Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. október 28., vasárnap 20:00

Most olvasom lopetegui nyilatkozatát... hihetetlen a pali.. :mrgreen:

ELSiete
Hozzászólások: 2980
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2018. október 28., vasárnap 19:57

Nem igazán volt a haverok helyére kit betenni. Benzema mögött volt egy semmit nem érő Mayoral. Ugye Morata és Mariano egyszerre dobbantottak több játéklehetőség reményében, előbbi Londonban bizonyítja azóta is, hogy nem topcsapat kezdő szint, utóbbi meg egy gyengécske francia bajnokságban szerepelt jól. Itt meg majd meglátjuk, ha kap lehetőséget.
Azért adhatott volna több lehetőséget ezeknek a játékosoknak, függetlenül attól, hogy Morata abszolút nem kezdő szint, szerintem neki sem feltétlenül azzal volt a baja, hogy nem kezdő, hanem, hogy egyáltalán nem játszik. Jamesnek, Kovacicnak és Ceballosnak is több lehetőség járt volna, de nem akart a kezdőt megbolygatni és kész. De akár kérhetett is volna Pereztől igazolásokat is, de van egy olyan érzésem, hogy az sem történt meg, mert az alapmaggal akart dolgozni. Ezzel így utólag látva a dolgokat nem volt gond, megnyertük a BL-t, de az, hogy nem kezdődött el időben egyes játékosok jegelése, arról ő is tehet.
...és igen, CR-rel beljebb lennénk, de Ő akart menni. Ha még mindig itt akarna játszani, itt is játszana. Nem akart. Nem kell tejelni a reklámpénzekből olaszban, nem tudom, talán ott az adózás is jobb, ott még nem kapott fefüggesztettet adócsalás miatt, meg aztán nagyon szépen megtapsolták a Juve drukkerek az ollózós gólját.
Ez pedig megint egy olyan dolog, hogy nem tudhatjuk mi történt. Én biztos vagyok benne, hogy a szakmai és az egyéni sikereket nézve, CR mindenképpen egy Real Madriddal járt volna jobban (legalábbis akkor még így tűnt), arról nem is beszélve, hogy idén is lenyilatkozta, hogy innen akar visszavonulni. Itt imádták, a csapaton belül tele volt haverokkal stb... A szándék az megvolt, aztán valami eltörött, egészen pontosan Perez nem adta meg neki azt a fizetést, amit előzetesen beígért neki BL győzelem esetében. Én úgy gondolom, hogy ez a tiszteletlenség legmagasabb foka, de persze utólag elő lehet ezt adni úgy is, hogy "senki nem nagyobb a klubnál." Persze, hogy nem, de szerintem Ronaldo is csak annyit kért, ami más játékosoknak más kluboknál már amúgy rég megvolt. Szóval ezt bizony Perez apó nézte be, és ezek után persze, hogy valaki nem ragaszkodik úgy a klubhoz, neki ez presztízs volt, elérte azt a szintet már, hogy rendelkezhet ezzel a gondolkodásmóddal és egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy ő járt jobban.
Az igazolásokkal meg az a baj, hogy lassan minden jött-ment 100 millába kerül. Mbappé mennyi lenne? 300? Neymar is ott körül. Hazard kb. 200 lett volna, nyáron talán elhozzuk nyomott áron.
Rajtuk kívül meg már csak Cavanik, Icardik meg Kane-ek vannak hasonló áron.
Igen, de akkor ilyen alapon meg ne igazoljunk senkit és nézzük Balet 40 évesen a kezdőbe, vagy Benzemát. Ezt a pénzügyi mozgást nem azzal fogjuk megváltoztanti, ha nem nyitjuk ki a tárcánkat, ezzel max. azt érjük el, hogy még ezeket a játékosokat is levadássza 1-1 proaktívabb csapat és még ezeknél átlagosabb focistákat tudunk venni évekkel később 200 fölött...

Edző fronton ugyanez, vagy jön egy nullkilométeres madridista, vagy egy Conte, vagy megvárjuk, hogy a levitézlett, kiégett Mourinhót kivágják a MU-ból...szép kilátások. De lépni kell, mert Lopival nem fog menni. Gyakorlatilag semmit sem csinált jól. Túl nagy falat volt ez neki és valószínű, hogy mindig is az lesz. Majd elirányít egy Valenciát pl., ott teljesen jó lehet, de ide sajnos kevés.
Én nem haragszom rá, valóra váltott egy nagy álmot, rémálom lett belőle. De legalább megpróbálta.
Én amúgy még egy Laudrupot is megnéznék, Guti és Solari szerintem ide kevés lenne.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2018. október 28., vasárnap 19:53

Steve írta:Minden taktikai dolog mellett a legnagyobb hibája, hogy Ramosnak mindent megenged.

Milyen amatőr dolog már ez, hogy Ramos ácsoroghat csatár posztban, majd jön a gyenge LV bepasdz és a barca simán viszi be Ramos üres helyéte, az megszakadva pont nem ér vissza és jön a barca gól..??!! :(


Gyengébb csapatok ellen esetleg lehet ezt csinálni,de nem barcelonában. Nem is értem.

Lopi meg hagyja ezt egy szó nélkül egész szezonban.
még az oké is lenne, hogy fent marad(nyílván nem) jelenlegi helyeztet figyelembe véve, mert lassan nekem is több esélyem lesz gólt lőni mint valamelyik támadónknak?! Na, de, hogy védekezésben is olyan mint valami amatőr... Én próbálok félretenni mindent az elmúlt évek miatt, de amit Ramos művel főleg nagyon bicskanyitogató, CSK szalaggal.. És elhiheted ezeket nem Lopi engedi meg neki, válogatottban szerintem nem voltak ilyen ámokfutásai, de javítsatok ha tévedek.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Corleone » 2018. október 28., vasárnap 19:50

Benne megvan a kellő madridizmus, el nem tudnám képzelni, hogy ennyire lélektelenül és dekoncentráltan menjenek ki nála például egy klasszikusra.
Szerintem ez a “madridizmus” dolog egy kicsit tul van misztifikalva.. legjobb pelda erre a Milan, nyilvan kicsibe meg mas kavehaz, stb. De tudjuk ki ott az edzo es megha nem is egy taktikai geniusz Gattuso, hiaba volt egy csupasziv es hangoztatja, hogy azert a mezert meg kell halni, ezt a hozzaallast nem tudja elultetni a jatekosaiba. Es most visszakanyarodva a Realhoz, ha (egyes) a jatekosok nem vevok erre, lesz*rjak..

Zidane valahogy mas.. de a lelektelen, kocogos jatekosok nala is megjelentek kesobb.
#happyshitting

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 28., vasárnap 19:44

Minden taktikai dolog mellett a legnagyobb hibája, hogy Ramosnak mindent megenged.

Milyen amatőr dolog már ez, hogy Ramos ácsoroghat csatár posztban, majd jön a gyenge LV bepasdz és a barca simán viszi be Ramos üres helyéte, az megszakadva pont nem ér vissza és jön a barca gól..??!! :(


Gyengébb csapatok ellen esetleg lehet ezt csinálni,de nem barcelonában. Nem is értem.

Lopi meg hagyja ezt egy szó nélkül egész szezonban.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: torjack » 2018. október 28., vasárnap 19:43

ELSiete írta:
torjack írta:Nincs itt semmi meglepetés, már tavaly is lejtőn voltunk, akkor Zizou még ki tudta húzni a csapatból a BL-t, bár ott is döcögős volt a történet. Tudta is, mikor kell távozni, CR is sejthetett valamit...
És már tavaly is az volt a gond, hogy Zidane nem akart haverokat kidobálni a kezdőből, de idén meglettünk volna Zidane nélkül is, akár egy fokkal gyengébb edzővel is, ha Perez megadja azt amit beígért előzetesen a világ legjobbjának, illetve ha több év után, végre komolyabban a pénztárjácába nyúl és focistákat igazol, nem pedig focistaimitátorokat.

Nem igazán volt a haverok helyére kit betenni. Benzema mögött volt egy semmit nem érő Mayoral. Ugye Morata és Mariano egyszerre dobbantottak több játéklehetőség reményében, előbbi Londonban bizonyítja azóta is, hogy nem topcsapat kezdő szint, utóbbi meg egy gyengécske francia bajnokságban szerepelt jól. Itt meg majd meglátjuk, ha kap lehetőséget.

Casemiróra még foghatjuk a haverságot, de Kovacic sem ment akkorát, hogy teljes joggal lehessen kezdőbe követelni. Asensio, Isco és Lucas meg cserekategóriák, nem többek.

...és igen, CR-rel beljebb lennénk, de Ő akart menni. Ha még mindig itt akarna játszani, itt is játszana. Nem akart. Nem kell tejelni a reklámpénzekből olaszban, nem tudom, talán ott az adózás is jobb, ott még nem kapott fefüggesztettet adócsalás miatt, meg aztán nagyon szépen megtapsolták a Juve drukkerek az ollózós gólját.

Elment, tovább kell lépni.

Az igazolásokkal meg az a baj, hogy lassan minden jött-ment 100 millába kerül. Mbappé mennyi lenne? 300? Neymar is ott körül. Hazard kb. 200 lett volna, nyáron talán elhozzuk nyomott áron.
Rajtuk kívül meg már csak Cavanik, Icardik meg Kane-ek vannak hasonló áron.

Nagyon nem egyszerű ez.
Edző fronton ugyanez, vagy jön egy nullkilométeres madridista, vagy egy Conte, vagy megvárjuk, hogy a levitézlett, kiégett Mourinhót kivágják a MU-ból...szép kilátások. De lépni kell, mert Lopival nem fog menni. Gyakorlatilag semmit sem csinált jól. Túl nagy falat volt ez neki és valószínű, hogy mindig is az lesz. Majd elirányít egy Valenciát pl., ott teljesen jó lehet, de ide sajnos kevés.
Én nem haragszom rá, valóra váltott egy nagy álmot, rémálom lett belőle. De legalább megpróbálta.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 19:39

kiserik írta:
Realista24 írta:
Se taktika.
Se erőnlét.
Se motiváltság.
Ez mind az edzői stáb dolga. Idejöttek a sablonszar focival a válogatottól, tapasztalat nélkül. Pofára estek keményen.
Szerintem nem feltétlen van szó edzőbuktatásról, ez viszont tökéletes megfogalmazása a dolgoknak. Jött Lope és csapata, majd jól pofára esett és erre a szintre húzta a csapatot, amelyiken most vagyunk.
Elment a maximalista állat, a többiek meg alapból laza srácok (kivéve Kroos-t, de ő meg nem olyan vérmérsékletű). Egy zsenge, erőtlen edző mellet szépen belekényelmesednek a ""melóba"". A poén, hogy ha jól emlékszem Lope átalakította Pintus edzésmunkáját is, csak hogy biztosra menjen...
Ramosék is rájöttek szerintem, hogy más minden nap vele dolgozni, mint kéthavonta, meg kétévente elmenni focizni 8 meccset.
Sótlan edzések, semmi motiváció, felnézni sem lehet rá, és tényleg, kb azt csinált az elején a pályán mindenki, amit akart. Na meg most is nagyjából. Mintha nem lenne edzőnk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5835
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. október 28., vasárnap 19:38

Realista24 írta:
Se taktika.
Se erőnlét.
Se motiváltság.
Ez mind az edzői stáb dolga. Idejöttek a sablonszar focival a válogatottól, tapasztalat nélkül. Pofára estek keményen.
Szerintem nem feltétlen van szó edzőbuktatásról, ez viszont tökéletes megfogalmazása a dolgoknak. Jött Lope és csapata, majd jól pofára esett és erre a szintre húzta a csapatot, amelyiken most vagyunk.
Elment a maximalista állat, a többiek meg alapból laza srácok (kivéve Kroos-t, de ő meg nem olyan vérmérsékletű). Egy zsenge, erőtlen edző mellet szépen belekényelmesednek a ""melóba"". A poén, hogy ha jól emlékszem Lope átalakította Pintus edzésmunkáját is, csak hogy biztosra menjen... :fpalm:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. október 28., vasárnap 19:24

Szerintem meg lopi jot huzott a felidoben, feltuzelte oket, valtoztatott es igazabol be is johetett vna ha az aranylabdasotok 15rol eltalalja a kaput, ha isco el a lejetosegeivel, ha bale tamadja a kaput is vagy ha benzi befejeli az otosrol.

De a vedelem az kabare :lol: metzelde meg cannavaros idoket idezte a mai :lol:
Szegeny courtois is megint kapott 5ot azt kozbe mindegyiknel mar sakk-matt volt.

Iscot, benzemat lehet szapulni de ok legalabb odatettek magukat, ill courtoisban is meg volt a tuz, de asensionak mire fel van ekkora pofaja? .

Egy mar kiegett kerethez hoztunk egy hozzajuk legkevesbe sem passzolo edzot, es a keret egyik legfontosabb jatekosat aki evi 50 golt hozott nem potoltuk SENKIVEL. Es ez sajnos nem lopi hibaja.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 19:23

ELSiete írta:
torjack írta:Nincs itt semmi meglepetés, már tavaly is lejtőn voltunk, akkor Zizou még ki tudta húzni a csapatból a BL-t, bár ott is döcögős volt a történet. Tudta is, mikor kell távozni, CR is sejthetett valamit...
És már tavaly is az volt a gond, hogy Zidane nem akart haverokat kidobálni a kezdőből, de idén meglettünk volna Zidane nélkül is, akár egy fokkal gyengébb edzővel is, ha Perez megadja azt amit beígért előzetesen a világ legjobbjának, illetve ha több év után, végre komolyabban a pénztárjácába nyúl és focistákat igazol, nem pedig focistaimitátorokat.
Azt meg is adta volna, csak a világlegjobbja még többet akart. Legalábbis ha elhiszünk minden hírt, nem csak azt amelyik szimpatikus.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2980
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2018. október 28., vasárnap 19:22

torjack írta:Nincs itt semmi meglepetés, már tavaly is lejtőn voltunk, akkor Zizou még ki tudta húzni a csapatból a BL-t, bár ott is döcögős volt a történet. Tudta is, mikor kell távozni, CR is sejthetett valamit...
És már tavaly is az volt a gond, hogy Zidane nem akart haverokat kidobálni a kezdőből, de idén meglettünk volna Zidane nélkül is, akár egy fokkal gyengébb edzővel is, ha Perez megadja azt amit beígért előzetesen a világ legjobbjának, illetve ha több év után, végre komolyabban a pénztárjácába nyúl és focistákat igazol, nem pedig focistaimitátorokat.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: torjack » 2018. október 28., vasárnap 19:18

Nincs itt semmi meglepetés, már tavaly is lejtőn voltunk, akkor Zizou még ki tudta húzni a csapatból a BL-t, bár ott is döcögős volt a történet. Tudta is, mikor kell távozni, CR is sejthetett valamit...

Lopi meg beleszaladt a késbe. Átvenni kevés tapasztalattal és eredménnyel egy kimaxolt, kiöregedőben levő csapatot, ráadásul a legnagyobb sztár már nem Madridba, hanem Torinóba ment vissza a nyaralásból...várható volt, hogy valami hasonló lesz, de az október egészen szégyenteljesre sikerült, különösen a mai bohózattal.

Lopetegui sorsa minden bizonnyal eldőlt (valakinek el kell vinni a balhét), a kérdés az, hogy mikorra dumálja meg Perez az új edzőt. Conte épp ráér. Gutit is elengednék a törökök, de a helyében nem vállalnám még be a padot. A madridizmus elismert alakja, de nem halhatatlan örök legenda mint Zidane.

A haveredzők után most amúgy is ráfér a csapatra egy külsős keményebb kéz. Vannak kétségeim Contét illetően, de túl sok opció nincs most.
Nyáron viszont alaposan felül kell vizsgálni a keretet. Nem lesz egyszerű történet, amikor egy Real Madrid kezdőjébe talán beférő kaliberért bőven 100 misi felett kell majd fizetni stadionprojekt mellett...nem irigylem sem a vezetőséget, sem a következő edzőt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 28., vasárnap 19:15

En Lopeteguivel voltam a nyárpn, de ki kell rúgni. Classico elott is hajlottam ra. 5öt kapni vicc, se tamadas, se vedekezes, igazabol szegen,, amit a barca ellen muvelu k. Kaptu kurva sok pofont, meggtorlas elkul mert mi megelegedtunk. Most kaptunk egy olyat, ami padlo, gaz, szegyen.... kerettol.fuggetlenul. se motivalas, se taltika..

Btw Perez is mehet a csaba, nyaron erre a keretre ne kolteni???
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CRonika » 2018. október 28., vasárnap 19:14

reeed_ati írta:Anno Zizunál is kételkedtünk, hogy nincs meg a tapasztalat, aztán mi lett belőle.
Ide olyan kell akit nem szarnak telibe, akiért tűzbe mennek.
Azért én nem hiszem hogy egy Gutira (akit én anno személy szerint nagyon bírtam) annyira felnéznének, akármennyi időt lehúzott Madridban. A Madridistáknak egy ikon, de..... nem volt közel sem akkora játékos mint Zizou, akit még a barcások is respektálnak és minden idők egyik legnagyobbja.

Egy Odriozola, Varane, Modric, Kroos stb-re nem lenne akkora hatással, mint amekkora hatással Zidane volt/lenne!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 28., vasárnap 19:14

reeed_ati írta:Én bedobnám Gutit a mély-vízbe, egyszerűen nincs más akit szívesen látnék itt, csináljuk meg vele a generáció váltást, hátha összehoznánk egy Zizu 2.0-át.
Benne megvan a kellő madridizmus, el nem tudnám képzelni, hogy ennyire lélektelenül és dekoncentráltan menjenek ki nála például egy klasszikusra.
Erősítések híján meg nem lehetne okolni egy gyengébb szezon miatt, szóval nem látom, hogy hol bukna ő ezzel akkorát.
Anno Zizunál is kételkedtünk, hogy nincs meg a tapasztalat, aztán mi lett belőle.
Ide olyan kell akit nem szarnak telibe, akiért tűzbe mennek.

Szerintem Gutit képesek lennének.
Nem akkora név ő sem a klub, sem a foci térképén.

Mondom ezt annak ellenere hogy imádom es o valoban egy meg nem értett zseni volt.
ZIDANE

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. október 28., vasárnap 19:07

Én bedobnám Gutit a mély-vízbe, egyszerűen nincs más akit szívesen látnék itt, csináljuk meg vele a generáció váltást, hátha összehoznánk egy Zizu 2.0-át.
Benne megvan a kellő madridizmus, el nem tudnám képzelni, hogy ennyire lélektelenül és dekoncentráltan menjenek ki nála például egy klasszikusra.
Erősítések híján meg nem lehetne okolni egy gyengébb szezon miatt, szóval nem látom, hogy hol bukna ő ezzel akkorát.
Anno Zizunál is kételkedtünk, hogy nincs meg a tapasztalat, aztán mi lett belőle.
Ide olyan kell akit nem szarnak telibe, akiért tűzbe mennek.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 28., vasárnap 19:03

Realista24 írta:
Steve írta:Kicsit amúgy sajnálom Lopit. Rosszkor, rossz helyen.

Látszik, hogy ő akarna. Nem egy irritáló fax, mint Benítez..

De mennie kell!Ez nem lehet kérdés.

Ide most szigor és munka kell nyárig, mert ez már veszélyes kezd lenni. Télen is erősíteni kell, amit csak lehet.

Nyáron meg újra építeni a csapatot.
Sajnálni, Lopit? Nem tartottak pisztolyt a fejéhez. Tudta, hogy mit vállal, főleg, hogy a Real kötelékében volt korábban.

Amúgy:
Real Madrid director Butragueño: "Lopetegui? This is not the right time to talk about this matter. IT's been a bad night for us all."

Már nem állnak mögé egyértelműen mint a múltkor. Hazafelé már vuelinggel repül, a szárnyon.

Jobb lesz igy.
Vele nem javulunk mar. Hatha massal.
ZIDANE

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. október 28., vasárnap 19:00

JLo rutintalan edzokent elso nagycsapatos klubszezonjara atvette az utobbi 10 ev leggyengebb real keretet oregedo, faradt, jollakott kulcsemberekkel, a klub legnagyobb modernkori sikerszeriajat kovetoen a tavozo klublegenda Zidane-tol. Hat nem irigylem... Meg amit kapni fog azt sem.

Nyilvan o vallalta be, meg a felelosseg elsodlegesen mindig az edzoe az eredmenyeket illetoen, de a vizes lepedot nem lehet csak ora huzni. Az edzo jelen esetben szerintem max annyira felelos mint a tobbi erintett, kezdve a vezetoseggel akik Zidane duplazos szezonja ota erdemben nem tudtak erositeni a keretet, sot jelentosen gyengult mind minosegben mind melysegben. Mar tavaly is latszott a bajnoksagban hogy nem ok a dolog, de ZZ meg kimaxolta a BL-t aztan jo erzekkel elbucsuzott.

Ez van. Nagy meglepetesnek nem neveznem a borzaszto eredmenyeket, mert ez is benne volt a pakliban. Persze remenykedtunk, en is, hogy helytallunk jobban, es el is konyveltem ezt az szezont egy utkeresesnek, de egyelore nem latszik hogy merre van az arra.

Mindenki alul teljesit, elol hatul kozepen sebezhetoek vagyunk, nem latszik a tuz se. Meccsek ota godorben vagyunk, es ugy erzi a szurkolo hogy nincs meg az a karakter a csapatban, edzoben hogy kikaparja magat belole. Es a szamok: 10 fordulo, kilencedik hely, 14 rugott 14 kapott. Hat...... valljuk be, ezert Perez nagyobb kutyakat is kibaszna. Nem igazan lepodnek meg ha most is igy tenne, bar hozza teszem hogy nem vagyok benne biztos hogy sokat tudunk elore lepni egy veszmegoldas edzovel. Viszont ez a teljesitmeny huzamosabb ideig egy top csapatnal (nemhogy haromszoros BL cimvedonel) nem megengedheto.

Sajnalatos. Es sajnos benne van a pakliban hogy kell 1-2 szezon mig ebbol utokepes csapat epul ujra. De kivarjuk turelemmel, mint ahogy korabban is.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 19:00

Sierra írta:
Realista24 írta:Tudta, hogy mit vállal, főleg, hogy a Real kötelékében volt korábban.
Jó azért akkor még volt egy Céronaldo a keretben. :D Nagyon nem mindegy.
Akkor még nagyobb hülye mint gondoltam, ha ilyennel is számolt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 28., vasárnap 18:57

Realista24 írta:Tudta, hogy mit vállal, főleg, hogy a Real kötelékében volt korábban.
Jó azért akkor még volt egy Céronaldo a keretben. :D Nagyon nem mindegy.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég