Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. augusztus 13., vasárnap 22:57

Nagyon-nagyon remélem, hogy Zidane észreveszi ezeket a dolgokat (Benzema-Bale), mert ez így tarthatatlan tovább, még egy szezont nem lehet lehozni -2 emberrel.

Benzema tökéletesen tisztában van a helyzetével, senki egy percig nem veszélyezteti a csapatnál, gyakorlatilag azt csinál amit akar, akkor is kezd. Nagyon kéne egy csatárt hozni a nyakára, nyilván Bappé lenne a legideálisabb. Így, hogy már Morata sincs, totál kilátástalan, hogy ki fogja lőni ha gólokat, ha esetleg Ronci nem lesz, mert az tuti, hogy nem Benzema.

Bale meg... már az idehozatalakor is tök fölöslegesnek tartottam, sosem tudtam megkedvelni, de nem is szolgált rá. 4 év alatt vajmi keveset tett hozzá a Realhoz, kurvára el kéne takarítani innen, mert egyszerűen nem ide való. Sajnos rohadt drága volt, marketing igazolás, és hiába telt már el 4 év, idén tutkó nem adják el. De lassan Pereznek is el kéne gondolkodnia, hogy mekkora luftot rúgott vele, és Jameshoz hasonlóan beletörődni és eladni a picsába.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 29., szombat 13:48

Realista24 írta:Csak a véleményét írja le, ti meg ugrotok ra mint ziro az ingyen sörre.
Hatalmas +1... Mondjuk arról nem tudtam, hogy ziro szereti az ingyen sört is. :mrgreen: De tényleg így kell ezt, csak a véleményét írta le. Elképesztő amúgy, hogy ahány szem, annyi féleképp nézik a focit. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62863
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 28., péntek 22:51

Karim the king írta:
Realista24 írta:Miért foglalkoztok vele? :lol:
Most már igazán elkezdhetnél Te vele foglalkozni, mert szégyen, vérlázitó és erőszakos. :angry: :-@
Csak a véleményét írja le, ti meg ugrotok ra mint ziro az ingyen sörre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2017. július 28., péntek 22:05

Realista24 írta:Miért foglalkoztok vele? :lol:
Most már igazán elkezdhetnél Te vele foglalkozni, mert szégyen, vérlázitó és erőszakos. :angry: :-@

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 28., péntek 18:57

Én hagyom, mert olyan szinten megzavarodtam, hogy úgy ragozok mint egy elsős. :lol: "többet ér ballal labdába" :roll: Még jó, hogy nem azt írtam, hogy labdábé... :kivagyhe:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62863
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 28., péntek 18:47

Miért foglalkoztok vele? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. július 28., péntek 18:25

wxyz írta:
M1Ö írta:De neki nem okoz gondot, ha labdavezetés közben véletlen korrigálni kell jobbal, vagy egy-egy csel jön ki úgy, hogy a jobbosát kell használni. .
Ez olyan, mint az állítani, a Tottenham baszd előre focit játszik.
Miért nyomod fullba a kretént? :lol: Engedd el a témát. Jobb lenne neked is.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. július 28., péntek 18:13

M1Ö írta:De neki nem okoz gondot, ha labdavezetés közben véletlen korrigálni kell jobbal, vagy egy-egy csel jön ki úgy, hogy a jobbosát kell használni. .
Ez olyan, mint az állítani, a Tottenham baszd előre focit játszik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 28., péntek 17:58

wxyz írta:Mert tudtatok mondani egy helyzetet amikor jobbal ért labdához?
Alapból ott van egynek a gólja. :) De nem is az a lényeg, persze, hogy többet ér ballal labdába, mivel bal lábas. :mrgreen: De neki nem okoz gondot, ha labdavezetés közben véletlen korrigálni kell jobbal, vagy egy-egy csel jön ki úgy, hogy a jobbosát kell használni. Jamesnek, Özilnek meg talán Balenek is viszont igen.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. július 28., péntek 17:42

wxyz írta:Bale azon a meccsen jó volt, nem tudom hol volt neki, ötből három rossz passza.
Asensio felhozatala nem korrekt. Egy erőnlétben elfogyó, 10 emberrel játszó csapat ellen jött be frissen. De Asensio érdekes játékos, mert a jobb lába annyiszor találkozik a labdával, mint Jamesé, amit rajtam kívül még senki nem hozott fel.

Érdekes, hogy Jamest hozod fel Asensio ellen, miközben Asensio sokkal dinamikusabb, nehezebb elnyomni, gyorsabb is.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. július 28., péntek 17:19

Mert tudtatok mondani egy helyzetet amikor jobbal ért labdához?

Nem kötetkedtem senkivel.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 28., péntek 16:56

lestat írta:
wxyz írta:Bale azon a meccsen jó volt, nem tudom hol volt neki, ötből három rossz passza.
Asensio felhozatala nem korrekt. Egy erőnlétben elfogyó, 10 emberrel játszó csapat ellen jött be frissen. De Asensio érdekes játékos, mert a jobb lába annyiszor találkozik a labdával, mint Jamesé, amit rajtam kívül még senki nem hozott fel.
Azert a Bayern ellen csak jobbak rugott golt.

De mondok jobbat. Messi.
Öngólok hadát követi el és lassan beleköt mindenkibe. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 28., péntek 16:47

wxyz írta:Bale azon a meccsen jó volt, nem tudom hol volt neki, ötből három rossz passza.
Nézd vissza az odavágó első félidejét és meglátod, pontosan már én sem emlékszek, hogy mikor volt, csak arra, hogy felhúzott, mert ígéretes kontrák mentek el rajta.
wxyz írta:Asensio felhozatala nem korrekt. Egy erőnlétben elfogyó, 10 emberrel játszó csapat ellen jött be frissen.
És akkor ebből egyenesen az jön, hogy Asensionak jobb kell legyen támadásban mint Balenek? Hány és hány olyan meccsünk volt ahol emberhátrányban voltunk, aztán mégsem estünk össze.
wxyz írta:De Asensio érdekes játékos, mert a jobb lába annyiszor találkozik a labdával, mint Jamesé, amit rajtam kívül még senki nem hozott fel.
Ez meg nem igaz, mert ha annyit találkozna a jobbosa, mint James-é, akkor ugyanúgy hátráltatná a támadásokat. Asensio nem nyúl reflexből ballal a labdáért. Meg alapból nem mindegy, hogy ki, milyen tempóban használja a lábait.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. július 28., péntek 16:32

wxyz írta:Bale azon a meccsen jó volt, nem tudom hol volt neki, ötből három rossz passza.
Asensio felhozatala nem korrekt. Egy erőnlétben elfogyó, 10 emberrel játszó csapat ellen jött be frissen. De Asensio érdekes játékos, mert a jobb lába annyiszor találkozik a labdával, mint Jamesé, amit rajtam kívül még senki nem hozott fel.
Azert a Bayern ellen csak jobbak rugott golt.

De mondok jobbat. Messi.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. július 28., péntek 16:28

Bale azon a meccsen jó volt, nem tudom hol volt neki, ötből három rossz passza.
Asensio felhozatala nem korrekt. Egy erőnlétben elfogyó, 10 emberrel játszó csapat ellen jött be frissen. De Asensio érdekes játékos, mert a jobb lába annyiszor találkozik a labdával, mint Jamesé, amit rajtam kívül még senki nem hozott fel.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 28., péntek 15:42

wxyz írta:A Bayern meccset Pipita hozta fel pár hete. Ott kikérted magadnak, mi az, hogy Balet dicsérik emiatt. Ha Zidaneról van szó már jó dolog?
Idézz pontosan, mert a védekezésével bőven meg voltam elégedve, de egy 100 milliós játékostól nem azt várom el, hogy Ribéryt vegye ki a játékból. Ez volt a vitatéma, mert utána bejött Asensio és ugyanúgy visszazárt, de támadásban sokkal hasznosabb volt, ráadásul nem csak a vonal mellett tűnt fel. Teljesen más a 2 dolog, mert Zidane terve egy plusz elem volt a Bayern focijának megöléséhez, attól Bale még támadhatott volna hasznosan és nem úgy, hogy 5ből 3x ellenfélhez passzol. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. július 28., péntek 12:03

A Bayern meccset Pipita hozta fel pár hete. Ott kikérted magadnak, mi az, hogy Balet dicsérik emiatt. Ha Zidaneról van szó már jó dolog?

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 28., péntek 11:18

A Ceballos topicból a Zidane vitához. Azt se felejtse el senki, hogy a Bayern párharc előtt hányak fröcsögtek, hogy jaaaj szegény tanítványt a mestere úgy, de úúúgy le fogja mosni taktikában, hogy az valami durva. Aztán lépett egy olyat, hogy CR meg Bale is szépen beállt a középső vonalba, aztán azt se tudta a Bayern, hogy mit csináljon. Ezt meglépte, utána jött az Atlético, persze, ott is a taktikai zseni Simeone. Hát, ott az odavágó úgy oda lett rakva, hogy mindenki csak pislogott. Döntőben szintén zenész, ott is Zidane akarata érvényesült. Lehet fikázni, de ahhoz képest, hogy bő 1,5 éve edző (a Castillat hagyjuk) taktikailag is eléggé rendben van. A többi részéről nem is beszélve, de arra már kitértek a többiek.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. július 27., csütörtök 8:21

Realista24 írta:ZZ: "I hope the BBC remains, but until August 31, anything can happen."
:hmmm:
Hm... remélem akkor ez azt jelenti hogy megbomlik a BBC.... és Bale távozik. :shifty:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62863
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 27., csütörtök 8:16

ZZ: "I hope the BBC remains, but until August 31, anything can happen."
:hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég