Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 1., szerda 11:39

wZoLee7 írta:
pipesz írta: eredményességben lemaradunk nem csak a Barcától hanem a többi top csapattól
Én eddig jutottam. Csak annyi lenne a kérdésem, hogy Miiiiiiiii?!
Csak a puszta szám adatok. Jelenleg, évek óta a Real Madridnak van a legnagyobb értéke a világon. Felesleges lenne összehasonlítani, mennyiszer nyert angol csapat bajnokságot meg mennyiszer a Real, szóval Real bajnoki győzelem 32, Barca 23...asszem...ami még lényeges az a Bl...de szerintem ezt le sem kell írni. Kérdem én hol maradunk le és kitől?
Szigorúan a közelmúltat nézve, az elmúlt mondjuk 10 évre, nem is mond hülyeséget ezzel.. az értéket meg ne keverjük ide, sajnos Perez azt lőtte be, meg a pénzügyeket, nem a sportszakmai dolgokat.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 1., szerda 11:35

pipesz írta: eredményességben lemaradunk nem csak a Barcától hanem a többi top csapattól
Én eddig jutottam. Csak annyi lenne a kérdésem, hogy Miiiiiiiii?!
Csak a puszta szám adatok. Jelenleg, évek óta a Real Madridnak van a legnagyobb értéke a világon. Felesleges lenne összehasonlítani, mennyiszer nyert angol csapat bajnokságot meg mennyiszer a Real, szóval Real bajnoki győzelem 32, Barca 23...asszem...ami még lényeges az a Bl...de szerintem ezt le sem kell írni. Kérdem én hol maradunk le és kitől?

pipesz
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. január 26., hétfő 18:29
Kedvenc játékosaid: Modric, Isco, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pipesz » 2015. június 30., kedd 18:05

Sziasztok!

Igazából a véleményetekre vagyok kíváncsi. Ugye Perez és a vezetőség folyamatosan hangoztatja, hogy a Real Madridban játszani mekkora felelősség, és hogy a legjobbat várjunk el, itt a legjobbak játszanak stb. dolgokat nem viszik túlzásba szerintetek? Szerintem ez nagyon tudja gerjeszteni a feszültséget ez az óriási, mesterségesen felnagyított eredménykényszer. És ha valami már nem úgy megy ahogy meg van írva a Nagy Könyvben, akár csak egy bajnoki meccsen akkor egyből megy a köpködés, meg hasonlók, különösen a szurkolók felől akikre ugye ez átterjed ez a hozzáállás a dolgokhoz. És a vezetőség nem hogy csökkentené, kordában tartaná ezt a mesterséges eredménykényszert még rá is tesz állandóan, hogy mindig hangoztatják. Szerintem ez rövid távon és főleg hosszútávon nem egészséges. Persze értem, fent kell tartani az "imidzset" hogy ez a világ legnagyobb klubja és társai, de szerintem ez nagyon rányomja az eredményekre hatását, főleg negatív irányban. Nekünk van a legdrágább keretünk, egyénekben Barcával együtt a legjobbak, mégis eredményességben lemaradunk nem csak a Barcától hanem a többi top csapattól és ebben véleményem szerint az imént leírt dolgoknak nagy része van. És persze lehet azt mondani, hogy profi játékos bírja a nyomást, de ez már olyan mértékű és mesterkélt ami már túl megy az egészséges határán. Legjobb példa erre a stadion fütyülések egy rossz megmozdulásra és társai. (persze tudom, hogy a magas jegyárak miatt az "igazi" szurkolók kívül rekednek)
Ezt most ki kellett írnom magamból, mert most is itt rövidhírben olvastam Perez nyilatkozatát és kicsit felment bennem a pumpa :)
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2015. június 27., szombat 10:05

Ez vótmá? :mrgreen:

http://index.hu/sport/sportgeza/2015/06 ... al_madrid/

Avatar
ádámjol
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. június 20., szombat 9:12
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, De Gea, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szlovák válogatott

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ádámjol » 2015. június 21., vasárnap 20:43

emberek azt a toky írta, csak rosszul csináltam meg ezér hiszitek az én írásomnak bocs
real the best
real forever

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. június 21., vasárnap 20:20

ádámjol írta:ahogy Mourinhoét sem. Egyikhez sem tudtam, hogy viszonyuljak. Úgy voltam vele, hogy majd az itteni munkája megadja rá a választ.
a bl dontő utáni éjjelén jelentette be hogy madridba folytatja.
vagy nem láttad hogy az inter hogy nyert bl-t? :)

mourinho távozásának a tobbség orült igazad van, és megváltóként is vártuk ebben is.
de amit ő itt tett az első két évében, azt szerintem senki nem csinálta volna meg. egy csürhéből csinált egy csapatot, és egy kurva erős barcelona ellen kellett minden fronton harcolnia és így utólag visszagondolva azt mondom nem vallottunk szégyent. mert a bl-en kívül minden fronton volt hogy megvertük őket és így mi nyertünk.
előtte egy már gyengébb lyon ellen estünk ki a 16 kozott -mégegyszer puszilom higuaint és a kedves hozzátartozóit- a kupába meg egy szánalmas harmadosztályú csapat alázott minket..

én orülok neki hogy itt volt edző, kellett ő nagyon. és a manchester cityi elleni góloromét nem igen hiszem hogy elfelejtem vagy amikor callejon hátár ugrott. :lol:

Avatar
ádámjol
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. június 20., szombat 9:12
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, De Gea, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szlovák válogatott

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ádámjol » 2015. június 21., vasárnap 18:46

Komolyra fordítva a szót, én sem Benítez, sem Ancelotti korábbi munkáját nem ismertem, ahogy Mourinhoét sem. Egyikhez sem tudtam, hogy viszonyuljak. Úgy voltam vele, hogy majd az itteni munkája megadja rá a választ.
Mourinhot a legtöbben megváltóként várták. Aztán a többség örült, hogy elment.
Ancelottinál bőven voltak olyan hangok a fórumon, hogy nem lesz jó. Most a többség nem engedte volna el.
Beníteznél szinte csak olyan hangok voltak, hogy nagyon nem kéne őt erőltetni. Majd meglátjuk.

Szerintem ancelotti és Benítez is jó edző. én is kiváncsi vagyok Benítez munkájára
real the best
real forever

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 8., hétfő 17:42

[COPE]: "The goal keeper situation will be decided before RM goes to Australia. They dont want another Lopez situation."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. június 4., csütörtök 13:39

OutSider írta:Tudod mi a különbség a patkany meg a mokus között? Hogy a mokusnak jobb a marketingje. ;)
Az európai mókus, vagy más néven vörös mókus (Sciurus vulgaris) télre való felkészülés jegyében több helyen eldugott magraktárakat hoz létre, amik zöméről állítólag megfeledkezik (vagy csak kertészkedik), és ezekből a magokból fák nőnek ki. Ezzel a mókus jelentősen hozzájárul az erdők telepítésében. Emberek közelében ritkán marad meg a vadonban.
A patkány (Rattus nem) hasonlóan a rágcsálók családjába tartozik, mint a mókus. Kártevőként tartják számon. Főleg ember lakta területeken él az ember szemetén, emberre is veszélyes kórokozókat is terjeszt.
Ha csak a szemét széttúrása, emberi építmények rongálása, betegségek terjesztése nem minősül hasznosnak, amondó vagyok nem csak a marketing különbözteti meg őket.
Na meg hülyén hangzik, hogy "Mint a patkány fenn a fán..."

Komolyra fordítva a szót, én sem Benítez, sem Ancelotti korábbi munkáját nem ismertem, ahogy Mourinhoét sem. Egyikhez sem tudtam, hogy viszonyuljak. Úgy voltam vele, hogy majd az itteni munkája megadja rá a választ.
Mourinhot a legtöbben megváltóként várták. Aztán a többség örült, hogy elment.
Ancelottinál bőven voltak olyan hangok a fórumon, hogy nem lesz jó. Most a többség nem engedte volna el.
Beníteznél szinte csak olyan hangok voltak, hogy nagyon nem kéne őt erőltetni. Majd meglátjuk.

Tessék egy minta mókus, fenn a fán:
http://www.netmore.hu/files/styles/larg ... ore-hu.jpg

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. június 4., csütörtök 6:39

___Samy___ írta: nem hinném, hogy ha akkor carlo helyett benitez jött volna, akkor is olyan hurrá hangulat lett volna
Tudod mi a különbség a patkany meg a mokus között? Hogy a mokusnak jobb a marketingje. ;)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 4., csütörtök 1:28

En bizonyos szempontbol optimista vagyok. Van par dolog amiben sokkal tobbet nyujthat Benitez mint Ancelotti (a majdnem nullat mondjuk nem nehez tulszarnyalni). Eloszor is talan nala nem kell majd azt neznunk 2 even keresztul hogy a vegletekig kifacsart betonkezdoket a teljesen jatekon kivuli padmelegitok helyettesitik tavasszal a bajnoki hajraban. Mert azert be kell latni, hogy ket ev alatt mind a ketszer ezen ment el a bajnoki cim. Masreszt talan kevesebb lesz az elkenyelmesedett beleszarok jatekos a palyan, ha van tenyleges verseny a kezdohelyekert, es ha az edzo nem haverkodni jon a csapathoz, hanem edzonek. Az olasz biztos nagy haverpajtas volt, de tuti hogy a bratyizas, a konfliktuskerules sok esetben hatrany volt. Primadonnainknak kell valaki aki odabasz ha szukseg van ra.

En ezekben varok nagy elorelepest.

Azonban vannak ketsegeim is Benitez fele. Az utobbi evekben nem nagyon tudott felmutatni igazan komoly eredmenyt, pedig megfordult par helyen. Nekem ez aggaszto. Nem egy nyeretlen senki, de az igazan nagy sullyal biro sikerekert 10 evet kell utazni vissza az idoben.


En mar nagyon kivancsi vagyok, es nagyon varoom hogy alakul a keret meg az elso meccseket, hogy lassam milyen jatekot kepzel el a mester. Ami a mediaban meg a kozossegi oldalakon folyik attol viszon mar hanyingerem van. Ez a szintu lesajnalas mind Benitez mind a csapatunk iranyaba igazan szanalmas. Remelem mar csak ezert is odabaszunk hogy befogjuk a sok karogo pofajat. Hajra Rafa! Udv ujra itthon!
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 3., szerda 23:03

Azért én CR-t és Benzemát kényes pontnak tartom, ott várom hogy hasonlóan jól oldja meg, mint Ancelotti. A többi a játékosokon múlik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 3., szerda 22:55

nmate írta:Én sem parázok, félreértés ne essék. Csak volt pár észrevételem mi nem működhet most, és epekedve várom rá Rafa megoldását.

nem biztos hogy lesz neki.....de én továbbra is tartom,hogy nem magával rafával lesz itt a probléma,én nem gondolom hogy a real madridnál annyira az edző taktikai tudása lenne a döntő. Lásd barca.....Bm...stb...ezek a csapatok "más eszközökkel és módszerekkel" verik meg a többit. Nem az edző "húz egy nagyot".......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 3., szerda 22:31

Én sem parázok, félreértés ne essék. Csak volt pár észrevételem mi nem működhet most, és epekedve várom rá Rafa megoldását.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 3., szerda 22:30

nmate írta:
R.M.C.F írta:Carlo korábbi stílusai ismeretének hiánya és JM utálata miatt lehetett.
Én pl. ismertem, de azt is, hogy minden csapatánál alkalmazkodott a kerethez valamelyest. Szóval nem féltem.
Én sem féltem,és most sem félek,benitez semmivel sem gyengébb edző mint carlo. Úgy hogy ha megbukik ha nem,én biztos nem parázom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. június 3., szerda 22:28

petiamadridista írta:Jó lesz ide Benitez, nem kell félni srácok.
Nyugi.
ha épp tőled ilyet olvas az ember, akkor tényleg jó lesz és mindenki megnyugodhat. :lol:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. június 3., szerda 22:27

Jó lesz ide Benitez, nem kell félni srácok.
Nyugi.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 3., szerda 22:26

R.M.C.F írta:Carlo korábbi stílusai ismeretének hiánya és JM utálata miatt lehetett.
Én pl. ismertem, de azt is, hogy minden csapatánál alkalmazkodott a kerethez valamelyest. Szóval nem féltem.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 3., szerda 22:22

R.M.C.F írta:
azért mikor jött a carlo-zidane duó, akkor azért sokkal pozitívabb volt a hangulat
Carlo korábbi stílusai ismeretének hiánya és JM utálata miatt lehetett.
nem hinném, hogy ha akkor carlo helyett benitez jött volna, akkor is olyan hurrá hangulat lett volna
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 3., szerda 22:14

azért mikor jött a carlo-zidane duó, akkor azért sokkal pozitívabb volt a hangulat
Carlo korábbi stílusai ismeretének hiánya és JM utálata miatt lehetett.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 210 regisztrált és 0 vendég