Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 4., hétfő 10:10

Csak meg kellene győzni valahogy.

R24, nem tudsz tenni valamit az ügyben? :mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. június 4., hétfő 10:07

Egyébként ott van még lehetőségnek egy triplázó edző, megnyert mindent, madridos múltja van... :mrgreen:

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2018. június 4., hétfő 10:01

Madridban sikeres edző az lesz akit tisztelet övez és jó pedagógus. Ettől függetlenül Szerintem a Guti, Wenger, Conte hármasból valamelyike lesz.
Guti: tisztelet meglenne, nem rég óta edzősödik.
Wenger: Tisztelet meglenne, ha jön remélem nem lesz olyan b*****z mint az Arsenalban (csak annyira utálom mint a sz*r)
Conte: utálnám nézni a 3-5-2-őt, na meg a stílusától is kivagyok, plusz a játékosok sem tisztelnék szerintem és még pedagógusnak is szar. Szerintem Conte az Kb Simeone 2.0

Ha választani kéne akkor Guti, de szerintem Wenger vagy Conte lesz.

Amúgy Pochettino és Klopp valamelyike lenne a legjobb, de erre szerintem vajmi kevés az esély sajnos.

Üdvözlettel:

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ursus » 2018. június 4., hétfő 10:01

Nálam Wenger a befutó, nem mint a legjobb és hosszútávú opció hanem mint átmeneti megoldás aki talán az egyensúlyt meg tudja tartani és továbbra is beépíteni azokat a játékosokat akik a magot alkothatják a következő 4-5 év kezdőcsapatában, Kovacic, Asensio, de nálam még Ceballos is ez a kategória mert bőven van potenciál benne.

Amit tisztába kell rakni a fejeinkben az, hogy egy valamilyen szintű visszaesés borítékolható lesz az elmúlt évek sikereihez képest, ami már azért tapasztalható volt az idei bajnoki és kupaszereplésünkben is, igaz azért ebben bőven közre játszott az is hogy Zidane nem akart a kerethez nyúlni komolyabban az előző nyáron és távoztak olyan játékosok akik sok pontot hoztak nekünk azokon a meccseken amikor nem ment a játék ( igen itt főleg Jamesre és Moratara gondolok ). Itt most a fő feladat véleményem szerint az, hogy a következő két szezonban kiépítsünk újra egy ilyen sikeres magot ami most is adott, igazolni előre legalább két olyan embert aki sebességet és új lendületet tud adni a játékunknak, illetve addigra felépíteni vagy megtalálni egy olyan edzőt aki a Zidane féle testbeszédet tudja nyújtani.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 4., hétfő 9:50

BBeno írta:
Sarri pedig a Chelsea-vel tárgyal továbbra is.
sarri a hírek szerint végleg kiesett a képből a chelseanél. abra nem hajlandó kifizetni a 8 millát érte, jelenleg blanc van képben és a fulham edző aki anno chelseaben játszott is.

Ez mondjuk érdekes. Én is olvasgattam erről de szerintem megfognak egyezni. Napoli már kinevezte Anchelottit úgy,hogy közben még Sarrival is élő szerződésük van. Így azért necces lesz nekik is.

Chelsea sem nagyon válogathat az edzők közül. Kevés a merítési lehetőség ott is. Kevesebb is mint itt.
Bár amíg Conte nem áll fel a padról nem fog sietni Abra sem.

Szerintem megfognak egyezni egy pár milliós összegben és Sarri cuccol Londonba.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 4., hétfő 9:48

Anthony írta:Sokat számít, hogy végre kikerült a kényelmi pozicióból, új csapatnál ő is motiváltabb lenne, + ha odatennének egy Gutit melléje, na ő adna nekik motivációt, attól nem félek :mrgreen:

Erre mondjuk nem látok reális esélyt. Mármint,hogy az öreg mellé Guti menjen segédnek.

Nagyon különbözik a mentalitásuk. :D Bár szerintem is jó ötlet lenne,ha valaki belsős is segítené majd az új edző munkáját.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 4., hétfő 9:47

Sarri pedig a Chelsea-vel tárgyal továbbra is.
sarri a hírek szerint végleg kiesett a képből a chelseanél. abra nem hajlandó kifizetni a 8 millát érte, jelenleg blanc van képben és a fulham edző aki anno chelseaben játszott is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 4., hétfő 9:44

wZoLee7 írta:Az oke, hogy itt minden masodik hsz t iro Wengert akar, de a csapatnal egyaltalan felmerult mar a neve? :lol:
Pérez hamarabb fizeti ki Pochettinot, es egyezik meg Levyvel hogy utana jatekost nem hoz el onnan.

Fogadóirodáknál ő a legesélyesebb. Konkrét hír valóban nem volt még róla. Viszont,ha fogadnom kéne valakire akkor is őt mondanám.

Biztos,hogy szerepel azon a listán akikből kikerül majd az edző. Bár egyelőre tapogatózunk.

Löw már jelezte,hogy neki nem jó az időpont.
Sarri pedig a Chelsea-vel tárgyal továbbra is.
Allegri marad a Juvénál. Hosszabbított így számára sem opció a Real pad.
Pochettino aki amúgy szerintem az első a listán szintén nem fog jönni. Hosszabbított és nem fogja faképnél hagyni a Spurst még a Real kedvéért sem.

Nagelsmann szerintem kacsa... Kötve hiszem,hogy megkerestük.
Anche elment Nápolyba.

Blanc,Guti,Conte akik még maradtak...

Ebből gyorsan lehet következtetni,hogy Wenger ott van a listán. Főleg azért mert nincs igazán más aki jöhetne.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 4., hétfő 9:39

Sokat számít, hogy végre kikerült a kényelmi pozicióból, új csapatnál ő is motiváltabb lenne, + ha odatennének egy Gutit melléje, na ő adna nekik motivációt, attól nem félek :mrgreen:

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 4., hétfő 9:38

Lehet,hogy túlságosan is hiszünk még most is benne miközben ez már nem lenne reális viszont én továbbra sem tudok olyan nevet mondani aki jobb lehetne.

Azért az öregnek van tekintélye. Generációváltástól sem remeg meg. Plusz ami talán a legfontosabb,hogy ez neki is új lenne. Utolsó lehetősége,hogy mutasson valamit. Új környezetben új impulzusokkal. Én látok benne fantáziát. A játékát mindig is szerettem. Ami talán engem is aggaszt,hogy régen volt ő már ilyen helyzetben,hogy nyernie kelljen. Itt márpedig csak az létezik. A második hely már bukás.

Allegri az akit még esetleg megnéznék.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. június 4., hétfő 9:37

Wengerrel az a fő bajom, játszanánk a langyos, passzolgatós, lötyögős focit, mint egy kiadós vasárnapi ebéd után.

Motiválni, tüzelni kéne, szerintem ahhoz ő már öreg és kiégett.
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. június 4., hétfő 9:26

BBeno írta:
Igazából gondolkodtam és nagyon nem is tudok olyan edzőt mondani akit szeretnék. Mmint mellőzzük azt,hogy elérhető-e vagy sem.
ez volt a dilemma már ősszel és télen is - mikor ótvar ívelgetés volt hétről hétre és jött a bajnoki cím búcsú majd a kupa búcsú, - hogy akkor sem tudott senki megoldást zidane helyett. ő volt a one and only akrámilyen nézhetetlen is volt az akkori játékunk. most sincs máshogy az edzőt illetően.


Erre emlékszem én is, akkoriban Klopp neve futott talán a leginkább.

BTW Wengert nem tudom megérteni, hogy miért szeretné bárki is... Annyira megtört,megbukott lett az az ember, hogy valami elképesztő.
Szerintem itt sokan vele kapcsolatban elég keményen nosztalgiában vannak és a 2000-2010 körüli évek rémlenek számukra.
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 4., hétfő 9:16

Igazából gondolkodtam és nagyon nem is tudok olyan edzőt mondani akit szeretnék. Mmint mellőzzük azt,hogy elérhető-e vagy sem.
ez volt a dilemma már ősszel és télen is - mikor ótvar ívelgetés volt hétről hétre és jött a bajnoki cím búcsú majd a kupa búcsú, - hogy akkor sem tudott senki megoldást zidane helyett. ő volt a one and only akrámilyen nézhetetlen is volt az akkori játékunk. most sincs máshogy az edzőt illetően.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 4., hétfő 9:12

Az oke, hogy itt minden masodik hsz t iro Wengert akar, de a csapatnal egyaltalan felmerult mar a neve? :lol:
Pérez hamarabb fizeti ki Pochettinot, es egyezik meg Levyvel hogy utana jatekost nem hoz el onnan.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 4., hétfő 9:07

Utána néztem én is és Wengernél a nyelv sem lenne probléma. Beszél az öreg spanyolul is.

Én úgy gondolom az ő megszerzése tipikus Win-Win szitu lenne. Nekünk 2 évre tökéletes lenne. Levezényelné a generációváltást míg neki egy utolsó nagy dobása lehetne visszavonulása előtt.

Ilyen nevekkel azért szerintem szívesen dolgozna. Szerintem illene ő Madridba. Igazi troll az öreg viszont emellé egy kimért úriember is.

Kíváncsi lennék,hogy milyen lenne a játékunk. Azért a Wenger féle gyors rövid sok passzos játék az egyik legszebb a világon.

Igazából nincs is nagyon más elérhető jelölt aki megfelelne a kritériumok többségének.

Nagelsmann pl. szerintem kacsa volt. 30 éves Német edző. Semmi tapasztalata sem a spanyoloknál sem a Európában. Nyelvet sem ismeri és a közeget sem...

Igazából gondolkodtam és nagyon nem is tudok olyan edzőt mondani akit szeretnék. Mmint mellőzzük azt,hogy elérhető-e vagy sem.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. június 4., hétfő 9:00

Az öreg Arséne meg fogja nyerni magának ezt a helyet. Gyakorlatilag minden más név kiesett már ilyen vagy olyan okból. Ha szerencsénk van Guti is feljebb jut és végre felnőtt csapatot fog edzeni vagy másodedzőnek leül mellé.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. június 4., hétfő 8:52

Nagyon jó edzőnek tartom Nagelsmannt. De elvileg a Bayernt is azért mondta vissza, mert nem érezte magát késznek rá. Akkor egy Madrid esetében ez meg pláne hihető és igaz. Ebből is látszik hogy van esze, majd pár év múlva lehet opció.
Nem illik.

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2018. június 4., hétfő 8:06

Olyan kell aki beszél spanyolul. Anélkül soha nem lesz megfelelő a kommunikáció. Első benyomás , tisztelet , hangvétel , személyes viszony. Ezek kúrva fontosak.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 4., hétfő 8:03

nagelsmann jo edzo. de itt semmolyen tiszteletet nem kapna. nagyon fiatal. ha pletyka volt akkor nem para de ha igaz a hir akkor megint rossz uton jar perez.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 4., hétfő 8:01

Beállhatna azok sorába, akik egy kiscsapat élén nagyot tudnak alkotni, ahol egy nyolcadik hely már csodának számít és ha nem esnek ki, akkor megmarad az állása.
Itt elsőnek kell lenni, mindenhol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég