Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 12:56

Nagyra értékeli a játékosok véleményét, de nekik nincs beleszólásuk a dolgokba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 12:54

Carlo: vasárnap vagy hétfőn fog találkozni Pérezzel és akkor beszélnek a jövőről.
Folytatni szeretné, mert szereti a játékosokat és a klubot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. május 22., péntek 8:53

Először azt hittem erről a Benitez témáról, hogy csak egy rossz vicc. De ez már kezd véresen komoly lenni. Pereztől ez is kitelik sajnos.
Az meg, hogy cserélődnek az edzők, nem érdekel. A spanyol bajnokság újabban ilyen, és kész. Nem mondom, hogy jó, de ez van. Aki idejön, ennek tudatában tegye. Ugyanez megy a Barcánál is, pedig ők az Örökös Spanyol Bajnokok. A latin temperamentumú játékosok ilyenek, kell a folytonos motiváció. Egy Kroos féle germán profi enélkül is tudja a dolgát. (Talán most az Atleti lesz a kivétel ebben a spanyol edzőkeringőben)
Ha FIFA manager játék vagy mi a franc lenne (nem tudom, mert nem élek vele), akkor szakmai szempontból Klopp jó lehetne papíron. Viszont nem tudni, a közeghez hogy alkalmazkodna. Én imádom, az ilyen jellegű edzőket (Simeone, Mou) mindig jobban kedveltem, mint az Ancelotti meg a Pellegrini féle apukákat. Klopp viszont ideggyenge, viszont a Realon van a világon a legnagyobb médianyomás (Perez médiacsapatot csinált belőlünk, jól hoz, de vannak hátulütői is). Nem tudom, hogy bírná. Mellette szól, hogy karakteres arc, forr a levegő körülötte. Pereznél meg ez reklámhordozó, tehát fő szempont.
Akárki lesz, fontos, hogy a játékosuralmat meg kell szüntetni. Az nem történhet meg még egyszer, hogy a kapitányt nem lehet kivágni a kezdőből, mert olyan szava van, hogy akár edzőt buktathat (Mou). Ilyen esetekben szerintem a játékosnak kellene majd távozni, akárki legyen. Mindenkit helyre kell tenni. Most mindenki szerette az edzőt, családi hangulatban mentek az edzések, tele volt lötyögős, poénkodós videóval a youtube, aztán meg elfelejtett a társaság komolyan dolgozni, az edzettségi állapotuk meg a béka segge alá került. a Juve 50 éves Pirlokkal szétfutott minket, a játékosok meg mindentől sérültek azonnal, a riválisnál viszont vért spriccelő bokával is végigjátszott mindenki mindent. A végén ez döntött. Ennyi pénzért viselje el mindenki, ha az edző leordítja a fejét. Én azt szeretném látni, hogy minden meccs végén az legyen a statisztikákban, hogy a mi embereink futottak fél kilométerrel többet, bárki ellen. Carloval ez nem fog menni. Isco, Kroos, Carvajal mentalitású embereket akarok látni a pályán.
Carlo ha bukik, a stábjának köszönheti főleg, amellett, hogy azért hibái neki is voltak rendesen. (Persze ezek mellett még a világ élvonalába tartozik, el kell ismerni) Ha marad is, az erőnléti, orvosi stb. emberkéket mindenképpen el kell zavarni, és nálunk is ugyanazzal a koksszal kell etetni mindenkit mint a Barcánál, mert az a jobb fajta.
Carlora érdemei elismerése mellett, a teljesség igénye nélkül sok dolog miatt haragszok is. A világ legjobb kontracsapata voltunk, ez a képesség fokozatosan leépült. Rotálás hiánya. Játék állásától függetlenül, ugyanakkor elvégzett cserék. Pocsék lestaktika (minket viszont végig szivattak vele). Nincs jobb lábas szabadrúgáslövőnk. Bale játszatása (ez Perez sara is). Ritka váratlan húzások (a Ramos-Atleti volt talán az egyetlen). Motiválatlan, lötyögős játékosok helyenként.
Úgyhogy az itteni teljesítménytől én annyira nem vagyok elragadtatva, az előző évi sikerekben még vastagon benne van az elődje munkája is. A keret erejét jellemzi viszont, hogy így is közel voltunk mindenhez. Nem túl sok hiányzott.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2015. május 22., péntek 8:38

tcskhun írta:Az AS-n igy áll a szavazás: http://as.com/encuestas/2015/05/21/1432235090.html
Az a több mint 7% Rafael neve mellett Barca szurkoló

tcskhun
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2015. május 22., péntek 8:12

Az AS-n igy áll a szavazás: http://as.com/encuestas/2015/05/21/1432235090.html

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 22., péntek 7:52

nemtudom ki írta, de nagyon adom, h tényleg mindig az elérhető legjobbat szeretné perez, ez ebben az esetben carlo után klopp lenne, hangsúlyozom az elérhetők között. ráadásul olyan sokszor akarta, szerette volna és hajkurázta carlot, h most meg ilyen gyorsan megválna tőle? bár egyre inkább összeáll a kép, h tényleg megy, lehet értelmet nyernek a juve elleni nyilatkozata carlonak, ami elég búcsúsra sikeredett, az is lehet, h ott már tudatták vele, h vagy bl vagy viszlát. :|
egyszerűen felfogni nem tudom, h mit akar benitezzel? mik az érvek mellette?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 22., péntek 7:48

Régen volt már ilyen. Szinte mindenki adna még egy évet Carlonak, Perez viszont megint mindenkinél okosabbnak hiszi magát. Érdekes nyár elé nézünk ismét..
Ha új edző, akkor nálam Klopp. Ezt a csapatot motiválni kell. Mindegyik BL,VB,EB győztes fasz. Melléjük talán most egy ilyen edző kell. A Real Madridhoz nem ez illik, viszont most olyan profil mint Ancelotti nicns is aki név lenne. Viszont láttuk,hogy Carlo is csinálja a baromságait. Biztosra veszem a távozását.
Benítezt ha hívjuk akkor ide fog jönni, nem szaros angolokhoz.
Kloppot vagánynak tartom, akinek talán töke is van. Persze JM is belebukott, de a németnek teljesen más a felfogása a fociról.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. május 22., péntek 0:51

Perezt kéne már eltüntetni végre. Most már kezd sok lenni a hülyesége és akkor most még ha igazak a hírek Ancelottit is elküldené. Nincs semmi gond sem az edzővel sem a csapattal. Balet és Casillast kell kirakni meg értelmes embereket hozni a padra és jók lennénk. Nagyon nem kéne most edzőt újítani főleg nem Benitezt. Akkor már inkább tényleg Klopp, de ő meg olyan lenne szerintem, mint Mourinho... Nem hagyná, hogy Perez diktáljon

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 21., csütörtök 22:48

Mondjuk, ha a csapat (értem ezalatt Perezt) ilyen ütemben fogyasztja a nagynevű edzőket, akkor az edzői kar is elkezdheti kitermelni újabb zsenijeit. :lol: Elfogyott Capello, Mourinho, Ancelotti kevesebb, mint 10 év alatt. Fene tudja, hogy olyan edzők (nem Benitez félék), hanem olyanok akiknek a pályafutásuk felívelőben van, akarnak-e idejönni? Mert az olyan aki már nyert egy s mást az nem kérdés, simán levezet itt 2-3 évet jó pénzért.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 21., csütörtök 22:47

Toti írta:mostmar kb orankent jelennek meg a hirek, h ancelotti tavozik. lassan el kell hinnunk.. :( szezon kozben pipa voltam ra, de egyertelmuen maradnia kellene.faszomat az egeszbe h a serulesek es perezek balfaszkodasai miatt neki kell mennie.. nonszensz.

remelem, azert (ha tavozik..) nem a szar marad meg nekimadridrol. mindenesetre orok eletemre halas leszek neki h o volt az az edzo aki elhozta a 10.et. meg ugy egyaltalan az itt eltoltott 2 evert.

(aztan remelem hnap megerositik a maradasat es semmisnek nezhetem ezt a hszt.)
Szinte 100%-ra veszem a távozását...sajnálom, hogy neki kellett elvinnie a balhét...egy évet még minimum megérdemelt volna...jövőre érzésem szerint sikeresebbek lehettünk volna vele...
Úgy érzem ez a döntés, még csúnyán vissza fog ütni...Benitez érkezésével lesznek még meglepetés érkezők és távozók is szerintem...bízom a szebb jövőben...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 22:45

Mike írta:az jó hely, ott védve vagy a CR szabadoktól :lol:

majd integess
Jó, nem közvetlen mögé mert úgy zavarna a kilátásban, pont faszán, hogy el tudjam venni a labdát, ha kell :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 21., csütörtök 22:44

az jó hely, ott védve vagy a CR szabadoktól :lol:

majd integess
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 22:41

Toti írta:
Realista24 írta:Forduló előtt már semmi nem lesz megerősítve sem megcáfolva szerintem.
igen, ez azert valoszinu.
jegyed hova szol? carlo melle? :D vhogy tartsd itt.
Kapu mögé, második sor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 21., csütörtök 22:40

az biztos h nagyon észnél kell lennie most a vezetőségnek.

Ha vkiért ennyire kiállnak a játékosok, és a szurkolók jelentős része is, akkor az elküldésével lavinát indíthatnak el.

Főleg ha olyat hoznak helyette akit nem akar senki...

Részemről ha Klopp jönne akkor oké
Ha Benitez akkor maradjon Carlo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mike 2015. május 21., csütörtök 22:41-kor.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 21., csütörtök 22:40

Realista24 írta:Forduló előtt már semmi nem lesz megerősítve sem megcáfolva szerintem.
igen, ez azert valoszinu.
jegyed hova szol? carlo melle? :D vhogy tartsd itt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 22:36

Forduló előtt már semmi nem lesz megerősítve sem megcáfolva szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 21., csütörtök 22:34

mostmar kb orankent jelennek meg a hirek, h ancelotti tavozik. lassan el kell hinnunk.. :( szezon kozben pipa voltam ra, de egyertelmuen maradnia kellene.faszomat az egeszbe h a serulesek es perezek balfaszkodasai miatt neki kell mennie.. nonszensz.

remelem, azert (ha tavozik..) nem a szar marad meg nekimadridrol. mindenesetre orok eletemre halas leszek neki h o volt az az edzo aki elhozta a 10.et. meg ugy egyaltalan az itt eltoltott 2 evert.

(aztan remelem hnap megerositik a maradasat es semmisnek nezhetem ezt a hszt.)
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

fenomeno22
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. február 7., szombat 17:30
Kedvenc játékosaid: ronaldo09
Kedvenc csapatod: realmadrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: fenomeno22 » 2015. május 20., szerda 23:05

Maradhatna Carlo,barmennyire is szarul sikerült a szezon,a csapat 1-2 vasarlandó játékosra van a tökéleteshez,nekem egyetlenegy félelmem van,nagyon nem szeret cserélni,jó hogy nem is nagyon volt kire de azert 2,3nullaknal lehetett volna Kroost Modricot pihentetni,mellette nyilatkozgatta folyamatosan,hogy jó erőben van a csapat,mikor már szemmel lathatóan kezdtek fáradni.Plusz valaki emlitette,hogy a Milannal is ezt csinalta,azert nyertek1bajnoksagot,nem biztos változni fog már,és rohadt idegesitő lenne egymas utan 2évben ugyanezt nyomatni,szóval én ezért nem hullatnék érte könnyeket.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 20., szerda 23:00

András93 írta:
RealRaúl77 írta:Remélem nyártól másra mondja majd ezt, vagy hasonlót..
Szóval te új edzőt akarsz. :mrgreen:
Igen, ha választanom kell Bale és Carlo közt... egyértelmű :mrgreen:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. május 20., szerda 22:55

RealRaúl77 írta:Remélem nyártól másra mondja majd ezt, vagy hasonlót..
Szóval te új edzőt akarsz. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 225 regisztrált és 0 vendég