Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Zula
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017. december 18., hétfő 19:16
Kedvenc játékosaid: CR7,Kroos,Carvajal
Kedvenc csapatod: Real

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zula » 2018. január 25., csütörtök 22:24

dannen írta:
Sierra írta:Elég csak Sir Alex-re gondolni, az ő karrierje sem volt fenékig tejfel, mégis 27 évig bíztak a munkájában.
amihez halkan tegyük hozzá, hogy az öreg ennyi idő alatt 2 darab BL címet nyert. észre se vesszük mennyire el vagyunk kényeztetve, maradjunk annyiban.
A man.utd. akkoriban egy europai szinten alig jegyzett csapat volt és angliában sem volt közel sem a legnagyobb. Ebből lett a 2 bl győzelem... és 26 év alatt 13 bajnoki cím...
Nem ugyanaz a két sztori maradjunk annyiban.

Karesz véleményét osztom. Zizu Isten volt a pályán, a pálya szélén egyelőre nulla. A respect na meg CR és még 1-2 játékos érdeme volt inkább az elmúlt 1,5 éve nem azért mert Zizu nagyobb edző mint Sir fergi.

karesz46
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:30
Kedvenc játékosaid: CR7, Bale, Ramos
Kedvenc csapatod: real

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: karesz46 » 2018. január 25., csütörtök 22:16

Én azt értem, hogy ZZ-vel bratyizunk, mert jó másfél évet hozott, meg szimpatikus figura, sokaknak gyerekkori kedvence...
Nekem is szimpatikus, személyére nem tudok rosszat mondani, DE a 20. fordulóban 19 (ha a Barca 7!!! fordulón keresztül nem lépne pályára, és mi mind nyernénk előznénk 2 ponttal) ponttal vagyunk lemaradva a listavezetőtől-ugyanannyival, mint amennyivel előzzük a kieső helyen lévő Deport-, jelenleg BL selejtezős helyen állva (4.!!) előzzük egy ponttal az EL érő Villarealt. A játékunk semmit sem változik, ugyanaz a lélektelen, kilátástalan játék...ráadásul semmi szerkezeti, taktikai változásnak a látszata. A kupában tartalékos csapattal kiesni (amikor már egy esetleges Valencia vereség hatalmasat nem tudna rontani a bajnokságba, mégis mire tartalékolt??), előnyről, a Leganes ellen, ismerve a keret morálját, teljesítményét, szerintem csak egy ember sara.
Én úgy gondolom ZZ szép eredményeket ért el, amire büszkék lehetünk. De szerintem butaság lenne neki több időt adni, nem csak azért mert idáig se akart belenyúlni a keretbe, és többször kijelentette, hogy vannak mozdíthatatlan játékosai (amivel gyakorlatilag minden csere szájába adta, hogy felesleges bizonyítaniuk), de maga alatt is annyira vágja a fát, hogy egyszerűen ha így folytatódik más komolyabb csapatnál lehet ha számításba se veszik majd.
Érdekességképpen: félek sokan csak a személye miatt akarják maradjon (akárcsak valószínűleg ő Benzemával). Nem Benítezt akarom védeni ( meg nyílván a Realnal sokkal, de sokkal kevesebbet tett le az asztalra- meg a játékosok is lázadtak ellene), de mikor elküldték 4 pontra voltunk az Atleticotol, 2 re a Barcátol, csoporteslők egy mostaninál gyengébb PSG ellen (de nem biztos gyengébb mint a mostani Dortmund, Spurs), a kupában meg gondolom 3-1 es Celta győzelem után tovább mentünk volna (ugye az orosz).
Összegzésképpen: ha tavaly valaki azt mondja nekem, hogy nem nyerünk semmit, akkor is kitartottam volna személy szerint ZZ mellett, de arra gondolva, hogy szoros- vagy legalább becsületttel lemaradva a bajnokságban, kupában Atma-Barca- vagy egy kisebb csapat ellen hősiesen elvérezve, és a BL az lutri (ott nem szégyen elvérezni...főleg akkor ha még állsz a másik kettőben). De nem, az egészben szétalázva, és valószínűleg a BL ben is, játék módosításának, kisérletezgetéseinek semmi nyoma, kis kedvencek megingathatatlanak, semmi igazolás. Én azt látnám helyesnek addig távozzon ameddig még emelt fővel lehet, ha lehet még avval. elnézést, hogy hosszú lett, elnézést ha picit talán nyers is, de ez a véleményem.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. január 25., csütörtök 21:31

Én azt gondolom hogy minden csapat életében vannak nehézségek, hullámvölgyek, sötét időszakok. :D Zidane még zöldfülű, alig pár éve van az edzői szakmában, most kezd még csak rutint szerezni.
Sztem is hagyni kell még, ráadásul jelenleg nincs senki aki megfelelő lenne. Elég csak Sir Alex-re gondolni, az ő karrierje sem volt fenékig tejfel, mégis 27 évig bíztak a munkájában.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 25., csütörtök 21:22

ziro4vr írta:Lesz itt pislogás, mikor megrépázzuk a péesgét. :lol:

ZZ-t hagynám én is, kövi télig mindenképp, nyáron igazolni kell, aztán egy fél év alatt már fel lehet mérni mit alkot.
És ha kövi télig ugyanez a nézhetetlen foshalmaz megy, akkor kidobjuk azt a szezont is? :hmmm:
Az a baj, hogy volt a kopasznak 2 átigazolási időszaka, azok alatt a keretünk csak gyengült. Télen minden adott volt hogy erősítsünk, akár feleslegesen sok pénzért is egy közepes játékossal. Vagy konkurenciát az alapemberek számára, mert Theo engem se szorongatna meg a kezdőtagságért, nemhogy Marcelot...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. január 25., csütörtök 21:21

nem répázunk idén senkit, max magunkat

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 25., csütörtök 21:09

Lesz itt pislogás, mikor megrépázzuk a péesgét. :lol:

ZZ-t hagynám én is, kövi télig mindenképp, nyáron igazolni kell, aztán egy fél év alatt már fel lehet mérni mit alkot.
Nem illik.

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nagyi » 2018. január 25., csütörtök 20:50

Megy a támadás és már tudja az ember,hogy hova megy a laszti...

Semmi váratlan nincs a játékunkban mintha mindenki mástól várná a megoldást.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 25., csütörtök 20:49

sebydani írta:
Remy írta:Lehet itt már csak a mágia segít. Újra el kéne kezdenem tippmixelni. :hmmm:
Menj ki újra meccsre és szüntesd meg a rontást amit a csapatra tettél. :'(
Az a baj, hogy áprilisig várni kell. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 25., csütörtök 20:48

Remy írta:Lehet itt már csak a mágia segít. Újra el kéne kezdenem tippmixelni. :hmmm:
Menj ki újra meccsre és szüntesd meg a rontást amit a csapatra tettél. :'(
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2018. január 25., csütörtök 20:46

H.E.H.E. írta:sztem béellre tartalékoljuk a titkokat, meglesz a triplázás. :D
Cavaninak a Real ellen?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 25., csütörtök 20:44

Lehet itt már csak a mágia segít. Újra el kéne kezdenem tippmixelni. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 25., csütörtök 20:43

sztem béellre tartalékoljuk a titkokat, meglesz a triplázás. :D
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 25., csütörtök 20:24

Süti írta:Teljesen átlátszó minden téren amit csinál a csapat.
A napokban ezt próbáltam ecsetelni én is. A sablon mozgásokat most is megcsinálják a játékosok, azokat, amiket kis kortól kezdve belenevelnek a futballistákba úgy csapatmozgások szintjén, mint egyénileg, posztokra lebontva. Ezen kívül pedig semmi. Ez egyértelműen edzői felelősség.

Azt is írtam, hogy nem hiszem el, hogy ha Zidane taktikailag még éretlen, akkor nincs a stábban egy stratéga. Ma írta valaki a Rijkaard - Henk ten Cate párost. Nálunk is így kellene, mert a motiváció, az ikon státuszból fakadó tisztelet már nem elég, mostmár szakmai fortélyok is kellenek, hogy a szekeret kirángassák a kátyúból.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 25., csütörtök 20:01

Kerlon írta:
Persze, de ha az van kiadva, hogy nyomjuk az értelmetlen beadásokat, akkor 11 aranylabdásod is lehet a pályán. simán felvette 2-2 ember a szélen azt aki be akarta adni, és leblokkolta. Ebben pedig Zidane a saras.
Régen amúgy teljesen más volt ez is. Rengetegszer kerültünk a védelem mögé a szélen, de most csak próbáljuk berúgni középre és ennyi. Az megint más kérdés, hogy nem szabadna ennyire csak a szélre koncentrálni, amikor mindenki tud kicsiben is gyorsan is játszani és nem kéne CR-t futtatni. De az szerintem továbbra is hatalmas luxus, hogy Casemiro lép fel "támadni" Modric meg Kroos vissza labdát felhozni.

És akkor jönnek olyan elfogadhatatlan, amikor kocognak visszafelé, mintha az ellenfél gólt sem szerezhetne.[/quote]

Értelemszerű, hogy nem működik úgy, mint eddig, hiszen elképesztően olvasható. Kicsiben ugyanez a Vazquez féle megtolom a vonal felé... Depor ellen 1x bejött, gyanítom az a védő is egész másnap büntetőköröket futott. Teljesen átlátszó minden téren amit csinál a csapat.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 25., csütörtök 19:39

Süti írta:
Realista24 írta:Nem értem. Egy ilyen csapat ha nincs meccsbe egy Leganesszel akkor menjenek szenet lapatolni. Zidane hülyeségei ide vagy oda.
Ha egy Atma ellen küldi fel őket akkor aláírom hogy hibás. De előnyben voltunk, tudtuk mire számíthatunk de leverték a lécet.
Jim es a haverok, meg a ket kakukktojás a szélén.
Persze, de ha az van kiadva, hogy nyomjuk az értelmetlen beadásokat, akkor 11 aranylabdásod is lehet a pályán. simán felvette 2-2 ember a szélen azt aki be akarta adni, és leblokkolta. Ebben pedig Zidane a saras.
Régen amúgy teljesen más volt ez is. Rengetegszer kerültünk a védelem mögé a szélen, de most csak próbáljuk berúgni középre és ennyi. Az megint más kérdés, hogy nem szabadna ennyire csak a szélre koncentrálni, amikor mindenki tud kicsiben is gyorsan is játszani és nem kéne CR-t futtatni. De az szerintem továbbra is hatalmas luxus, hogy Casemiro lép fel "támadni" Modric meg Kroos vissza labdát felhozni.

És akkor jönnek olyan elfogadhatatlan, amikor kocognak visszafelé, mintha az ellenfél gólt sem szerezhetne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 25., csütörtök 19:22

Realista24 írta:Nem értem. Egy ilyen csapat ha nincs meccsbe egy Leganesszel akkor menjenek szenet lapatolni. Zidane hülyeségei ide vagy oda.
Ha egy Atma ellen küldi fel őket akkor aláírom hogy hibás. De előnyben voltunk, tudtuk mire számíthatunk de leverték a lécet.
Jim es a haverok, meg a ket kakukktojás a szélén.
Persze, de ha az van kiadva, hogy nyomjuk az értelmetlen beadásokat, akkor 11 aranylabdásod is lehet a pályán. simán felvette 2-2 ember a szélen azt aki be akarta adni, és leblokkolta. Ebben pedig Zidane a saras.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. január 25., csütörtök 19:08

Sarriról mindig ez ugrik be :mrgreen:

Látom magam előtt Perez arckifejezését Valdebebasban. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 25., csütörtök 19:02

petiamadridista írta:Én nyáron megválnék Zidanetól is.
Conte vagy Sarri akár jó jelöltek is lehetnek.
biztos sűrűn láttad az idei chelseat, ha contet akartad

Sarri vagy Pochettino.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. január 25., csütörtök 18:51

petiamadridista írta:Én nyáron megválnék Zidanetól is.
Conte vagy Sarri akár jó jelöltek is lehetnek.
Conte kb addig húzná mint benitez. Mondjuk a beadásokra rágyúrnánk gondolom, meg 6 védővel játszanánk, biztos ami biztos. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. január 25., csütörtök 18:40

En ZZ-nek azt ronam fel leginkabb hogy lathatoan o meg volt gyozodve arrol, hogy minden forgatokonyv alapjan mi jutunk tovabb, mert ha felmerul benne hogy akar ezzel a kezdovel ki is eshetunk akkor lerakja a padra Balet vagy CR-t hogy legyen kihez nyulni. De nem tette, neki eleg volt Mayoral is baj eseten, GG.

Az meg a masik erthetetlen, amit tegnap is irtak sokan, hogy mire tartalekolunk? Mire fel kuldott ki egy ennyire tartalekos csapatot? Tartalekolunk a bajnoksagra? Vagy lemaradtam valamirol?

Asensioekat meg felesleges szidni, ennyit tudnak. Nyaron o az akiert gyorsan el kell fogadni egy hatalmas ajanlatot amig tart a hype, mert lassan mindenki rajon az o igazi ertekere.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég