Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. április 24., péntek 20:58

RealRaúl77 írta:
heccsat írta:Szerintem teljesen igaza van Matt-nek ebben, de itt a fórumon nem szabad saját véleménnyel rendelkezni, csak olyannal ami a véleményvezérekével megegyezik, mert ezt kapja, mint amit most ő. Elég fura ez a magyar mentalitás, viszontlátni még itt is.
Nem azzal van a baj, hogy saját, másoktól eltérő véleménye van (én speciel írtam is, hogy vitathatatlanul van igazság abban, amit írt), hanem hogy bármi történjék, de tényleg bármi, állandóan csak a negatívumokkal jön, állandóan csak a szar ömlik belőle, soha semmi nem jó, soha semminek nem képes örülni, semmit elismerni. Rá van gerjedve a hibákra és jön és csak azt hangoztatja.

Slusszpoén (bár szerintem mindenki ismeri a csattanót): te is tök ugyanezt csinálod. Fikázáson kívül eddig mást nem olvastam hozzászólásaidban.
Ezzel egyet értek, viszont ebben a témában is lehet igazat adni Mattnek. A jó dolgokról általában mindenki leírja véleményét, akkor ő minek írja le 1001. alkalommal. Biztos van neki olyan pozitív véleménye, ami hasonló a többiekéhez, de ő azzal nem érzi "teljesnek" az írását, hogy leírja, amit előtte 2 oldalon diskurálták.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. április 24., péntek 20:55

Azért azt nem szabad elfelejteni hogy egy BL győztes év után vagyunk,és így is harcban van a csapat a bajnoki címért plussz elődöntőben van a BL-ben.
Volt olyan csapat aki a BL győzelem után szétesett és azóta is a gödörben vannak.
Akkor még a sok sérülésről és a gondokról nem is írtam semmit sem.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 24., péntek 20:54

Hasonló mint VdB amùgy, és nekünk ilyen edzőre van szükség. Olyanra aki nyugalmat áraszt, mert ennél a klubnál borzasztóan nagy a nyomás.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. április 24., péntek 20:53

heccsat írta:Szerintem teljesen igaza van Matt-nek ebben, de itt a fórumon nem szabad saját véleménnyel rendelkezni, csak olyannal ami a véleményvezérekével megegyezik, mert ezt kapja, mint amit most ő. Elég fura ez a magyar mentalitás, viszontlátni még itt is.
Nem azzal van a baj, hogy saját, másoktól eltérő véleménye van (én speciel írtam is, hogy vitathatatlanul van igazság abban, amit írt), hanem hogy bármi történjék, de tényleg bármi, állandóan csak a negatívumokkal jön, állandóan csak a szar ömlik belőle, soha semmi nem jó, soha semminek nem képes örülni, semmit elismerni. Rá van gerjedve a hibákra és jön és csak azt hangoztatja.

Slusszpoén (bár szerintem mindenki ismeri a csattanót): te is tök ugyanezt csinálod. Fikázáson kívül eddig mást nem olvastam hozzászólásaidban.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 24., péntek 20:52

pheco írta:Félve kérdezem meg, de kit látnának legszívesebben azok a padon, akik szerint Carlo kevés?
Nincs jó válasz. Azért nincs, mert rohadtul ő a legalkalmasabb jelenleg ennek a csapatnak. Ezen nincs mit vitatkozni, ha leírja valaki egy papírra a negatívumokat és a pozitívumokat hamar rájön. Nincs olyan edző aki jelenleg jobb lenne. Viszont én is szeretnék Mattól és heccsattól egy-egy nevet olvasni, legalább egyet, indokkal.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. április 24., péntek 20:51

sentry írta:Nem lehetne bannolni mondjuk minimum szezon végéig Mattet?

Bármi van, ő szándékosan ellenkező, és bomlasztó véleménnyel van mint a többség.
Komolyan, személy szerint, nekem elveszi a kedvem a fórumozástól. Nem kicsit, de nagyon!

Beír, felb_sz mindenkit, és mindenki pörög a hülyeségein. Hiába tiltanám le...10en beidézik....

Valaki küldjön majd egy pm-et ha jegelve van a srác, én dobbantottam. Egyszerűen így semmi értelme a fórumozásnak.
Szerintem!
A fórum (legalábbis sztem, lehet Te nem így gondolod) mindenkié aki kultúrált formában megosztja véleményét. Matt nagyon kigondolt és rendezett gondolatokat ír le. Ez sokaknak nem tetszik, mert...nemtom. Ha mindenki egy véleményen lenne fölösleges lenne a fórumozás. Ahelyett, hogy Mattet szapulod megpróbálhatnád meggyőzni, hogy más véleményen legyen.

Másrészt véleményeit úgy veszed(itek), mintha alapból baromság lenne, pedig sok mindenre rávilágít kritikáival. Másoknak viszont az idegesítő, és veszi el a fórumozástól a kedvét, hogy minden meccsen, után, előtt, közben leírjátok, hogy Bale, Jese, Casillas, vagy bárki akinek szar formája van, gyenge, el kell adni, mintha lediktálnák mint a politikusoknak.

Haramdrészt elég hülyeségnek tartom (már megbocsáss), hogy Matt miatt megy el a kedved a fórumozástól. Akkor nem kell elolvasni. Nincs benne a fórum szabályzatába, hogy minden vélemlnyt el kell olvasni.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Mattnek 100%-ban igaza van, csak azt, hogy illene megtisztelni az ő véleményét azzal, hogy elismeritek, elfogadjátok, nem fikázzátok, mert nem az a véleménye, mint a Tietek.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. április 24., péntek 20:45

pheco írta:Félve kérdezem meg, de kit látnának legszívesebben azok a padon, akik szerint Carlo kevés?
Lothar Matthäus-t.. :D Nyugi csak viccelek. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. április 24., péntek 20:44

Realista24 írta:
MIntamutató magatartás mindig a részedről, csak van akinek lehet van akinek nem itt. Milyen fura, hogy eddig minden távollétem a veled való kommunikációból származik, biztos véletlen.
Ebből is látszik, hogy jól végzem a dolgom. Takarítom a szemetet.

Akkor takarítsd ki magad is néha. :agree:
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. április 24., péntek 20:43

Félve kérdezem meg, de kit látnának legszívesebben azok a padon, akik szerint Carlo kevés?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 24., péntek 20:42

MIntamutató magatartás mindig a részedről, csak van akinek lehet van akinek nem itt. Milyen fura, hogy eddig minden távollétem a veled való kommunikációból származik, biztos véletlen.
Ebből is látszik, hogy jól végzem a dolgom. Takarítom a szemetet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 24., péntek 20:41

Igazából a fő baj az, hogy Carlót szarozza azért amiért, de a kedvencei is ugyan ùgy hibáznak és bele esnek ezekbe a hibákba amikkel Matt érvel, de Ő ezeket valamiért nem képes észrevenni...

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. április 24., péntek 20:40

Realista24 írta: Ja, leírod, hogy kevés. Közben nyert egy BL-t, kupát, VK-t, ESZK-t, érveket meg nem írsz, csak +1-zel Mattnak. Neki legalább van saját gondolata, még ha sok sebből vérzik is.
Bocsánat, hogy már rossz volt nézni, hogy szegényt lerohanja mindenki, itt sincs, nem is ír semmit, de már betalálták.
Többször írtam már Ancelottiról, hogy miért gyenge edző, keresd vissza ha érdekel, de úgyis olvastad, nem nagyon volt még itt olyan kommentem amire ne reagáltál volna provokációval. MIntamutató magatartás mindig a részedről, csak van akinek lehet van akinek nem itt. Milyen fura, hogy eddig minden távollétem a veled való kommunikációból származik, biztos véletlen.
ui: Khedira is nyert BL-t és VB-t egyébként ajánlom figyelmedbe.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 24., péntek 20:35

heccsat írta:
Realista24 írta:Te sem vagy kivétel, neked is a szádba adja Matt, mert amikor ír valamit, bólogatsz, ahogy illik (már amikor nem pihenőn vagy). Saját gondolatot nem sokat viszel be hónapok óta, kivéve, ha fikázni kell.

Ja azt leszámítva, hogy már 1,5 éve mondom, hogy Ancelotti kevés, de igen persze, újabb vagdalózás aminek semmi alapja.
Ja, leírod, hogy kevés. Közben nyert egy BL-t, kupát, VK-t, ESZK-t, érveket meg nem írsz, csak +1-zel Mattnak. Neki legalább van saját gondolata, még ha sok sebből vérzik is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. április 24., péntek 20:33

Tudjuk hogy a csapat es az edzo se tokeletes, vannak hibaink, gyengebb periodusaink, akar lehetnenk jobbak is, de attol meg eleg idegesito, amikor az egesz forum unnepel hogy tortenelmi verest mertunk a Bayernre egy elodontoben, majd jon Matt es elkezdi Ancelottit savazni.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. április 24., péntek 20:33

Realista24 írta:Te sem vagy kivétel, neked is a szádba adja Matt, mert amikor ír valamit, bólogatsz, ahogy illik (már amikor nem pihenőn vagy). Saját gondolatot nem sokat viszel be hónapok óta, kivéve, ha fikázni kell.

Ja azt leszámítva, hogy már 1,5 éve mondom, hogy Ancelotti kevés, de igen persze, újabb vagdalózás aminek semmi alapja.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 24., péntek 20:29

heccsat írta:
Realista24 írta:A lakásom fel mertem volna tenni rá, hogy a te véleményeddel egyezik :lol:
És mi van akkor? Ez olyan vicces? Ha valaki más véleményen van, mint amit a szájukba adnak itt sok fórumozónak, akkor már jön a felsőbbrendűsködés.
Te sem vagy kivétel, neked is a szádba adja Matt, mert amikor ír valamit, bólogatsz, ahogy illik (már amikor nem pihenőn vagy). Saját gondolatot nem sokat viszel be hónapok óta, kivéve, ha fikázni kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. április 24., péntek 20:28

Valaki küldjön majd egy pm-et ha jegelve van a srác, én dobbantottam. Egyszerűen így semmi értelme a fórumozásnak.
Érdekes lenne szabályzatba nem ütköző hszekért valakit tiltani.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. április 24., péntek 20:25

Realista24 írta:A lakásom fel mertem volna tenni rá, hogy a te véleményeddel egyezik :lol:
És mi van akkor? Ez olyan vicces? Ha valaki más véleményen van, mint amit a szájukba adnak itt sok fórumozónak, akkor már jön a felsőbbrendűsködés.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 24., péntek 20:23

heccsat írta:Szerintem teljesen igaza van Matt-nek ebben, de itt a fórumon nem szabad saját véleménnyel rendelkezni, csak olyannal ami a véleményvezérekével megegyezik, mert ezt kapja, mint amit most ő. Elég fura ez a magyar mentalitás, viszontlátni még itt is.
A lakásom fel mertem volna tenni rá, hogy a te véleményeddel egyezik :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. április 24., péntek 20:21

Szerintem teljesen igaza van Matt-nek ebben, de itt a fórumon nem szabad saját véleménnyel rendelkezni, csak olyannal ami a véleményvezérekével megegyezik, mert ezt kapja, mint amit most ő. Elég fura ez a magyar mentalitás, viszontlátni még itt is.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég