Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 11., szerda 23:45

Én nem értek most ezzel egyet. Iker volt a kulcs az igazsághoz. DL vs Iker esete....józan edző ilyen döntést nem hozhat. Ezt utasításba kellett kapnia.
Józan edzőnél Khedira mit keresne a pályán? Aztán mégis hány berakja a csapatába...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 11., szerda 20:25

Én nem értek most ezzel egyet. Iker volt a kulcs az igazsághoz. DL vs Iker esete....józan edző ilyen döntést nem hozhat. Ezt utasításba kellett kapnia.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 11., szerda 17:01

heccsat írta:
Zsombor írta: Nem reflektáltam soha
A kötözködés nem egyenlő a tartalmas válaszokkal. És mi baj van azzal, hogy baszta a csőröm Ancelotti, és tisztában voltam a hibáival már amikor idejött és nem egy új ismeretlen arc fogadott?
Kupa már elment még esélyünk se volt az ATM ellen.
Bajnokság és BL még meg lehet, de csak óriási változásokkal, amit nem tartok valószínűleg, hogy el tud hozni, vagy ha a Barca egy hasonló gödörbe jut a bajnokságban, mint mi.
Benzema 6 éve itt van 5 éven át gyatra rossz teljesítménnyel, idén fele-mással. Milyen rossz, hogy felmertem hozni, mint hátraltató tényezőt, szörnyű inkább meg se szólaljon az ember, ha valaki rossz teljesítményével visszahúzza a csapatot, mert egy szerkesztő még a végén máshogy gondolja.
Teljesítmény alapján szimpatizálok a játékosokkal, nem twitter aktivitás alapján. Szóval nem csak véletlenszerűen kipécézek valakit és azt mondom, hogy na téged nem szeretlek innentől kezdve... hanem annak azaz oka, hogy lehúzza valamiért/valamiben a csapatot.
Az a baj heccsat pajtás hogy azt hiszed hogy amit te gondolsz, az ugy is van. Es annyi hulyeseget hordtal mar ossze az évek alatt, hogy konyvet lehetne irni rola.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 11., szerda 16:55

Gyerekek. Páran húzzatok ki a dugót augusztus végéig. Akkora zsenik vagytok, hogy mar faj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. március 11., szerda 16:53

Még utoljára írok, aztán részemről lezárva.
1) Az, hogy "kék" vagyok nem tudom miért kerül elő egymás után, jelenleg úgy is inaktív vagyok, ha ennyire foglalkoztat a téma, jelentkezz, ennek hiányában ez csak erőtlen kapálózás.
2) Arról természetesen nem szólsz egy szót se, hogy csak meglett tavaly a BL és leesett a kupa is mellé, meg az Európai Szuperkupa és a Klub vb, erre utaltam, mikor azt írtam, hogy az általad kipécézett embereket képtelen vagy okbjektívan megítélni, csak a negatív dolgokat tudod felhozni.
3) 6-ból 5 éve rossz. Ezt igazából nem is kommentálnám. Süt a gyűlölet. :lol: :lol: :lol:
4) Ha nem pusztán szimpátia alapján értékelnéd a játékosokat, hanem a valós teljesítményüket is figyelembe vennéd, akkor el tudnád őket ismerni, de erre képtelen vagy, így ismét erőtlennek tűnik az egész. Benzemát tudom ismételten felhozni. Hónapokig kapálóztál, ilyen-olyan statisztikákkal alátámaszva(mint például, hogy a whoscoredon hány csel/meccs van neki beírva :lol: ), hogy miért szar, miért kéne eladni. Mikor jó formában volt, akár csak pár meccs erejére, rögtön eltűntél a topikjából, majd egy rosszabb széria után ismét megjelentél. A fórum 90%-a szerintem nem cserélné le másik csatárra az idei teljesítménye alapján(ugyan mostanában megint pocsékul játszik), és lám, te megint sunnyogsz, bár egy "fele-más" jelzőre futotta idén.

Igazából felesleges is vitázni veled, mert kulcs dolgokat hallgatsz el, ami a te álláspontodat nagy mértékben aláásná.

Ja és, hogy ne legyen csak off. Nagy mértékben Carlo hibája ez a mostanra kialakult helyzet, de csak az RMCF kommentet tudom felhozni példaként erre a szituációra. Ő szerintem elég korrekten leírta a dolgokat.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. március 11., szerda 16:48

És a Chelsea-nél is megvolt ugfyanez, parádés ősz után teljesen szétestek.
Nem akarok megmondó ember szerepet játszani, de ezeket a dolgokat én leírtam az ideigazolása előtt, hogy ezért nem akarom őt edzőnek. Személy szerint semmi bajom Carloval, ő az az ember, aki nem adott okot arra, hogy utáljam, abszolút semlegesen érzek iránta, de a csapatai hosszú távon nem nyújtanak egyenletes formát, rosszul cserél, az ellenfelekből nem tudja elég jól felkészíteni a csapatot, ráadásul, ha a csapata elér egy komoly hullámvölgyet, ő nem tudta visszahozni már azokat a csapatokat. Előállt itt is az a helyzet, ami előállt a Milannal többször, és a Chelseanél is. És most azon vitázunk, hogy Carlo menjen vagy maradjon. Kellett ez nekünk? Nem lett volna egyszerűbb azonnal az utódját kinevezni, mert így Carlo csak része lett egy újabb edző (+játékoskeringőnek?)? Hosszú távon nem képes stabillá tenni egy csapatot, várható volt, hogy összejön 1 ilyen év, és akkor repül. Én már 2013-ban is olyan edzőt akartam, aki 5-6 évig itt van ilyen lejtmenetek, mély zuhanás nélkül, Carlonak sosem volt erre reális esélye.

Nyert 3 BL-t, amit nem kell magyarázni, és ez bizonyítja, hogy azért ért valamit ahhoz, amit csinál. Csak halkan jegyzem meg, hogy az itt semmibe se nézett Guardiola is már 2 BL győzelemnél jár, de Di Matteonak is van már egy (vagy AVB-é az érdem, vagy a csapat nyerte meg azt is?)... Ilyen alapon nyugodtan fel lehet tenni a kérdést, hogy a BL győzelmekhez mennyi köze volt. A keretei (vagy legalább is a kezdőcsapatai) mindig top kategóriásak voltak, sokszor közel járt a tűzhöz, néha el is érte azt. Lehet így is nézni. Ennél azért többről van szó, többet tett ő hozzá, mint ahogy a fent megnevezett 2 (3) úriember is.

Carlonak voltak nagy égései is. Ugye 2004-ben 4-1-es odavágó után sikerült kiesni La Corunaban, a 2005-ös BL döntőn a szünetben 3-0-ra vezettek, és végül a Pool nyert. Itt is volt már 2 égés, tavaly Dortmundban (Myhtarian kapufáján sok múlott), és tegnap a Schalke ellen. Minden edzőnek megvannak a maguk égései, de Carlo nyert helyzetből is képes ilyeneket produkálni (ugye Mou 0-5-je esetében azért nem mi voltunk a meccs esélyesei). Ezek nagyon nehezen védhetőek.

A fent felsoroltak erősen megkérdőjelezik számomra azt, hogy Carlo valóban a szűk edzői elithez tartozik-e (szubjektív vélemény: nem). Egy dologban Carlo a legjobb. Jól kezeli a játékosokat, a sztárokat senki sem tudja annyira jól az optimumon tartani, mint ő. Ez a sikereinek a kulcsa. Nem az edzői tudása, hanem a pszichológiai érzéke az, amivel ő a sikereit elérte. A Realnál azért tudott sikeres lenni, mert a sikerben ennek a faktornak talán az összes klub közül itt a legnagyobb szerepe, talán még többet számít, mint maga az edzői tudás. Ilyen alapon Carlo Ancelotti a legjobb edző a Real számára. Egészen addig ő sikeres lehet itt, amíg van egy top kezdője, és néhány használható cseréje. Abban a pillanatban azonban, amikor felüti a fejét egy komoly edzői tudást igénylő probléma, Carlo meg van lőve. Sokszor az ilyen helyzetek radikális megoldást követelnek (sztár kispadra ültetése, kapitányváltás, szerkezet átalakítása, fegyelem szigorítása stb...), amiket ő sosem fog meghúzni, mert elüt a habitusától, pszichológiájától, filozófiájától.


Véleményem szerint akármi is lenne ennek a szezonnak a kimenetele, ha Carlo kapna 1-2 olyan játékost a kezdőbe, amivel lehetne egy egészséges, támadással és védekezéssel egyensúlyban lévő kezdőt összerakni, és lenne minden sorba 1 használható cseréje, akkor jövőre Carloval ugyanúgy jól teljesíthetne a csapat. De Carlo ahhoz leginkább a pszichológiát rakná hozzá. Kérdés, hogy a játékosok bíznak-e még benne eléggé? Ha a bizalom nincs már meg, akkor nem fog tudni mit kezdeni az itteni helyzettel, akármilyen jól is igazolunk a nyáron.

Le kell-e váltani? Én utálom az edzőváltásokat, azt gondolom, hogy időt kell adni az edzőknek. Úgy gondolom, hogy van néhány top edző, akik jobbak a többieknél, de sok átlagosan jó edző van (én Carlot ide sorolom), akik szintén sikerre tudnának vezetni egy nagy klubot. Véleményem szerint nem feltétlenül kell ide a 4-5-6 top edző egyike, hogy sikeresek legyünk, ide olyan edző kell, aki a sztárokat rendben tudja tartani. Erre Carlo alkalmas. A probléma ott van, hogy könnyen szezononként hullámvasútazhat a csapat, egy jó szezont egy rossz követi, majd egy újabb jó, újabb rossz stb... Én személy szerint egy folyamatosan stabil edzőt szeretnék, aki konstansan magas szinten tartja a csapatot. Én a következő edzővel nem 1-2 évre, hanem 4-5 évre terveznék, ezért olyan embert hoznék, aki stabil. ((Ezért lenne nekem Löw az első választás, mert ő volt az, aki gyakorlatilag 10 éven keresztül folyamatosan magas szinten tartotta a német válogatottat, tornáról-tornára újult meg, szerintem egy szerethető, de szigorú alak (ez utóbbi nagyon fontos), és ahogy lenyilatkozták a játékosai, kedvelik őt. Ami nekem egy edzőtől a legfontosabb elvárás, azt Löwtől láttam leginkább.)) De nem Löw mellett akarok kampányolni, hanem pontosan le akartam írni, az elvárásaimat. Carlo pont ebben a legrosszabb. Hogy választ adjak a kérdésre, én akkor leváltanám, ha nem nyer semmit idén. Az ő hibája lesz ez elsősorban, olyan szituációt idézett elő, amit más kluboknál is előidézett (nem tanult a hibáiból, vagy nem is igazán érti mit rontott el, mindkettő komoly probléma), 2x egymás után nyeregből bukja a bajnokságot, blamák sorozatait produkálja, van rá elég ok, hogy kirúgjuk, jelenleg neki kell felmutatnia olyan dolgokat, amik a megtartása mellett szólnak (szezon végi trófea(ák)). A BL megnyerése egy nem várt siker volt (vajon mennyire az övé a siker?, ezt már pedzegettem), de a múltból nem lehet megélni, folyamatosan eredményeket kell produkálni, és ez már nem a bűnbocsánatos első év. Ha megtartjuk, akkor úgy kell megtartani, hogy nem csak egy újabb esélyt, nemcsak egy újabb évet kap, hanem kitartunk a filozófiája, és maga az ember mellett hosszabb távon. Carlo számomra nem az az ember, és fentiek fényében objektíven nézve, sokak számára szintén nem. Kétségem sincs afelől, hogy jövőre Carloval jobb lenne a csapat, talán még egy trófeát is biztosra mernék venni. De vele sosem lenne olyan erős, stabil a csapat, mint amilyenre vágyunk. Carlo 5-6 meccs erejéig megteremtette azt a Realt, amire vágyok. Azt a Realt szeretném látni 2-3 éven keresztül. De szerintem más is így van vele. Azonban túl nagy a kontraszt ahhoz képest. Úgy gondolom, hogy Carlo valódi Realja nem az őszi, és nem is a tavaszi. A kettő között van. Én azt akarom, hogy a jövő Realja jobban hasonlítson az őszire. A folyamatosan olyan magas teljesítményhez nem Carlo a garancia. Én a trófea függvényében tehát a váltásra szavazok. 1-2 év múlva úgyis ki lesz rúgva, miért ne húznánk meg ezt a lépést most, ha nem tud trófeát felmutatni?
En lehet nem mernem meg a nyaron kirakni akkor se ha igy maradunk. Kivel tudnank potolni? Ide nem lehet akarkit leultetni.
Na igen. Ez azért a kitételem lenne. Csak akkor rúgnám ki, ha már megvan a megfelelő szintű következő edző, aki elfogadta az állást.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. március 11., szerda 16:38

Zsombor írta: Nem reflektáltam soha
A kötözködés nem egyenlő a tartalmas válaszokkal. És mi baj van azzal, hogy baszta a csőröm Ancelotti, és tisztában voltam a hibáival már amikor idejött és nem egy új ismeretlen arc fogadott?
Kupa már elment még esélyünk se volt az ATM ellen.
Bajnokság és BL még meg lehet, de csak óriási változásokkal, amit nem tartok valószínűleg, hogy el tud hozni, vagy ha a Barca egy hasonló gödörbe jut a bajnokságban, mint mi.
Benzema 6 éve itt van 5 éven át gyatra rossz teljesítménnyel, idén fele-mással. Milyen rossz, hogy felmertem hozni, mint hátraltató tényezőt, szörnyű inkább meg se szólaljon az ember, ha valaki rossz teljesítményével visszahúzza a csapatot, mert egy szerkesztő még a végén máshogy gondolja.
Teljesítmény alapján szimpatizálok a játékosokkal, nem twitter aktivitás alapján. Szóval nem csak véletlenszerűen kipécézek valakit és azt mondom, hogy na téged nem szeretlek innentől kezdve... hanem annak azaz oka, hogy lehúzza valamiért/valamiben a csapatot.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 11., szerda 16:35

Van egy nagyon hülye elméletem, de szerintem bízik a bbc-ben.Megvan rá az oka,de Bale egyszerűen nem várt módon használhatatlanná vált.Ezt kéne megértse,hogy az az ember kuka, szerintem ha ez leesne neki akkor simán váltana bármire, de úgy nézki hisz benne.Nem konkrétan a Walesiben,hanem magában a bbc-ben.Sztem perez csak a keretszétbarmolását szereti csinálni, a maradékot ráhagyja az edzőre, ha Bale nelkül megy a szerék sztem leszarná, majd nyáron hoz valaki mást.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 11., szerda 16:31

rashidm írta:
h3x0r írta: Ezen amugy en is gondolkodtam, hogy mi van akkor ha Perez megmondja, hogy Bale mar pedig kezdo lesz, Ancelotti meg nemet mond. Perez kirugna es kifizetne 2016-ig? (azt hiszem evi 7.5-8 milliot keres) Ancelotti nyaron siman mehet a City-be, mig mi buktunk egy csomo penzt, raadasul kereshetunk uj edzot is.
Szerintem meg nem meri a sajtó előtt azt mondani, hogy már pedig nem én állítom össze a csapatot. Elég nagy káosz lenne utána, bár ennél nem hiszem, hogy nagyobb lehet.
Pont arra akartam kilyukadni, hogy ez Ancelottinak miert eri meg? A vilag egyik legelismertebb edzoje, tavaly BL-t nyert, osszel volt egy eleg brutal gyozelmi sorozata. Nyaron a legnagyobb csapatok fognak erdeklodni utana. Miert erne meg neki, hogy belemenjen ebbe a hazudozasba es a sajat otleteit a hatterbe szoritsa?

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. március 11., szerda 16:27

heccsat írta: Érdemi hozzászólásod még sosem volt semmilyen hsz-emhez, csak kötözködés, nem igazán vagyok kíváncsi rá. Részemről elég ennyi off itt, ha már te elkezded itt "kék"-ként. Amúgy meg te is tudod miről beszélek. Tartalom-kötözködés 0-100 arányban tökéletesen megy.
Pontosan. Nem volt sosem. Nem reflektáltam soha a Benzema topikban a tavaly-tavaly előtti fröcsögéseidre normálisan, érvekkel. Nem próbáltam meg még soha írni neked privátban, hogy pl ott vitázzunk normálisan, ne egy farokméregetés legyen az egészből. Ahogy te nem utasítottál el ott egyértelműen. Ahogy nem neked bassza a csőröd Ancelotti az első perctől kezdve. Ahogy az sem te vagy, aki nagyítóval vizsgálja az általad nem szimpatizált játékosok, edzők teljesítményét, az esetleges pozitívumok elsunnyogása mellett. És az a személy se te vagy, aki az utóbbi idők bukdácsolása során tűnt fel újra a fórumon, miközben a nagy győzelmi sorozat alatt nem volt sehol.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. március 11., szerda 16:19

Zsombor írta:Pontosan. Sőt, továbbmegyek. Írtam egy programot, ami azonnal jelez a telefonomra, hogy ha hozzászólást írtál és csak akkor marad abba a nagyon hangos jelzés, ha reagálok rád, vagy ha megoldok 100 Fourier-soros példát. Így inkább téged választalak.
Érdemi hozzászólásod még sosem volt semmilyen hsz-emhez, csak kötözködés, nem igazán vagyok kíváncsi rá. Részemről elég ennyi off itt, ha már te elkezded itt "kék"-ként. Amúgy meg te is tudod miről beszélek. Tartalom-kötözködés 0-100 arányban tökéletesen megy.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. március 11., szerda 16:19

h3x0r írta:
CS0ki írta:Az a téma meg, hogy mennyire szól bele Perez a taktikába...Ancelotti nem egy báb edző szintjén van. A legnagobb csapatoknál volt eddig is, nyáron gond nélkül mehetne más nagy csapathoz is. Neki ez nem élete munkája, mint korábban pár noname emberé, akik soha nem voltak és lesznek többet élcsapatnál. Ha tényleg beleszólnak a munkájába, és ezt hagyja, kkor egyrészt véletlenül sem kell felmenteni, másrészt viszont nem hiszem, hogy így van.- Pár hónapja volt is egy nyilatkozata ebben a témában, hogy ha valaki megmondaná, hogy hogy állítsa össze a csapatot, azonnal felállna. És szerintem ez így is van, mert nincs rászolrulva, hogy ne így legyen. Nem mondom, hogy nincsen semmi ráhatási kísérlet innen-onnét, de véletlenül sem olyan, hogy na akkor ő meg ő fixen játszik, vagy ki vagy rúgva. Azt játszat, akit ő akar játszatni. Ez a szomorú helyzet szerintem.
Ezen amugy en is gondolkodtam, hogy mi van akkor ha Perez megmondja, hogy Bale mar pedig kezdo lesz, Ancelotti meg nemet mond. Perez kirugna es kifizetne 2016-ig? (azt hiszem evi 7.5-8 milliot keres) Ancelotti nyaron siman mehet a City-be, mig mi buktunk egy csomo penzt, raadasul kereshetunk uj edzot is.
Szerintem meg nem meri a sajtó előtt azt mondani, hogy már pedig nem én állítom össze a csapatot. Elég nagy káosz lenne utána, bár ennél nem hiszem, hogy nagyobb lehet.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. március 11., szerda 16:17

heccsat írta:
Jah csak ez úgy néz ki nálad, ha én írok, te egyből jössz a hülyeségeiddel, aminek semmi tartalma nincs, csak kötözködés vagy ha egy itteni barátod teszi ugyanezt akkor érkezel az ő segítségére. Kicsit unalmas és átlátszó.
Pontosan. Sőt, továbbmegyek. Írtam egy programot, ami azonnal jelez a telefonomra, hogy ha hozzászólást írtál és csak akkor marad abba a nagyon hangos jelzés, ha reagálok rád, vagy ha megoldok 100 Fourier-soros példát. Így inkább téged választalak.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. március 11., szerda 16:13

Zsombor írta:Amúgy ez egy fórum, ne haragudj, ha összefutunk, miközben mindketten használjuk.
Jah csak ez úgy néz ki nálad, ha én írok, te egyből jössz a hülyeségeiddel, aminek semmi tartalma nincs, csak kötözködés vagy ha egy itteni barátod teszi ugyanezt akkor érkezel az ő segítségére. Kicsit unalmas és átlátszó.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. március 11., szerda 16:10

heccsat írta: Neked valami fóbiád van? Ha én írok te egyből megjelensz. Inkább tegyél valamit hozzá érdemben a dolgokhoz, hátha azt is tudsz.
Pontosan, ha te nem léteznél, én sem lennék, nem is fórumoznék. Igazából én vagyok a lelkiismereted. Próbálom feltárni előtted a frusztrációidat. De sajnos kevés sikerrel. :-(
Amúgy ez egy fórum, ne haragudj, ha összefutunk, miközben mindketten használjuk. :-(

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. március 11., szerda 16:09

heccsat írta:Ancelotti mindenhol ugyanazokat a hibákat követi el, de itt kivételesen Perez hibája egyesek szerint, meséljetek még please.
Legalább 80 % ban Ancelotti hibája a helyzet ha nem több. Ki lehetne ebből még lábalni csak már lehet túl késő, mert ahhoz is idő kéne és jelenleg és az most nem adatik meg.
3 hónapja szar a helyzet és zötykölődik a csapat, de ő nem képes semmit tenni ellene, továbbra is ugyanazok a bugyuta hibák.
Rossz nézni ami folyik. 4 gól hazai pályán Bl-ben, és Casillas továbbra is védeni fog nem is kérdés 3 potya után.
Aláírom. De ne felejtsük el, hogy abból főz ami van. A csapatot elhagyta a BL győztes középpályából 2 ember, 1 pedig kidőlt 4 hónapra.
Azért a tavalyi xabi-modric-di maria nem ugyanaz mint a kroos-khedira-isco. Képességben itt-ott lehet. De a foci nem csak erről szól. Nézzük meg Balet. Arról a formáról ki tehet? James-Ramos kiesett, Jesé idén nem focista.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. március 11., szerda 16:07

Zsombor írta:Na, végre valaki a fórumon belelát Perez és Ancelotti kapcsolatába. Tudnál többet mesélni erről?
Neked valami fóbiád van? Ha én írok te egyből megjelensz. Inkább tegyél valamit hozzá érdemben a dolgokhoz, hátha azt is tudsz.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. március 11., szerda 16:06

heccsat írta:Legalább 80 % ban Ancelotti hibája a helyzet ha nem több.
Na, végre valaki a fórumon belelát Perez és Ancelotti kapcsolatába. Tudnál többet mesélni erről?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 11., szerda 16:05

Az előttem szólóval értek egyet. A csapategységet így lehet a leges-legjobban szétzilálni, vannak érinthetetlen emberek, akik az edző (!) által kimondva azok. Persze azt jó lenne tudni, hogy Ancelotti ezt gondolja és ezért teszi (hatalmas gond) vagy nem ezt gondolja, de hagyja, hogy Perez belepofázzon (mégnagyobb hiba) A mélyen tisztelt elnök úr már sokszor bizonyította, hogy kurvasokmindenhez ért, de legfőképp a csapat összeállítás az erőssége. :vivo:
Csak adni tudom a fentebb leírtakat.
De ugyan akkor,ha ez tényleg így van,Ancelottit bőven feljogosítanák a realal elért sikerek,hogy a sarkára álljon,és azt mondaná,eddig és ne tovább...és ne tovább.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. március 11., szerda 16:04

Ancelotti mindenhol ugyanazokat a hibákat követi el, de itt kivételesen Perez hibája egyesek szerint, meséljetek még please.
Legalább 80 % ban Ancelotti hibája a helyzet ha nem több. Ki lehetne ebből még lábalni csak már lehet túl késő, mert ahhoz is idő kéne és jelenleg és az most nem adatik meg.
3 hónapja szar a helyzet és zötykölődik a csapat, de ő nem képes semmit tenni ellene, továbbra is ugyanazok a bugyuta hibák.
Rossz nézni ami folyik. 4 gól hazai pályán Bl-ben, és Casillas továbbra is védeni fog nem is kérdés 3 potya után.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 113 regisztrált és 0 vendég