Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 22., péntek 14:55

Toky írta:Érdekes amúgy azt olvasni, hogy "hogyan képzelte Ancelotti, hogy Illarra-Khedira középpályás cseresorral nekimegy a szezonnak?!" Arról sokan megfeledkeznek, hogy Ő Di Maríaval és Alonsoval is számolt ott. Előbbi távozni akart, helyette jött James, aki szerintem nem hozta azt a pluszt, amit az argentin a fontos meccseken (pl. BL döntő).
Mondhatnánk, hogy de a kevesebb elszórt labda nagyobb stabilitást hoz, de a stabilitásra ott volt Xabi Alonso. Az, akiről ha jól emlékszem Gerrard mondta, hogy "Ronaldo nyeri a meccseket, de Alonso nyeri a bajnokságot." (Mondjuk azt speciel pont nem sikerült :D ) Ő ráadásul az utolsó pillanatban lépett ki. Akkor meg már hiába kapálóztunk Verratti után. Szóval én nem okolnám így a középpálya gyengüléséért.
És mielőtt azt mondaná valaki, hogy Kroos az új Alonso, ahogy azt már korábban is pedzegették, azon a poszton játszik, de nem olyan jól. Védekezése miatt nem egyszer szívtunk a második vonalból érkező támadásoknál. Modric ezt általában tudta kompenzálni, de Isconak nem ez a posztja, így rendszeresen ott volt a luk, hiszen Modric sokat volt sérült.

Ha engem kérdeztek, (ugyan senki nem teszi, de én akkor is leírom :mrgreen: ) ezen a két emberen ment el idén a triplázás: Di María és Alonso.
És félreértés ne essék, lehet őket pótolni, csak Di Maríát nem sikerült (Isco helyett James játszik ott), Alonsot meg nem volt már idő.
Teljesen egyet értek. És hozzáteszem azt, hogy mindkét ember a középpálya legközépső részét játszották be. Itt vesztettük el a nagy meccseinket is, teljes átjáróház voltunk ott, pl a Juve szétkontrázott minket Torinóban és Madridban is középen, az Atleticóról már ne is beszéljünk a 4-0-al.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. május 22., péntek 14:42

Ha engem kérdeztek, (ugyan senki nem teszi, de én akkor is leírom :mrgreen: ) ezen a két emberen ment el idén a triplázás: Di María és Alonso.
Egyetértek. Nincs is ezzel semmi gond. Csak akkor az edzőnek legyen annyi tekintélye a klub elnökénél, hogy közölje, neki kell az a 2 játékos, és nem más. Véleményem szerint mindkettejük megtartható lett volna, anyagilag is ugyanott lettünk volna (Alonso vételárának másfélszerese elment a Silvára) nagyjából.

De ahogy a Benitezes pletykák (?) szólnak, ő is hajlandó hallgatni a "jó tanácsra", nálam ez bizonyította azt, Carlo is hasonló személy, szóval RMFC sejtéseit ez eléggé beigazolja. Persze ez a szitu így sok mindenben felmenti Ancelottit, de ugyanakkor ennek a konfliktuskerülésnek az eredményeként nagyon nehéz helyzetbe hozta saját magát.

Ezen kívül én nem hiszem el, hogy a BL győzelem után ne játszhatta volna ki a "ha eladjátok xy-t, én lelépek"' című kártyát. Perez nem tehette volna meg, hogy hagyja a BL győztes edzőjét a saját egója miatt elmenni, mert ha idén Carlo helyett Benitez/Klopp/Löw/Lopetegui bukott volna, akkor Perez is bukott volna velük.

Beniteznél Carlo sokkal jobb, ha mindenképp kettejük közül kell választani, maradjon Carlo, de akkor álljon a sarkára és arra a posztra szerezzen embereket, ahova neki tetszik, és ne Perez FM-ezen ezen a nyáron is.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 22., péntek 14:39

Realista24 írta:Amúgy nem csodálkozok, hogy DDG-t kétségek gyötrik.
Pedig nagyon kéne. Ehhez persze Pereznek ki kéne fejezni a bizalmát Carlo felé, továbbá közölni Ikerrel, hogy jövőre ő csak második a rangsorban, mert De Gea jobb. Vagy kussol a padon, vagy távozik.

Első lépésnek ennyi.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 22., péntek 14:37

Mi lehet most madridban? Lázadás lesz amint bejelentik

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 14:34

Amúgy nem csodálkozok, hogy DDG-t kétségek gyötrik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 22., péntek 14:28

Toti írta:egyszerűen felfogni nem tudom, h mit akar benitezzel? mik az érvek mellette?
Jó a kapcsolata a Madriddal és volt már utánpótlás csapataitok edzője. Az akkori Valencia pedig (az eddigi csapatai közül) játékban a legjobban hasonlít a Realra, spanyoloknál eddig nagy sikerei voltak. Azonkívül, hogy az EL-t elb...ta, a Napoliból is eléggé kihozta a maxot. Én nem írnám le, a nagyszámok törvénye alapján meg még inkább jönnie kell az eredménynek.. :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 22., péntek 14:20

Toti írta:nemtudom ki írta, de nagyon adom, h tényleg mindig az elérhető legjobbat szeretné perez, ez ebben az esetben carlo után klopp lenne, hangsúlyozom az elérhetők között. ráadásul olyan sokszor akarta, szerette volna és hajkurázta carlot, h most meg ilyen gyorsan megválna tőle? bár egyre inkább összeáll a kép, h tényleg megy, lehet értelmet nyernek a juve elleni nyilatkozata carlonak, ami elég búcsúsra sikeredett, az is lehet, h ott már tudatták vele, h vagy bl vagy viszlát. :|
egyszerűen felfogni nem tudom, h mit akar benitezzel? mik az érvek mellette?
Tegnap pl én írtam. Jelenleg úgy állunk, hogy Carlo megy, Bale irant töretlen a bizalom, egy megbukott edző aki már nagyon nem szint érkezni fog
volt mar nagy csapat edzője, csak régen, semmi jóra nincs kilátás

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. május 22., péntek 14:13

Érdekes amúgy azt olvasni, hogy "hogyan képzelte Ancelotti, hogy Illarra-Khedira középpályás cseresorral nekimegy a szezonnak?!" Arról sokan megfeledkeznek, hogy Ő Di Maríaval és Alonsoval is számolt ott. Előbbi távozni akart, helyette jött James, aki szerintem nem hozta azt a pluszt, amit az argentin a fontos meccseken (pl. BL döntő).
Mondhatnánk, hogy de a kevesebb elszórt labda nagyobb stabilitást hoz, de a stabilitásra ott volt Xabi Alonso. Az, akiről ha jól emlékszem Gerrard mondta, hogy "Ronaldo nyeri a meccseket, de Alonso nyeri a bajnokságot." (Mondjuk azt speciel pont nem sikerült :D ) Ő ráadásul az utolsó pillanatban lépett ki. Akkor meg már hiába kapálóztunk Verratti után. Szóval én nem okolnám így a középpálya gyengüléséért.
És mielőtt azt mondaná valaki, hogy Kroos az új Alonso, ahogy azt már korábban is pedzegették, azon a poszton játszik, de nem olyan jól. Védekezése miatt nem egyszer szívtunk a második vonalból érkező támadásoknál. Modric ezt általában tudta kompenzálni, de Isconak nem ez a posztja, így rendszeresen ott volt a luk, hiszen Modric sokat volt sérült.

Ha engem kérdeztek, (ugyan senki nem teszi, de én akkor is leírom :mrgreen: ) ezen a két emberen ment el idén a triplázás: Di María és Alonso.
És félreértés ne essék, lehet őket pótolni, csak Di Maríát nem sikerült (Isco helyett James játszik ott), Alonsot meg nem volt már idő.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 13:41

Toti írta:
Megvan Pérez email címe :shifty: :shutup:
inkább szaladj be a pályára vmi felirattal carlo maradása érdekében. :mrgreen: :mrgreen:
vag egy higuain maszkban.
#CarloStay ez terjed a neten egyébként.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 22., péntek 13:39

Megvan Pérez email címe :shifty: :shutup:
inkább szaladj be a pályára vmi felirattal carlo maradása érdekében. :mrgreen: :mrgreen:
vag egy higuain maszkban.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 13:37

Babinho írta:Ennek az interjúnak is búcsú szaga van...szégyen, szégyen, szégyen, szégyen, szégyen, szégyen!

R24 torokból Carlozzatok holnap, vagy kiszavazunk a francba!
:lol:
Legalább Butra spanodnak szólj, hogy legyen eszük!
Megvan Pérez email címe :shifty: :shutup:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. május 22., péntek 13:36

Ennek az interjúnak is búcsú szaga van...szégyen, szégyen, szégyen, szégyen, szégyen, szégyen!

R24 torokból Carlozzatok holnap, vagy kiszavazunk a francba!
:lol:
Legalább Butra spanodnak szólj, hogy legyen eszük!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 22., péntek 13:16

Hát ha itt megint edzőkeringő lesz én letagadom, hogy Perec ennek a klubnak az elnöke. Gyakorlatilag miatta lettem Real drukker, amiért elhozta Figot, de faszom, ha megint elrontja nyert helyzetből akkor megyek egy RM meccsre és valami táblával a kezemben fogok ott tüntetni a kapu mögött.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 12:56

Nagyra értékeli a játékosok véleményét, de nekik nincs beleszólásuk a dolgokba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 12:54

Carlo: vasárnap vagy hétfőn fog találkozni Pérezzel és akkor beszélnek a jövőről.
Folytatni szeretné, mert szereti a játékosokat és a klubot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. május 22., péntek 8:53

Először azt hittem erről a Benitez témáról, hogy csak egy rossz vicc. De ez már kezd véresen komoly lenni. Pereztől ez is kitelik sajnos.
Az meg, hogy cserélődnek az edzők, nem érdekel. A spanyol bajnokság újabban ilyen, és kész. Nem mondom, hogy jó, de ez van. Aki idejön, ennek tudatában tegye. Ugyanez megy a Barcánál is, pedig ők az Örökös Spanyol Bajnokok. A latin temperamentumú játékosok ilyenek, kell a folytonos motiváció. Egy Kroos féle germán profi enélkül is tudja a dolgát. (Talán most az Atleti lesz a kivétel ebben a spanyol edzőkeringőben)
Ha FIFA manager játék vagy mi a franc lenne (nem tudom, mert nem élek vele), akkor szakmai szempontból Klopp jó lehetne papíron. Viszont nem tudni, a közeghez hogy alkalmazkodna. Én imádom, az ilyen jellegű edzőket (Simeone, Mou) mindig jobban kedveltem, mint az Ancelotti meg a Pellegrini féle apukákat. Klopp viszont ideggyenge, viszont a Realon van a világon a legnagyobb médianyomás (Perez médiacsapatot csinált belőlünk, jól hoz, de vannak hátulütői is). Nem tudom, hogy bírná. Mellette szól, hogy karakteres arc, forr a levegő körülötte. Pereznél meg ez reklámhordozó, tehát fő szempont.
Akárki lesz, fontos, hogy a játékosuralmat meg kell szüntetni. Az nem történhet meg még egyszer, hogy a kapitányt nem lehet kivágni a kezdőből, mert olyan szava van, hogy akár edzőt buktathat (Mou). Ilyen esetekben szerintem a játékosnak kellene majd távozni, akárki legyen. Mindenkit helyre kell tenni. Most mindenki szerette az edzőt, családi hangulatban mentek az edzések, tele volt lötyögős, poénkodós videóval a youtube, aztán meg elfelejtett a társaság komolyan dolgozni, az edzettségi állapotuk meg a béka segge alá került. a Juve 50 éves Pirlokkal szétfutott minket, a játékosok meg mindentől sérültek azonnal, a riválisnál viszont vért spriccelő bokával is végigjátszott mindenki mindent. A végén ez döntött. Ennyi pénzért viselje el mindenki, ha az edző leordítja a fejét. Én azt szeretném látni, hogy minden meccs végén az legyen a statisztikákban, hogy a mi embereink futottak fél kilométerrel többet, bárki ellen. Carloval ez nem fog menni. Isco, Kroos, Carvajal mentalitású embereket akarok látni a pályán.
Carlo ha bukik, a stábjának köszönheti főleg, amellett, hogy azért hibái neki is voltak rendesen. (Persze ezek mellett még a világ élvonalába tartozik, el kell ismerni) Ha marad is, az erőnléti, orvosi stb. emberkéket mindenképpen el kell zavarni, és nálunk is ugyanazzal a koksszal kell etetni mindenkit mint a Barcánál, mert az a jobb fajta.
Carlora érdemei elismerése mellett, a teljesség igénye nélkül sok dolog miatt haragszok is. A világ legjobb kontracsapata voltunk, ez a képesség fokozatosan leépült. Rotálás hiánya. Játék állásától függetlenül, ugyanakkor elvégzett cserék. Pocsék lestaktika (minket viszont végig szivattak vele). Nincs jobb lábas szabadrúgáslövőnk. Bale játszatása (ez Perez sara is). Ritka váratlan húzások (a Ramos-Atleti volt talán az egyetlen). Motiválatlan, lötyögős játékosok helyenként.
Úgyhogy az itteni teljesítménytől én annyira nem vagyok elragadtatva, az előző évi sikerekben még vastagon benne van az elődje munkája is. A keret erejét jellemzi viszont, hogy így is közel voltunk mindenhez. Nem túl sok hiányzott.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2015. május 22., péntek 8:38

tcskhun írta:Az AS-n igy áll a szavazás: http://as.com/encuestas/2015/05/21/1432235090.html
Az a több mint 7% Rafael neve mellett Barca szurkoló

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2015. május 22., péntek 8:12

Az AS-n igy áll a szavazás: http://as.com/encuestas/2015/05/21/1432235090.html

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 22., péntek 7:52

nemtudom ki írta, de nagyon adom, h tényleg mindig az elérhető legjobbat szeretné perez, ez ebben az esetben carlo után klopp lenne, hangsúlyozom az elérhetők között. ráadásul olyan sokszor akarta, szerette volna és hajkurázta carlot, h most meg ilyen gyorsan megválna tőle? bár egyre inkább összeáll a kép, h tényleg megy, lehet értelmet nyernek a juve elleni nyilatkozata carlonak, ami elég búcsúsra sikeredett, az is lehet, h ott már tudatták vele, h vagy bl vagy viszlát. :|
egyszerűen felfogni nem tudom, h mit akar benitezzel? mik az érvek mellette?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 22., péntek 7:48

Régen volt már ilyen. Szinte mindenki adna még egy évet Carlonak, Perez viszont megint mindenkinél okosabbnak hiszi magát. Érdekes nyár elé nézünk ismét..
Ha új edző, akkor nálam Klopp. Ezt a csapatot motiválni kell. Mindegyik BL,VB,EB győztes fasz. Melléjük talán most egy ilyen edző kell. A Real Madridhoz nem ez illik, viszont most olyan profil mint Ancelotti nicns is aki név lenne. Viszont láttuk,hogy Carlo is csinálja a baromságait. Biztosra veszem a távozását.
Benítezt ha hívjuk akkor ide fog jönni, nem szaros angolokhoz.
Kloppot vagánynak tartom, akinek talán töke is van. Persze JM is belebukott, de a németnek teljesen más a felfogása a fociról.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég