Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. május 27., szerda 0:15

Maradjon nyugodtan, engem nem zavar, hatalmas kedvencem a mai napig, de lássa be végre, hogy eljárt felette az idő és üljön le a kispadra BL-ben, meg a bajnokságban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 0:13

A következő évben is itt lesz
megvan róla győződve
mehetnék gyengébb bajnokságba, de szeretném itt befejezni
Erősnek érzem, szeretem a kihívásokat, az utóbbi években rengeteg kritikát kaptam, de szeretem a kihívásokat. Szerintem felül tudok emelkedni rajtuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 0:10

Hallgatni:
http://play.cadenaser.com/
olvasni Twitter, mint mindig mindent :) :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. május 27., szerda 0:10

Realista24 írta:Elkezdődött, érdekes kezdés:
Iker Casillas: “The first time I walked out of this tunnel I was 17. It was a friendly match. It was like an award for me.

Iker Casillas: “ When you hear the anthem you get full of emotions. You feel privileged to be part of this sport.”

Iker Casillas: “ Each time you walk to the goal you feel more nervous but I think that’s good for someone like me who loves this sport."
Hol lehet olvasni,hallgatni,nézni? :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 27., szerda 0:06

Elkezdődött, érdekes kezdés:
Iker Casillas: “The first time I walked out of this tunnel I was 17. It was a friendly match. It was like an award for me.

Iker Casillas: “ When you hear the anthem you get full of emotions. You feel privileged to be part of this sport.”

Iker Casillas: “ Each time you walk to the goal you feel more nervous but I think that’s good for someone like me who loves this sport."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 23:45

én feladtam mimden reményt, és csak abban bízok hogy Perez és Benitez nem barmolják szét ezt a csapatot az elkövetkezendő 1-2 évben

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2015. május 26., kedd 23:38

Persze. Bejelenti,h továbbra is küzdeni fog a helyéért,esze ágában sincs feladni,bla bla bla :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 26., kedd 23:14

Állítólag Villiam Vecchi felmondta szerződését ma délután. Iker meg éjfélkor fog interjút adni....vajon bejelent valamit?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 26., kedd 22:03

sandorzolika írta:Most olvastam hogy csutortokon hivatalos sajto tájékoztatot tart a Napoli elnoke es Benitez hogy beszamoljanak a pletykakrol.
ejj ha meg ez a pincer Benitez is mutatja a fuck-ot pereznek akkor mi lessz itt? :cens: :cens:
Azt is olvastad hogy a Napoli elnöke megerősítette hogy Benitez távozik? Vajon melyik csapathoz tart? West Ham? Videoton?

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 26., kedd 22:03

Amugy épp most látom mi megy végbe twitteren :)
beszarok hogy az a Jese akire szinte egyáltalán nem számitott az olasz, még ő is dicséri és magasztalja ...
Hát kegyetlenül tökön rugta magát Perez, ha ltja a twitter üzeneteket akkor a csapat 80%-a bucsuzhat a nyari fizutol :mrgreen:
Nem irigylem aki az uj edzo lessz....egyaltalan nem irigylem.
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 26., kedd 21:58

Most olvastam hogy csutortokon hivatalos sajto tájékoztatot tart a Napoli elnoke es Benitez hogy beszamoljanak a pletykakrol.
ejj ha meg ez a pincer Benitez is mutatja a fuck-ot pereznek akkor mi lessz itt? :cens: :cens:
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 26., kedd 21:47

Tényleg úgy fest, hogy Benítez lesz az edző, érdekes szezon elé nézünk...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 21:43

Igen, ez a legszomorúbb. Amint ott fog állni Benitez az oldal vonal mellett, már hiba lesz őt ócsárolni, most ebben a pár napban kellett volna megmutatni, de akik a Bernabeuba is mozizni járnak csak azoktól sokat nem lehet elvárni. Irigylem azokat akik ott élnek...biztos elkapnám Perezt reggel a hentesnél :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 26., kedd 21:22

Egyébként újabb érdekes tény derült ki számomra a madridi madridistákról.
Ha az AS meg Marca kérdez, akkor kattintgatnak az interneten bőszen. Ha meccs van és ott vannak, akkor tudnak anyázni meccs után vagy éppen aláírásért kuncsorogni.

De bazzeg, tegnap ismert volt az sajtótájékoztató időpontja, kint volt egy rakat tv stáb, de annyira nem volt ott senki, hogy az egyik barátomat állították meg, hogy beszéljen.

Nem változtatott volna a dolgokon semmit, ha odamegy 1.000 vagy 10.000 ember Pérez ellen és a csapat/Carlo mellett tüntetni, de jelzésértékű lett volna. Egy ekkora klubnál, főleg, ahol "mi" választjuk az elnököt, ott nehogy már ilyet következmény nélkül meg lehessen csinálni. Akár beválik az új edző, akár nem.

Sajtó, szurkoló, játékos egy emberként ragaszkodik az edzőhöz, aki szintén maradt volna bármi áron a csapatnál. Erre jön az elnök, elküldi, aztán a legérintettebbek, "mi" meg sem szólalunk.

Majd az új edzőt azt lehet fikázni orrba-szájba, meg Carlo-Carlo rigmust tolni (ha egyáltalán emlékezni fognak rá....), fütyülni Benítezt, mintha tehetne bármiről is. Pfejj, elvenném -a többségtől - a jogot és kiosztanám újra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 26., kedd 20:16

Sajnos ami Carlóval történt egyáltalán nem volt meglepő, itt ez évtizedek óta így megy. Ha nem nyersz kupát tavasszal, menned kell. Más kérdés, hogy nagyobb türelemmel, ésszerűbb koncepcióval lehet nem 4-5 évente esne le egy bajnokság. A BL-ről meg ne is beszéljünk.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 26., kedd 20:06

Annyira csípem kb Carlót mint edzőt, mint amennyire Zidanet játékosként. Baromi csalódott vagyok, és le vagyok törve. Kezd Perezzel a kis faszom is tele lenni az az igazság...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 19:16

Perezt interjúvolják :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=U58NyJz_1c0

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 26., kedd 19:06

Bullet T írta:Volt mar huzos dontese a vezetosegnek a kozelmultban, de ez visz mindent. Egyszeruen nem tudom felfogni, hogy kuldhettek el Carlot....Amugy mostmar tenyleg lehetne tronfosztas fent is mert ez igy nem megy. Szerintem a kovetkezo ev is bojtos lesz, elvegre Carlo kivetelevel manapsag az uj edzoink elso eve nem volt valami emlitesre melto. Remelem Zidane jon, ha mar valakinek kell, igaz,hogy tapasztalatlan de nem 1 sokat latott edzo bukott itt meg, lehet pont egy ilyen frissetes kene.
Nekem a fő problémám az,hogy nagyon szívemhez nőtt ez a generáció és emiatt az agyhalott miatt nem lesznek sikeresek.Én per pillanat nem leszek kisegítve ha most várok 1-2 évet mire megbukik addigra a csapat magja kiöregszik.Szóval persze bukjon, égjen a hullája de jelenleg ezt ba.zhatjuk.

A játékosokban bízok,hogy függetlenül attól,hogy ki az edző odateszik magukat és szép éveket hoznak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 26., kedd 18:59

Az a baj, hogy ha elnök buktatást akartok akkor Zidane lenne a legrosszabb döntés.

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2015. május 26., kedd 18:57

Volt mar huzos dontese a vezetosegnek a kozelmultban, de ez visz mindent. Egyszeruen nem tudom felfogni, hogy kuldhettek el Carlot....Amugy mostmar tenyleg lehetne tronfosztas fent is mert ez igy nem megy. Szerintem a kovetkezo ev is bojtos lesz, elvegre Carlo kivetelevel manapsag az uj edzoink elso eve nem volt valami emlitesre melto. Remelem Zidane jon, ha mar valakinek kell, igaz,hogy tapasztalatlan de nem 1 sokat latott edzo bukott itt meg, lehet pont egy ilyen frissetes kene.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég