Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realfan9
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016. április 25., hétfő 17:03
Kedvenc játékosaid: Modric, Ramos, R9, CR, ZZ
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: London

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realfan9 » 2018. szeptember 5., szerda 10:49

markmadrid írta: Nagyon magas. Nem tudom volt e ilyen magas kapusa a csapatnak valaha. Iker,Lopez,Canizares,Navas. Mind az ellenkező oldalt képviselte. Beadásoknál ez igen komoly előny lesz. Plusz elég nehéz mellette ellőni a labdát.Végtagjai is elég hosszúak. Egyetlen gyenge pontja emiatt van. Márpedig kissé esetlen.
Azért a majdnem 2 méteres Lopezre azt mondani, hogy a másik oldalt képviselte...
:lol: :lol: :lol:
markmadrid írta: Hazard: Én úgy gondolom,hogy őt lekellett volna igazolni a klubnak. A VB-n is komoly teljesítményt nyújtott de a PL. szezonkezdete is parádés. Egyszerűen szintet lépett. 1 VS 1 ben jelenleg nincs nála jobb játékos. A pályán is egyre jobban lát. Úgy gondolom ez volt az utolsó esélye,hogy Madrid játékosa legyen.Jövőre mondjuk már csak egy év lesz vissza a szerződéséből így kifejezetten nyomott ára lenne de szerintem a Chelsea megfogja győzni,hogy írjon alá. Onnan pedig már nincs Madridba út. Talán akkor van lehetőség arra,hogy elhozzuk,ha nem ír alá.
Figyelembe véve az átigazolási díjáról szóló pletykákat (meg hát ő is már 27), szerintem jó döntés született. Őt még az elszabadult árak mellett sem szabadott volna 200 millió környékén megvenni, bármennyire is jónak tartom. Talán majd jövőre, ha nem hosszabbít elhozzuk Tesco gazdaságosba őt is mint Courtoist.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. szeptember 5., szerda 10:38

markmadrid írta:
wZoLee7 írta:Jó, csak ha valamit akarunk Asensiobol akkor ez egy jó alkalom volt. Nálam nem rossz pont az, hogy nem adtunk 200 milliót valakiért, aki annyira nem is kiemelkedő. Idén megnézzük mi van Asensioban (tartok tőle, hogy nem sok, bár ha jobban támadná a kaput még lenne reményem), aztán jövőre is megnézzük a piacot.

Nekem is ez a bajom vele,hogy nem támadja eléggé a kaput. Plusz ugye a balszélen érzi igazán otthon magát. Arról az oldalról nehéz is. Inkább csak beadni lehet jókat onnan vagy jobbal befele cselezni. Tükörszélsőnek egyelőre nem alkalmas. Pedig azt hittem ilyen Robben féle lesz a srác de egyáltalán nem. Nem is túl gyors és elég gyenge az 1 vs 1 ekben is. Viszont az összjátékban kiemelkedő. Valamint van lélekjelenléte is. A bal lába pedig parádés. Bár a jobb sem rossz amúgy. Szerintem nem ő lesz a Real következő nagy figurája, alakja de van benne potenciál,hogy akár itt is szép karriert fusson be. Bár ahhoz,hogy a bal szélt évekig birtokolni tudja szerintem ez kevés lesz. Persze még nagyon fiatal de kötve hiszem,hogy évek múlva gyorsabb lesz vagy kíméletlenebb.
Bár bukni nem fogunk rajta. Most így ahogy van 80 misit adnának érte közben meg 3 ért jött....

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. szeptember 5., szerda 10:37

wZoLee7 írta:Jó, csak ha valamit akarunk Asensiobol akkor ez egy jó alkalom volt. Nálam nem rossz pont az, hogy nem adtunk 200 milliót valakiért, aki annyira nem is kiemelkedő. Idén megnézzük mi van Asensioban (tartok tőle, hogy nem sok, bár ha jobban támadná a kaput még lenne reményem), aztán jövőre is megnézzük a piacot.

Nekem is ez a bajom vele,hogy nem támadja eléggé a kaput. Plusz ugye a balszélen érzi igazán otthon magát. Arról az oldalról nehéz is. Inkább csak beadni lehet jókat onnan vagy jobbal befele cselezni. Tükörszélsőnek egyelőre nem alkalmas. Pedig azt hittem ilyen Robben féle lesz a srác de egyáltalán nem. Nem is túl gyors és elég gyenge az 1 vs 1 ekben is. Viszont az összjátékban kiemelkedő. Valamint van lélekjelenléte is. A bal lába pedig parádés. Bár a jobb sem rossz amúgy. Szerintem nem ő lesz a Real következő nagy figurája, alakja de van benne potenciál,hogy akár itt is szép karriert fusson be. Bár ahhoz,hogy a bal szélt évekig birtokolni tudja szerintem ez kevés lesz. Persze még nagyon fiatal de kötve hiszem,hogy évek múlva gyorsabb lesz vagy kíméletlenebb.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. szeptember 5., szerda 10:32

Ez nálam is egy gyenge hármas.

Pozitívumok:

Odriozola: Nagy fogás volt mindenképpen. Méltó helyettese lehet Carvajalnak. Bár nem volt olcsó ahhoz képest,hogy valszeg csak csere lesz. Van benne potenciál.

Courtois: Nálam ő a nyár legnagyobb vétele. Top kapus akciós áron. Csúnyán lehúztuk a Chelsea-t. Lecserélték egy top3 kapust Kepara 45 millió mínusszal :D Navast nagyon sajnálom. Mind emberileg mind szakmailag tökéletes volt viszont a Belga egy óriási fogás volt. Úgy gondolom Courtois gyorsan első számú kapus lesz.

Nagyon magas. Nem tudom volt e ilyen magas kapusa a csapatnak valaha. Iker,Lopez,Canizares,Navas. Mind az ellenkező oldalt képviselte. Beadásoknál ez igen komoly előny lesz. Plusz elég nehéz mellette ellőni a labdát.Végtagjai is elég hosszúak. Egyetlen gyenge pontja emiatt van. Márpedig kissé esetlen.

Szerintem könnyedén befog illeszkedni és évekig a Real első számú kapusa lesz. Bukni rajta speciel nem fogunk az tuti.

Mariano: Én az ő visszahozatalát is pozitívan értékelem. Igazi 9-es. Támadja a kaput mindig gólt akar szerezni. Nem egy Ronaldo és hatalmas rá az a 7-es mez de lelkesedéssel kompenzálhatja. Sokat várok tőle. Legalább 20 gólt a szezonban. Szerintem első számú csatár nem nagyon lesz de egy Morata karrier simán meglehet neki.

Vinicius: Nehéz megitélni mert még csak most jött és nagyon fiatal. Komoly árcédula lifeg rajta így az elvárásaink is lényegesen nagyobbak mint más 18 évesekkel szemben. Én látok benne lehetőséget de nem vagyok biztos benne,hogy Rodrygo és Vini ért 90 misit. Főleg,hogy helyettük és Ronaldo árából Hazard ára is kijött volna. Persze meglehetett próbálni. Sokan Rodrygot tehetségesebbnek tartják de én pl. Viniben többet látok.

Negatívumok:

Kovacic: Egyértelműen hiányolom a keretből a Horvátot. Nagy potenciál van benne és igen komoly szintet képviselt már most is fiatal kora ellenére. Úgy tudom,hogy csak szimpklán kölcsönadtuk a Chelseanek tehát nyáron visszafog térni. Viszont,ha jól szerepel akkor simán benne van,hogy végleg maradni akar Londonba. Fix kezdő már most is Sarri alatt. Bár az eddigi pár meccsen nem nyújtott még maradandót de látszik rajta,hogy ő ott is komoly minőséget képvisel. Modric lassan kifut így remélem jövőre újra fehérbe öltözik. Viszont ha nem szerepelne túl jól (amit amúgy kétlek) akkor mi sem tartanánk szerintem rá igényt. Tehát kissé érdekes a helyzete. Pérez 70-80 millióra taksálja amit nyilván nem fizetne ki a Chelsea. Olyan 50 körül viszont valszeg fizetnének érte.

Ronaldo: Sajnáltam sőt még sajnálom most is a távozását. Óriási legenda lett Madridban viszont összességében jól döntött a vezetőség,hogy elengedi. Ő volt minden idők egyik legjobb befektetése a futballpiacon.

Hazard: Én úgy gondolom,hogy őt lekellett volna igazolni a klubnak. A VB-n is komoly teljesítményt nyújtott de a PL. szezonkezdete is parádés. Egyszerűen szintet lépett. 1 VS 1 ben jelenleg nincs nála jobb játékos. A pályán is egyre jobban lát. Úgy gondolom ez volt az utolsó esélye,hogy Madrid játékosa legyen.Jövőre mondjuk már csak egy év lesz vissza a szerződéséből így kifejezetten nyomott ára lenne de szerintem a Chelsea megfogja győzni,hogy írjon alá. Onnan pedig már nincs Madridba út. Talán akkor van lehetőség arra,hogy elhozzuk,ha nem ír alá.

Neymar: Én Hazardot pl. előrébb veszem már mint a Brazilt. Szerintem 2-3 évnél nem fog amúgy többet eltlteni Franciaországban de mivel már most is 26 így sokáig a Real számára sem lesz annyira origo. 28 fölött nem hiszem,hogy 300 misit kifizetnénk érte.

Mbappe: Egyértelműen ő kell legyen a célpont a kövi években. Bár szerintem ő még jó pár évig marad a PSG-nél. Ő legjobb esetben is 2-3év múlva lehet reális. akkor is még csak 21-22 éves lesz.

Szerintem egy bhv-re szükség lett volna Marcelo mögé-mellé. Alonso,Alaba félék persze már inkább mellé,elé kategória. De én egy Gaya féle igazolásnak is örültem volna.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. szeptember 4., kedd 17:37

Jó, csak ha valamit akarunk Asensiobol akkor ez egy jó alkalom volt. Nálam nem rossz pont az, hogy nem adtunk 200 milliót valakiért, aki annyira nem is kiemelkedő. Idén megnézzük mi van Asensioban (tartok tőle, hogy nem sok, bár ha jobban támadná a kaput még lenne reményem), aztán jövőre is megnézzük a piacot.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. szeptember 4., kedd 17:26

CR eladása és Hazard meg nem szerzése nálam -2 pont. Mondjuk a portugál menni is akart, úgyhogy nem teljesen a vezetőség hibája az.

Viszont Courtois és Odriozola megszerzése ér 2 pontot. A plusz pont Lopetegui megszerzése, váratlan húzás volt mindenki Wengert vagy Gutit várta, viszont ez sokkal jobb döntés volt. Remélem egy rossz szezon után nem távolítják el.

Így adtam egy 3-ast.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. szeptember 4., kedd 16:04

wZoLee7 írta:Ennyi penzert megszerezni a vilag egyik legjobb kapusat aki boven fiatalabb mint Navas a nyar legjobb biznisze volt, ha ez szerinted csak pr akkor nem tudom mi kellene h kit igazoljunk.
+1

Vino the hiro meg meglátjuk mit tud a Castillában, minimum ki kéne emelkednie, aztán tavasszal lehet bedobálni a 60. percekben a fáradt védők ellen.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. szeptember 4., kedd 14:49

Ennyi penzert megszerezni a vilag egyik legjobb kapusat aki boven fiatalabb mint Navas a nyar legjobb biznisze volt, ha ez szerinted csak pr akkor nem tudom mi kellene h kit igazoljunk.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. szeptember 4., kedd 13:30

Vinicius-ért kidobtunk egy rakat pénzt, nekem kissé csalódás, hogy a Castilla-ban pallérozódik az ígéretes felkészülési meccseken látott formája ellenére. Bőven lehetne helye Asensio-val cserélgetve
.

Szerintem semmi gond nincs ezzel. Neki 18 évesen egy teljesen új helyzettel, világgal kell szembesülnie, Az első hónapok a berendezkedéssel telnek, nem gond, ha pár hónapig kisebb nyomás alatt kell játszania, szoknia a közeget. Szerintem már 1-2 hónap múlva is rendszeresen lehetőséget kaphat majd az első csapatba, addig is játszik pár edzőmeccset a castillában.
Tibo csakis azért jött, mert a VB kapusa lett, egyszerű PR fogás és olcsón is elérhető volt, de továbbra se szimpatikus lépés, akárhogy is magyarázzuk (fiatalabb, satöbbi satöbbi)
Minden nyáron felmerült, hogy hozunk kapust, semmi köze ennek a PR-hoz. Ha nem Zidane lett volna az edző, már korábban hoztunk volna valakit valószínűleg.

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2018. szeptember 4., kedd 13:13

2 és 3 között.
Cé pótlása lehetetlen is lett volna, más kérdés, hogy nálam Bale is repült volna, egész egyszerűen nem ide való. Kiváló futballista, de nem ebben a futball kultúrában.
Csatár mindenképpen kellett Benzema mellé vagy elé, kérdéses volt magára talál-e Cé távozásával, nekem bevallom már kezdett elmenni a bizalmam az ő irányába. Mayoral a vicc kategória, Mariano-val nyertünk egy jó cserecsatárt. De őt is kevésnek érzem ha Benzema mondjuk lesérül, mind1, megértem, hogy Mbappé-n kívül nem akartunk más csatárt kezdőbe venni.
Vinicius-ért kidobtunk egy rakat pénzt, nekem kissé csalódás, hogy a Castilla-ban pallérozódik az ígéretes felkészülési meccseken látott formája ellenére. Bőven lehetne helye Asensio-val cserélgetve.
Odriozola kiváló Carvajal csere, akit kezdőként bármikor be tudunk állítani, más kérdés, hogy Nacho ugyanezt lehozza talán még jobban is.
Modric nyári Interes kacérkodása után én simán elengedtem volna, kiváló játékos, imádom, élvezet nézni a játékát, de Ceballos előretörésével és Kovacic megtartásával (ami nem sikerült :D) pótolni tudtuk volna valamennyire, főleg, hogy Isco is hátrébb játszik Lopinál, nem baloldalt, mint Asensio.
Lopetegui kiváló választás volt, aki nagyon ért a spanyol foci kultúrához, elkötelezett, kiválóan kezeli a fiatalokat, ha valakivel új útvonalra kell lépni, ő jó választás. Más kérdés, hogy a motiválatlan embereket nem biztos, hogy tudja majd kezelni és elég erős személyiség, hogy kipenderítse.
Többen is írtátok Marcelo pótlása egyre inkább időszerűvé válik, meglátjuk REguilón mire képes.
Tibo idehozatala meg a teljesen felesleges kategória, én nem gondolnám, hogy Navas miatt kaptunk tavaly annyi gólt, illetve hogy ő ne lenne elég egyéniség ahhoz, hogy irányítani tudjon jól egy védelmet, ez egy bullshit! Tibo csakis azért jött, mert a VB kapusa lett, egyszerű PR fogás és olcsón is elérhető volt, de továbbra se szimpatikus lépés, akárhogy is magyarázzuk (fiatalabb, satöbbi satöbbi)

Elég gyenge közepes a végső értékelés nálam. Lehetett volna persze rosszabb is(Mayoral marad a cserecsatár :D), de jobb is bőven (s nemcsak Mbappé-val)

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. szeptember 4., kedd 9:05

Nálam ez hármas.

Cr elengedése jó üzlet volt de úgy érzem a pótlása nem sikerült maradéktalanul (már az igazolások szempontjából).

Marcelo mögé továbbra sincs senki aki tehermentesítse/ megelőzéné hogy elkényelmesedjen.

Curtois jó jó, de minek, bár hosszú távra még jó lesz.

Mariano Mayoral cseréért jár a pacsi.

Kovacic menni akart, nekem szívfájdalmam, hogy elment, de az ő döntése, szóval nem veszem most bele


Igazából, Mariano miatt lett hármas, anélkül kettes.
Ne értsetek félre, nem temtletem a csapatot, ott leszünk a bajnokságban is végig, a blben is illik messzire jutni, de érdemben nem erősödtünk.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8432
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. szeptember 2., vasárnap 2:53

Amíg normális árak voltak Hazardról és nem 200 milliók Perezék is hozni akarták sztem, de 200 milliót meg nem ér, itt van egy Asensionk, annyival sehogyse jobb.
És még itt van a 2 brazilunk is arra a posztra, akik 1 év alatt simán jók lehetnek oda.
Nem szabadott annyit adni Hazardért.
Végig észnél volt a vezetőség, nem csinált hálistennek semmi baromságot, nem jött se Mbappé, se Neymar, se Hazard, mert vagy nem lehetett őket megszerezni vagy drágák voltak és végre nem hoztak valami tucat B opciót.

Reguilont meg kéne minél előbb nézni alkalmas-e cserének meg nekem Kova is hiányzik, de ha menni akart nem volt értelme itt tartani, hálistennek csak kölcsönadtuk.
Utolsó pici rés meg Asensio cseréje, annak ott lehet Vini vagy majd Rodrygo, de lehet inkább Isco is lesz majd ott nyomatva.

Ez a 3 dolog amit picit zavar, de ezek se olyan komolyak.
Erős kerettel indulunk neki a szezonnak.
Elő lehet most lépni mindenkinek és megmutatni mit is tudnak, végre nem kell CR árnyékában játszaniuk, ami nagy erőt adhat a csapatnak és kompenzálhatja CR kiesését.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. szeptember 1., szombat 16:50

4-es osztalyzat reszemrol. En is reszletezem akkor.

Pozitivum: Mariano, Courtois akcios aron, Odriozola, mind jo igazolas. Nem szortuk el a penzt, nem igazoltunk galaktikus jatekosnak kikialtott tucatokat, es nem koltottunk el 2-300 milliot Neymarra, csak azert mert o Neymar.
A klub gyorsan reagalt Zidane lemondasara es szerintem jo dontest hoztak CR eseteben is, ideje volt meglepni ezt a fajdalmas szakitast. Jo lett volna, ha marad, de igy meg nemi penzt is kaptunk erte, es hamarabb elindulhatunk a valtozas fele, mint a Barca (Messi).
Kovacicot csak kolcsonbe engedtek el, nem adtak el.
Es meg valami: CR-en kivul nem engedtek el senkit a csapat gerincebol, ez is +.


Negativum: Mbappe hianyzik, szerintem vele ugy megbactuk volna ismet Europat, mint a szar, de sajnos iden lehetetlen volt elhozni. Majd jovore.
Hazard is meg lehetett volna, ugy erzem, ez a hajo elment, o mar nem lesz Real jatekos soha.

Osszessegeben elegedett vagyok, mivel a lehetosegekhez kepest a vezetoseg jol merte fel a piacot es a helyzetet, jol ismertek fel a CR koruli szituaciot es volt tokuk meglepni a varatlant. Nem engedtek a nyomasnak.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 1., szombat 16:45

El Sie7e írta:
Realista24 írta:Kifejtem a hármast.

Lehetett volna rosszabb:
Van 2-300 milliónk, de szerencsére nem adtunk ki horror összeget minden tucatszarért. Ez jó pont.
Nem engedtük, hogy Cé a klub fölé emelkedjen. Ismét egy jó pont.
Hoztunk három minőségi játékost, aki mélyítette a keretet. Odri és Tibo és Mariano. +1
Nem jött Neymar. +1

Lehetett volna jobb is:
Mbappé (vagy egy minőségi ember támadósorba) nem leigazolása, bár elvileg Pérez megpróbálta ismét, ahogy tavaly is. De sajnos nem jött össze. -1 pont, de csak fél a vezetőség hibája nálam.
Cével nem sikerült megegyezni. Nem lett volna rossz, ha marad, de így sem rossz, ismét egy fél pont.
Összesen -1 pont.

Ez így három nálam. Nagy vonalakban.
ha 1rol indulunk:
4 van pluszba es egy mínuszba az nalam 4 :mrgreen:
Nulláról :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. szeptember 1., szombat 16:32

Realista24 írta:Kifejtem a hármast.

Lehetett volna rosszabb:
Van 2-300 milliónk, de szerencsére nem adtunk ki horror összeget minden tucatszarért. Ez jó pont.
Nem engedtük, hogy Cé a klub fölé emelkedjen. Ismét egy jó pont.
Hoztunk három minőségi játékost, aki mélyítette a keretet. Odri és Tibo és Mariano. +1
Nem jött Neymar. +1

Lehetett volna jobb is:
Mbappé (vagy egy minőségi ember támadósorba) nem leigazolása, bár elvileg Pérez megpróbálta ismét, ahogy tavaly is. De sajnos nem jött össze. -1 pont, de csak fél a vezetőség hibája nálam.
Cével nem sikerült megegyezni. Nem lett volna rossz, ha marad, de így sem rossz, ismét egy fél pont.
Összesen -1 pont.

Ez így három nálam. Nagy vonalakban.
teljes egyetértés. :agree:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. szeptember 1., szombat 16:25

Realista24 írta:Kifejtem a hármast.

Lehetett volna rosszabb:
Van 2-300 milliónk, de szerencsére nem adtunk ki horror összeget minden tucatszarért. Ez jó pont.
Nem engedtük, hogy Cé a klub fölé emelkedjen. Ismét egy jó pont.
Hoztunk három minőségi játékost, aki mélyítette a keretet. Odri és Tibo és Mariano. +1
Nem jött Neymar. +1

Lehetett volna jobb is:
Mbappé (vagy egy minőségi ember támadósorba) nem leigazolása, bár elvileg Pérez megpróbálta ismét, ahogy tavaly is. De sajnos nem jött össze. -1 pont, de csak fél a vezetőség hibája nálam.
Cével nem sikerült megegyezni. Nem lett volna rossz, ha marad, de így sem rossz, ismét egy fél pont.
Összesen -1 pont.

Ez így három nálam. Nagy vonalakban.
ha 1rol indulunk:
4 van pluszba es egy mínuszba az nalam 4 :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 1., szombat 16:18

Te minden évben megmondod, hogy szar a keretünk, nyomorék kutyaszar az összes játékosunk és soha nem fogunk nyerni semmit. Az elmúlt öt évben királyul ráéreztél. :lol: :lol:
nálam a szép játék mindig is előrébb volt, mint a trófeák.
nyilván utóbbi is számít.

a focink évek óta nézhetetlen, most a stílus meglenne, csak a megfelelő játékosok nincsenek meg hozzá.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 1., szombat 16:05

Kifejtem a hármast.

Lehetett volna rosszabb:
Van 2-300 milliónk, de szerencsére nem adtunk ki horror összeget minden tucatszarért. Ez jó pont.
Nem engedtük, hogy Cé a klub fölé emelkedjen. Ismét egy jó pont.
Hoztunk három minőségi játékost, aki mélyítette a keretet. Odri és Tibo és Mariano. +1
Nem jött Neymar. +1

Lehetett volna jobb is:
Mbappé (vagy egy minőségi ember támadósorba) nem leigazolása, bár elvileg Pérez megpróbálta ismét, ahogy tavaly is. De sajnos nem jött össze. -1 pont, de csak fél a vezetőség hibája nálam.
Cével nem sikerült megegyezni. Nem lett volna rossz, ha marad, de így sem rossz, ismét egy fél pont.
Összesen -1 pont.

Ez így három nálam. Nagy vonalakban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. szeptember 1., szombat 16:03

4-es osztályzatot adtam, mert szinte mindent kihozott e nyárból a vezetőség, amit lehetett. Mert lehet ugyan álmodozni Mbappéról, Neymarról vagy Hazard-ról, de klubjuk egyiket sem akarta eladni és egyik játékos sem erőltette a klubváltást - a francia világbajnok nem foglalkozott a hírekkel; a brazil esetében több hivatalos cáfolat került napvilágra, tőlünk és a játékostól is; a belga jött volna ugyan, de magad volt az ára, “sztrájkolni” nem akart és tisztelte a munkaadóját... Cavani vagy Lewa a kora miatt nem lett volna jó befektetés, Icardi és a többi, velünk szóba hozott támadó pedig nem Real-szintű... Azért nem jeles az amúgy körültekintő átigazolási politika, mert Alonso valóban mozdítható lett volna és egy középhátvéd is jöhetett volna. Mindenestre a szezon fogja a nyarat is beárazni.
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. szeptember 1., szombat 16:01

4es. Mbappe kellene nagyon, de lehet az ő esetében sem, de más esetében (Cr, Kovacic és a szóba hozott emberek Icardi, Lewa, Hazard stb) én sem döntöttem volna másképp. Jó a projekt, idén megnezzuk mennyi van még az itt levokben, aztán jövőre meglátjuk. Anyagilag és sportszakmailag is védhető ez az atigazolasi szezon. Nagyon nehéz előrelépést eredményezni adott posztokon. A keret mélysége szerintem jobb lett Ceballossal, Marianoval, Requilonnal, Courtoisval, Odrival ha az Achraf, Theo, Mayoral, Casilla, Llorente tavalyi sort nézem. Utóbbit azért írtam mert ő Ceballos előtt volt a rangsorban tavaly, valószínűleg idén sokkal többet fog játszani Dani.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég