Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. január 3., vasárnap 22:25

Nagyon jól indult pedig Benitez.... Egyben volt a csapat, gólt alig kaptunk és bár a támadások annyira nem mentek de volt ott fejlődés és egyben voltunk....
Aztán jött a sérüléshullám és darabjaira hullott minden....
Innen már nincs visszaút, pedig tényleg szépen kezdődött ez a Benitezes történet.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 3., vasárnap 22:22

Valaki zavarja már el ezt a szerencsétlent. Miééééért nem cserél? Miért :cens:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Takesz » 2016. január 3., vasárnap 22:22

kelemen.istvan írta:Isco es James a padon. Erre egy cserevel lehozza a meccset.. :(
Nem ertheted Te ezt... Ehhez tobb száz meccs tapasztalat kell!!!!!
13

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. január 3., vasárnap 22:19

Isco es James a padon. Erre egy cserevel lehozza a meccset.. :(
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 3., vasárnap 22:16

füst írta:Az elkövetkező héten egy klasszikus mondatot szeretnék Pereztől hallani;

Bojler eladó. :lilasalas:
Ingyen elvihető nem jobb? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2016. január 3., vasárnap 22:15

Az elkövetkező héten egy klasszikus mondatot szeretnék Pereztől hallani;

Bojler eladó. :lilasalas:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. január 3., vasárnap 20:01

Nincs erőm visszakersni tényleg, de biztos vagyok benne, hogy valamelyik visszasírta.
ZIDANE

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. január 3., vasárnap 18:25

KAG írta:De ment a zsenizés rendesen :|
Az egy dolog, hogy zsenizve lett, mert mindenkinek mást jelent. :) De azt senki nem írta, hogy vissza kéne hozni. Ne indítsd be hehét, mert látod, mindenkin átmegy a kamionjával. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. január 3., vasárnap 18:18

Olvass vissza a PL topikban.
Nekem se erőm, se idegem hozzá :lol:

De ment a zsenizés rendesen :|
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 3., vasárnap 18:17

Ott keresd ahol Mou után sírnak es bíznak a Bale Cr párosban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 3., vasárnap 17:16

KAG írta:
morientes írta:Engem nem èrdekel hogy játszik a psg-be,az èrdekel hogy játszott itt.Carlo alatt mikor szurt,akkor jol.Amugy meg általában nem jol,nèhány ude meccstol eltekintve.
Az megvan mikor egy fel szezonon keresztul csak a foldet csapkodta mikor leválasztották a labdátol?Komolyan mondom ha Mounak lettem volna,bemegyek oszt megrugdosom.Egy sulytalan srmmi szar volt azokban az idokben.
Mindenki kèsz lett mikor meccs elott elolvasta a Khedira,Ozil,DM Higuainal fèmjelzett osszeállitást...

Fölösleges, szerintem nekem ráment legalább 20 HSZ amiben ezt próbáltam elmagyarázni.
Én ott adtam fel amikor páran már Özilt kezdték visszasírni :lol: :coffee:
mi?
melyik volt az?
indítom a kamiont b+
Kép
Kép
Kép

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. január 3., vasárnap 16:56

morientes írta:Engem nem èrdekel hogy játszik a psg-be,az èrdekel hogy játszott itt.Carlo alatt mikor szurt,akkor jol.Amugy meg általában nem jol,nèhány ude meccstol eltekintve.
Az megvan mikor egy fel szezonon keresztul csak a foldet csapkodta mikor leválasztották a labdátol?Komolyan mondom ha Mounak lettem volna,bemegyek oszt megrugdosom.Egy sulytalan srmmi szar volt azokban az idokben.
Mindenki kèsz lett mikor meccs elott elolvasta a Khedira,Ozil,DM Higuainal fèmjelzett osszeállitást...

Fölösleges, szerintem nekem ráment legalább 20 HSZ amiben ezt próbáltam elmagyarázni.
Én ott adtam fel amikor páran már Özilt kezdték visszasírni :lol: :coffee:
ZIDANE

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 3., vasárnap 15:08

Engem nem èrdekel hogy játszik a psg-be,az èrdekel hogy játszott itt.Carlo alatt mikor szurt,akkor jol.Amugy meg általában nem jol,nèhány ude meccstol eltekintve.
Az megvan mikor egy fel szezonon keresztul csak a foldet csapkodta mikor leválasztották a labdátol?Komolyan mondom ha Mounak lettem volna,bemegyek oszt megrugdosom.Egy sulytalan srmmi szar volt azokban az idokben.
Mindenki kèsz lett mikor meccs elott elolvasta a Khedira,Ozil,DM Higuainal fèmjelzett osszeállitást...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 3., vasárnap 15:03

ateeemadrid írta:
Mondjal olyan kozeppalyast tolunk aki kirobbano formaban van, es tudta volna semlegesiteni DM-t. Iden Kp van legrosszabb szinten. Azon a meccsen a Real, jo ha egy kozepcsapat szintjet utotte meg. Ha ezt nem lattad, akkor te meg hattal ultel a TV-nek :lol:
Akkor csak igaza van abban, hogy nem tudtuk pótolni, nem?

na mind1, ezzel hagyom a témát
Lehetett volna potolni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. január 3., vasárnap 14:55

Mondjal olyan kozeppalyast tolunk aki kirobbano formaban van, es tudta volna semlegesiteni DM-t. Iden Kp van legrosszabb szinten. Azon a meccsen a Real, jo ha egy kozepcsapat szintjet utotte meg. Ha ezt nem lattad, akkor te meg hattal ultel a TV-nek :lol:
Akkor csak igaza van abban, hogy nem tudtuk pótolni, nem?

na mind1, ezzel hagyom a témát

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 3., vasárnap 14:48

Ez a kozeppalyan valo jateka is akkor volt hasznos amikor oda tette magat rendesen(lehet, h csak a fizuert).
Mert akkor zakatolt, ment fel es le.
De az Argentinok is ezzel probalkoztak a nyari Copan, es nem valt be. A kp teljesen atjarohaz volt amikor DM ott jatszattak, nem igazan hajtott. Asszem ha ket meccsen igy alltak fel, utanna mar csak a tamdok kozott kapott helyet. De a MUnal is probalkoztak ezzel, ott sem valt be, utanna kitettek szelre. Szerintem nincs ezzel gond, h elment csak az erte kapott penzt kolthettek volna masra.
aha, azóta is tele vagyunk nála jobb középpályásokkal :lol: :| de ezek szerint te is csukva tartottad a szemed, mikor szabályosan nem tudtuk tőle elvenni a labdát a bernabeuban.
Mondjal olyan kozeppalyast tolunk aki kirobbano formaban van, es tudta volna semlegesiteni DM-t. Iden Kp van legrosszabb szinten. Azon a meccsen a Real, jo ha egy kozepcsapat szintjet utotte meg. Ha ezt nem lattad, akkor te meg hattal ultel a TV-nek :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. január 3., vasárnap 14:40

Onnantol hogy Carlo megtalálta a neki valo posztot,szerintem is.De szèlsonek mondhat bárki bármit,agyatlan kutyauto volt.
Persze, ezt nehéz vitatni, nekem sem a szélen nyújtott teljesítménye hiányzik, de egyébként ott is voltak jobb meccsei. Ennek ellenére igazi minőséget csak a kpn képviselt.
Èrtem èn a csak a szèpre emlèkezem èletèrzèst,de sokszor borult nálam a bili mikor random nyomta a baromságait a rosszabbnál rosszabb megoldásaival.
Erről meg szó nincs, emlékszek én nagyon sok baromságára, nem sok játékos okozott annyiszor idegösszeroppanást számomra, mint ő.
Viszont mentségére szólhat az is, hogy nyilván nagyobb arányban hibázik egy olyan játékos, aki olyan sokat próbálkozik, mint ő.
Hiaba nem potolhatatlan, ha a vezetosegunk keptelen potolni ;)
Ennél jobban meg nem lehet megfogalmazni a lényeget. Nyilván egy Di Maria után ugyanúgy lesz élet a Realnál, és nem is aggódtam különösebben a távozása miatt, de idehoztak egy Jamest, akinek semmi köze nincs a posztjához és az erősségei is teljesen mások, ráadásul muszáj játszatni is. Azóta is szívjuk DM távozását, azóta sincs középpályánk.
ott a kovács gyerek, használni kéne
ő lehet a kulcs, de amég a nevek játszanak, addig baszhatjuk mi is, meg a srác is.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. január 3., vasárnap 14:39

ott a kovács gyerek, használni kéne
Kép

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. január 3., vasárnap 14:36

Di Maria eladása hiba volt, bár anno sokan voltak, akik azt mondták, nincs helye Madridban. Így utólag egyértelmű, hogy jobb lett volna, ha marad, de mondom, ott akkor abban a pillanatban én is elküldtem volna,nagyon ráment a pénzre.
Xabi Alonso eladása az utolsó pillanatban megpecsételte a tavalyi szezont, pont annyi kellett volna a KP-ra, amennyit ő adni tudott volna (tehermentesítés, fegyelem, tapasztalat, irányítás).

Ezek azok, amiket Perezék nem vesznek figyelembe. Ennyin is múlhat a siker.

James leigazolása meg nem volt rossz döntés, a srác minden szempontból Real Madrid szint, meg van benne a potenciál. Durva, mennyire alulértékelitek. Biztos azért van, mert sokat fizettünk érte, pedig ha megnézzük más csapatok átigazolásait, nem meglepő, miért került ennyibe. :/

Nekem az a véleményem, hogy Benítez nem elég a Real Madrid kispadjára, felállt a szőr a hátamon,mindig,ha szóba került a Reallal,nos ez a nyáron valóság lett,és láthatjuk miujság.

A csapattal szerintem nincs gond, egyszerűen csak nincs játékunk,nincs koncepciónk. Egy halom elhibázott döntés miatt vagyunk most itt,és bár állunk a BL-ben és a bajnokság sem úszott el mint a Chelsea-nek,de a játékunk és a játékosok teljesítménye egy rakás szar. Kíváncsi vagyok a mai teljesítményünkre,ha ma nem nyerünk,akkor adios Benitez! Idegenben a Valencia mindig nehéz ellenfél,nyerni kell! Kötelező a győzelem,botlott a Barca,ezeket kell kihasználni.
:goat:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2016. január 3., vasárnap 14:29

numberone1 írta:
ateeemadrid írta: Szerintem hiba volt DM eladása, persze nem csak a klub hibázott, hanem az ő hülyesége is kellett hozzá.
Egy ilyen jatekos nem potolhatatlan.
Hiaba nem potolhatatlan, ha a vezetosegunk keptelen potolni ;)
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 242 regisztrált és 0 vendég