Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Hányasra értékeled a vezetőség nyári munkásságát?

A szavazás 2019. szeptember 13., péntek 9:04-kor befejeződött.

0
4
4%
1
10
9%
2
42
39%
3
43
40%
4
7
7%
5
1
1%

Szavazatok száma: 107

___Samy___

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. október 8., csütörtök 7:48

Meg azzal, hogy rajta kivul mas nem hozza a meccseket.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 8., csütörtök 7:37

Az pl. tényleg nem állapot, hogy Benzema nyert nekünk idén kB. 7pontot és állandóan lecserelik.
Sokaknak nem tetszik ez, viszont ezzel nincs baj szerintem. A baj azzal van, hogy mást semmilyen körülmény között nem cserélnek le.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 8., csütörtök 7:15

miro írta:Kicsit most úgy érzem,hogy a csapat három részre szakadt.
Van a Bale,Ronaldo és a Ramos vezette további emberek.
A walesi csak az ügyökére hallgat,Ronaldo szarik mindenre,csak tudjon villogni a pályán kívül,és van a csapat,aki ezek miatt még nem meri de már már próbálja ütni az asztalt.
Pl Ramos nyilatkozat,Benzema okosan oda tette stb.
Benitez meg a metszet,aki mindenhova szeretne tartozni,de nagyon nehéz lesz így neki.
Szóval Bale klikkesedik az ugynokevel... Biztos sok barátja lehet. Egy öntelt pocs, csak nem tud Ronaldo mellett sehogysem kitunni... Sőt a hülye haján kívül alapból sehogysem. Ronaldonak megvannak még a haverjai, de elszállt nagyon ez tény. A többiek meg olyan alapemberei a Realnak, akiknek a szavára figyelnie kell az edzőnek az eredményes közös munka érdekében. Az pl. tényleg nem állapot, hogy Benzema nyert nekünk idén kB. 7pontot és állandóan lecserelik. Főleg, hogy egyedül az ő játéka képes meghatarozni a tamadojatekunkat a legjobban az első hármasbol...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

miro
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale

HozzászólásSzerző: miro » 2015. október 8., csütörtök 0:54

Kicsit most úgy érzem,hogy a csapat három részre szakadt.
Van a Bale,Ronaldo és a Ramos vezette további emberek.
A walesi csak az ügyökére hallgat,Ronaldo szarik mindenre,csak tudjon villogni a pályán kívül,és van a csapat,aki ezek miatt még nem meri de már már próbálja ütni az asztalt.
Pl Ramos nyilatkozat,Benzema okosan oda tette stb.
Benitez meg a metszet,aki mindenhova szeretne tartozni,de nagyon nehéz lesz így neki.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. október 7., szerda 16:51

Realista24 írta:
http://t.co/tqp8LwKMWe

Mondjuk én azt eddig is tudtam, hogy nem a betegsége,műtét miatt koccolt le.
Hanem, ha már így alakult akkor megműtteti magát.
Úgy emlékszem, mintha ti is leközöltétek volna ezt a hírt, de akkor vszleg nem.
ZIDANE

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2015. október 7., szerda 16:47

Jól emlékszel. Csak már nem akartam megint felhozni újra Ancelottit. Neki örülnék a legjobban, de ha olyan edzőt kéne mondani, aki még itt nem volt vezető edző, akkor én Zidanera szavaznék. Elismerem bőven voltak hibái az olasznak. De azért megnézném, hogy most mit kezdene a csapattal, hogy nem csak egy alibi Illara csücsül a padon.

De én szurkolok Beniteznek sok választásom amúgy sincsen. :lol: Csak az a baj, hogy a rotáláson kívül eddig semmi pozitívumot nem látok benne. Nem haladunk sehova csak egy helyben toporgunk. Értem, hogy új edző meg rendszer meg kell szokni stb... De az a gond, hogy semmi fejlődést nem látok a csapaton, hogy valami lenne. Aztán lehet tévedek, mert nem vagyok nagy foci szakértő így nem igazán látok olyan mélyen rá a dolgokra.
Sokkal jobb a védelem,kevesebb gólt kapunk. A támadóharmaddal sincs gond,mert meg van a játékunk,csak balfszok vagyunk a befejezéseknél. Sok a sérülés,ez is hátráltatja a csapatot. Szerintem semmi gond nincs a csapattal,még csak október eleje van,nyilván lehetne jobb is a helyzet,volt két botlásunk,de nem egetrengető,nem állunk rosszul. Finomítani kell bizonyos dolgokon,illetve kellene egy topformás CR,szükségünk van rá. Beníteznek nehéz dolga van,mert Ancelottit mindenki szerette,kiálltak mellette a játékosok,mégis mennie kellett. Nyilván a játékosoknak kuss van,torodjenek a futballal de azert az edzo szerepe nagyon fontos.
:goat:

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 7., szerda 13:41

KAG írta:
Realista24 írta:Ennyit Carlo betegszabijáról :lol:
Mi történt? :)
http://t.co/tqp8LwKMWe
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. október 7., szerda 13:38

Realista24 írta:Ennyit Carlo betegszabijáról :lol:
Mi történt? :)
ZIDANE

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 7., szerda 13:11

Ennyit Carlo betegszabijáról :lol:
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 7., szerda 12:42

Bajnokságot 27%
Bajnokok Ligáját 3%
Király-kupát 4%
Duplázunk (BL és bajnokság) 13%
Duplázunk (BL és kupa) 1%
Duplázunk (Kupa és bajnokság) 6%
Triplázunk 19%
Egyet sem, majd jövőre 26%

Na nézzük újra.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 7., szerda 8:30

rb_lint írta:Mit gondoltok, lehet nagyobb öltözői konfliktus, ha a hírek igazak? És ebbe kik bukhatnának bele? Benitez? Vele együtt Perez és Bale?
Remélem ezekre nem kerül sor..
Nehėz ezt megitèlni.Egy nem ugy sikerult meccs után mindenhol vannak surlodások.Most ez hogy gyokeres e vagy majd elsimulnak a dolgok,azt nem tudni.Meg ugye ott a mèdia,kicsit nagyon fel szokták az ilyesmit fujni,ès ezzel persze generálják a feszkot.
Azt hiszem ahhoz nagyon katasztrofális dolgoknak kell bekovetkeznie hogy Perez a kozeljovoben bukjon.Ès igy termèszetesen Bale sem fog.Addig nem,amig Flo irányitja a klubot.
Aki ennek az egèsznek megihatja a levèt,az Rafa.Edzot mindig a legkonnyebb cserèlni,de hogy ezzel tènyleg változna e valami,az kèrdès.
De korai mèg ezen agyalni.Szerintem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

rb_lint
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos, Isco, James, Zidane, Lampard

HozzászólásSzerző: rb_lint » 2015. október 7., szerda 8:08

Mit gondoltok, lehet nagyobb öltözői konfliktus, ha a hírek igazak? És ebbe kik bukhatnának bele? Benitez? Vele együtt Perez és Bale?
Remélem ezekre nem kerül sor..

mocsok

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. október 6., kedd 12:15

@MadridomHU
A Real Madrid játékosai nem boldogok az Atletico elleni taktika miatt, nem értik mi állt Benítez logikája mögött. #marca

@MadridomHU
Eduardo Inda: "Az öltöző fel van háborodva Benítez kjelentése miatt, miszerint Cristiano Ronaldo állandó kezdő." #realmadrid
Mar kezdodik is a buli? :D
“Elnök úr, Karim a legjobb kilences” ||| KAK = Karim A Király

"Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. október 4., vasárnap 23:51

De én szurkolok Beniteznek
Elég furán csinálod.
CR-t leneri-e ültrtni
Ugyan...Nem szabad, még a végén úgy érzi nem kapja meg a kellő szeretetet. :-(
Továbbra is benitez mellett állok....jött,megkapta a bizalmat....láthatók jó dolgok....reméljük alakul tavaszra.
Így is kell ezt, azt hiszem. Nem vertük meg az Atléticót a Calderónban, bumm, azért ez benne volt, na. A ligában továbbra is veretlenek vagyunk, tétmeccsen kettő darab gólt kapott a csapat. Mourinho sem kezdte álomfocival a madridi karrierjét, az csak a második évre jött igazán, az első éve tavaszán kezdett alakulni. Szerintem hasonlót lehet elvárni a pincértől is.

Kicsit más, tegnap egy haverom Barcás ismerősétől kellett hallgatnom, egyrészt hogy milyen undorító csapat a Real :lol: :lol: másrészt meg hogy Benítezzel a kispadon ne várjak eget rengető sikereket. Hát, majd meglátjuk, én bízom ebben a csapatban, csak legyen képes arra Rafa amire pl Mourinho nem volt (és továbbra sem) hajlandó, és vegye észre és javítsa ki a saját hibáit. Akkor minden rendben lesz. :)
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

hamesz
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. október 4., vasárnap 23:40

wxyz írta:
hamesz írta: Illetve a csapat szinte ugyanaz, mint Ancelottinál. Tudja milyen rendszerben és kiből, hogy lehet kihozni a legjobbat. Kicsit még finomítgat rajta és kész.
lehet én emlékszem rosszul, de még pár hete visszahoztad volna carlot
erre pont azzal érvelsz benítez ellen, hogy ugyanolyan vele a csapat mint az olasszal :lol:
Jól emlékszel. Csak már nem akartam megint felhozni újra Ancelottit. Neki örülnék a legjobban, de ha olyan edzőt kéne mondani, aki még itt nem volt vezető edző, akkor én Zidanera szavaznék. Elismerem bőven voltak hibái az olasznak. De azért megnézném, hogy most mit kezdene a csapattal, hogy nem csak egy alibi Illara csücsül a padon.

De én szurkolok Beniteznek sok választásom amúgy sincsen. :lol: Csak az a baj, hogy a rotáláson kívül eddig semmi pozitívumot nem látok benne. Nem haladunk sehova csak egy helyben toporgunk. Értem, hogy új edző meg rendszer meg kell szokni stb... De az a gond, hogy semmi fejlődést nem látok a csapaton, hogy valami lenne. Aztán lehet tévedek, mert nem vagyok nagy foci szakértő így nem igazán látok olyan mélyen rá a dolgokra.

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 4., vasárnap 23:33

Steve írta:Erdekes lesz,hogy CR-t leneri-e ültrtni, ha tovabbra is alibizik a portugal es mindenki egeszseges lesz.
Ezen még elmélkedni is felesleges. Teljesen egyértelmű, hogy nem. Már le is nyilatkozta, hogy neki stabil helye van. Mondjuk legalább nem azt mondta, hogy az egész BBC-nek. Mondjuk azon sem lepődnék meg, hog ha Bale folyamatosan fitt lesz, akkor itt Benzema fogja a rövidebbett húzni. Kezdeni biztos fog, de, hogy mindig Ő lesz az első csere az első 3masból, az fix. :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

MesQueUnClub
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. október 4., vasárnap 23:32

Cé hozzáállása jelenleg kritikán aluli, de mindemellett csatárposzton jelen pillanatban 3 embert vihetne be helyette, Vasquez, Jesé és az orosz. Maradjunk annyiban, hogy ez legalább olyan veretes lehetőség mint tavaly Carlonak a KP-ra. De nem kell hozzá nagy jóstehetség, hogy amíg Cé a RM-ban játszik, addig alapkezdő lesz.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. október 4., vasárnap 23:29

Remélem Benitez felrazza a bandat majd.
Egy biztos, valtoztatni kell mert nincs jatekunk.

Erdekes lesz,hogy CR-t leneri-e ültrtni, ha tovabbra is alibizik a portugal es mindenki egeszseges lesz.

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. október 4., vasárnap 23:28

MesQueUnClub írta: Zizourol beszélt nem benítezről.
igen, félreolvastam. ezt benéztem :D

csabi87

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. október 4., vasárnap 23:25

Én nem vagyok bizakodó,de legyen igazatok.
Engem az bánnt,hogy kevés játékban fociban a csapat,és ez van nyár óta.Pont ezt írtam a másik topicba is valamelyik nap.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Vissza: “Labdarúgás”