Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:31

Nem emlékszem rá,h milyen volt xabi, de biztos,h nem olyan mint illarra.
Ha megláttad volna akkor azt írtad volna,hogy ez az ember visszafejlődött. :lol: Mondom tavaszig kb. 3 értelmes meccse volt. :roll:
Miért várta mindenki a nagy tarolást az első évben,ezt egyszerűen nem bírom megérteni.... :hmmm:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:30

csabi87 írta: Most komolyan azt hitték itt nagyon sokan hogy az első évben tarolni fog a csapat? :roll:
Igen azt. Még csak szeptember van, de már edzőváltáson gondolkodnak páran, azért ez durva. :roll:
Nem emlékszem rá,h milyen volt xabi, de biztos,h nem olyan mint illarra.
:hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:28

Nem emlékszem rá,h milyen volt xabi, de biztos,h nem olyan mint illarra.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. szeptember 29., vasárnap 10:14

Löw minek? :roll: Nem szeretném őt itt látni.
Ancelotti itt van miért nem lehet benne bízni?
Most komolyan azt hitték itt nagyon sokan hogy az első évben tarolni fog a csapat? :roll:
Ez az illarra gyerek is.. Össze vissza futkorászott kéz a kézben kedirával.Éreztem egyébként,már amikor megvettük,h ő lesz a nyár szokásos szar transzfere(mer nálunk mindig kell egy). Nálam még simán lenne helye Xabi-nak.
Gondolom nem láttad Xabi Alonsot amikor leigazoltuk,hogy milyen teljesítményt nyújtott tavaszig.Ő pedig Bl győztes volt már akkor. :ike:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 29., vasárnap 9:56

Sierra írta:
Matt009 írta:Több fogalma van a fociról, mint Ancelottinak, azt hiszem.
A válogatottban nem sok babér termett neki eddig. Egy EB döntő, oszt annyi. Klub szinten meg majdnem zéró.
Ancelottinak meg csak leesett 2 BL. :)

Én azt gondolom, hogy ha Ancelotti esetleg nem válna be, akkor egy Pep típusú edző kéne most már, aki meghatározó volt a Realban anno, akinek tényleg van fogalma, hogy miről is szól a foci, aki tud hatni a játékosokra, tudja őket motiválni, feltüzelni és akire maximálisan felnéznek. Nem tudom jelenleg Zidane-on és Raúlon kívül van-e ilyen ember.
À Löwnek nem termedt babér csak 2 VB bronz egy underdog nemét válogatottal meg az az ominózus EB döntő és mindezeket rendszeresen megujuló válogatottal. Kis túlzással Lőw most építi a 4. csapatát mióta kinevezték. Ancelottiról meg már leìrtam, hogy mi a baj vele. Nem képes egy stabil csapatot összerakni. De csak higgyétek azt, hogy ez jó lesz. Csak már most látszik hogy Carlonak gőze nincs mit kellene csinálni.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. szeptember 29., vasárnap 8:25

dzsihad91 írta:Ő nem egy mourinho neki 5-0ákat nem fognak elnézni soha.
Akkor október 28.-án edzőváltás lesz? :lol:
Bár előtte még lesz egy hazai juve meccs ott sem kizárt egy nagyobb pofon ha ezt játszuk ezekkel a "játékosokkal". Ez az illarra gyerek is.. Össze vissza futkorászott kéz a kézben kedirával.Éreztem egyébként,már amikor megvettük,h ő lesz a nyár szokásos szar transzfere(mer nálunk mindig kell egy). Nálam még simán lenne helye Xabi-nak.

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. szeptember 29., vasárnap 5:26

A varosi rangadon kikapni a legnagyobb szegyen es bukas,edzo es a csapat szamara egyarant,eleg csunyan leszerepeltek tegnap este,es persze tudom,ez egy uj szisztema meg kell az ido meg minden,de itt a mutatott teljesitmennyel es a rosszul megvalsztott jatekosokkal volt a legnagyobb baj,es inkabb kapjunk ki feltorekvo fiatalokkal,mint Casemiro,Carvajal,Morata v Jese mint ilyen Khedirambo fa...kkal.... :angry:

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:55

Én is a türelem híve vagyok leszarom ,hány pontot veszítünk.De semmi elképzelést nem látok.A lényeg eddig annyi hogy birtokoljuk a labdát, ez a fő motívuma Ancelottinak...Na akkor nézzük, europában a Bayern,Barca,Dortmund,Arsenal azok a csapatok akiktől alapjáraton szopni fogunk, mert ők ebben jobbak, sokkal. A másik vonulattól, a bekkelős kontra csapatoktól (amiben bizony a világ legjobbjai voltunk) Atletico,Chelsea,Juve stb azért fogunk szopni mert a labdatartós focira egyszerűen alkalmatlanok vagyunk.Örültem amikor José elment, de csak azért mert ez az utolsó évi hangulat már tarthatatlan volt, voltak hibái El Uniconak, de rettegett tőlünk mindenki, gyűlölt minket mindenki, mert jók voltunk és lehet ,hogy kontrafocit játszottunk, de azt nagyon szépen toltuk leszámítva a tavalyi évet.Én úgycgondoltam ,hogy ancelotti jön, megerősíti a középpályát,rendet tesz az öltözőben aztán basszuk neki...de nem elkezdtünk tiki-takázni, amitől alapjáraton hányok, ehhez hozzájön az ,hogy mi ráadásul nagyon szarul is csináljuk...továbbra is bízok Ancelottiban, de csak a neve miatt, mert ,hogy eddig minden meccsen rohadt szar volt a csapat az tény... de türelmesnek kell lenni ,de az a baj hogy ha nem fognak jönni az eredmények Ancelotti repülni még mielőtt beérne ez az egész.Ő nem egy mourinho neki 5-0ákat nem fognak elnézni soha.

Szóval bajban vagyok, mert nem érzek ebben a csapatban semmi potenciált, ellenben a Mourinho csapat nagyon erős volt amíg el nem kezdődtek az öltözői viták.Ezt meg egy rossz viccnek tartom, hogy mi ezzel a barcával és bayernnel tiki-takázni akarunk, rommá fognak alázni minket.Ott a bevált kontra recept José aktáit elő kell kapni, nem ezt a fost erőltetni.De mind1, mint mondtam türelem majd év végén meglátjuk.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:30

Én azt gondolom, hogy ha Ancelotti esetleg nem válna be, akkor egy Pep típusú edző kéne most már, aki meghatározó volt a Realban anno, akinek tényleg van fogalma, hogy miről is szól a foci, aki tud hatni a játékosokra, tudja őket motiválni, feltüzelni és akire maximálisan felnéznek. Nem tudom jelenleg Zidane-on és Raúlon kívül van-e ilyen ember.
Zidane már most is ott van a csapatnál és a kispadon, és a jelek szerint nem jelent nagy motivációt a játékosoknak. Egyébként régen rossz, ha ezek csak úgy tudják magukat motiválni ha valakire fel kell nézni. Ha Ancelotti sem lesz jó, akkor kb. senki...
But he is a good boy...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:27

Matt009 írta: Több fogalma van a fociról, mint Ancelottinak, azt hiszem.
Uhh ezek a kijelentések. Mit ért el Lőw és mit ért el Ancelotti klub szinten? Na, ennyit erről. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:26

Matt009 írta:Több fogalma van a fociról, mint Ancelottinak, azt hiszem.
A válogatottban nem sok babér termett neki eddig. Egy EB döntő, oszt annyi. Klub szinten meg majdnem zéró.
Ancelottinak meg csak leesett 2 BL. :)

Én azt gondolom, hogy ha Ancelotti esetleg nem válna be, akkor egy Pep típusú edző kéne most már, aki meghatározó volt a Realban anno, akinek tényleg van fogalma, hogy miről is szól a foci, aki tud hatni a játékosokra, tudja őket motiválni, feltüzelni és akire maximálisan felnéznek. Nem tudom jelenleg Zidane-on és Raúlon kívül van-e ilyen ember.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:23

Sierra írta:
Matt009 írta:De nyugalom jövőre friss VB győztes edzőnk lesz.
Csak nem Löwre gondolsz? :lol: :lol:
Annak sincs túl sok fogalma a klubfociról azt hiszem.
Több fogalma van a fociról, mint Ancelottinak, azt hiszem.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:21

Matt009 írta:De nyugalom jövőre friss VB győztes edzőnk lesz.
Csak nem Löwre gondolsz? :lol: :lol:
Annak sincs túl sok fogalma a klubfociról azt hiszem.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:20

dannen írta:
R.M.C.F írta:nem akarok okoskodni,de tavaszig nem érdemes semmit sem várni játékban,volt egy erősen berögzitett JM stilus,amit a legtöbb funkciójában eldobtunk,plusz jött 2-3-4 új ember a pályára,ami sok.
szerintem senki sem vár csodát, csupán, hogy pár apró jelet lássunk arról, hogy valami munka folyik a háttérben. nekem senki nem fogja azt megmagyarázni, hogy egy real madrid nem tud semmit kezdeni a labdával támadásban szinte az egész meccsen. értem én, hogy még korai ítélkezni, de ez már nem az első eset, hogy felállt védelem ellen csak pislogunk és tisztán látszik a játékosokon, hogy fingjuk sincs mit kéne csinálni, mintha nem is lennének edzések, vagy azokon nem térnének ki erre a részre...
Ancelotti csapatainál ezek a hibák rendszeresen megfigyelhetők voltak. Az a Chelsea, amit másfél éve edzett, az sem tudta, hogy mit kell játszani a felállt védelmek ellen. A Milannal is azért csak egy bajnoki címet nyert, mert a Milan sem tudta, mit kell játszani felállt védelmek ellen, és rendszeresen könnyű pontokat szórt el kisebb csapatok ellen. A PSG is ugyanebben a cipőben járt. A arca ellen persze jók voltak, mert a Barca támadni akart, és hagyott szabad területeket. De a PSG-nek is meggyűlt a baja a védekező csapatokkal. A PSG-be beleölt pénzt tekintve a tavalyi bajnoki címük nem volt sima és egyértelmű.
Én nagyon nem vagyok meglepődve Ancelotti szenvedésén és hibáin. Ezt mind lehetett tudni, mégis ő lett az edző. De nyugalom jövőre friss VB győztes edzőnk lesz.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 29., vasárnap 1:15

nem akarok okoskodni,de tavaszig nem érdemes semmit sem várni játékban,volt egy erősen berögzitett JM stilus,amit a legtöbb funkciójában eldobtunk,plusz jött 2-3-4 új ember a pályára,ami sok.
ahogy alattam is írják, senki nem tökéletes játékot vár, csak fejlődést, javulást. szerintem ez nincs meg, sőt bátran kimondom, hogy hetek óta egyre rosszabb a csapat. látszik, hogy carlo mást akar, de nem tudom, hogy erre a "másra" képes-e ez a csapat. a két szélen két futórobot van, és rájuk fog épülni a játékunk. nem vagyok benne biztos, hogy ezek után nagyban érdemes lenne itt kispasszos akármire számítanunk. Bale és Ronaldo sem fogja magát 3-4 emberen áthámozni, nekik az erejük a gyorsaságukban van. osztom az alattam lévő írását... a játékosok többségének fingja sincs arról, h mit kéne játszaniuk, de nem lennék meglepve, ha Carlo sem tudná a pontos receptet, hogy mégis mit lehet ebből az egészből kihozni.
But he is a good boy...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:40

Anis írta:a második éve is nagyon jó volt a sok rekorddal.
Engem személy szerint már akkor is rengetegszer felidegesített. Főleg a sok kihagyott helyzetek, akkor is már sokszor leült a csapat a meccsek alatt, ráültek az eredményre, a folyamatos Khedira-Özil kezdőtagság meg volt pár dolog, ami akkor is irritált. Ott kizárólag az elképesztő bajnoki produkció feledtette valamennyire ezeket a problémákat.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:40

nem akarok okoskodni,de tavaszig nem érdemes semmit sem várni játékban,volt egy erősen berögzitett JM stilus,amit a legtöbb funkciójában eldobtunk,plusz jött 2-3-4 új ember a pályára,ami sok.

ja,khedirát direkt nem mondom,mert ciki lenne,ha egy általánosan szar játékból pont őt emelném ki,amikor bárkit ki lehetne.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:23

Sierra írta:Ja, első évben csipáztam, de utána nem nagyon. A bajnoki cím szép volt,
a második éve is nagyon jó volt a sok rekorddal. Egyedül a harmadik éve kezdhető ki, de azt megtették az öltözőn belül mások is. Egy szó mint száz, vele legalább a kontráink elképesztő veszéllyel bírtak, most ezt sem nagyon látni.

Carlo pedig nem képes rájönni, hogy amit művel az nem működik. ÉN pl kapásból 433at kezdettem volna Illarra-Isco-Modric a tunéziai nélkül. Előre pedig a szokásos DM-Benz-CR triót fel.

Simeone zseniálisan megszervezte a csapatot,
míg Carlonak ez nem ment, nem tudott mit kezdeni az ellenfél felállt védelmével.

továbbá amit idegenben művel a csapat (Galata kivétel) az szintén nagy nulla. (Granada, Villarreal, Elche)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 29., vasárnap 0:16

Fenomen írta:Nem is volt Jose olyan rossz nem? :roll:

Minden ökörsége ellenére.
Ja, első évben csipáztam, de utána nem nagyon. A bajnoki cím szép volt, de örülök, hogy elhúzott.

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. szeptember 28., szombat 23:52

Nem is volt Jose olyan rossz nem? :roll:

Minden ökörsége ellenére.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég