Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 16., péntek 15:20

Én sem értem ezzel mit akart, de azt sem értem, hogy miért vársz alázást szeptember közepén. :D
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. szeptember 16., péntek 15:14

Arról mi a véleményed, ha azt mondom hogy az a típusú játék amit te elvársz a csapattól -és ezzel a szemléleteddel én is egyetértek- egyre kevésbé eredményes és az ellenfelek taktikailag vannak annyira képzettek hogy megtalálják az ellenszert erre a játékra?
Ellenszert arra a játékra, hogy esélyük sincs egy meccsen és bele vannak döngölve a földbe? Most ezt csak én nem értem? Én nem taktikáról vagy bármi hasonlóról beszélek, hanem egyszerű mezei nézőként akarom azt látni, hogy simán jobbak vagyunk az ellenfélnél, és alázás van. Nekem 8, hogy ez milyen taktikával sikerül.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 16., péntek 15:11

Adom a se..nyalót :mrgreen:

A tavaszi klasszikuson amit hoztunk, azt el tudnám viselni két-három hetente.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 16., péntek 14:10

Szerintem meg szeptember közepe van, sok a nemrég visszatérő, új erőnléti edző stb. Nem baj, hogy nem villogunk most, győzni kell egyelőre és finomhangolni. Teljesen jól állunk, ez a szerdai hozzáállás zavar csak, de ZZ remélhetőleg orvosolja.
Nem illik.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. szeptember 16., péntek 13:45

CS0ki írta:Igazából én mérsékelten vagyok megelégedve a csapattal...Persze, még idény eleje van, de Zidane alatt inkább stabilak lettünk, mint jók. Nagyon nehéz megverni minket, a gyűjtött pontok és hasonlók rendben vannak, de összességében a mutatott játék, a a mérközések dominanciája hagy némi kívánnivalót maga után.

Én már nagyon szívesen nézném, hogy egy közepesen komoly csapatot beledöngölünk a földbe, hogy azt sem tudják hol vannak. Vannak jobb mecceink, pár kicsit meg is szúrunk, de mégsem éerzem azt, hogy úgy igazán szétkapnánk a csapatokat, az első pillanattól halvány esélyt sem adva az ellenfélnek. Lehet, hogy a játékosok egyéni képességét becsülöm túl, de azt gondolnám, hogy ebből a keretből erősebbnek tűnő csapatot ki lehetne hozni. Tavalyi félév oké, beugró edző, csak a eredmény, ami jött is. De az idei szezonban én már többet várnék játékban. Elég nekem a bajnoki cím is, de az legyen egyértelmű. A BL-ben kiesünk egy bayern ellen, benne van. De mondjuk egy tavalyi city-hez hasonló csapatot, idén ne 1-0-val ejtsük már ki. Meg ne azzal a játékkal.
Lehet, hogy a madridi közeg egyszerűen nem alkamas arra, hogy az egyéni képességek fölé nőjjünk a csapatmunka segítségével. Benne van, hogy ez egyszerűen nem lehetséges ilyen környezetben. Így nehéz megitélni ZZ-t, de azért remélem fejlődni fogunk még látványosan, és pár komolyabb meccsen tényleg odatesszük magunkat, és legyaluljuk mondjuk az atleticot.
Arról mi a véleményed, ha azt mondom hogy az a típusú játék amit te elvársz a csapattól -és ezzel a szemléleteddel én is egyetértek- egyre kevésbé eredményes és az ellenfelek taktikailag vannak annyira képzettek hogy megtalálják az ellenszert erre a játékra?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. szeptember 16., péntek 13:43

Adom amit Csoki írt,kiegèszitve azzal,hogy ilyen meg pláne ne legyen már,hogy az úgynevezett gálakezdő dekoncentráltan szèdeleg egy BL meccsen,Modric Petőfi szindróma,Kroos mintha a szezon vègèn járnánk nem az elejèn,Ramos mintha most esett volna ki a sarki kocsmából egy megye kettes falusi meccs előtt,keresve hogy merre van a pálya...de sorolhatnám Bale-en kívül az egèsz társaságot.
A cserèk,+Ronaldo megmentettèk a seggünket ez a nagy igazság.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. szeptember 16., péntek 13:25

Igazából én mérsékelten vagyok megelégedve a csapattal...Persze, még idény eleje van, de Zidane alatt inkább stabilak lettünk, mint jók. Nagyon nehéz megverni minket, a gyűjtött pontok és hasonlók rendben vannak, de összességében a mutatott játék, a a mérközések dominanciája hagy némi kívánnivalót maga után.

Én már nagyon szívesen nézném, hogy egy közepesen komoly csapatot beledöngölünk a földbe, hogy azt sem tudják hol vannak. Vannak jobb mecceink, pár kicsit meg is szúrunk, de mégsem éerzem azt, hogy úgy igazán szétkapnánk a csapatokat, az első pillanattól halvány esélyt sem adva az ellenfélnek. Lehet, hogy a játékosok egyéni képességét becsülöm túl, de azt gondolnám, hogy ebből a keretből erősebbnek tűnő csapatot ki lehetne hozni. Tavalyi félév oké, beugró edző, csak a eredmény, ami jött is. De az idei szezonban én már többet várnék játékban. Elég nekem a bajnoki cím is, de az legyen egyértelmű. A BL-ben kiesünk egy bayern ellen, benne van. De mondjuk egy tavalyi city-hez hasonló csapatot, idén ne 1-0-val ejtsük már ki. Meg ne azzal a játékkal.
Lehet, hogy a madridi közeg egyszerűen nem alkamas arra, hogy az egyéni képességek fölé nőjjünk a csapatmunka segítségével. Benne van, hogy ez egyszerűen nem lehetséges ilyen környezetben. Így nehéz megitélni ZZ-t, de azért remélem fejlődni fogunk még látványosan, és pár komolyabb meccsen tényleg odatesszük magunkat, és legyaluljuk mondjuk az atleticot.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 16., péntek 13:08

___Samy___ írta:Továbbra sem azt mondom, hogy jók voltunk, vagy hogy nem erdemlunk kritikát. Szarok voltunk, nem érdemeltünk győzelmét, ez tény. De azt meg lehet említeni pozitívumként, plane az elmúlt évekhez képest, hogy a csapat nem adta fel az utolsó percig.
Ide böfögöm, hogy +1. Elmúlt években ezeket lazán elvesztettük.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 16., péntek 13:01

Továbbra sem azt mondom, hogy jók voltunk, vagy hogy nem erdemlunk kritikát. Szarok voltunk, nem érdemeltünk győzelmét, ez tény. De azt meg lehet említeni pozitívumként, plane az elmúlt évekhez képest, hogy a csapat nem adta fel az utolsó percig.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. szeptember 16., péntek 12:17

Hát nem tudom,èn azèrt nyugodtabb vagyok ha az első perctől odarakja magát a csapat,de ha mondjuk ez egy teszt meccs volt,ès az volt a cèl,hogy lötyögjünk nyolcvan percet,aztán 10 perc alatt döntsük el,ha ezt így akarták,kipróbálva hogy megy e ez így,akkor bravo.
Nyilván lehetett volna gálázni,
Haggyuk már a gálát,a gála meccs meg a szar teljesitmèny közt is van mèg jónèhány szegmens,de azt azèrt hadd várjam már el hogy ne ímmel ámmal,hanem tisztessègesen hozzáálljanak egy BL meccshez ahogyan kell.
Nem kell ragozni,szerencsènk volt.
Első fèlidőben egyetlen egy helyzetünk nem volt.Ez azèrt sokmindent elmond.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 16., péntek 11:52

Pont ezt mondom, hogy régebben is volt olyan, hogy csak az arc volt kint a pályán/szarok voltunk, be is szoptuk nem egyszer. De ez most más volt, mert behuztuk.

A kontraval meg önmagában semmi gond nincs, de ez már nem az első meccs volt, mikor látványosan visszaálltunk, és hagytuk az ellent játszani. Nem az volt, hogy meccs közben váltottunk, mert az előző taktika nem jött be, hanem eleve így mentek ki a pályára.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2016. szeptember 16., péntek 11:50

___Samy___ írta:Régebben az ilyen meccseket buktuk.
És ez nagyon fontos. Nincs nagyon más csapat jelenleg, akik az elmúlt fél évben ennyiszer álltak fel vert helyzetből, a végéig nyomva. Úgy, hogy korábban szökőévente tudtunk 1x fordítani. Ahogy a játékosok is elhiszik, hogy meglehet akár a 95.-ben is, úgy az ellenfeleknek is ottlesz az agyában, és ez óriási pszichés fegyver. Nyilván lehetett volna gálázni, én se bántam volna, de vegyük észre benne a pozitívumot, mert van bőven. :)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. szeptember 16., péntek 11:40

___Samy___ írta:Régebben az ilyen meccseket buktuk. Ertem en hogy szarul játszottunk, meg galazni kellett volna, de pont az ilyen meccsek kellenek ahhoz, hogy tavasszal címeket nyerjünk. Mikor nem megy, akkor is berantjuk, ez a lényeg. Nem lehet egész évben lehengerelni mindenkit. Nem mellesleg, most ez a cseréknek is jót tett lélektani szempontból, most már elhihetik, hogy képesek a padrol beszallva is meccseket nyerni.

Zidane elhitette ezzel a hitehagyott brigaddal, hogy az utolsó utáni percekben is meg lehet egy meccs. Van egy jó erőnléti edzőnk, aki a szart is kitapossa a sracokbol, szóval szerintem jó felé halad a csapat. Főleg ha azt nézem, hogy CR es Benz nélkül van mindez.

Egy dolog nem tetszik továbbra sem, az az, hogy nagyon ramentunk a kontrákra.
Ha a labdatartas, a labdajaratas, es az ellenfel szethuzasa ill. a vedelem moge kerules nem jon ossze, vagy nem mukodik, akkor igen is kontrazni kell, hagyni kell az ellenfelet, hogy tamadjon, a megszerzett labdaval pedig megindulni elore villamgyorsan. Az a legjobb, ha szeles lenne a taktikai repertoarunk, mert akkor meccs kozven ketszer haromszor is tudunk stilust valtani, mikor mit kovetel meg az ellenfel es az eredmeny.
:goat:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. szeptember 16., péntek 11:28

Régebben az ilyen meccseket buktuk. Ertem en hogy szarul játszottunk, meg galazni kellett volna,
Nem,nem kellett volna,de 80 percig sètálgatni sem kellett volna.
Más az mikor kibrusztolsz egy győzelmet vèrtszarva,meg mikor csak az arcot viszi fel a pályára a csapat 90%-a.
Szerencsènk volt hogy Ronaldonak elsült a lába,meg hogy Morata jókor volt jó helyen.De ez igy nekem,ez a langyi hozzáállás,amit nyujtottak a meccs nagyrèszèben,nem tetszik.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 16., péntek 11:13

Régebben az ilyen meccseket buktuk. Ertem en hogy szarul játszottunk, meg galazni kellett volna, de pont az ilyen meccsek kellenek ahhoz, hogy tavasszal címeket nyerjünk. Mikor nem megy, akkor is berantjuk, ez a lényeg. Nem lehet egész évben lehengerelni mindenkit. Nem mellesleg, most ez a cseréknek is jót tett lélektani szempontból, most már elhihetik, hogy képesek a padrol beszallva is meccseket nyerni.

Zidane elhitette ezzel a hitehagyott brigaddal, hogy az utolsó utáni percekben is meg lehet egy meccs. Van egy jó erőnléti edzőnk, aki a szart is kitapossa a sracokbol, szóval szerintem jó felé halad a csapat. Főleg ha azt nézem, hogy CR es Benz nélkül van mindez.

Egy dolog nem tetszik továbbra sem, az az, hogy nagyon ramentunk a kontrákra.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. szeptember 16., péntek 10:19

ziro4vr írta:Ha a maxot nyújtja mindenki, nincs jelenleg jobb a Reálnál.
de van. csak az a kérdés, hogy akar-e jobb lenni, csak rajta múlik. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 16., péntek 10:01

Szerintem az öltözőben ki van állítva egy materazzi baba, azon ZZ tudja szemléltetni, mi jár a renitenseknek. :lol:

A bajnokságban szerintem idén nem lesz gond, nagyon kell már a cím, jó helyzetben is van a csapat, és ott megy majd a rotálás, remélhetőleg mindig motivált plaják kapnak lehetőséget. A BL csoportkörben lehet kicsi bealvás, remélem a két dortmund meccsen odateszik magukat a srácok. Ha a maxot nyújtja mindenki, nincs jelenleg jobb a Reálnál.
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2016. szeptember 16., péntek 9:55

Ez tényleg szép, örülök is neki, sőt egy ekkora klubnál kell egy pár ilyen is, de ennek jó része lazázás, ügyetlenkedés eredménye volt.
Mégis 15 meccses győzelmi szériánál tartunk épp a bajnokságban. :coffee:
Persze minden sorozat megszakad egyszer, és lesz olyan hogy nem jön a dráma a végén. De az Ancelotti második szezonjánál és a Beniteznél tapasztalható primadonnáskodás óta kicsikét fordult a világ azért. :ike:
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 16., péntek 9:47

ABC: Zidane egy igen kritikus beszédet tartott a játékosoknak a meccs után, ugyanis nagyon nem tetszett neki a meccs eleji hozzáállás.

#ZZ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. szeptember 15., csütörtök 10:51

0-2-ről Wolfsburg ellen
0-2-ről Rayo ellen
Las Palmas ellen utolsó percben
Barca ellen végén emberhátrányban
Sevilla ellen dráma
Sporting ellen dráma

ZZisten! :salute:
Ez tényleg szép, örülök is neki, sőt egy ekkora klubnál kell egy pár ilyen is, de ennek jó része lazázás, ügyetlenkedés eredménye volt. Az Atlético elleni első BL döntőben pl. nem erről volt szó, vagy a Barca elleni fordításnál. A többség viszont nem erről szólt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég