Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 22., vasárnap 11:13

Olyan edző kell, aki érti a focit.

Na, Xabi 120%ban ilyen. Minden más mellébeszélés.

Lehet, hogy nem lenne sikeres, de ez minden jelölt esetben előfordulhat, hat akkor inkább legyen olyan az edzonk, aki nem könyvből tanult a fociról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8381
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 22., vasárnap 10:43

Azért Xabi Alonso mindig is egy karizmatikus játékos volt, van tekintélye is, nyert BL-t a Liverpool meg a Real Madrid színeiben, német, spanyol bajnok, kétszeres EB győztes, VB győztes.

Konkrétan sikeresebb volt mint Zidane minden szinten, ha a csapattal megnyert dolgokat nézzük. :lol:

Értem, hogy nem egy ZZ, de hát ki a fenét akartok, akit fix nem kezdenek ki? :lol:

Őt szerintem fix nem fogják, túlságosan kibaszottul menő :mrgreen:

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mero » 2023. október 22., vasárnap 10:17

Gondolom arról van szó, hogy ez nagy klub. Itt a nagyobb nevű és sikeresebb játékosok felfelják az edzőt, nagy a nyomás, és a többi szurkolói közhely.

Minden klubnál vannak/előfordulhatnak egoista, nárcisztikus vagy bomlasztó emberek, legyen szó Realról, Bayerről, vagy akár egy nb1es klubról. Ez nem a klub és a játékosok sikerességétől, nevétől függ. A szurkolói, vezetői, tulajdonosi, média általi nyomás ugyanez.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. október 22., vasárnap 9:45

ToniKroos írta: Én már tavasszal mondtam, hogy nyáron mennie kellett volna az öregnek. Nagyon remélem, hogy bármi is lesz ez az utolsó szezonja itt, mert igaz vannak hiányposztok a csapatban, de edzői poszton is tudnánk azért előre lépni. Carlo menjen csak a brazilokhoz levezetni, ide meg Xabi aztán jónapot.
Kit hoznál helyette?
Mindenki Xabi Alonsot képzeli itt el Ancelotti után.Oké.
CSAK EZ NEM A BAYER LEVERKUSEN! :lol:
Kicsit más szint minden tekintetben a két klub.
Csak nehogy majd nagy csalódás legyen Xabi Alonsoból ha egyáltalán ő lesz az edző.
Sokan itt megváltóként kezelik. :hmmm:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. október 22., vasárnap 7:49

Teljesen érthetetlen a brazilok kezdetése amikor ők szerda éjjel még válogatott meccsen szerepeltek a világ másik felén. Bár Rodrygo egyébként is egy rakás szerencsétlenség..16-ról a kaput sem találja el, hát menj már..

Én csak a második félidőt láttam de ott a Sevilla többet birtokolta a labdát mint mi, ilyen középpályás felhozatallal ami nekünk van ezt is bravúr össze hozni.

Ez az edzőn múlt, néha egyszerűen érthetetlen döntéseket hoz Ancelotti..

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. október 22., vasárnap 0:43

12/10, nincs veszve semmi, szerencse, hogy csak félszemmel tudtam követni ma a meccset, nem is szóltam volna hozzá, csak esetleg saját magamban elégedetlenkedtem volna a kezdő miatt, de milyen érzések uralkodhatnak néhány játékosban Rodrygo sorozatos szenvedései után, és főleg egy ekkora terheléssel járó utazgatásos hét után, hogy bármi is történik, ott vannak a kezdőben, a jobb formában lévő játékosok pedig (Joselu, Brahim), akiknek a lehető legrosszabbkor jött ez a válogatott szünet, csinálhatnak bármit, el van felejtve, a név jobban számít. :roll: :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. október 21., szombat 21:39

Én már tavasszal mondtam, hogy nyáron mennie kellett volna az öregnek. Nagyon remélem, hogy bármi is lesz ez az utolsó szezonja itt, mert igaz vannak hiányposztok a csapatban, de edzői poszton is tudnánk azért előre lépni. Carlo menjen csak a brazilokhoz levezetni, ide meg Xabi aztán jónapot.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5294
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. október 21., szombat 20:47

kurva unalmas hogy brahim 5 perceket kap
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

el magico
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. október 12., csütörtök 11:27

Kercsó írta:
el magico írta:

Nem vagyok benne biztos, hogy erre valóban jár doktori cím, de gratula a Donnak :agree:
tiszteletbeli doktori cím
Igen, másodjára elolvasva már világos :D Arra gondoltam először, hogy (legalábbis idehaza) ezen a szakon valószínűleg nem kapják meg a doktori címet a hallgatók mester után sem, és talán csak a twitteren eltúlozták a dolgot.
De itt díszdoktoriról van szó. Persze semmit se von le Carletto érdemeiből, megérdemli :cheers:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3886
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. október 12., csütörtök 11:21

el magico írta:
ELSiete írta: Carlo Ancelotti received his honorary doctorate at the University of Parma 🎓

He was awarded his Master's degree in Theory and Methods of Preventive and Adapted Physical Activities!

It's Dr. Ancelotti now

https://twitter.com/ESPNFC/status/17121 ... FIIqA&s=19
Nem vagyok benne biztos, hogy erre valóban jár doktori cím, de gratula a Donnak :agree:
tiszteletbeli doktori cím
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

el magico
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. október 11., szerda 19:47

ELSiete írta: Carlo Ancelotti received his honorary doctorate at the University of Parma 🎓

He was awarded his Master's degree in Theory and Methods of Preventive and Adapted Physical Activities!

It's Dr. Ancelotti now

https://twitter.com/ESPNFC/status/17121 ... FIIqA&s=19
Nem vagyok benne biztos, hogy erre valóban jár doktori cím, de gratula a Donnak :agree:

ELSiete
Hozzászólások: 2885
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 11., szerda 17:06

Carlo Ancelotti received his honorary doctorate at the University of Parma 🎓

He was awarded his Master's degree in Theory and Methods of Preventive and Adapted Physical Activities!

It's Dr. Ancelotti now

https://twitter.com/ESPNFC/status/17121 ... FIIqA&s=19
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 10., kedd 21:20

Kerlon írta:
CS0ki írta: Bár az utóbbi időben mérsékelten jött be, de simán benne van, hogy Endricket passzoljuk is kölcsönbe. Annyira azért nem tündököl braziloknal, és nem is játszik annyit, hogy abból az következzen, hogy egyből a Madrid keretében kell kezdenie jövőre. Szerintem nála kölcsön a reális. Persze sok idő van még addig.
Joselu szerintem bőven elfer, nyilván ideális esetben nem fog sokat játszani. De ugye még az is lehet, hogy ha kell pénz, akkor rodrygobol pénzt csinálunk...
Endrick szerintem 1 év castilla lesz, ahogy Vini es Rodrygo is nyomta kb.
Vini 5 meccset, Rodrygo 3 meccset játszott össz-vissz a Castillában onnantól csak a nagycsapatban.

Előszezont gondolom majd lehúzza a felnőttekkel aztán ha nem lesz teljesen analfabéta szerintem marad is. Egy 18 éves gyereket áthozva Braziliából nem biztos, hogy jó rögtön kölcsönadni, szokja egy évig Európát meg a társakat. Aztán majd kiderül.

Most ránéztem Reinierre Frosinonében mit művel. Hát nem sokat ott se. Hétvégén először kezdett (mondjuk lőtt egy gólt), előtte 4-szer csere. Beszédes, hogy 2 millió a market valueja. Ő pl lehet jobban járt volna ha inkább itt marad a Dortmund kölcsön helyett és játszik inkább a Castillában pár nagycsapatos cameoval.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. október 10., kedd 20:52

CS0ki írta: Bár az utóbbi időben mérsékelten jött be, de simán benne van, hogy Endricket passzoljuk is kölcsönbe. Annyira azért nem tündököl braziloknal, és nem is játszik annyit, hogy abból az következzen, hogy egyből a Madrid keretében kell kezdenie jövőre. Szerintem nála kölcsön a reális. Persze sok idő van még addig.
Joselu szerintem bőven elfer, nyilván ideális esetben nem fog sokat játszani. De ugye még az is lehet, hogy ha kell pénz, akkor rodrygobol pénzt csinálunk...
Endrick szerintem 1 év castilla lesz, ahogy Vini es Rodrygo is nyomta kb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 10., kedd 20:51

Ezek szerint csak volt mert Doncic meccsen ott van.

Csak most olvastam hogy Vini hosszabbitasi ceremóniája késik, amíg Perez nem negatív.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 10., kedd 20:42

Realista24 írta: Volt mar, hogy Perez megint Covidos?
Ket orrfujas, kialussza lapozzunk
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 10., kedd 20:36

Volt mar, hogy Perez megint Covidos?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. október 5., csütörtök 13:44

Bár az utóbbi időben mérsékelten jött be, de simán benne van, hogy Endricket passzoljuk is kölcsönbe. Annyira azért nem tündököl braziloknal, és nem is játszik annyit, hogy abból az következzen, hogy egyből a Madrid keretében kell kezdenie jövőre. Szerintem nála kölcsön a reális. Persze sok idő van még addig.
Joselu szerintem bőven elfer, nyilván ideális esetben nem fog sokat játszani. De ugye még az is lehet, hogy ha kell pénz, akkor rodrygobol pénzt csinálunk...

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 5., csütörtök 13:40

realmadrid95 írta:
Pad'em írta: Joseluról pont, hogy olyan hírek voltak, hogy aktiváljuk majd a vásárlási opciót hamarosan mert annyira elégedettek vagyunk vele. Reálisabban is hangzik, minthogy az a Xabi aki itt sincs már a jövő évi keretünkkel foglalkozik. Pure bullshit, 100% nem volt semmi ilyen.
Valoszinulez Perez hoz egy csatart, jon Endrick is, szoval nem hiszem, hogy Joselu marad sajnos.
Sztem el fog férni ha jön Mbappé. Endrick meg amekkora zsákbamacska lesz, egy közel ingyen Joselu szerintem kihagyhatatlan. Más kérdés, hogy játszani nem fog sokat.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. október 5., csütörtök 13:35

Pad'em írta: Joseluról pont, hogy olyan hírek voltak, hogy aktiváljuk majd a vásárlási opciót hamarosan mert annyira elégedettek vagyunk vele. Reálisabban is hangzik, minthogy az a Xabi aki itt sincs már a jövő évi keretünkkel foglalkozik. Pure bullshit, 100% nem volt semmi ilyen.
Valoszinulez Perez hoz egy csatart, jon Endrick is, szoval nem hiszem, hogy Joselu marad sajnos.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 247 regisztrált és 0 vendég