Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 14., csütörtök 1:04

RealRaúl77 írta:utoljára Capellonál volt ez... szerettem azt a szezont.. az a mentalitás és küzdés hiányzik azóta is a csapatból
Igen, mondjuk az egy kivételes szezon volt, több ilyen nem nagyon lesz. Konkrétan miután meghirdették a 12 döntőt, minden meccs így nézett ki: kezdőrúgás, attak bázdmeegg, ziccer ide, kapufa ide, na már megint gólt kaptunk, kaparás az egyenlítésért, csak összejön, aztán már a szívroham kerülgetett és a végén jött RC, Higuaín, RVN, Tamudo meg nem is tudom ki még aztán kihúzott a szarból a hosszabbításban, minden hétvégén lehetett asztalon ugrálni, mint tavaly Ramos góljánál :lol: teljesen elmebeteg egy szezon volt. gago, miguel torres, heinze stb. de küzdöttek mint a kurvaélet,a mostani csapat meg mérföldekkel jobb, de valami hiányzik.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 14., csütörtök 1:03

nekem van egy olyan érzésem, hogy Carlot leváltják
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 14., csütörtök 0:54

besteve7 írta:Én lassan úgy vagyok, hogy nem a szép játék a dribbli nyűgözne le a Real Madridtól, igazán azt szeretném, ha csapatként, egymásért, a szurkolókért küzdve, nem érdekel ha nyögve nyelősen is, de úgy tudnánk meccseket, bajnokságot, esetleg kupákat nyerni.
Lássuk be ez Carloval nem megy.
utoljára Capellonál volt ez... szerettem azt a szezont.. az a mentalitás és küzdés hiányzik azóta is a csapatból
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2015. május 14., csütörtök 0:52

Én lassan úgy vagyok, hogy nem a szép játék a dribbli nyűgözne le a Real Madridtól, igazán azt szeretném, ha csapatként, egymásért, a szurkolókért küzdve, nem érdekel ha nyögve nyelősen is, de úgy tudnánk meccseket, bajnokságot, esetleg kupákat nyerni.
Lássuk be ez Carloval nem megy.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 14., csütörtök 0:44

cart írta:
realmadridfan írta:Az meg hogy neki csak kiscsapat való, egyáltalán nem bizonyított tény, mert még nem volt nagycsapat edzője.
Pont ezért nem szeretném, hogy a Real Madridnál kezdjen el kísérletezgetni, hogy hogyan kell a sztárokkal és a médiával bánni...
Persze, ez teljesen igaz, de nem járhatunk vele rosszabbul, mintha hagynánk Carlot még 1 évre. Elképzelhetetlen számomra, hogy ez a brigád jövőre kimegy és megbasz mindenkit. Az teljesen kizárt. Kellenek új impulzusok edzői fronton is, nemcsak bale-t lecseréljük valami jólcsengő névre aztán minden hepi. Amúgy az elérhetőek közül te kit hoznál edzőnek, ha hoznál? Azt már tudjuk, hogy nem Kloppot. Pellegrini? :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 13., szerda 23:46

Na de nezzuk a szezon jo oldalat: legalabb iden nem kell premiumokra kolteni :'(

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. május 13., szerda 23:44

szép lassan Perez papának is lefő újra a kávé..
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Raull77
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. április 22., kedd 20:10
Kedvenc játékosaid: raul,casillas,cr
Kedvenc csapatod: Real Madrid,FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raull77 » 2015. május 13., szerda 23:39

csabi87 írta:
nem hiszem el hogy perez nem adott volna ki pluszba 40 milliot a nyáron hogy hozzunk egy normális kozéppályást pluszba,,
Szerencsére az utóbbi években már nem így üzletelnek.
Azért közel nullás átigazolási szezonokat tudhat maguk mögött a csapat.
Pontosan úgy is nézunk ki mint aki nem ugy uzletelt,,,csak kiadtunk egy csámpás spanyolért 35 milliot az pontosan fedezett volna normális embert,,valamint hoztunk egy kapust amit adán is levédett volna,,,meg hoztunk egy brazilt akirol inkább szót se ejtek,,akkor tessék ezeket az osszegeket osszeszámolni hogy mi jon ki

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 13., szerda 23:36

nem hiszem el hogy perez nem adott volna ki pluszba 40 milliot a nyáron hogy hozzunk egy normális kozéppályást pluszba,,
Szerencsére az utóbbi években már nem így üzletelnek.
Azért közel nullás átigazolási szezonokat tudhat maguk mögött a csapat.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 13., szerda 23:35

A fizikai felkészüléssel is lehetnek problémák. Látványosan nem bírtuk a tavaszt, és ez nem csak a rotálás hiánya, bár nyilván az is benne van. Meg persze a vb sem tett jót, de abszolút nem érzem azt, hogy fizikailag olyan erősek lennénk, pedig pár éve még az volt emlegetve velünk kapcsolatban. Egyáltalán nem tudtunk bedarálni csapatokat idén tavasszal már.

Nekem lassan egy feltételem van az edzővel szemben: adassa el bale-t a francba, meg tegye ki a kezdőből casillast. Ha ancelotti képes erre, tőlem maradhat, ha nem, akkor hozzanak olyat, aki megteszi.

Amúgy nekem nem a BL fáj jobban, hanem a bajnokság. A BL megvolt tavaly, nem jöhet össze mindig. De a bajnokságot be kellett volna húzni. És nem lehet mindent Modricra fogni. Tényleg nagyon fontos, de azért nem Messiről van szó.

A lélektelenséget meg sajnos meg kell szokni, a madrid jó ideje nem nyert kúszva-mászva, akkor szokott nyerni, amikor egyszerűen jobb csapata van, és összejönnek a dolgok. De ehhez a csillogáshoz nem illik az összekoszolt mez...1-2 játékosban talán benne van, de az egész csapat arculata nem ilyen.

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 13., szerda 23:34

realmadridfan írta:Az meg hogy neki csak kiscsapat való, egyáltalán nem bizonyított tény, mert még nem volt nagycsapat edzője.
Pont ezért nem szeretném, hogy a Real Madridnál kezdjen el kísérletezgetni, hogy hogyan kell a sztárokkal és a médiával bánni...

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Demes » 2015. május 13., szerda 23:32

mocsok írta:
Oké hogy elnézzük Carlo-nak hogy nem a legjobb taktikus és sorba megszopatja bármilyen jöttment edző, mert akkora pszichológus, de akkor miért esik össze fejben mindenki 10/10x amikor nagyon kellene?
mikor kellene nagyon?
tavaly a bl döntőn nem nagyon estek össze.
mint ahogy szintén az atletico ellen a negyeddöntőben is az utolsó percig bírták és meg is lett az eredménye.
Hát mondjuk amikor Schalke ellen 1 gólra voltunk a kibaszott kieséstől mert 4 gólt lőttek idegenben? Vagy akkor fejben nagyon ott voltunk?
Amikor 4 pontos előnyt sikerült 2 meccs alatt elbaszni? Ott is minden rendben volt?
Vagy hogy Juve gólokra semmit nem tudunk reagálni, mert ha mi játszunk jobban, de mégis mi szopunk egy gólt akkor az egyetlen reakciónk hogy mindenki elkezd ívelgetni hogy hú bazdmeg erre nem számítottunk?

Én nem akarom elküldeni Carlot mert egy ilyen szezon után egyértelműen aktívak leszünk a piacon és reményeim szerint korrekt nevekkel erősödünk, és nem lehetünk 2x egymás után ilyen szerencsétlenek.
De nem fogok szomorkodni ha megpróbáljuk Kloppot, az én véleményem szerint pont ő kellene nekünk. :shutup:

Raull77
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. április 22., kedd 20:10
Kedvenc játékosaid: raul,casillas,cr
Kedvenc csapatod: Real Madrid,FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raull77 » 2015. május 13., szerda 23:31

AZ minimálisan az o hibája hogy ilyen lucas silvákat meg baqmbákat hoztunk cserére,,,aztán egész évben az foyik a csapoon hogy nincs kit becserélni,,,,hát csak bele kell egy edzonek egyezni abba hogy kit igazoljanak már le,,,vagy kit adjunk el,,,ebben gyenge voélt nem hiszem el hogy perez nem adott volna ki pluszba 40 milliot a nyáron hogy hozzunk egy normális kozéppályást pluszba,,csak az a besult olasz fa,,,sz azt hitte hogy BL után majd elalszik a padon aztán ugy is minden menni fog magátol,,,mennyen vissza Ac Milan padra ott ugy is újjáépíteni akarnak csapatot pont belevalo oda azokhoz,,,nekem abbol a zsuvi rágó fejébol elegem lett

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: peadani » 2015. május 13., szerda 23:27

phys írta:
Zsombor írta:Miről beszélsz? Téged sem védelek, pedig ennyi marhaság után azért téged se tartalak olyan kibaszott erősnek. :lol:
Igen, mert Ancelotti a legjobb edző a világon ezek szerint. Elő sem fordulhat, hogy ez nem így van.
Senki nem mondta, hogy a világ legjobb edzője.Vannak hibái, de egyszerűen nehéz elképzelni, hogy lenne nála jobb edző most a csapat élére.És akkor jössz és mondod a faszságokat értelmes érvek nélkül.

Champions20
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. május 13., szerda 22:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Champions20 » 2015. május 13., szerda 23:24

[/quote]

Egyrészt az idegbeteg stílusa nem illik a Reálhoz, amúgy meg valószínűleg egyből összeroppanna az eredménykényszertől ami rá nehezedne Madridban. Neki valami kisebb csapat való, ahol hagyják nyugodtan építkezni 2-3 évet.[/quote]

Idegbeteg stílusa nem illik a Realhoz? Na nehogymár, kik vagyunk mi vagy kik ezek a lelketlen barmok a keret majd' felében? Nem lehet rájukszólni, mert mi valami "úri" klub vagyunk? Hát a lófaszt, menjenek a picsába. rájuk kell szólni, mint valami kisgyerekekre. Csapatot kell kovácsolni, másképp nem megy. Az meg hogy neki csak kiscsapat való, egyáltalán nem bizonyított tény, mert még nem volt nagycsapat edzője. Hogy megroppanna, az meg pláne nem. De amint mondtam, nem kampányolni akarok mellette (bár tény, hogy örülnék neki, ha jönne), hanem csak mint tényt írtam, hogy majdnem biztos vagyok benne, hogy ő ül a kispadon jövőre.[/quote]

Amíg Perez nem tud hosszú távra tervezni fölösleges.Ha Ancelotti elmegy akkor beindul az edzőkeringő.

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 13., szerda 23:24

Zsombor írta:Miről beszélsz? Téged sem védelek, pedig ennyi marhaság után azért téged se tartalak olyan kibaszott erősnek. :lol:
Igen, mert Ancelotti a legjobb edző a világon ezek szerint. Elő sem fordulhat, hogy ez nem így van.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 13., szerda 23:23

Miről beszélsz? Téged sem védelek, pedig ennyi marhaság után azért téged se tartalak olyan kibaszott erősnek. :lol:

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 13., szerda 23:21

Zsombor írta:Folytasd haver, bár ennél jobban nem tudod magadat megalázni szerintem.
Na megjelentél te is, már hiányoltalak. Te vagy itt a fórumon a gyengék védőszentje, mást sem látok tőled, csak Ancelotti, Illarra és Benzema ajnározást.

De ha manapság egy taktikai csőd és bukott edzőnél nincs jobb alternatíva szerinted a világban, akkor ott gondok vannak.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 13., szerda 23:20

cart írta:
realmadridfan írta:Érvek?
Egyrészt az idegbeteg stílusa nem illik a Reálhoz, amúgy meg valószínűleg egyből összeroppanna az eredménykényszertől ami rá nehezedne Madridban. Neki valami kisebb csapat való, ahol hagyják nyugodtan építkezni 2-3 évet.
Idegbeteg stílusa nem illik a Realhoz? Na nehogymár, kik vagyunk mi vagy kik ezek a lelketlen barmok a keret majd' felében? Nem lehet rájukszólni, mert mi valami "úri" klub vagyunk? Hát a lófaszt, menjenek a picsába. rájuk kell szólni, mint valami kisgyerekekre. Csapatot kell kovácsolni, másképp nem megy. Az meg hogy neki csak kiscsapat való, egyáltalán nem bizonyított tény, mert még nem volt nagycsapat edzője. Hogy megroppanna, az meg pláne nem. De amint mondtam, nem kampányolni akarok mellette (bár tény, hogy örülnék neki, ha jönne), hanem csak mint tényt írtam, hogy majdnem biztos vagyok benne, hogy ő ül a kispadon jövőre.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 13., szerda 23:19

Színvak valószínűleg nem, de szöveget értelmezni nem tudsz továbbra sem, de miután az sem volt neked tiszta, hogy Ancelotti nem egy taktikai zseni ezek után ez nem meglepő. Amúgy Bale is az ő hibája, ő rakta oda mindig a kezdőbe és nem Bale rakta oda magát.
Így van.
Igazad van! :agree:










:mrgreen:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég