Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 1., kedd 13:52

Holtszezon van. Jön egy presztízzsel nem bíró meccs, a derbi lecsengett, Karim gyengén teljesít, egyértelmű, hogy erről fognak írni.
Pár napja világosan elmondták, hogy ezzel a kerettel dolgoznak egy évig. Nem fogják minden héten/nap megcáfolni.
Cristiano meg csak úgy besétált Pérezhez és mondta, hogy igazolják le Falcaot, persze :lol: Ahogy korábban írtam, ő nem a Real Madrid Messije.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. október 1., kedd 13:50

[quote="h3x0r"]Varom a linket a nyilatkozatarol amiben azt mondja, hogy csatart akarok igazolni.
Ja, hogy egy spanyol ujsagiro kikovetkeztette hogy ha Benzema nem jatszik jol es Morata se kap sok lehetoseget, akkor szerinte Ancelotti biztosan akar hozni egy csatart..

Tolem ne vard a linket,en ezt itt olvastam a hirekben,h allitolag maris csatar kell az edzonek,azt,h ezt tenyleg nyilatkozta vagy sem,sztem nem mi fogjuk kideriteni.
Nalam Benzema tokeletesen megfelel,de egyelore ugy tunik,h a nagyon igenyes es hozzaerto publikumnak keves lesz a francia,es erre sztem Ancelotti sem szamitott...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. október 1., kedd 13:37

h3x0r +1

Marcelo felépül, formába lendül, Khedira eltűnik a kezdőből, Bale beleszokik a játékba, a csapat megszokja az új rendszert. Összeszokottságról nem is beszélve. Szerintem nem lesz gond. Ha a kontrákon kívül járatni tudjuk majd a labdát az ellenfél térfelén, már előbbre leszünk, mint tavaly.
Remélem, a klubon belül nincs ekkora pánik, mint a szurkolók és újságírók körében :)
Merci Zizou!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 1., kedd 13:31

stormcorner írta:Erdekes,h par hete meg azt nyilatkozta Carlo,h jo ez a keret,meg Bale nelkul is,ma meg mar csatart akar igazolni...
Varom a linket a nyilatkozatarol amiben azt mondja, hogy csatart akarok igazolni.
Ja, hogy egy spanyol ujsagiro kikovetkeztette hogy ha Benzema nem jatszik jol es Morata se kap sok lehetoseget, akkor szerinte Ancelotti biztosan akar hozni egy csatart..

Nem a csapattal van a legnagyobb problema, hanem ezekkel az idiota spanyol ujsagirokkal.. Jon par gyenge meccs es azonnal temetik az edzot, temetik a csapatok, raszallnak x, y, z jatekosra, generaljak a feszkot a szurkolok koreben. A hulye szurkolok veszik a lapot, e miatt egyre nagyobb nyomas nehezedik a vezetosegre es a jatekosokra is. Nagy a nyomas, a jatekosok meg gyengebben teljesitenek, jonnek az oltozon beluli szetthuzasok, stb. Ev vegen meg megint megy majd a siras, hogy a barca nyert, nincs bajnoksag, nincs BL, igazoljuk le ezt a jatekost, igazoljuk le azt, csereljunk edzot is, mert a mostani gyenge. 5-6 ev mulva meg meg mindig a tizediket fogjuk kergetni... Koszonjuk szepen Marca, AS es tarsai :salute:

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2013. október 1., kedd 13:05

Erdekes,h par hete meg azt nyilatkozta Carlo,h jo ez a keret,meg Bale nelkul is,ma meg mar csatart akar igazolni,pedig sztem meg lehetne probalni egy ilyet,hogy elol az Isco,Bale,CR harmas,hamar nincs csatarunk? mogottuk kp n,ha Xabi felepul mehetne a Xabi,Modric,Illara/Casemiro,vedekezesben pedig a Carvajal,Ramos,Varene,Marcelo negyes.
Plusz k..va jo lenne a felallt vedelemek ellen vmit kitalalni,gyakorolni,mert eddig nagyon ugy tunik,h ellenunk mindenki be fog allni kemenyen vedekezni,erre pedig egyelore nem igazan talalja a Mester az megoldast.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 1., kedd 12:59

morientes írta:
MORIENTES ÍRTA:Ronaldo és Bale nem megfelelő poszton való játszatása.
Az a baj,hogy én ilyet nem írtam...... :D
Csak mar nem emlekszel ra :D
Amugy tenyleg, MorataMartin irta :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 1., kedd 12:44

MORIENTES ÍRTA:Ronaldo és Bale nem megfelelő poszton való játszatása.
Az a baj,hogy én ilyet nem írtam...... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 1., kedd 11:56

morientes írta:
A védekezésünk egy katasztrófa, ha vezetünk 1-gyel ráülünk az eredményre.
Ha visszatér Varane,remélhetően erősödünk hátul,másfelől inkább a kp miatt tünik katasztrófának az a védekezés...
Ha jól tudom,eddig 1X ültünk rá az eredményre,az elche ellen...

Teljesen adom, az elche volt az egyetlen csapat, ahol raultunk az eredmenyre es meg is bosszulta magat, 91.percben egyenlitettek (az mar mas kerdes, hogy vegul mi nyertunk)
morientes írta: Ronaldo és Bale nem megfelelő poszton való játszatása.

Ronaldonak meg mindig keresi a posztjan, de Bale-t megis hol kene jatszatni? Arrol nem is beszelve, hogy a teljes eloszezont kihagyta es jatszott 140 percet a lehetseges 760-bol. Mondjuk engem nem zavarna ha Bale-t is megvalasztanak a szezon legrosszabb igazolasanak mint Modricot :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 1., kedd 10:46

A védekezésünk egy katasztrófa, ha vezetünk 1-gyel ráülünk az eredményre. 
Ha visszatér Varane,remélhetően erősödünk hátul,másfelől inkább a kp miatt tünik katasztrófának az a védekezés...
Ha jól tudom,eddig 1X ültünk rá az eredményre,az elche ellen...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. október 1., kedd 9:59

Eddig nem akartam Ancelottival foglalkozni, mert még nem játszottunk annyit, de jó 1 hónap után megállapíthatom, hogy egyáltalán nem tetszik, amit az olasz csinál. A védekezésünk egy katasztrófa, ha vezetünk 1-gyel ráülünk az eredményre. Ronaldo és Bale nem megfelelő poszton való játszatása. Más kérdés h ekkora baromságot h Balét megvettük a jobboldalra :-@ Na mind1. Összességében nekem eddig "nem jött be" Ancelotti. Igazából ha az EL Classico után lehet majd mérleget vonni, de ezzel a játékkal sztem nem sok keresni valónk lesz, ha olyan szarul nyomjuk mint az eddigi meccseken. Szval Ancsi bácsi jobb folytatást! :D

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 30., hétfő 18:44

CS0ki írta:Carlo is most összezavarodott egy kicsit talán....eröltette az előszezonban a passzolgatást, aztán a végén jött Bale, a csapat rutinból vert pár kontragólt, és most akkor mi a franc legyen...Két szék között ingázik, csak nehogy a padlóra essen!
A másik topicba épp az imént írtam, hogy talán próbálja megtalálni az egyensúlyt a két taktika, felfogás közt. Az már más kérdés, hogy Arbeloákkal és Khedirákkal a kezdőben sosem fogja megtalálni.
Merci Zizou!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 30., hétfő 18:37

ahhoz, hogy másban is jó lehet a csapat, ahhoz nem elég a finomhangolás, ott bizony valamilyen szinten új alapok kellenek
Nyilvánvalóan; ugyanakkor nem mind1, hogy a rendelkezésre álló keret és a fokozatosság mértéke mit enged --> véleményem szerint ahogy azt CS0ki az előbb már vázolta; ez a jelenlegi csapat ebben a formájában (ennyi gyenge ponttal) egyelőre még nem kész egy ilyen (illetve előzetesen tervezett) radikális változtatásra! :roll: Ami pedig a finomhangolást illeti, szerintem sokan itt azt a fejlődést, továbblépést hiányolják (értik), amit a Bayern München a tavaly előtti szezonról a tavalyira sikeresen meglépett (jelentősen bővítették a repertoárt ugyan, de nem a 0-ról kezdtek mindent /mint ahogy most kis túlzással mi/ :roll: ) ; míg mi Joséval baromira nem tudtunk és amelyet maguk a játékosok is nagyon hiányoltak.
Carlo is most összezavarodott egy kicsit talán....erőltette az előszezonban a passzolgatást, aztán a végén jött Bale, a csapat rutinból vert pár kontragólt, és most akkor mi a franc legyen...Két szék között ingázik, csak nehogy a padlóra essen!
Ezzel tökéletesen egyetértek; egyértelmű, hogy komoly fejtörést okoz neki a jelenlegi helyzet és hogy nagyon nem állt még össze a fejében a kép! :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. szeptember 30., hétfő 17:56

CS0ki írta:
ahogy előttem valaki írta, itt csak egy kis finomhangolást kellett volna csinálni. Mourinho taktika nem volt rossz, sőőt, csak meg kellett volna mondani a srácoknak, hogy ne álljanak mindig vissza, hanem tessék presszionálni és letámadni folyamatosan.
A kontra kb a legegyszerűbb taktika, ahhoz nem is igazán felépíttet taktika kell, hanem 2-3 ember. 1-2 olyan, aki remekül ugrat ki, meg 1-2 célember, akik gyorsak és jó befejezők. A labdabirtoklásos, beállt védelem kigurigázásához sokkal több kell néhány megfelelő embernél.
Mivele eleve sokan vesznek részt a támadásban, nálunk a labda, ellenfél 10 emberrel védekezik, egyszerűen nem engedhető meg, hogy gyenge elem legyen a csapatban, pl a támadásban teljesen alkalmatlan Khedira vagy Arbeloa. 6-7 16-os közelében védekező játékost nem tud 4 támadó kigurigázni.

Ami viszont probléma, az...például Bale. Leírtam nem egyszer, hogy ha ő jön, akkor nem fogunk a beígért rövdpasszos játékból annyit látni, mint szeretne a nép, mert hoztak vagy 100 milkáért egy olyan játékost, aki nem abban a legjobb. És már eleve itt volt egy másik, aki szintén ilyen.(talán egy fokkal jobb ebből a szempontból) Carlo is most összezavarodott egy kicsit talán....eröltette az előszezonban a passzolgatást, aztán a végén jött Bale, a csapat rutinból vert pár kontragólt, és most akkor mi a franc legyen...Két szék között ingázik, csak nehogy a padlóra essen!

Ezt pofáztam, csak nem ilyen szépen! Köszi, hogy megfogalmaztad. remélem most páran megértik. Látszik az öregen, hogy még nem tudja melyik taktika mellett döntsön. Ráadásul biztos vagyok benne, hogy nem egy taktikát akar kidolgozni, hanem olyant amiből könnyű váltani. Ebben 100% biztos vagy. Ezért van az, hogy nem látjuk mit akar az öreg, mert még próbálgat orrba szájba. Tudja jól ő is, hogy most kell ezt még variálgatni és leszűrni melyik az igazi, mire képes a csapat. Szerintem.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 30., hétfő 17:50

ahogy előttem valaki írta, itt csak egy kis finomhangolást kellett volna csinálni. Mourinho taktika nem volt rossz, sőőt, csak meg kellett volna mondani a srácoknak, hogy ne álljanak mindig vissza, hanem tessék presszionálni és letámadni folyamatosan.
A kontra kb a legegyszerűbb taktika, ahhoz nem is igazán felépíttet taktika kell, hanem 2-3 ember. 1-2 olyan, aki remekül ugrat ki, meg 1-2 célember, akik gyorsak és jó befejezők. A labdabirtoklásos, beállt védelem kigurigázásához sokkal több kell néhány megfelelő embernél.
Mivele eleve sokan vesznek részt a támadásban, nálunk a labda, ellenfél 10 emberrel védekezik, egyszerűen nem engedhető meg, hogy gyenge elem legyen a csapatban, pl a támadásban teljesen alkalmatlan Khedira vagy Arbeloa. 6-7 16-os közelében védekező játékost nem tud 4 támadó kigurigázni.

Ami viszont probléma, az...például Bale. Leírtam nem egyszer, hogy ha ő jön, akkor nem fogunk a beígért rövdpasszos játékból annyit látni, mint szeretne a nép, mert hoztak vagy 100 milkáért egy olyan játékost, aki nem abban a legjobb. És már eleve itt volt egy másik, aki szintén ilyen.(talán egy fokkal jobb ebből a szempontból) Carlo is most összezavarodott egy kicsit talán....eröltette az előszezonban a passzolgatást, aztán a végén jött Bale, a csapat rutinból vert pár kontragólt, és most akkor mi a franc legyen...Két szék között ingázik, csak nehogy a padlóra essen!

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. szeptember 29., vasárnap 21:17

bayern nem ezzel vert de szarrá mindenkit? de igen..
ők is ezt játsszák, annyi különbséggel, h ők meghaltak a pályán, míg mi nem. jó azért szebben is tolták, sose felejtem el 3 barca játékost 2en, h ki passzolgatták és robben már is helyzetben volt. mi pedig az ilyen akcióknál rúgtuk volna ki a stadionból.
itt csupán annyit kellett volna, h megszabadulni arbeloatol, khediratól, di mariatól, crnek is megmondani, h tessék védekezni, mert nem te vagy itt a kicsi király. özilt nem írom, mert már nincs itt.
ide nem új játékrendszer kell. amit mou összerakott az igen is jó volt, csak tökéletesíteni kellett volna rajta.
carvajal.bale.vidal.jesé

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. szeptember 29., vasárnap 21:00

dehogy normális ez.
ahogy előttem valaki írta, itt csak egy kis finomhangolást kellett volna csinálni. Mourinho taktika nem volt rossz, sőőt, csak meg kellett volna mondani a srácoknak, hogy ne álljanak mindig vissza, hanem tessék presszionálni és letámadni folyamatosan. Hiába voltak 4-0-ás első félidők korábban is utána lévő félidőben alig volta focinak mondható valami korábban. A kontracsapat sem rossz, sőőt ámulatba ejtő ahogy átmennek az ellenfélen pár másodperc alatt.

az meg hogy új edző, új játékosok (kik is? La Liga tapasztalatú és Real nevelésű védő plusz egy papíron világklasszis Bale) nem kifogás semmire sem. nézhetetlen játék és legtöbb meccsen nulla produkció. és továbbra is áll, hogy CR függő a csapat.
Bezzeg tavaly meg idén nagyon ment ez:
Takarodj Mourinho az ócska kontrajátékoddal együtt stb.stb. :mrgreen: :lol:
:agree:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 29., vasárnap 15:12

Továbbra sem ennyire egyszerű a dolog, mint ahogyan elképzeled Réj, inkább hagyjad.
___Samy___ írta:mourinhoval tökéletesen működött a barca ellen a taktika, meg úgy általában véve a gyors labdakihozatal az ellen térfelére, de ahhoz, hogy másban is jó lehet a csapat, ahhoz nem elég a finomhangolás, ott bizony valamilyen szinten új alapok kellenek
Például ez is probléma, igen.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 29., vasárnap 15:05

mourinho féle középpályával semmit nem lehet elérni hosszabb távon nagyobb csapatok ellen, egyszerűen nem lehet vele uralni a kp-t, nem is értem milyen finomhangolásról beszéltek
mourinhoval tökéletesen működött a barca ellen a taktika, meg úgy általában véve a gyors labdakihozatal az ellen térfelére, de ahhoz, hogy másban is jó lehet a csapat, ahhoz nem elég a finomhangolás, ott bizony valamilyen szinten új alapok kellenek

én bízok ancelottiban, mert látja a hibákat, nem próbál meg mellettük elmenni, eltussolni, hanem megmondja, hogy ez meg ez volt a hiba, idő kell ehhez az egészhez

ettől függetlenül nem tetszett a tegnapi meccs, még ha csak fél órát is láttam belőle, ettől sokkal több kell, sokkal több
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 29., vasárnap 15:00

nmate írta:Nem azt mondtam, hogy nem lehet, de totál normális ez.
dehogy normális ez.
ahogy előttem valaki írta, itt csak egy kis finomhangolást kellett volna csinálni. Mourinho taktika nem volt rossz, sőőt, csak meg kellett volna mondani a srácoknak, hogy ne álljanak mindig vissza, hanem tessék presszionálni és letámadni folyamatosan. Hiába voltak 4-0-ás első félidők korábban is utána lévő félidőben alig volta focinak mondható valami korábban. A kontracsapat sem rossz, sőőt ámulatba ejtő ahogy átmennek az ellenfélen pár másodperc alatt.

az meg hogy új edző, új játékosok (kik is? La Liga tapasztalatú és Real nevelésű védő plusz egy papíron világklasszis Bale) nem kifogás semmire sem. nézhetetlen játék és legtöbb meccsen nulla produkció. és továbbra is áll, hogy CR függő a csapat.

Idén nem lesz se bajnokság, de BL, de én egy kupadöntőt elvárok és ott egy esetleges győzelmet is!
szerintem ez a minimum.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 29., vasárnap 14:36

Nem azt mondtam, hogy nem lehet, de totál normális ez.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég