kontrafocival jó védekezéssel simán megcsaphatjuk őket,ha barmi massal próbálkozik Ancelotti akkor vége.Az a baj ,hogy hianyzik James és még így is bélát nyomatnám inkább mint Jesét(de már magam sem tudom).De annyira minden ellenünk szól,hogy megcsapjuk őket,érzem :D aztán ha nem akkor maradt a címvédés,egy hónap van rá összeszedni a csapatot.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. március 11., szerda 0:23

Ramos és James kell még. A kolumbiai visszatérésével látok esélyt Bale padozására, talán a pénz győz, és aranytojást ki lehet cserélni aranytojásra. Modric amúgy felpörgette a középpályát, szóval látszódott a fény az alagút végén. Levante ellen kíváncsi leszek.

Most már tényleg úgy érzem, hogy Bale a legnagyobb problémánk, mert nem elég, hogy végig 10 emberrel játszunk miatta, amikor hozzá kerül a labda és támadunk, akkor elakad rajta minden. Őt kell eltávolítani és feljavulhatunk. Bár már ilyen szar játék után azon se lepődnék meg, ha a Barca ellen duplázna, csak hogy mutassa a fukkot. :mrgreen: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 11., szerda 0:18

Az nem lehet hogy most egy olyan helyzetbe kerult a csapat amivel Carlo nem tud mit kezdeni? Nincs ra megoldasa. Nem tudja kezelni. Satobbi.

Minden fasza volt, mentunk mint a mergezett eger, Carlo hozzatette amit tud. Most jott egy godor (aminek kiasasaban Ancelotti tevekenyen reszt vett, gondoljunk csak a cserek menedzselesere, a kezdok szarra jatszatasara), defektet kaptunk, az edzonk meg elfelejtett figyelni mikor a kerekcseret tanitottak.

Szerintem.


Van ilyen, a legjobb edzo sem tudhat mindent csillagos otosre. Lassan muszaj lesz ezzel szembenezni, mert mar honapok ota nem tud semmit reagalni az olasz. De legyen. Tegyuk fel Perez megszabja neki hogy Bale jatsszon. Ettol fuggetlenul is latszania kellene hogy csinal valamit az edzonk a szar ellen amit hetrol hetre latunk. Hogy valamit probal, mert nehogy nehogy mar egyetlen jatekosra fogjuk hogy az edzonk teljesseggel nincs kepben, es csak csuszunk lejjebb es lejjebb. Nehogy mar a Walesi miatt teljesitsen a beka segge alatt 1-2 jatekostol eltekintve mindenki a csapatbol. Ezt ti sem gondoljatok komolyan.


Ha nem is tudja a megoldást, akkor nem az az első, hogy megpróbál kitalálni valamit? Ugyanazt nyomatja hetek, hónapok óta, és folyamatosan csúszunk le.. Ezt nem látja? Ennyire fogalmatlan lenne?
Volt itt par napja nagy vita, akkor egy Milanos kollege leirta itt a velemenyet. Szepen elmondta hogy ami most nalunk folyik az kisertetiesen emlekeztet Ancelotti ottani tevekenysegere. Csontra ugyanezeket a hibakat kovette el. Ha megindult a csapat a lejton akkor szevasz volt. Nem forgatta keretet, bebetonozott szarrajatszatott kezdok, leepitett es nem hasznalt kiegeszitok. Nevetseges es kesoi cserek meccs kozben, es meg lehetne sorolni. Biztos ott is Perey tartotta a fejehez a pisztolyt.

A BL-jeit meg sosem vitattam el es soha nem is fogom, de egy BL gyoztes edzonek nem lehetnek hibai? Aki BL-t nyer az mindentudo? Akkor Pep kozelebe sem kerult volna a BL serlegnek mert 2szer annyi a hianyossaga mint az erenye. Nem kell itt parhuzamot vonni, meg osszeegyeztetni. Megnyert 3 BL-t most meg fogalma nincs mit kezdjen. Ebben mi olyan hihetetlen?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 11., szerda 0:10

sonic írta:
csabi87 írta:Szerintem most fog kiderülni a következô két meccsen,hogy Ancelottinak parancsolnak vagy nem.
Ha Balet leülteti vagy rendszert vált akkor Perez valószínüleg beszart a rossz eredményeket és játékot látva,és újra az olasz lesz a góré ha meg nem változik semmi akkor egyértelmû hogy ki van a dolog mögött szerintem.
Olyan nincs hogy egy Carlo Ancelotti aki ráadásul nem is akármilyen tapasztalattal és tudással rendellezik ilyen nyilvánvaló hibát vagy hibàkat ne vegyen észre.

:lol:

Ez annyira vicces hogy senkinek veletlenul sem fordul meg a fejeben, hogy Ancelotti magatol csinalja ezt a fost, es senki nem mondja neki. Hiaba ez talan a legvaloszinubb opcio, eleve elkonyveljuk hogy nem igy van...

Ha szarul jatszunk akkor Pereznek a qrva anyjat, ha jol jatszunk akkor Ancelotti zsenialis edzo.


Nem birom..
Én csak azt nem értem, hogy ezt Carlo miért erőltetné. Hogy nem látja, hogy ez fos? De most őszintén? Ha nem is tudja a megoldást, akkor nem az az első, hogy megpróbál kitalálni valamit? Ugyanazt nyomatja hetek, hónapok óta, és folyamatosan csúszunk le.. Ezt nem látja? Ennyire fogalmatlan lenne? És az a 3 bl valóban csak az univerzum, meg karma, meg a jó hívői tevékenység, vagy mittudom én milyen felsőbb erőé, csak nem Carlo érdeme lenne? Nekem ezt nehéz összerakni. Felfogni. Hogy ha tényleg ő ilyen fogalmatlan, akkor mégis miért? Hogy lehet ennyire tehetetlen? Azt senki ne mondja, hogy meg van elégedve és/vagy arra vár, hogy majd magától megoldódik, és hogy nem próbál meg valamit eszközölni. Láthattuk ezerszer, igaz főleg tavaly, hogy ha valami kaki van, akkor elkezdett kísérletezgetni, megpróbált kitalálni valamit. Idén meg semmi. Csak ül a tökén, és néz. Ez nekem kicsit fura.

Ellenben amellett több érv szól, hogy ez felsőbb utasítás. Pénz, marketing, 100 millió. Anyámkínja. Itt lenne magyarázat.

Persze az ember hajlamos azt látni, gondolni inkább, amire talál magyarázatot, könnyebben hisz abban, ami kényelmesebb. De magyarázzátok meg már nekem, és tényleg őszintén kíváncsi vagyok, hogy aki szerint ezt Carlo csinálja, szerinte mi a fasz is folyik itt egyáltalán. Mert felfogni ésszel én nem tudom. Kategorikusan elutasítani sem akarom, mert kb semmi az, amit az ottani eseményekből tudunk. Csak találgathatunk, de egyszerűen nem látok épeszű magyarázatot arra, hogy ha Carlo a ludas, akkor mégis mi a tökömet csinál..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 10., kedd 23:55

Nevetséges, hogy hat éve kell nézni a balf.szkodását azért, mert Perez a "fiaként tekint rá".
20 gólnál jár idén, meg 10 feletti gólpassznál. Ki kéne neked a helyére, mesélj már fiatal barátom. Ekézheted némelyik korábbi szezon miatt, de most ne mókázzál már, hogy kiemelsz egy embert, ráadásul olyat, aki húszat rúgott. Tudom Cavani már negyvennél járna, Falcao meg már ötvennél...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. március 10., kedd 23:51

Ha magától csinálná akkor nem nyertünk volna vele Bl-t szerintem.Meg nem lett volna egy olyan ôsz ahol sorra hozta a csapat a meccseket ráadásul még a tavalyi játékot is felülmúlva.
Szerintem.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Press » 2015. március 10., kedd 23:47

Itt a legnagyobb baj Bale kötelező jellegű erőltetése az ára miatt és hogy évek óta Benzema az egyetlen csatár megfelelő csere nélkül. Nincs versenyben a posztért, ha szarul játszik akkor sincs más és ezt ő is tudja. Nevetséges, hogy hat éve kell nézni a balf.szkodását azért, mert Perez a "fiaként tekint rá". A másik meg Casillas. Tavaly még védtem, mert inkább ő, mint Lopez de na. 34 lesz nyáron, szép volt, jó volt ez a ~15 év de lehet menni, Raúl sem hátráltatta a csapatot. Coentrao, Arbeloa, Khedira, Illarra szintén nem tudom mit keresnek még mindig itt de erre csak nem kell kitérni, elég egyértelmű. Pérez, lesz dolog a nyáron.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 10., kedd 23:44

csabi87 írta:Szerintem most fog kiderülni a következô két meccsen,hogy Ancelottinak parancsolnak vagy nem.
Ha Balet leülteti vagy rendszert vált akkor Perez valószínüleg beszart a rossz eredményeket és játékot látva,és újra az olasz lesz a góré ha meg nem változik semmi akkor egyértelmû hogy ki van a dolog mögött szerintem.
Olyan nincs hogy egy Carlo Ancelotti aki ráadásul nem is akármilyen tapasztalattal és tudással rendellezik ilyen nyilvánvaló hibát vagy hibàkat ne vegyen észre.

:lol:

Ez annyira vicces hogy senkinek veletlenul sem fordul meg a fejeben, hogy Ancelotti magatol csinalja ezt a fost, es senki nem mondja neki. Hiaba ez talan a legvaloszinubb opcio, eleve elkonyveljuk hogy nem igy van...

Ha szarul jatszunk akkor Pereznek a qrva anyjat, ha jol jatszunk akkor Ancelotti zsenialis edzo.


Nem birom..
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 10., kedd 23:42

Jó kis nyilatkozat...rosszak voltunk 16x megfogalmazva...nos, feltűnt. :lol:
Nem illik.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. március 10., kedd 23:36

Itt egyértelműen a vezetőség es az edző a ludas abban ami most kialakult.
Mar most van a padon egy Nacho Jese akik ha kaptak volna osszel minimum 20 25 percet meccsenkent biztos lehetne most rájuk számítani.
Kozben elkuldtunk olyanokat mint Morata Cherishev Casemiro...mind ambiciózus fiatal tehetségek.
Ide komolyan az kellene hoyg ezeket a fiatalokat mind visszahozni es ugyesen rotalni őket.
És igen kell a középre valaki aki bomba erősen védekezik es ezáltal remélem bale elhuz a francba innen!!! Nem bánom ha 100 millas pogba csak jöjjön es vedekezzen középen!
Oda kerültem esküszöm hogy jobban haragszom ha Bale jatszik mint amikor Khedira.
Ancelotti meg miket cserel.
Lehoz ket védőt es ahelyett hogy elol betette volna Jeset benzema helyett es Bale helyett Modricot.
Nem o lehoz ket védőt inkább.
Biztos vagyok benne hogy mi töredékét tudjuk ami a klubnál most történik de az biztos hogy a bernabeu is azon a gondolaton van mint mi!!!
Nagyon kíváncsi leszek hogy leulteti balet carlo a padra vagy sem. Ha le akkor ő az aki irányít vagy max perez is belatja hogy szar üzletet csinalt a walesi-vel.
Ha meg kezd Bale akkor nyugodtak lehetünk hogy idén kupát nem ünnepelünk a cibelesen!
- Hasta el final, Vamos Real -

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. március 10., kedd 23:34

Szerintem most fog kiderülni a következô két meccsen,hogy Ancelottinak parancsolnak vagy nem.
Ha Balet leülteti vagy rendszert vált akkor Perez valószínüleg beszart a rossz eredményeket és játékot látva,és újra az olasz lesz a góré ha meg nem változik semmi akkor egyértelmû hogy ki van a dolog mögött szerintem.
Olyan nincs hogy egy Carlo Ancelotti aki ráadásul nem is akármilyen tapasztalattal és tudással rendellezik ilyen nyilvánvaló hibát vagy hibàkat ne vegyen észre.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. március 10., kedd 23:22

Néha azért örülnék, ha ilyen Pep Guardiola-féle bátor ember lenne az edzőnk, felküldene egy 3-3-3-1-et a Levante ellen, mint a Shaktar ellen :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 10., kedd 23:18

Èrdekes lesz, hogy fel tudja-e rázni a csapatot.

Jó lenne ha ez a mai vereség lenne az utolsó csepp a pohárban és innentöl elindulnánk felfelé.

A sérültek meg szép fokozatosan visszatérnek, mi átbukdácsolunk mindenkin és a végén behúzunk valamit, vagy legalábbis tisztesen esünk ki.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 10., kedd 23:15

Nem érzek semmiféle kohéziót a csapatrészek közt. Ez szerintem ma nagyon látszott. Néha úgy rohant át rajtunk a Schalke, ahogy akart, mondjuk jópárszor mi is megtettük ezt.
Sokszor úgy érzem, hogy van 3 sor, de mintha egymástól életidegen lenne.
A legszörnyűbb, hogy a védelmen belül ugyanez fentáll. Oda egy Ramos kell. Kp-ra egy Modric. Így talán megszilárdul a védelem, valamint nagyobb lesz a kapocs az egyes csapatrészek közt. Ezt a kapcsot talán egy még nem annyira formában lévő Modric is meg tudja teremteni.
BBC meg... amíg Balet nem lehet padra tenni, addig szóra sem érdemes..

Igazából ha tetszik, ha nem, minden bizalmunkat Ramos és Modric visszatérésébe kell fektetnünk. Más megoldást én nem látok, remélem valamit a hozzáértők, ott Madridban kitalálnak.
btw.. Ramos mikorra várható?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 10., kedd 23:12

Tavaly sem aláztak mindenkit. Bőven kell egy bl-hez szerencse is. Volt is dögivel.
Nem az edző személyével, és az elnökkel van a gond kimondottan, ezt az egészet ketten hozzák össze, mert mindegyik puhány, nem mer ellent mondani senkinek.
Az itt a gond, hogy nem küldték el kíméletlenül azokat a játékosokat, akik már motiválhatatlanok, ezek pedig lehúzzák a morált csapaton belül. Guardiola elküldte Ronaldinho-t, annak idején, és sikereket ért el. Itt meg Casillas-t nem képesek elküldeni, vagy padra tenni azt a Bale-t, aki használhatatlan jelenleg.
Casemiro a Portoban ma többet tett hozzá a játékhoz, mint itt a nagy nyári igazolások. Mert ő motivált. Beküldték volna azt a 16 éves megyekettes gyereket, fogadnék rá, hogy nagyobb szívvel küzdött volna, mint pár játékos.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. március 10., kedd 23:05

petiamadridista írta:Nem tudom srácok, de akkor is Carlo volt az edző amikor a BL-ben agyonvert a csapat mindenkit, majd behúzta a kupát, vagy akkor amikor 22 meccsen át aláztak a játékosok...
Itt van valami egészen komoly probléma, aminek egyáltalán nem tudjuk az eredetét, csak találgatunk. Azért a BBC gólokat tudott lőni bármikor, most már ott is probléma van, ahogy egy Schalke szintű csapat 3-4 gólos különbséggel történő szétszedése sem volt akadály sosem az elmúlt 5 évben OTTHON!!
Itt óriási krízis van. :|
ÉS a legrosszabb, hogy senki nem tudja a pontos okát... vagy tudják, ott Madridban, de nem tesznek semmit sem ellene... legalábbis nem látszódik, hogy tennének valamit is. ÉS igen eddig játszi könnyedséggel lőtte a gólokat a BBC, most meg már egy normális passzra sem képesek, a védelem a feje tetejére állt, megingott minden és mindenki. Abszurd!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. március 10., kedd 23:00

Nem tudom srácok, de akkor is Carlo volt az edző amikor a BL-ben agyonvert a csapat mindenkit, majd behúzta a kupát, vagy akkor amikor 22 meccsen át aláztak a játékosok...
Itt van valami egészen komoly probléma, aminek egyáltalán nem tudjuk az eredetét, csak találgatunk. Azért a BBC gólokat tudott lőni bármikor, most már ott is probléma van, ahogy egy Schalke szintű csapat 3-4 gólos különbséggel történő szétszedése sem volt akadály sosem az elmúlt 5 évben OTTHON!!
Itt óriási krízis van. :|

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. március 10., kedd 22:59

hunmadridista írta:remélem tanul a mostani hibájából Perez és nem dobálunk ki 1-1 játékosra 100 milliókat...
azzal nem feltétlenül lenne baj, csak olyat vegyünk aki illik is ide

Én Jamest se tartom baklvésnek. NEM ért annyit, tudásra, de amugy hasznos tagja volt a csapatnak, és nem stílusidegen.
Itt Bale volt hatalmas hiba...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. március 10., kedd 22:58

hunmadridista írta:Lassan ideje koncentrálni a következő szezonra...az idei szerintem már elúszott...remélem tanul a mostani hibájából Perez és nem dobálunk ki 1-1 játékosra 100 milliókat...
Ja, most estünk ki BL-ből is...wait, what?
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég