Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 25., hétfő 14:43

phys írta:
BBeno írta:ancselottinak egy évet kell adni mikor még erősebb csapattal dolgozhat.
Én nem mondtam, hogy Benitez jó edző, mert valószínűleg nem az egyáltalán.
Attól függetlenül, hogy ha egy Napolival vagy egy Poollal nem nyer bajnokságot az nem megbukás. Amióta nincs ott Pool már a BL be se jut be, Chelseanél pedig csak ideigleges edző volt. De ha az ő hibáit kiemeled, akkor Carlonál se felejtsd el.
Mi nagyobb szégyen egy Napolival/Poolal nem nyerni bajnokságot vagy Real Madriddal?
Ilyenkor tudom vissza sírni Mou-t, aki azért 14-5 év alatt csak behúzott 8 bajnoki címet. A két úriember 2/15 és 3/20 as statjával szemben.
a napolival annyi volt a cél hogy a BL helyezést érje el. nem sikerült neki. ennyi lett ovlna a feladata. úgy hogy a olasz liga 2. legerősebb kerete kb az övé képtelen 1-3 -ba hozni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 25., hétfő 14:41

dzsi91 írta:amíg 50szer újraépítkezünk addig lassan beelőznek a bajnoki címekben.
Barca évente cserél edzőt egy ideje és idén mi történt? Azért mert új edzőnk van nem fogunk esélyteleként indulni a bajnokságban. Akkor indulunk esélytelenként, ha az edző nem képes egy szezont jól menedzselni.
___Samy___ írta: ezek szerint akkor az az idevaló edző, akinek rohadt sok bajnoki címe van
Aaz az idevaló edző aki jó edző és a lehető legjobban ért a focihoz minden szempontból. 8/15 és 3/20 azért nem a véletlen eredménye.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 25., hétfő 14:38

wZoLee7 írta:R.M.C.F, mi a véleményed egy 4-3-1-2 ről? Szerintem taktikailag a legnagyobbat azzal húznánk ha Isco és James ott játszana ahol a legjobban tud. Ha Bale marad, ebben talán még használhatóbb is lenne.

Alapvetően egy erre módosított felfogást láttunk benzemával ott abban a pozicióban,annyi különbséggel,hogy benzema nem vett részt az irányításban,hanem a védelem mozgatásában,a támadások felépítésénél pedig visszamozogva gyorsította a játékot és több lehetőséget adott a felpasszokra kvázi szemben volt a mi kpánkkal,ami előnyös megjátszhatóságot adott.

Én egyébként nem alakítanék egy emberre felfogást,kivéve ha nem maradona,fenomen vagy pl messi az illető...akkor oké,legyen nekik a legjobb a rendszer,de isco él james nem ez a kategória,itt a csapat szempontjából jobb rendszer működne.

Egy 4-3-3 akkor ha:
a 3 kp-ásból kettő tud szűrni,lezárni területeket,felfelé is jól mozogni(BTB) ha az ellenfél játékot akar felépíteni,egy pedig erre is megfelelő de felfelé még jobb....mint isco vagy james.....pl anno xavi,busquets és iniesta.
Ha a 3as támadók tudnak visszazárni egy labdavesztés esetén,szűkíteni a területet,hogy az ellenfél nehezebben játssza meg a labdákat,könnyebben szerezzük vissza,könnyebb legyen letámadni,ehhez kell az is hogy a védelem feljebb tolja magát,szintén szűkítve,félni nem kell,varanék gyorsak egy belöbbölt labdára.
Ha a védelemből a szélső védők akár felváltva is felmozgnak és veszélyt alakitanak ki....nálunk ez ok.

Egy 4-2-3-1 ha:
van egy életveszélyes cenyónk,aki bármikor képes gólt szerezni,ha vannak erős,kitűnően szűrő védekező kp-aink két darab. Ha vannak impulzív,gyors és vagy kreativ támadó kpáaink.....isco,james pl.....

Egy 4-4-2 ha:
Villámgyors szélsők vannak,elől 2 ék, akik oldalra is kimozgatják a védelmet,utat nyitva az ellentétes szélsőnek,érkezni mindig tudnak....két erős belső kp.ás,akik irányitanak és szűrnek.....sok kontra támadást vezetünk,ez arra a legalkalmasabb felállás,

Nekem a 4-3-3 szimpatikusabb talán,de oda csapatmunka kell,nem is akármilyen,nem szabad hogy ronaldo és bale is fennmaradjon,mert azzal a kpás védekezést szétbarmolják,és esik a hatékonyságunk ha labdát kell szerezni,ezzel energiát vesztünk.......ha a két szélső közül egyik legalább visszazár,akkor oké.....de a tavalyi formában nem működik jól.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 25., hétfő 14:38

Ilyenkor tudom vissza sírni Mou-t, aki azért 14-5 év alatt csak behúzott 8 bajnoki címet. A két úriember 2/15 és 3/20 as statjával szemben.
ezek szerint akkor az az idevaló edző, akinek rohadt sok bajnoki címe van
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11167
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 25., hétfő 14:37

Jövőre már csak a nagy számok törvénye miatt és az idei 0kupánk miatt is behúzzuk majd a ligát... Szerintem az Carlo nélkül is meg lesz, de többet nem tudok elvárni a csapattól ha nem Ancelotti az edző... megint előlről mindent, a játékosokat is megviseli majd az új edző mivel nem akarnak új edzőt.Aztán ha Benítez még neki áll keménykedni, írtak itt valami drasztikus módszerekről stb... nem lesz jó vége, ez a generáció tarolhatna 1-2 korrigálással ,hogy ezt is szét cseszik várhatunk a következőre.

Bl döntő előtt nem izgultam így mint a mai sajtótájékoztató előtt, ez most rohadtul sokat számít és ha az a döntés születik ami kiszivárgott megette az egészet a fene.

Bárki érkezik az esélyt megkapja tőlem, nem fogok előre pálcát törni a feje felett, de elvárásaim nem lesznek, főleg nem egy Benítez kalibertől.Nyugodtan nyerjünk még pár trófeát a barcának, amíg 50szer újraépítkezünk addig lassan beelőznek a bajnoki címekben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 25., hétfő 14:35

BBeno írta:ancselottinak egy évet kell adni mikor még erősebb csapattal dolgozhat.
Én nem mondtam, hogy Benitez jó edző, mert valószínűleg nem az egyáltalán.
Attól függetlenül, hogy ha egy Napolival vagy egy Poollal nem nyer bajnokságot az nem megbukás. Amióta nincs ott Pool már a BL be se jut be, Chelseanél pedig csak ideigleges edző volt. De ha az ő hibáit kiemeled, akkor Carlonál se felejtsd el.
Mi nagyobb szégyen egy Napolival/Poolal nem nyerni bajnokságot vagy Real Madriddal?
Ilyenkor tudom vissza sírni Mou-t, aki azért 14-5 év alatt csak behúzott 8 bajnoki címet. A két úriember 2/15 és 3/20 as statjával szemben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára phys 2015. május 25., hétfő 14:37-kor.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 25., hétfő 14:33

inkább az a vicces, hogy perez vagy 10 éve űzte, hajtotta többször is az olaszt, hogy ideigazolja, erre most a második éve után dobja, mert idén nem nyert semmit
a hab a tortán meg benítez lenne, parádé...
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 25., hétfő 14:27

phys írta:
BBeno írta:magyarul semmi sem indolkolja hogy ancselottit kirúgja. és főleg semmi sem indolkolja hogy egy mindenhol megbukott nulla benitezt hozzon a helyére.
Ez mondjuk nagyon nem igaz, egyik része sem. Ancelottinak bőven van a számláján amiért megérdemli a kirúgást.
Benitez pedig 4ből 2x behúzta a spanyol bajnokságot egy valenciaval (+1 UEFA kupát is).
A Poollal is behozott egy BL-t. Meg amúgy 4-0ra verte a Real-t is BL ben.
És ez most nem kampány Benitez mellett vagy akármi, nem is szeretném itt látni, de az sem pálya, hogy Ancelotti idei semmittevését pozitívként tünteted fel Benitez érdemeit pedig negatívként.

@Anthony
mondjuk Ancelotti mellett állni a bajnoki címek miatt eléggé öngól :roll:
ja ha 12-14 éve nyert bajnoki címet akkor tudhat valamit. az hogy azóta midenhol megégett az semmit sem jelent. hány év alatt nyert a poollal akármit is? nekünk erre van időnk? arra nincs hogy ancselottinak még egy évet adjunk akkor majd biztos benitezre fogunk várni. azaz ember képes volt elbukni egy világkupát a chelseavel egy corinthians ellen. az interrel egyből megégette magát az európai szuperkupán az atma ellen. ha meg valaki is az angol csapatok közül komolyan veszi az EL-t már döntőt játszik. annyira egyszerű megnyerni az EL-t. főleg egy chelseavel.

ancselottinak egy évet kell adni mikor még erősebb csapattal dolgozhat. hátha modric sem offolja magát 6 hónapra és akkor meglehet minden. csinált nagyon sok hülyeséget ancselotti de hogy angyban közrejátszott modric és james sérülése az biztos. egyszerűen hánynom kell ha belegondolok hogy benitez fog a padon ülni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 25., hétfő 14:27

phys írta:mondjuk Ancelotti mellett állni a bajnoki címek miatt eléggé öngól :roll:
nincsen semmilyen öngól
ebből a szempontból benitez semmennyire nem előrelépés
0% esély

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13095
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 25., hétfő 14:26

Na jó, Bale kuka, de ha már mindenképp marad akkor csatárban gondoltam rá. CR sem játszhat le minden meccset, és Benzema sem. Na meg attól félek hogy Bale marad és miatta is lesz 433 a történet vége

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 25., hétfő 14:19

wZoLee7 írta:R.M.C.F, mi a véleményed egy 4-3-1-2 ről? Szerintem taktikailag a legnagyobbat azzal húznánk ha Isco és James ott játszana ahol a legjobban tud. Ha Bale marad, ebben talán még használhatóbb is lenne.
Marmint melyik pozicioban? a csatarok mogott? Ne akarjatok mar mazohistak lenni. Vagy ha az egyik csatarra gondoltal, akkor szivedszerint kit hagynal ki a Benzema-CR kettos kozul? Egyetelmu, h Bale nem ide valo, lehet csurni csavarni, h Carlo hibaja mert miert jatszatta...lehet, de legalabb az olasz bebizonyitotta Pereznek, h legjobb mindenkinek,ha eladjak Balet.

Egyebkent en is ebben a gyemantban tudnam elkezleni a jovot, CR miatt is ez lehetne a kezenfekvo, a kp megerositese szempontjabol is ez legjobb formacio....na es az amit te is emlitettel, h Isconak es Jamesnak ott jobb lenne...
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 25., hétfő 14:18

BBeno írta:magyarul semmi sem indolkolja hogy ancselottit kirúgja. és főleg semmi sem indolkolja hogy egy mindenhol megbukott nulla benitezt hozzon a helyére.
Ez mondjuk nagyon nem igaz, egyik része sem. Ancelottinak bőven van a számláján amiért megérdemli a kirúgást.
Benitez pedig 4ből 2x behúzta a spanyol bajnokságot egy valenciaval (+1 UEFA kupát is).
A Poollal is behozott egy BL-t. Meg amúgy 4-0ra verte a Real-t is BL ben.
És ez most nem kampány Benitez mellett vagy akármi, nem is szeretném itt látni, de az sem pálya, hogy Ancelotti idei semmittevését pozitívként tünteted fel Benitez érdemeit pedig negatívként.

@Anthony
mondjuk Ancelotti mellett állni a bajnoki címek miatt eléggé öngól :roll:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 25., hétfő 14:17

Anthony írta: Igen, és azóta soha sehol nem nyert bajnoki címet.
Pont ez a lényeg, hogy csak Spanyolországban nyert, tehát ha visszatér itt is nyerni fog. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 25., hétfő 14:16

phys írta:
Anthony írta:Benitez 100%, hogy nem lesz képes nyerni.
Én nagyon nem vagyok Benitez mellett, de azért ez így erős, még a Valenciaval is be tudott húzni 2 bajnoki címet.
Igen, és azóta soha sehol nem nyert bajnoki címet.
Pool
bombaerős Chelsea
Mourinho Interje
Napoli

semmi

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13095
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 25., hétfő 14:11

phys írta:
Anthony írta:Benitez 100%, hogy nem lesz képes nyerni.
Én nagyon nem vagyok Benitez mellett, de azért ez így erős, még a Valenciaval is be tudott húzni 2 bajnoki címet.
Ez után a szezon után tudni fogja, hogy mit kell kijavítani, miben jó a csapat és mi lehet a megoldás. Ha hajlandó a csapathoz igazodni, és nem a csapatot akarja magához igazítani, akkor bőven lehet esélye. Mindemellett a hideg kiráz a gondolattól is, hogy az ő fejét kell bámulni a Madrid kispadján.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 25., hétfő 14:08

nagyon kíváncsi leszek perez hogyan magyarázza ki magát ha a menesztés mellett dönt. de tény hogy ennyire támogatott edzőt még nem küldött el és ha benitez jön akkor ennyire nagy ellenszélben még senki sem került edzői posztra.

magyarul semmi sem indolkolja hogy ancselottit kirúgja. és főleg semmi sem indolkolja hogy egy mindenhol megbukott nulla benitezt hozzon a helyére.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 25., hétfő 14:07

Anthony írta:Benitez 100%, hogy nem lesz képes nyerni.
Én nagyon nem vagyok Benitez mellett, de azért ez így erős, még a Valenciaval is be tudott húzni 2 bajnoki címet.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13095
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 25., hétfő 14:07

R.M.C.F, mi a véleményed egy 4-3-1-2 ről? Szerintem taktikailag a legnagyobbat azzal húznánk ha Isco és James ott játszana ahol a legjobban tud. Ha Bale marad, ebben talán még használhatóbb is lenne.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 25., hétfő 14:06

én hosszú hetekig abszolút carlo menesztése mellett álltam, ám nagyban az idei szezon eredménytelensége beszélt belőlem. jobban átgondolva a dolgot azt kell hogy mondjam, örülnék, ha velünk maradna. hogy miért?
-kell már egy kis állandóság, az életben nem lesz jó CSAPATUNK ha évente új edző jön
-a játékosok nagyon szeretik és ő is szeret itt lenni
-a hibái (rotálás hiánya, a cserék elhanyagolása, rosszul nyúl bele a meccsekbe) kiküszöbölhetőek

ha pérez szabad kezet adna az olasznak, akkor jóság lehetne. nem lenne fix kezdő a bbc (pláne bale...), a cserék ezáltal motiváltabbak lennének, többet játszhatnának, több lenne a rotáció és meglehetne bízni a kispadosokban (bár ehhez megfelelő érkezők, illetve távozók is kellenek). ezzel már óriási előrelépés jönne létre, amire meglehetne alapozni a jövőt.

érkezőkről nem írnék, sajnos úgysem az lesz, amit mi akarunk, de remélem, hogy tartalék balhátvéd, legalább egy védekező középpályás, tartalék támadó és új kapus is benne lesz a csomagban.

akiknek feltétlen távoznia kell (vagy azért, mert egyszerűen kevés, vagy mert nem bízik benne az edző. bááár, ha új edző jön, és ő bízna valamelyikükben... :roll: ):
-khedira
-arbeloa
-coentrao
-illarramendi
-jesé (nála inkább a kölcsönszerződést preferálnám)

akit nagyon szeretnék, hogy távozzon, de szerintem nem fog:
-bale

Gotti_sr4
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 13:05
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos #4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gotti_sr4 » 2015. május 25., hétfő 14:05

Amugy Zidanra gondolt valaki? :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég