Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9608
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. június 1., péntek 11:07

DinhoL írta:
Hát igen, Rafa nyert championshipet :mrgreen:

Meg BL-t is... :roll: :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. június 1., péntek 11:02

Remy írta:
realistahuni írta:Wenger ugyanaz lenne mint Benitez, egy bukott edző aki több mint 10 éve ért el komolyabb sikert. Nulla tekintélye lenne. Januárra már ki lenne rúgva.
Mondjuk a kettő edző szerintem nem említhető egy lapon. Függetlenül attól, hogy Wenger is a kiégett arcát mutatta már évek óta.
Hát igen, Rafa nyert championshipet :mrgreen:
Som i Serem!
6oat

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3303
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. június 1., péntek 11:01

Realista24 írta:Olyan edzőt fognak keresni, aki a bajnokságban esélyes lehet. A BL-ben olyan mérce van, amit senki nem képes megugrani jó eséllyel. Bajnokság és kupa, ez lesz a prioritás, minden más ajándék.
Ja igen, augusztus 15., Tallin, Atma, ESZK.
És nagyon helyes, ha így lesz. Néhány évig a bajnokságnak kell prioritásnak lennie. Én már tavaly is a bajnokságot akartam. Nem sírok, hogy nem így lett, de most már legalábbb két egymás után jövő bajnoki címet szeretnék. Öt éves távlatban hármat mondjuk.

Raúl y Gutit most nem erőltetnőltetném.
Raúl a klubtörténelem egyik legnagyobb alakja, de nekem inkább klubelnök, mint edző típusnak tűnik.
Guti már reálisabb, csupaszív temperamentumos kis genya, de elsőre őt is inkább az asszisztensi pozíción látnám szívesen. Most benne van az időszakos, hangsúlyosan időszakos visszaesés, nem törném össze egy fiatal edző karrierlehetőségeit. Neki lesz még lehetősége.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. június 1., péntek 10:51

realistahuni írta:Wenger ugyanaz lenne mint Benitez, egy bukott edző aki több mint 10 éve ért el komolyabb sikert. Nulla tekintélye lenne. Januárra már ki lenne rúgva.
Mondjuk a kettő edző szerintem nem említhető egy lapon. Függetlenül attól, hogy Wenger is a kiégett arcát mutatta már évek óta.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 1., péntek 10:48

Olyan edzőt fognak keresni, aki a bajnokságban esélyes lehet. A BL-ben olyan mérce van, amit senki nem képes megugrani jó eséllyel. Bajnokság és kupa, ez lesz a prioritás, minden más ajándék.
Ja igen, augusztus 15., Tallin, Atma, ESZK.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. június 1., péntek 10:43

Wenger ugyanaz lenne mint Benitez, egy bukott edző aki több mint 10 éve ért el komolyabb sikert. Nulla tekintélye lenne. Januárra már ki lenne rúgva.
Love football, hate antifa.

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. június 1., péntek 10:32

chronic írta:Akárki fog érkezni, piszkosul tetves nehéz dolga lesz. :lol:
Egy agyonnyert, kiöregedő-ben lévő csapatot vesz majd át, megsértődött sztárokkal(CR,Bale).
Kemény kezű manus kell, aki tudja mit akar, hozni kell legalább 5-6 új arcot a csapatba, aki menni akar azt el kell engedni.
A most nyáron meghozott döntésektől függ majd a következő kb. 5 szezon, de lehet 10 is eredményessége.
Hat igen...rohadt nehez ez. Ha en lennek Perez :mrgreen: semmikep sem hoznek 0 km-es edzott. Nagy sansz van arra is hogy a kovi edzo megeg 1 szezon alatt szoval a masodedzo kerdes is izgalmas lehet. Raul es Guti nalam nem igazi opcio. Raul nagy legenda de mint edzo nem erzem a karizmat, Guti meg Mou 2 benyomas nekem (bar imadom a faszit), a temperamentuma most szerintem nem kompabilis a helyzettel. Azert az sem mellekes hogy Zizut bejelentese utan az ujsagirok alva tapsoltak meg :salute: Ez azert nem semmi... Egy Raul Guti hibrid mukodhetne de nem most rogton.

Szoval hoznek egy tapasztaltabb edzot jo taktikai erzekkel es melle meg...tadam! Xabi Alonsot :D . Ha jol ertelmeztem a hireket akkor most szerezte meg az edzoi diplomajat. Az o karaktere szerintem nagyon passzol a klubhoz, kiegyensulyozott es az sem mellekes hogy piszok jol latott a palyan na meg dolgoztott jatekoskent tobb nagy edzovel. A keret tobb tagjaval jatekostars volt szoval az oltozot is megtudna nyerni maganak konnyen plane ugy hogy a necces donteseket elotte meghuzna a kovi vezeto edzo...1-2 szezon alatt meg fejlodhetne es akkor johetne a valtas. Sajnos ahogy klasszis jatekosbol is hiany van ugy edzobol is (durva generaciovaltas zajlik eppen).

Most vezetoedzo szintjen nem nagy a merites kb mindegyik felhozott nev mellett van pro es kontra...Pochetino, Low tunik eselyesnek, nekem ok mindketto. Wenger? Hat nem tudom oreg roka szintjen nekem akkor mar inkabb Jupp vagy akar Hidding (ha egyaltalan meg praktizal :hmmm: ) VdB nalam nem mukodik (nem tudom azt a hig fost elfelejteni amit a valogatottal nyomott). Lehet Sari megse megy a Chelseabe igy meg o is kepbe kerulhet... Mindegy is mert akarkit neveznek ki ezek kozul lutri bizonyos ertelemben.

Go Xabi...2020! :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. június 1., péntek 10:32

Nagyon szépen köszönöm! :'( :sziv:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 1., péntek 10:31

Wenger a gyors sokpasszos filozofiaba befer, csak nem gyoztes tipus.
Gutit meg en nem tudom komolyan venni, akarmennyire is birtam mint jatekos
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 1., péntek 10:19

ha minél előbb akarunk döntést hozni, majd folytatni a munkát és már mától építkezni, akkor wenger az ideális mivel nincsen csapata.

a tötenem elnöke megint elhúzza az időt majd július végéig, amikor 40 milliót kifizetve elengedi pocsettinót. annak semmi értelme nem lesz.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 1., péntek 9:54

egy nyar alatt nem lehet levaltani egy generaciot. fontos az idei nyar de ramehet akar 3 nyar is mire meglesz az uj mag.

bajnoksagokat es kupakat kell behuzni. bl bol jol laktunk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: chronic » 2018. június 1., péntek 9:51

Akárki fog érkezni, piszkosul tetves nehéz dolga lesz. :lol:
Egy agyonnyert, kiöregedő-ben lévő csapatot vesz majd át, megsértődött sztárokkal(CR,Bale).
Kemény kezű manus kell, aki tudja mit akar, hozni kell legalább 5-6 új arcot a csapatba, aki menni akar azt el kell engedni.
A most nyáron meghozott döntésektől függ majd a következő kb. 5 szezon, de lehet 10 is eredményessége.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 1., péntek 9:23

Sky Sports: There is no verbal agreement between Spurs & Pochettino that would allow him to negotiate terms for a move to LaLiga.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 1., péntek 8:38

Pochettino most írt alá szerződést 2021-ig. Levy szerintem nem fogja elengedni.

Wengertől nagyon sokan irtóznak (lehet jogosan) de én megnézném mit tud itt egy olyan csapattal ahol azt vesz akit akar és ahol nem ér fel győzelemmel a negyedik hely. Szerintem 2 évre tökéletes megoldás lenne mind a klub mind Wengernek. A Francia már levezényelt egy generációváltást. Van elég tapasztalata és jó focit játszat. Bár tény ami tény. Saját szobrát döntögette le elég nagy "sikerrel" az elmúlt években. Sorozatos Bayern,Barca elleni pofonok a BL-ben... Vagy épp a nagy meccseken való sima vereségek...

Viszont itt azért kicsit más az alapanyag mint az Arsenal-nal. Itt érett mindent megnyert világsztárokkal dolgozhatna. Kp is ég és föld.. Elneny Wilshere, Xhaka vagy a Modric Kroos Isco.

Szerintem ő képes lehetne kihozni a maxot Iscobol és Asensiobol is.
Kíváncsi lennék kiket igazolna amikor nincs megszabva neki az összeg.

Aztán lehet teljesen álomvilágban élek és itt is csúnyán lebőgne egy Simeone ellen rögtön. Hozná a Giroud féle igazolásait.

De én megadnám neki az esélyt mindettől függetlenül.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. június 1., péntek 8:31

Nekem van egy olyan rossz érzésem, hogy nem fogunk tudni időben edzőt találni, ennek megfelelően az igazolások is szarok lesznek. Jönni fog az aktuális vb sztár.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2018. június 1., péntek 8:22

Realista24 írta:Volt egy rossz álmom, Zidane felmondott.
Nem álom volt... Reggel felkeltem, körbenéztem a netet, hogy hátha nem történt meg a tegnap, de sajnos még mindig ez a valóság... :'(
halálomig madridista leszek

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 1., péntek 8:08

Volt egy rossz álmom, Zidane felmondott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 1., péntek 7:07

pheco írta:
BlancoMark írta: Pochettino lesz ebbol minden jel szerint. Csak azt a harom vedos szart meg ne lassam Madridban amit a csapataival jatszat..
Hazudnek, ha azt mondanam, hogy rengeteg Spurs meccset lattam az elmult evekben, de egyszer sem lattam 3 vedovel jatszani. 4231, 433 esetleg 442, amiket jatszottak.
Alapfelállása, még ellenünk is abban tolták.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. június 1., péntek 1:44

lordgabi írta:
Realista24 írta:https://www.youtube.com/watch?v=Xnvlfsv ... e=youtu.be
Sírjatok pöcsök, ne hallgassatok fernire.
Ilyesmire vágytam egész nap, be is írtam, erre: "a videó feltöltője nem tette elérhetővé videóját az országodban". :vivo:

Légyszíves töltse már le valaki, majd fel egy másik oldalra, ahonnan letölthetem és megnézhetem jó minőségben, telefonról vagyok, nem tudom most sehogyan becsapni a YT-t. Nagyon szépen köszönöm előre is, tudtam, hogy ma nehéz lesz elaludni. :'(
https://drive.google.com/open?id=1IRYNI ... TXgeLp1tOs

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. június 1., péntek 1:36

Realista24 írta:https://www.youtube.com/watch?v=Xnvlfsv ... e=youtu.be
Sírjatok pöcsök, ne hallgassatok fernire.
Ilyesmire vágytam egész nap, be is írtam, erre: "a videó feltöltője nem tette elérhetővé videóját az országodban". :vivo:

Légyszíves töltse már le valaki, majd fel egy másik oldalra, ahonnan letölthetem és megnézhetem jó minőségben, telefonról vagyok, nem tudom most sehogyan becsapni a YT-t. Nagyon szépen köszönöm előre is, tudtam, hogy ma nehéz lesz elaludni. :'(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég